Bitcoin vieta nākamajā ekonomiskajā avārijā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin vieta nākamajā ekonomiskajā avārijā

Bitcoin vieta nākamajā ekonomiskajā avārijā

Crash nāk. Gala ir tuvu.

Lēts nauda politika Federal Reserve ir noteikts America, un pārējā pasaule, pa ceļu uz ekonomisko katastrofu un hiperinflāciju. Tas novedīs pie sabrukuma visas naudas sistēmas, kā mēs to pazīstam. Ja šīs politikas, pārpilna ar kvantitatīvās mīkstināšanas un "stimulu", turpina dominēt, tad makroekonomika galu galā nonākt haosā. Redzēsim vissmagāko ekonomisko depresiju vēsturē pasaulē. Tas būs vēl sliktāk, nekā amerikāņu Lielās depresijas. Bads, bads, nabadzība; visas šīs lietas kļūs par jauno status quo pēc avārijas America. Izņemot beidzas pašreizējās Fed politika, kas, šķiet maz ticams, nav veids, kā izvairīties no šīs nenovēršamu krīzi.

Pa labi? Varbūt ne.

Var Bitcoin Stop sabrukumu?

Ar Bitcoin, un to, ka tā ir radīšana ir ierobežots kalnrūpniecība, mums tagad ir veids, kā apiet valsts manipulācijas ar naudas piedāvājuma un ieguldīt savu kapitālu jaunos uzņēmumos un tehnoloģiju, kas rada spēcīgu, autentisku izaugsmi tirgos. Pieņemot Bitcoin, ASV, kopā ar pārējo pasauli, var izvairīties no šīs šķietami neizbēgamo katastrofu vispār. Lai izprastu, kā Bitcoin ir iespēja apturēt arvien trin krūtis tās dziesmas, mums ir jāsaprot, dabu uzņēmējdarbības ciklu; zinot, kā veidojas biznesa cikli un to, kā tie efektu tirgi sniegs mums ieskatu par to, kā centrālās bankas politika radīs pilnīgu sabrukumu globālajā monetārajā sistēmā. Izpratne par cēloņsakarību starp centrālo banku un uzņēmējdarbības ciklu ļaus padziļināti izskaidrojumu ekonomiskās teorijas aiz Bitcoin pakāpeniskai supplantation valdības balstītu papīra naudu.

Dabas of Business Cycles

Kādas ir biznesa cikli? Un kā Bitcoin Fit In?

Biznesa cikli stāties esamību, kā rezultātā centrālās bankas izraisīto inflāciju naudas piedāvājuma. Parasti šie birokrātiskie aģentūras īsteno inflācijas taktika ar mērķi ražot ekonomisko stimulu un tādējādi paātrinātu augšanu. Inflācija parasti sākas ar jautājumu par papīra naudu no centrālās bankas, kas nonāk rezervēs par atsevišķu privāto banku. Šīs privātās bankas, tad varētu samazināt procentu likmes un palielināt savu emisiju kredītu.

Šī nesen izsniegusi kredītu, tad padara ceļu apritē; investoriem ņemt kredītus, lai sāktu jaunu biznesu vai atvērt pilnīgi jaunus tirgus. Sakarā ar zemajām procentu aizdevumi, uzņēmēji var eksponenciāli paplašināt savus projektus, tādējādi radot milzīgu izaugsmi tirgos. Tomēr šie jaunie investīcijas bieži malinvestments. Šie jaunie, kredīta finansēta ventures nevar pastāvēt bez lētu naudu, ko centrālās bankas sniegto jo viņiem nav nekādu ievērojamu tirgus pieprasījumu.

Šis pieprasījums trūkums nav palēnināt investoriem, kamēr tie ir pieejami vieglu naudu, tomēr. Viņi sekot ", ja jūs veidot tā, viņi nāks" mantra un bezgala paplašināt savu biznesu. Viņi atvērt jaunus veikalus, pieņemt darbā jaunus darbiniekus, un uzsācēju galā iet sabiedrībai; uzsākšanas kredītu finansēta pieaugums rada izskatu uzplaukums uzņēmuma un investoriem praktiski mest naudu, kad tā sāk publiski tirgoti biržā. Visa šī izaugsmi biznesā nāk no centrālās bankas injekcija naudas laišanu apgrozībā. Tomēr labklājība nav mūžīgi.

Kā inflācija plūst caur ekonomiku, tas stimulē pieprasījumu un līdz ar to paaugstina cenas. Sakarā ar šo augšupvērstu spiedienu uz cenām, tur nāks punktu, kur cenu pieaugums izlīdzināt pirktspēju šo nesen izdoto naudas un procentu cenām būs paaugstināt to pirms inflācijas līmeni. Pēc tam, kad tirgus beidz pielāgojas inflāciju, šie jaunie uzņēmumi, kas parādījās kā rezultātā inflācijas un kuriem nav reālas peļņas potenciāls sāk stomīties sakarā ar to, ka vairs nav pieejamību lētu kredītu. Uzņēmumi ir spiesti likt darbiniekus off, samazināt izdevumus, vai pārtraukt darbības, visi kopā, jo papildus nauda viņiem tagad ir mazāka pirktspēja.

Bitcoin iekļaujas šī avārijas laikā, jo tas var būt glābšanas papildperiods.

Bitcoin un Crash

Šis straujais kritums ekonomikā, kas nāca no paaugstināt procentu likmes, ir pazīstama kā lejupslīdes. Centrālās bankas, pieņemt paziņojumu par šo ekonomisko degradāciju un sākt veidot jaunu naudu, cerot panākt ekonomikas atveseļošanos, un varbūt pat pieaugums pārsniedz to, kas tika sasniegts pēdējā cikla inflāciju. Process sākas no jauna; jaunu uzņēmumu rodas, tiek radītas darba vietas, cenas iet uz augšu, procentu likmes iet uz augšu, un uzņēmumi sāk slēdz savas durvis. Šis scenārijs ir pamata izskaidrojums biznesa ciklu, un tas ir tas, kas ir noticis Amerikā, kā arī citur pasaulē, kopš Advent centrālo banku. Mēs šobrīd inflācijas stadijā vienu no šīm uzņēmējdarbības ciklu, un crash ir neizbēgama.

Diemžēl kādā brīdī hiperinflācijas tiks noteikts, un mūsu nauda kļūs pilnīgi nevērtīgs, kas dos par sabrukumu visā monetārajā sistēmā. Kad tas notiks, vai tas būtu rīt, vai 10 gadus no tagad, nevar prognozēt. Tomēr Bitcoin ir potenciāls, lai pārvietotos mūs prom no šīs murgs līdzīgu situāciju, pateicoties tam, ka Bitcoin ir priceshould rāda apgrieztu inflāciju, un Bitcoin nevar manipulēt, piemēram, Fiat valūtā.

Tātad, kā tieši var Bitcoin Save mums?

Bitcoin ņem manipulatīvo enerģiju prom no centrālajām bankām, vai privātas bankas par šo jautājumu. Tas ir pilnībā decentralizēta, peer to peer valūtu; Bitcoin nav nepieciešama vidū cilvēks veikt maksājumus, jo Bitcoin minershandle ka tādā veidā peer-to-peer, un nauda iet no vienas personas uz otru praktiski bez maksas,. Vissvarīgākais, Bitcoin ir trūkuma iekodētas protokolā. Ko tas hardwired nepietiekamība nozīmē? Tas nozīmē, ka naudas nekad nevar mākslīgi uzskrūvētas jebkura finanšu institūcija. Vienīgā reize Bitcoin var piedzīvot nolietojumu tās vērtība ir tad, kad cilvēki sāk novērtēt to mazāk, un tas ir pilnīgi labi. Individuālie vērtējumi ir pamats tirgus ekonomiku. Kaut tikai panākumus brīvajā tirgū, ja tas sniedz vislielāko gandarījumu par indivīdiem. Vienīgā reize, kad noniecinot valūta kļūst problēma ir tad, kad cilvēki ir spiesti pieņemt to kā naudu, un tas ir tieši tas, kas notiek ar valsts papīra naudu.

Šie decentralizētas raksturojums Bitcoin un ieguves (vai pat kalšanai, jo ar dažiem altcoins), turiet to, kā kriptotehnoloģijā valūtu var noņemt mūs no valdības izraisīta biznesa cikli atbildi. Un tas ir patiešām ļoti vienkārša. Šie anti-manipulatīvas īpašības Bitcoin radīs makro ekonomiku vērtēt ko brīvai tirgus, kas ir laistas kustībā ar individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Kā tas kļūst daudz plašāk, Bitcoin sniegs valdība izsniedz naudu bezjēdzīgi, un, iespējams, varētu pilnībā aizstāt vispār. Tas supplantation varētu pilnībā atbrīvot no pasaules valdības ir to spēkos, lai izveidotu biznesa ciklus. Kāpēc? Tā kā mēs esam saistīti tikai ar valdībām par naudu mēs izmantojam.

Ja mēs izmantojam naudu, ko nevar kontrolēt valdība, tad valdība nevar izdarīt nekādas būtiskas kontroli pār ekonomiku. Pēc tam, kad ir sasniegts tas punkts naudas decentralizāciju, valdībām vairs varēs virzīt tirgus. Tie būs tikai iespēja piedalīties tiem, tajā pašā līmenī kā jebkura cita firma konkurē brīvā tirgū. Ja valdības nevar konkurēt šajā decentralizētu tirgū, tie tiks padarīti nozīmes. Šīs pārmaiņas tirgos liks valdībām kļūt pārstāvi un sniegt pakalpojumus, ko mēs patiesībā vērtība; vai, atkarībā no jūsu ideoloģija šī decentralizācija padarīs pasliktināšanās valdību neizbēgama. Katrā ziņā, Bitcoin var pārtraukumu ķēdi, kas saista mūs valdības izveidots uzņēmējdarbības ciklu. Vienīgais stāv ceļā uz šo atbrīvi, ir pieņemt Bitcoin plašai sabiedrībai. Šī valūta jau ir sākusi pierādīt savas priekšrocības, un tās lietotāju bāze pieaug katru dienu.

Vai Bitcoin dominē, vai arī status quo palikt takts? Tas ir atkarīgs no mums.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin pret Litecoin - būtiskas atšķirības un līdzības!

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika