Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Tomēr, kaut kas ir izslēgts. Tā uzskata, ka kaut kas trūkst šeit, un man ir cīnījušies, lai patiešām savu pirkstu uz to. Par laimi A Reddit lietotājs, kas iet ar lietotājvārdu "smileyouroncamera", ielieciet to perfekti,

Riska kapitālistam neveidojam decentralizēta / izplatīti risinājumus, jo tas nav izdevīgi. Mūsu uzmanības centrā ir decentralizācija, nenodošanu Bitcoin iestādēm tika izveidotas apiet.

Kaut arī daudzi apbrīnojamo projektiem, kas atrodas developmentare decentralizēta, tiem, kas ir patiesi sprāgstoša, attiecībā uz ieguldījumu kapitālā, marketshare, utt, nav. Lai Bitcoin būtu sekmīga, mums decentralizētus atbildes uz centralizētajām daļām Bitcoin ekosistēmu.

Bitcoin ir decentralizēta, bet tas var būt bojāts

Par laimi, ir projekti attīstībā, kas var atrisināt dažas no šīm problēmām. Decentralizētas apmaiņa jau eksistē, uz platformām, piemēram, darījumu partneri, bet var būt mazliet biedējošu jauniem lietotājiem. Tomēr, tā kā izstrādātāji šo sistēmu, kā arī citu decentralizēto apmaiņu, uzlabot funkcionalitāti un lietošanas ērtumu, mēs varam redzēt, kas lietotājiem atvieglo pāreju uz decentralizētu stila apmaiņu pieaugumu.

Tomēr, tas nav garantēta, un riska kapitālistiem, kopā ar citiem investoriem, ir ielejot miljoniem dolāru ēkas centralizētos platformas. Finansējuma līmenis ir daudz vairāk nekā to, kas gandrīz jebkuru decentralizētas attīstības komanda ir pieejami, ar Ethereumbeing vienu izņēmumu sakarā ar ārkārtīgi veiksmīgu ETH iepriekšpārdošanā. Priekšrocība šie līdzekļi sniedz centralizētas sistēmas, ir grūti pārspīlēt. No darbā lielu attīstību, juridisko, mārketinga un vadības komandas, līdz līmenim leģitimitātes tie saņem no sabiedrības, šie uzņēmumi tiek dota milzīgu stimulu.

Decentralizētas Systems Vai ir savas priekšrocības

No tā, ko es minēts iepriekšējā punktā, šķiet, tāpat kā visas cerības tiek zaudēts decentralizētas sistēmas attīstību. Kā attīstības komandas cerēt pārvarēt izmēru, un absolūtu varu, ka investoru finansēti projekti ir? Atbilde ir etiķete: Decentralizācija.

Decentralizācija pati par sevi ir milzīgs advantagefor projektiem, pat tad, ja tā var padarīt dzīvi daudz grūtāk to izstrādes komandas. Decentralizēta sistēma ir gandrīz vienmēr ir atvērtā koda, lai tas nozīmē, ka attīstības komandas var saņemt palīdzību no sabiedrības, ja tās ir problēmas. Kaut arī centralizētās uzņēmumi arī izmanto pūļa, viņi parasti saglabā savu galveno programmatūras pirmkods slēgta, kas notur nepiederošas palīdzēt viņiem. Pat tie, kas uztur savu programmatūru atvērtā koda, ir maz ticams, lai saņemtu atbalsta līmeni no sabiedrības, ka decentralizētā projekts. Lielākā daļa izstrādātāji nevēlas pavadīt savu brīvo laiku strādā pie programmatūras uzņēmums, kas nemaksā viņiem, ja vien punkts programmatūras nav par peļņu par konkrētu indivīdu, grupu vai uzņēmuma.

Papildus, ka decentralizētas sistēmas pārsūdzēt kriptonauda sabiedrībai kopumā, jo daudzi bija ieinteresēti Bitcoin, vai citu digitālo valūtā, vienkārši tāpēc, ka tas ir decentralizēta. Kaut arī centralizētās sistēmas tiek izmantotas, diezgan stipri, ko sabiedrība, daudzi nav apmierināti ar šo nepieciešamību, mani ieskaitot. To var novērst. Ja decentralizētas sistēmas tika labāku finansējumu, viņi noņemt priekšrocības, ka centralizētas uzņēmumiem ir, saglabājot raksturīgās priekšrocības, kas nāk ar decentralizāciju.

Visbeidzot, decentralizētas sistēmas ir ļoti grūti apturēt. Pat tad, ja autors, izstrādes komanda, un kāds cits, kas sākotnēji bija saistīts ar projektu nolemj pārtraukt, tas nenozīmē, ka decentralizēta sistēma mirt. Citi izstrādātāji var paņemt to uz augšu, un turpināt, ja iepriekšējie pārtraukts, un tīkls, kas izveidots ar sistēmu turpināsies tik ilgi, kamēr cilvēki turpina atbalstīt. Tas ir uzsvērts Bitcoin fakts, ka Satoshistopped strādā pie projekta gadiem, un tomēr Bitcoin networkis daudzas, daudzas reizes lielāks nekā tas bija, kad viņš apstājās.

Citi piemēri ir vērojams altcoins, kas pastāv, ir aktīvi iegūst, un pat biržās, ar jebkura veida izstrādes komanda aktīvi strādā savā attīstībā. Lielākā daļa no tiem galu galā ir jaunas izstrādātāji pārņemt vai lēnām izbalināt prom, bet tik ilgi, kamēr cilvēki ir viņus atbalstīt, tie joprojām pastāvēs. Decentralizētas sistēmām nav nepieciešams maksāt darbiniekiem, un nevar bankrotēt.

Kā aizsargāt Bitcoin un nodrošināt, ka decentralizētas sistēmas finansē

Ir daudzi veidi, kā decentralizētas sistēmas, varētu saņemt finansējumu, bet lielākā daļa pašlaik izmanto nepilnīgi, nepievilcīga, vai grūti.

Presales, kopfinansējuma vai Individuālais Ieguldījumi ir pašreizējās opcijas

Ciets presalefor valūtas, vai pilnvara balstīta sistēma, bieži vien var dot attīstības komandu dažas sākot līdzekļus, bet tas ir pietiekami reti, lai patiesi augt ideja. Arī sabiedrība ir jāuzmanās no šāda veida finansējuma dēļ pagātnes krāpniecību, vai nesaimniecisku līdzekļu. Nav svarīgi, ko, tas ir izrādījies efektīvs attiecībā piesaistīt līdzekļus, jo īpaši attiecībā uz projektiem, kas ir patiesi novatorisks

No otras puses, crowdfundingis vienmēr iespēja, taču tā piedāvā mazāk stimulu investoriem. Decentralizēta, peer-to-peer kopfinansējuma pieteikumu, bāka, tagad ir alfa, un ir daudz cilvēku, ir ļoti satraukti. Aiz projekta potenciāls ir neticami, un attīstība, šķiet, virzās pa samērā ātri.

Protams, kopfinansējuma arī ir daži no tiem pašiem riskiem, kā ieguldīt iepriekšpārdošanā, lai gan tas ir nedaudz vairāk pārredzamāka, un sniedz dažus atbildības līmeni. Diemžēl kopfinansējuma nav bijusi ļoti uzticama projektu finansēšanai. Daži projekti aizķert, un to saņemt finansējumu, bet lielākā daļa nekad izdodas iegūt vilci. Citi izdodas iegūt, izmantojot "kopfinansējuma" formā padomus, bet tas ir maz ticams, lai faktiski segtu izdevumus par attīstību. Redzēsim, vai bāka var mainīt.

Visbeidzot, daži attīstītāji iedziļināties projektā ar lielu pietiekami apjomu personīgajiem līdzekļiem, lai segtu izdevumus, kas nepieciešami. Jo Bitcoin pasaulē, lielākā daļa no šiem cilvēkiem bija iesaistīti ar Bitcoin agrīnā stadijā, un kļuva ievērojami bagāti, ja BTC cena pieauga 2013. Gadā bez nepieciešamības ārpus finansējumu, tās var risināt jebkuru projektu, kas viņiem patīk, bet tur nav nepietiekami, lai segtu visu darbu, kas decentralizētas sistēmas nepieciešams.

Investori Nepieciešams lielāku stimulu un palielinātu atbildību, lai investētu

Ir divi galvenie iemesli, ka riska kapitālisti, eņģeļu investorus, un lielākā indivīdi sabiedrībā neiegulda presales, kopfinansējuma projektus, vai pat ziedot jebkuru ievērojamu summu, lai jauniem projektiem, ja vien persona, vai grupai, kas ierosina tā ir labi zināms un uzticams.

  1. Ir maz naudas stimuls. Daži cilvēki sabiedrībā var būt gatavi iesaistīties iepriekšpārdošanā, bet pat tad, ja ideja ir laba, tā nebūs izdarīt nopietnus investorus, ja vien risks vs atlīdzību, ir tā vērts. Kopfinansējuma nesaņems nopietnus investorus, jo pamata veids kopfinansējuma ir izveidota nozīmē, ka tie netiks gūt peļņu no projekta.
  2. Nav garantijas, ka projekts tiks faktiski pabeigta, vai pat mēģinājums. Daudzos gadījumos cilvēki ir ierosinājusi jaunu digitālo valūtu, projekts vai ideja, un turpināja, lai būtu iepriekšpārdošanā, ziedošanu disku vai kādu citu metodi iegūt finansējumu no kopienas, tikai pazūd. Šie con mākslinieki, scammers, krāpnieki, vai kāds jūs vēlētos, lai viņiem piezvanīt, padara to daudz grūtāk godīgi cilvēki, lai savāktu līdzekļus no sabiedrības, un pilnīgi atturētu visus lielos investorus. Pat tad, ja persona nav apzināti scamming investoriem, vai apņemoties krāpšanu, nepareiza līdzekļu, ir ļoti bieži.

Abi šie jautājumi var un vajadzētu, būtu jārisina.

Lai labotu šo monetāro stimulu, pastāv vairākas iespējas.

  • Acīmredzama Iepriekšpārdošana opcija ir balstīta uz ideju, ka valūtas / žetoniem / vienības kļūs vērtīgāks nākotnē, ja attīstība ir pabeigta. Kamēr autors (-i), kas faktiski iet cauri ar radot sistēmu tās solīja, vai vismaz strādāt pie tā, tas ir dažreiz taisnība. Diemžēl, biežāk nekā nav investori nekad redzēt kaut ko tuvu pārkāpj pat uz viņu ieguldījumiem. Tas ir jautājums, kas ir saistīts ar otro punktu, un presales varētu kļūt vairāk vērts, ja tas ir adresēts.
  • Vēl viena iespēja ir veidot stimulus ieguldītājiem tieši projektā. Šie stimuli varētu būt sava veida reklāma, vai varbūt daļa no darījumu maksām tiek nosūtīti investoriem tieši. Potenciālie veidi, kā monetize decentralizētu sistēmu, ir ierobežoti dažos veidos, jo tas ir grūti, lai apturētu tās no izņemt vienprātīgi nākotnē, bet radoši izstrādātājiem ir jāspēj rast pieņemamus veidus, radīt stimulus, kas būtu pieņemams visiem, ka pievienojas, atbalstot tīklu.
  • Visbeidzot, tagad, ka ir iespējams izveidot patiesu "smart līgumus" par darījumu partneri, un vairāki projekti ir radījuši decentralizētas "akcijas", kas var tikt izdoti, lai pierādītu īpašumtiesības uz projektu, ideju par decentralizētu autonomas sabiedrības (DAP) un decentralizēto autonomas organizācijām (DAOS) ir beidzot ņemot turēt. Piešķirt investoriem pierādāmie formu īpašumtiesības, varētu izrādīties ļoti noderīgs veids, kā padarīt ieguldījumus decentralizētās sistēmās rentabla.

Ir adresēta neviena no šīm metodēm piedāvā stimulējošu jautājumu, līdz 2. Punktā. Atbildība internetā ir zems kopumā, un tas, šķiet, ir īpaši patiesi ietvaros Bitcoin sabiedrībā, jo ir liels personu skaits, kas strādā ļoti grūti, lai saglabātu savu identitāti zināms. Tas ir pilnīgi naudas sodu personām, kas ir ieinteresētas tikai izmantojot Bitcoin, un tīklos, kas ir audzētas no tā. Anonimitāte ir pieņemams izstrādātājiem, kuri nav meklē ārpus finansējumu savu projektu arī. Diemžēl, anonimitāte ir viens no iemesliem, ka krāpšana ir tik nikns ar presales un crowdfunded projektiem. Protams, pat tad, ja autors ir zināms, joprojām notiek krāpšana un nesaimniecisku, tāpēc anonimitāte nav vienīgais jautājums.

Lai palielinātu atbildību, kāda veida pārraudzību, vai aizsardzība, no līdzekļiem jābūt. Tagad es nevaru atrisināt šo problēmu pilnībā, jo nepareiza līdzekļu un krāpšanas joprojām notiek tradicionālajos uzņēmumos. Par laimi, multisignature Bitcoin maki tagad ir realitāte, pateicoties Bitpay ir copay programmatūru, un darbs daudziem, daudziem neatkarīgiem izstrādātājiem. Ar pareizi izmanto multisig maku, projektu līdzekļus var aizsargāt.

Veidi, lai izmantotu šos kabatas, lai to paveiktu, ir neskaitāmas, bet viens, kas nāk prātā, būtu tie projektu reputācijai uzticamiem locekļu Bitcoin kopienas vai investoriem sevi. Ja izstrādātājs, izgudrotājs, uzņēmējs vai jebkura nejauši personai ir lieliska ideja, un vēlējās, lai saņemtu finansējumu par to, viņš vai viņa nevar uzticēties, ko sabiedrība vai investoriem. Tomēr, ja tas tā pati persona bija panākt, lai aktīvo kopienas locekļiem, kas ir uzticams, vai potenciāliem investoriem tieši un piedāvāja izveidot multisignature maku, kas būtu tikai kontrolējams, ja uzticams sabiedrības loceklis (-iem) vai ieguldītājam (-iem ), kas savu parakstu, tad krāpšanas un nesaimnieciskas rīcības ir gandrīz pilnīgi noliegts.

Protams, arī tas nav perfekta sistēma, bet tas ir pietiekami, lai pārliecinātu investorus, ka tie nav scammed. Varbūt kāds vēlētos izveidot decentralizētu sistēmu līdzekļu ieguldīti attīstībā decentralizētu sistēmu pārraudzību? Man nav tik labi pazīstami sabiedrībā, kā daži, bet es esmu gatavs darboties kā pārraugs jebkuriem līdzekļiem veicināja izstrādātājs / izstrādes komanda strādā uz decentralizētu pārraudzības sistēmu! Labi īstenots Lex Cryptographiasystem būtu ļoti noderīga, jo labi, un var piedzimt ar projektu, piemēram, atvērtā tirgus. Tomēr tas prasītu ļoti lielu lietotāju bāze, un ilgs laika periods, lai noteiktu uzticamus noregulējumā.

Vai Investīciju atgriešana tiešām nepieciešams?

Reāli, decentralizācija ir raksturīga noturība, un efektivitāti, būtu beidzot prevalē pār centralizētām sistēmām, neatkarīgi no naudas summu, kas ir ieguldīts uzņēmumā, kas kontrolē centralizētu sistēmu. Kopfinansējuma ir daudz svarīgāka, lai palīdzētu šīm sistēmām izdodas sāktu uz garo ceļu no idejas līdz funkcionālajā tīklā. Vairumā gadījumu, kas sniedz atdevi par ieguldījumu decentralizēto sistēmu, varētu būt tikai īsceļu, lai paātrinātu procesu.

Tomēr es zinu, ka es personīgi vēlētos redzēt pāreju uz decentralizāciju, kā normu, nevis romāns, jaunas idejas, nāk cik drīz vien iespējams. Es zinu, daudzi citi jūtas tāpat. Bez ieviešot ieguldījumu fondos, laiks, kas nepieciešams, lai sasniegtu šo punktu, varētu būt ievērojami garāks, nekā tas ir nepieciešams, lai būtu. Bitcoin sevi ļoti labi varētu tikt bojāti ar centralizētu grupās pirms pietiekami daudz atbalsta sistēmu kļūt decentralizēta. Tas nebūtu beigas digitālo valūtā, bet noteikti palēnināt gaitu uz pilnīgu decentralizāciju.

Decentralizāciju novatori, uzņēmējiem, izstrādātājiem un investoriem

Ja jums ir lieliska ideja par decentralizētu sistēmu, var formulēt kā tas varētu darboties, bet nav izdevies atrast finansējumu, vai nav pat zina, kur sākt, dodiet mums zināt.

Ja esat izstrādātājs, un vēlētos strādāt decentralizētu sistēmu, bet nav izdevies atrast nevienu nopietnu tiem strādāt, paziņojiet mums.

Ja esat investors, liels vai mazs, un ir vilcinās ieguldīt decentralizētām sistēmām, bet to darīt, ja tur bija veids, kā garantēt, ka jūsu ieguldījums nebūtu nepareizi apsaimniekoti, sazinieties ar mums.

Es nevaru apsolīt, ka monētu Īss varēs atvieglot kādu no šo. Tomēr, es varu apsolīt, ka es personīgi strādās savienot cilvēkus, un darīt kaut ko, es varu iegūt idejas virzās uz priekšu, ja pietiekami daudz cilvēki izrāda interesi.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - Kas ir Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC