Kanāda īsteno Bitcoin regulu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kanāda īsteno Bitcoin regulu

Kanāda īsteno Bitcoin regulu

Kanādas valdība grozīja noziedzīgi iegūto (naudas atmazgāšana) un 2000. Gada teroristu finansēšanas likuma iekļaut gabals Bitcoin regulējuma, kas būtu nepieciešams jebkādu Bitcoin uzņēmumiem, vai tie ir balstīti vai ārpus Kanādas, ievērot dažus diezgan stingras vadlīnijas, veicot darījumus, kas pārklājas uz Kanādas finanšu jomās. Likumprojekts grozīt noziedzīgi iegūtajiem līdzekļiem (naudas atmazgāšana) un 2000. Gada teroristu finansēšanas likuma pirmo reizi tika ieviests martā, bet netika pieņemts ar Kanādas parlamenta līdz 19. Jūnijā. Kaut Bitcoin, iespējams, būs visvairāk skārusi kriptotehnoloģijā valūta, jo tas ir vispopulārākais, šis grozījums ir ne tikai Bitcoin. Tiesību aktu valoda ir tāda, ka tā aptver visus kriptotehnoloģijas valūtas, norādot:

"6. Daļas 19. Nodaļa izdara noziedzīgi iegūto (naudas atmazgāšana) un teroristu finansēšanas likuma uz, cita starpā, uzlabot klientu identifikācijas, uzskaites un reģistrēšanas prasības attiecībā uz finanšu iestādēm un starpniekiem, attiecas uz tiešsaistes kazino, un paplašināt pieteikumu likuma pret personām un organizācijām, kas nodarbojas ar virtuālo valūtu un ārvalstu naudas pakalpojumu uzņēmumiem. "

Šis gabals Bitcoin regulas būtu klasificētu uzņēmumus, kas nodarbojas galvenokārt ar tirdzniecību Bitcoin, un citu digitālo valūtām, kā Money Pakalpojumi uzņēmumiem. Pēc ir klasificēta kā Money Services Business, jebkurš Bitcoin uzņēmums, kas veic uzņēmējdarbību Kanādā būtu pakļauts neskaitāmas prasības, piemēram, lietvedība, pārbaudes procedūrām, aizdomīgu darījumu ziņošanas un reģistrācijas prasības. Šī Bitcoin regula arī prasa jebkurš Bitcoin uzņēmumam, kas veic jebkāda veida Bitcoin darījumu ietvaros valstībā Kanādas ekonomikas reģistrēt ar finanšu darījumu un pārskati analīzes centra Kanādā. Nespēja reģistrēties ar šo biroju radīs izvietošanu dūšīgs sodiem par attiecīgā uzņēmuma. Šīs sankcijas ietver publisku izpaušanu nosaukumiem uzņēmumiem, kuri nav izpildījuši ar Bitcoin regulu, kas būtu ārkārtīgi kaitē jebkuram Bitcoin biznesā mēģina strādāt ar jebkuru banku iestāžu Kanādā.

Potenciālā ietekme Bitcoin Regulas

Tiesību akti, kas īsteno šo Bitcoin regulas attiecas uz jebkuru Bitcoin uzņēmumu, kas veic uzņēmējdarbību Kanādā, neatkarīgi no uzņēmuma mītnes valstī. Ja Robocoinwants uzstādīt Bitcoin ATM Kanādas pilsēta, tai ir jāatbilst jaunās Bitcoin regulu. Ja Kanādas pilsonis pērk vai pārdod jebkuru summu bitcoins no Coinbase, tad Coinbase jāatbilst Bitcoin regulu. Šī Bitcoin regulas plašums padara sevi redzams šajās divās piemēriem; katrs Bitcoin uzņēmums pasaulē, ir jāatbilst šai Kanādas Bitcoin regulu, vai arī tie būtībā ir aizliegta no Kanādas.

To nevar teikt, vai Kanādas valdība pieņēma Bitcoin regulēšanu apzinātu mēģinājumu ierobežot izplatību Bitcoin Kanādā. Tomēr, neatkarīgi no nodomiem Kanādas likumdevējiem, tas Bitcoin regulējums, iespējams, varētu likt būtisku aizbīdni uz ātrumu pieņemšanas Bitcoin ietvaros iekšzemes Kanādas ekonomiku. Ja apmaiņa un ATM sniedzēji lemt pret iekļūšanu Kanādu, vai pārtraukt to jau esošos Kanādas uzņēmumiem, tas būs grūtāk citiem vietējiem uzņēmumiem Lokālas kafejnīcās un bookstores- Kanādas pilsētās pieņemt Bitcoin kā maksāšanas līdzekli par saviem produktiem, jo ​​tie nav likumīgā veidā tirgoties savas bitcoins fiat, ko viņi šobrīd ir jādara, lai palīdzētu segt izmaksas. Turklāt jebkurš ārvalstu Bitcoin uzņēmumu, kas vēlas piesaistīt Kanādas klientiem tiks drosmi to darīt, jo Bitcoin regulas. Būtībā, tas Bitcoin regulējums var padarīt to tik dārga un apgrūtinoša veikt Bitcoin tirdzniecības darbības, kuras viņi var atteikties no tiem ievadot Kanādas finanšu sektoru kopumā.

Vai šī Bitcoin regula neietekmē Bitcoin cenu?

Kad Ķīna mēģināja aizliegt Bitcoin tieši, tad Bitcoin cena reaģēja ļoti negatīvi. Kaut Bitcoin izdotos noteikumos Kanādā nav iespējams tik daudz ietekmes, jo ķīniešu "aizliegumi" darīja, jo tam ir tikai regulējums, nevis tiešu aizliegumu, tā joprojām var būt zināma ietekme uz Bitcoin cenu. Jebkura sliktas ziņas no Bitcoin sabiedrībā var būt zināma ietekme uz Bitcoin cenu, un šis fragments Bitcoin regulas ir diezgan nozīmīga ziņa.

Tomēr, šķiet, it kā šī ziņa nav ietekmējusi Bitcoin cenu, vismaz pagaidām. Bitcoin cena ir pavadījis lielāko dienas (23 jūnijs 2014) ir $ 580 diapazonā, svārstoties ap 588 $ par lielāko daļu dienas, kas ir nedaudz zemāka, tad $ 590 diapazonā, kas ir pastāvējis tirgos pēdējo dienu laikā. Tas ir ļoti mazs kritums Bitcoin cena ir gandrīz rezultāts šajā gabals ziņu no Kanādas. Tā Bitcoin cena ir tikai samazinājies dažus dolārus, un nav piliens jebkuru tālāk, liek domāt, ka tas ir rezultāts normālu tirdzniecību. Bitcoin cenu svārstības, kas nāk, reaģējot uz ziņu stāsti parasti ir pēkšņi, un vai nu ir ļoti dziļa, vai augsts, atkarībā no tā, vai tas ir labi vai slikti ziņa. Kaut gan vienmēr ir maza iespēja šo Bitcoin regulu ir negatīva ietekme uz Bitcoin cenu, kad Bitcoin regulējums sāk faktiski tiek īstenoti, tas ir ļoti maz ticams, ka Bitcoin regulai būs kāda ietekme uz Bitcoin cenu vai par izplatīšanos Bitcoin Kanādā. Lielākā daļa uzņēmumu, kas var mainīties atkarībā no šo tiesību aktu jau strādā, lai kļūtu saderīgs ar šo legislation- sakarā ar to, ka šie uzņēmumi ir ietekot līdzīgu tiesību aktu citās valstīs, un tagad sagaida, ka tas ir klāt tādās valstīs kā Kanādā. Tāpēc ir iespējams, ka sākotnējais trūkums reakciju Bitcoin cenas uz šo ziņu liecina turpmākās ietekmes Kanādas Bitcoin regulu par Bitcoin cenu, kas ir niecīga labākajā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Pirkt Bitcoins ar Paypal - soli pa solim Tutorial

Post Bitcoin

Mt. Goxs Bitcoin bankrotu

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Jūs varat nopirkt Passport ar Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!