Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Capital One, ASV banku holdinga kompānija, kas specializējas kredītkaršu, aizdevumu un banku, ir ievietojis darba atvēršanu savā mājas lapā, uz amatu "kvantitatīvo analītiku", lai pētītu attīstības tehnoloģiju jomā finanšu un monetāro teoriju. Viens no šiem jauno tehnoloģiju, kas ir paredzēts topošajiem darbiniekiem izpētīt, ir Bitcoin. Uzņēmums norādīja, ka viņi meklē cilvēkus ar dažādām prasmēm kodēšanu, programmatūras izstrādes, datu bāzu pārvaldības, utt izpētīt tehnoloģijas, kas ir viena no galvenajām "nākamo vilni traucējumiem" ar finanšu nozari. Topošajiem darbiniekiem ir jābūt ar šādu kvalifikāciju:

Ideal kvalifikācija

-Curious. Jūs jautājat, kāpēc jums izpētīt, jūs nebaidāties izpļāpāt savu absurds. Jūs, iespējams, ir diploms un iespaidīgu GPA, vai arī jūs izstājies no koledžas, mācīja sevi un regulāri uzvarēt Kaggle sacensības.

-Wrangler. Jūs zināt, kā pārvietot datus apkārt, no datu bāzes vai API, izmantojot pārveidošanu vai diviem, modeli un uz cilvēkiem lasāmā formā (ROC līknes, Excel diagrammu, karte, d3 vizualizāciju, glezna, uc). Jūs droši vien zināt, Python, Java, R, Storm, Julia, SQL, Matlab, Mahout, vai domājat, ka visu var izdarīt Perl vienu slāni.

-Vai-er. Jums ir aizspriedumi pret rīcību, jūs mēģināt lietas, un dažreiz jums neizdodas. Gaidīt, lai pastāstītu mums, ko jūs esat nosūtījis un to, kas cieta neveiksmi. -Fearless. Big, undefined problēmas un petabytes nav baidīt jums. Jūs varat strādāt pie tiny kreka, kamēr jūs esat sadalīti atvērta visu uzgriezni.

Pamata kvalifikācija

-Bachelor grāds kvantitatīvās disciplīnas (statistika, matemātika, datorzinātne Engineering) vai 2+ gadu rūpniecības pieredzi

-1+ gadu pieredze pētniecībā, Perl, Python, Java, vai citās valodās piemērots liela mēroga analīzes skaitlisko un teksta datus

-1+ gadu pieredze ar datu ieguves, mašīnu mācīšanās, statistikas modelēšanas instrumentus un pamatā algoritmi

-1+ gadu pieredze ar relāciju datu bāzēm un SQL

Kā mēs varam redzēt no vēlamajām kvalifikāciju, Capital One meklējam cilvēkus, kuri jau ir zināšanas par tehnoloģijām, piemēram, Bitcoin vai ir vismaz spēj mācīties par tiem. Capital One pat skaidri minēts Bitcoin īsā sarakstā tehnoloģijām, kas viņi vēlas pētīt:

"Jebkurā konkrētā dienā Lab jūs būsiet... Izmeklējot ietekmi jaunās tehnoloģijas, piemēram, Google Glass, Leap Motion, viedie pulksteņi, Bitcoin un iBeacons par nākotni mobilo banku un finanšu rītdienas pasaulē"

Ir skaidrs, ka Capital One ir ieinteresēta uzzināt par tehnoloģijām, kas varētu radikāli pārveidojot mūsu pašreizējās maksājumu sistēmas, vai arī, kā mēs varam redzēt no viņu interesi par Bitcoin, aizstās pašreizējo monetāro sistēmu vispār. Tomēr pagātnē rāda, ka Capital One nav īsti draudzīgs pret Bitcoin, vai tās lietotājiem, ņemot vērā to, ka uzņēmums jāslēdz vērā uzņēmuma, jo tie vienkārši minēts Bitcoin. Tātad šī jaunā vēlme izpētīt Bitcoin un citas saistītās tehnoloģijas izvirza jautājumu: kāda ir Capital One plāno darīt ar tehnoloģijām, kas viņi pašlaik pēta?

Neviens nevar zināt motīvus Capital One vadību, jo tie nav atbrīvoti nevienu paziņojumu par to, ko viņi plāno darīt ar pētījumu viņi apkopos par Bitcoin un citiem atlasītajiem tehnoloģijām. Bet, ņemot vērā to pagātni naidīgums pret Bitcoin, varētu minēt, ka tie nav plāno pieņemot blockchain tehnoloģiju tieši. Vai tie, iespējams, var attīstīt savu konkurējošo šifrēšanas-valūtu, kas varētu strādāt tikai un vienīgi kapitāla One finanšu ekosistēmā? Mums nav veids, zinot, ka pašlaik. Tas ir iespējams, ka viņu pētījums, iespējams, nav pat uzrādīt informāciju, ko viņi meklē. Ja viņi plāno tieši konkurēt ar Bitcoin un citus kriptogrāfijas-valūtām, rūpīgi pārbaudot savu digitālo maksājumu sistēmu, tad viņiem ir daudz darba, lai to izdarītu.

Bet pieņemsim, ka pēc tam, kad Capital One nolīgst šos kvantitatīvos analītiķi mācīties Bitcoin un saistītās izplata tīkla tehnoloģijas, finanšu titāns nolemj faktiski pieņemt Bitcoin kā maksāšanas līdzekli. Uzņēmums tāda mēroga akceptē Bitcoin kā dzīvotspējīgu maksāšanas līdzeklis būs monumentāls, tas būtu milzīgs solis uz priekšu, tā progresēšanu no Bitcoin ekonomikā. Capital One varētu integrēt Bitcoin savā kredītkaršu sistēmu, un ir Bitcoin debetkarti daudz līdzīgu Xapo s Bitcoin karti. Viņi pat varētu piedāvāt ļoti drošu metožu Bitcoin uzglabāšanas saviem klientiem. Turklāt, Capital One varētu piedalīties Bitcoin kalnrūpniecības, radot pilnīgi jaunu vilni leģitimitāti Bitcoin kopienai. Ja šīs lietas notiktu, Capital One varētu redzēt milzīgu pieplūdumu jaunu klientu, vēlas piedalīties šajā uzņēmuma Bitcoin pakalpojumiem. Ja šāda avansa bija jāveic, pirktspēja Bitcoin būs raķete. Ja galvenais finanšu iestāde, piemēram, Capital One bija paziņot, ka tie varētu pieņemt Bitcoin kā likumīgu maksāšanas līdzekli, un tika plāno integrēt Bitcoin par savām maksājumu sistēmām, tad būtu pērk neprāts par Bitcoin biržās. Bitcoin būtu oficiāli iekļauj mainstream investīciju kopienai.

Šīs iespējas ir tikai spekulācijas, tomēr. Šķiet maz ticams, ka finanšu iestādes, piemēram, Capital One, kas dod labumu tik ļoti no būtības krāpniecisku raksturu centrālo banku un dalītu rezerves banku varētu pieņemt un integrēt valūtu, kas rada tiešus draudus paša esamību šajās iestādēs. Daudz, piemēram, variouscentral bankām, kas nāk ārā againstBitcoin un citiem kriptotehnoloģijā valūtās, Capital One būs iespējams veikt šo pētījumu un šķībs secinājumus tādā veidā, lai izceltu kādu no potenciāla, vai iedomāties, negatīvus decentralizētu valūtu un izplatīti, līdzgaitnieku vienādranga maksājumu sistēmas. Tehnoloģijas kā revolucionārs kā Bitcoin apdraud bagātību un dzīves veidu šo spēcīgu un ietekmīgu baņķieriem. Ja centrālās bankas baidās, un ir kategoriski pretēji, Bitcoin mums nevajadzētu gaidīt banku uzņēmumiem, kuru ienesīgums ir tieši atkarīgs no centrālās bankas politiku, lai laipni Bitcoin. Skaņas naudu un bezmaksas tirgi neveicina darba kārtībā banku milži; Bitcoin ir potenciāls iznīcināt pašus pamatus pasaules banku nozarē, un tie ir bail.

Ja jūs vēlētos, lai pārskatītu darba piedāvājumu uz Capital One mājas lapā, jūs varat atrast šeit.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: ASV darba grupa atbrīvot Bitcoin Rulebook

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard otrdiena - Kas ir Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

3 labākie veidi, kā nopirkt Bitcoin Cash (Bcash, BCH vai BCC)

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC