Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus

26. Maijā, 2014. Reportwas atbrīvo Bitstampshowing ka apmaiņa ir sekmīgi nokārtojusi auditu Mike Hearn no Vinumeris, kurš ir arī labi zināms Bitcoindeveloper, un Richard Muirhead no Firestartr darījusi.

Cik Bitcoin Vai Bitstamp ir?

Saskaņā ar ziņojumu, Bitstamp šobrīd ir 183,497.40310794 Bitcoin aukstā uzglabāšanu. Ja kopējais aukstā uzglabāšanu ir apvienota ar kopējo tām pieder to karstā maki, apmaiņai ir ~ 45 Bitcoin vairāk par kopējo visu lietotāju noguldījumiem. Tas ir pārsteidzošs ziņas par Bitcoin sabiedrībā, jo ir notikusi Pieaug nemieri, un neuzticēšanās apmaiņu, afterthe Mt. Gox debacledecimated daudzu indivīda Bitcoin saimniecībām. Bitstamp jau sen tiek uzskatīts par visvairāk likumīga, un stabils, no atlikušajām apmaiņu, un šis audits pastiprina šo apgalvojumu.

Ko tas nozīmē vidējo lietotāju?

Šī revīzija rada precedentu attiecībā uz apmaiņu, un varētu izraisīt Bitstamp uzņemt lielāku daļu no tirgus, ja citi lielie spēlētāji nesekos šim piemēram. Tas palielinās drošību un drošību, visas sabiedrības, jo apmaiņa būs jāatskaitās par savu pārvaldību lietotāju līdzekļus. Ar šāda veida pārredzamības Bitcoin kopumā kļūs daudz pievilcīgāku uzņēmumiem un investoriem, kas varētu stimulēt pieņemšanu un izaugsmi tādā veidā, kas Bitcoin nav pieredzējis agrāk.

Vidējais lietotājs var sagaidīt vērtību savu saimniecību pieaugumu, un justies tik piesardzīgs par izmantojot apmaiņu. Protams, tas nenozīmē, ka maiņas jāizmanto kā bankas kontu, kā arī tas nozīmē, ka nepastāv risks ar Bitstamp. Tur vienmēr ir dažas no riska, kad jūs nodot bitcoins citai personai līmenī, vai tas būs tiešsaistē maku vai apmaiņas. Tomēr, ja tas ir zināms, ka maiņas ir liels pietiekami baseins līdzekļu, lai segtu tā lietotāju noguldījumus, un apmaiņu apstrādā lielu apjomu darījumiem, tādējādi nopelnot lielu ienākumu summu, no tā ir maksas, risks ir ievērojami samazināts.

Vai tas ir pietiekami?

Par revīzijas Mr Hearn un Mr Muirhead veikta veids ir diezgan efektīvs, nodrošinot pierādījumus, ka apmaiņa ir šķīdinātājs, un viņu darbs ir apsveicama. Tas ir teikt, būs nepieciešama rūpīgāka auditu kā Bitcoin turpina augt, un apmaiņas sistēmām būs jāatjaunina, lai nodrošinātu pilnīgu pārredzamību, vienlaikus saglabājot augstu drošības līmeni. Šāda veida sistēmas attīstība būs laikietilpīga un dārga, bet tā ir absolūta nepieciešamība.

Pēc šī displejs ar Bitstamp, es uzskatu, ka tie, iespējams virzīties šajā virzienā. Šķiet, ka vismaz viens apmaiņa saprot, ko būs nepieciešams, lai izdzīvotu Bitcoin gājienu mainstream.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin vieta nākamajā ekonomiskajā avārijā

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs