Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa

Lai veiktu darījumus, izmantojot trešās personas, viens ir pieņemt, ka centralizētās līdzeklis, ar kuru tiek veikts darījums, ir droša. Ja viens vēlas, lai nosūtītu attēlu, izmantojot Google Drive, pieņēmums ir tāds, ka centralizētās līdzekļi, Drive, ir derīgs. Tomēr daudzas reizes šis pieņēmums ir izrādījies nepatiess, vai pretrunīgs, ilustrē situācijas, piemēram, Mt. Gox incidents.

Alternatīva, sistēmas bez vajadzīgā uzticēšanās, jau iepriekš bijis grūti, gan konceptuāli, gan pieteikumā. Ethereum, par "Kripto 2.0" sistēma (vai 3.0, daži varētu iebilst), ir krustojums starp programmēšanas valodu un platformu. Ir pilnīgi atklātu protokolu, tas ļauj izstrādātājiem, lai attīstītu valodās, ka tie varētu iepazīties ar. Mērķis ir ļaut jebkurš attīstītājs veidot lietojumprogrammas, izmantojot Etera, kas tiek izmantots kā maiņas marķieri uz decentralizētu tīklu. Tādējādi Ethereum tiek izmantota, lai decentralizētu un maiņas, jebkuru objektu, no domēnu nosaukumiem, kas ļauj pūļa finansējumu, lai tirdzniecības kontaktiem līdzīgi OpenBazaar, lai tiek izmantots kā demokrātiskas balsošanas platformu. Tas pat būtu iespējams pilnīgi jaunas digitālās valūtas jāizveido ar Ethereum tīklā.

Ethereum lietojumprogrammas neprasa lietotājiem atkarīgi no izstrādātājiem, nodrošinot tos ar personisko informāciju vai fondiem. Līgums ir programma, kas pastāv laikā Ethereum tīklā, vieta ar savu ēters vērtības, atmiņu, un kodu. Ja darījums tiek nosūtīts, izmantojot līgumu, tas izpilda its'code atkarīgs no tā atmiņā, un var sekmēt citus darījumus, kā arī strādājot ar citiem līgumiem. Tas nostāda atkarību no lietotāja uz attīstītājs uz jaunu decentralizētu valstībā. Šie kontakti tiek uzturēti ar Ethereum tīklu, bez indivīda kuras pilna īpašumtiesības. Tomēr atkārtoti inženierija, izmantojot izveidojot jaunu pierādījumu workor valūtā, var izrādīties bezjēdzīgi. No Ethereum sistēmas sarežģītība nodrošina daudzas iespējamos ceļus ļaunprātīgu hackers izgāzt savu "drošību. Tas noved pie atkārtotas drošības pārbaudes posmā, kas varētu kroplis visu sistēmu gadiem ilgi.

Ethereum neierobežotās Application Potenciāls

Ethereumcurrently ir trīs galvenie veidi lietojumprogrammas: finanšu, daļēji finansiāli, un decentralizētu pārvaldību.

Finanšu programmas dotu lietotājiem, ļaujot viņiem slēgt pilnīgi patvaļīgu līgumus un piešķirot tām brīvību ar savu kapitālu. Riska ierobežošanas līgumi, krājkontiem, testamentiem un darba līgumi ietilpst šajā jomā. Līgums ietver krājkontu drošībai var ietvert divus partnerus partnerim var tikai ar neizšķirti 1% līdzekļu dienā, partneris būs iespējams izņemt tikai 1% dienā, bet kopā, viņi var izņemt jebkuru summu. Tas ļauj drošību, pat ja hakeris nozaga vienu no savām privātajām atslēgām. Ja kāds ir ielauzies, tad otrs partneris var pārvietot līdzekļus uz citu līgumu. Ja kāds zaudē savu atslēgu, otru galu galā varēs izņemt visus līdzekļus. Ja hakeris mēģina nozagt, abiem partneriem ir simts dienas, lai pamanīt. Viens partneris var arī izslēgt citus spēju atsaukt, ja slēpšanai ir pierādīts, lai trešās puses orākuls. Semi-finanšu iesaistītas kapitāls un kas nav ražošanas līdzekļi, piemēram, pirkumi vai pakalpojumiem. Peer-to-peer azartspēlēm, piemēram, "BetMoose", un decentralizēti tirgi, piemēram, OpenBazaar, ir citi iespējamie pielietojumi Ethereum.

Nemonetārās pieteikumi ietvert lietas, piemēram, balsošanas un citus līdzekļus preču maiņa vai informācijas apmaiņa. Decentralizēta datu plūsma ir arī iespējams, izmantojot lietojot piešķirot noteiktu skaitu indivīdu token, un pieprasot viņi pavada to kopīgu līgumu. Katrs indivīds dota pilnvara tiks iedrošināti pateikt patiesību, kas ir daļa no lielāka marķiera baseins, apdraudēta cilvēku, kuri pastāstīja datus, kā pareizi, cik vien iespējams, un nosūtīto savus žetonus tur. Token sistēmas var tikt izmantoti ar sub-valūtām, kas atspoguļo aktīvus, piemēram, zelta, jenu, uzņēmuma akciju vai balsojumos. Šīs sistēmas ir viegli piemērot Ethereum, jo ​​tā ir vērsta pret tiem; loģika ir vienkārši implantē līgumu.

Protams, jo Ethereum līgumi spēj tikt manipulēt veidos tikai ierobežo programmētāja iztēli, šīs jomas ir nekādā ziņā nav vienīgie veidi, kā to var izmantot. Patiesie iespējas šīs sistēmas netiks pilnībā realizēts, līdz tas ir stabilizējies, un testa neto aizstāj ar dzīvu, pilnībā funkcionējošu platformu. Tajā brīdī, monetārais stimuls raksturīga digitālo valūtās, varētu ienest bariem attīstītāji meklē veidus, kā projektēšanas līgumu, lai panāktu viņu ideja ir dzīvi. Tas ir, ja Bitcoincan pārspēt viņus ar to...

Bit-therum - Apvienojot Bitcoin cena un Power ar Ethereum ir inovatīvas iespējas

Ethereum'sconcept no līguma, kas ir līdzekļi, mainīgo kodu, un vairākas valstis, kas ir pārbaudīta tīkls ar anonīmu izraisot caur darījumu, var uzstādīt Bitcoin. "Bit-thereum" varētu tikt veidots virsotnē Bitcoin. Ja pārbaude tīkla apmaiņa ar cienījamu Oracles, tad tas kļūst par iespēju.

Sarežģītākas kontakti nepieciešama trešās personas dati, atsevišķi no blockchain, piemēram Bitcoin ar ASV dolāra kursa. Parastā Ethereum vienkārši pieņem šo trešo personu dati. Tā uzskata, ka sistēmu, pārvietojot datus no viena uzticama avota noteiktam skaitam daļēji uzticams avotiem, kas tiek izplatīts pa Ethereum tīklā. Ņemot daļēji uzticams vārdus, ar reputācijas sistēmu, lai pārbaudītu līgumus, no kuriem vairāki ir nepieciešams, pirms līgums ir pabeigta, un darījumiem, kas veikti, varētu novērst nepieciešamību pēc uzticības, noņemot bailes no viena Oracle zagšanu līdzekļus. Tomēr universāla līguma valoda ir izveidots šiem Oracles.

Tā Bitcoin jau ir globāla, un ir publiski virsgrāmatu, apvienojot reālās pasaules informāciju Bitcoin nebūtu pārāk grūti. Tomēr tas rada neticami iespējas, piemēram, krāsainu monētu vai Orisi, kas tiks paplašināta uz II daļā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitskvērs - Bitcoin apmaiņa ar decentralizāciju pa ceļu uz leju

Post Bitcoin

Bitcoin cenu kāpums un kāpēc jums nevajadzētu rūpēties

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu