Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana

Pirms dažiem nedēļām, mēs sākām mūsu diskusiju par iespējamu masveida kredītu bubblein uz Bitcoineconomy. Šajā rakstā mēs apspriedām iespēju par Bitcoin kredītu burbuli, kas rodas kā rezultātā maržinālās tirdzniecības uz dažādiem Bitcoin apmaiņa-prakse, kas ir aug popularitāte ar Bitcoin investoriem un dienu tirgotājiem. Mēs nonācām pie diviem secinājumiem par iespējamām sekām Bitcoin maržinālās tirdzniecības.

  • Pirmkārt, mēs teicām, ka Bitcoin apmaiņa, kas piedāvā maržinālās tirdzniecības ir nosliece uz flash avārijām, kas ievijušies visu pārējo apmaiņu saistībā ar pamata ekonomisko noteikumu, ka vienības pašas preces vienmēr ir tendence uz to pašu cenu.
  • Otrkārt, mēs audzināti domu, ka Bitcoin maržinālā tirdzniecība varētu veicināt apmaiņu, lai izmantotu savu lietotāju līdzekļus tādā veidā, kas ir ļoti līdzīgs frakcionēti-rezerves banku. Redzot potenciāls peļņu, apmaiņa būtu ļoti kārdinājums ņemt līdzekļus no klienta konta, un aizdevums to uz procentiem, bet stāsta klientam, kurš bija viņa līdzekļi izņemt no sava konta, ka nauda ir faktiski joprojām ir 100% pieejamas viņam atsaukt jebkurā reizi.Tas krāpnieciskas darbības palielinātu Bitcoin investīcijas un sūknis up cenu, bet tas galu galā izraisīt lielu avāriju šajā Bitcoin cenu, jo apmaiņa būtu nekavējoties neizdoties maksātnespējas dēļ. Par tiklīdz cilvēki sāka mēģina izņemt Bitcoin no saviem maiņas-hosted maki, viņi varētu uzzināt, ka šie līdzekļi nebija pieejami un panikas Rastos-sekoja avārija ar Bitcoin cenu.

Tomēr viens no postošajām sekām frakcionētu rezerves banku, naudas radīšanu, nebūtu iespējams ar Bitcoin apmaiņā par Bitcoin piedāvājums ir limitedm un kronas digitālā daba padara piezīmi izsniegšana nevajadzīgs, tādējādi novēršot spēju apmaiņas izsniegt uzticības mediju apmaiņas. Tomēr šādas krāpnieciskās darbības ar daļu no Bitcoin maiņām varētu patiesi izraisīt haosu tirgū. Par laimi, vairākas Bitcoin apmaiņa ir pierādījuši, ka viņiem ir rezervju normu, kas pārsniedz 100%, kas nozīmē, ka viņu peļņa tirdzniecības pakalpojumi šobrīd nerada draudus klientu noguldījumiem.

Bitcoin Goes Iestrādāt: Pakļaujot Bitcoin ekonomiku centrālās bankas manipulācijas

Tas ir droši teikt, ka lielākā daļa cilvēku, kas Bitcoin sabiedrībā gribētu redzēt šo digitālo valūta iet procesos un konkurēt ar valsts valūtu. Ja Bitcoin lietotāja bāzi bija kļūt par nominālvērtību ar patīk no dolāra un Lielbritānijas Lielbritānijas sterliņu mārciņa, lai gan, tas, bez šaubām, attiecas tie paši manipulatīvu spēku no pasaules centrālajām bankām. Protams, ka centrālās bankas nevarētu ietekmēt Bitcoin valūtas kursu, manipulējot ar savu piedāvājumu-kopš Bitcoin ir supplyis garantēto pietrūkt. Tomēr centrālās bankas varētu manipulēt Bitcoin valūtas kursu, piedaloties pirkšanas un pārdošanas par valūtu.

Ja, piemēram, ASV Federālo rezervju vēlējās palielināt Bitcoin valūtas kursu, tas uzpirkt daudz bitcoins. Savukārt, ja Fed vēlējās, lai samazinātu valūtas maiņas kursu, tas būtu pārdot neatkarīgi Bitcoin tā iepriekš iegādājies. Tas nav teikt, ka centrālā banka vēlētos, lai manipulētu Bitcoin kādu underhanded, konspiratīvs mērķim; centrālās bankas do spēlē mazu lomu mainīgu valūtas kursu visu starptautisko valūtu, tāpēc nav iemesla uzskatīt, kāpēc valūtas kurss mainstream Bitcoin būtu atbrīvoti no šādas centrālās bankas darbību.

Tomēr daudz smagāka forma centrālās bankas manipulācijas var notikt pirms Bitcoin kļuva nopietns konkurents fiat valūtā. Ja Bitcoin kādreiz kļūst populārs pietiekami investīciju transportlīdzekli-par nominālvērtību ar zelta un sudraba, piemēram, pēc centrālās bankas varētu reāli, teorētiski, ietekmē Bitcoin pricewith atvērtā tirgus operācijas, praksi, kurā centrālās bankas manipulēt procentu likmes, pērkot vai pārdodot obligācijas, tādējādi stimulējot vai kavējot ieguldījumus. Ja Bitcoin bija kļuvis pietiekami populārs, lai tiktu tirgotas lielāko biržā, piemēram, New York Stock Exchange, būtu pakļauti tiem pašiem inflācijas politiku, ka centrālās bankas izmanto, lai veicinātu izaugsmi vispārējiem krājumu un aktīviem. Ir jau iesāktie projekti, kas var novest pie šāda veida mainstream Bitcoin tirdzniecību, piemēram, dažādu Bitcoin atvasinājumu un Winklevoss EIF.

Centrālās bankas iesaistīties pirkšanas un pārdodot obligācijas, ja tie vēlas paplašināt vai līgumu ekonomiku. Tā kā šis raksts ir apspriež iespējamu Bitcoin kredītu burbulis, mēs koncentrēsies uz sekām ekspansīvas politikas (obligāciju pirkšanai) centrālo banku un kā tās izveidot burbuļu kopumā īstenoti.

Kāpēc Credit paplašināšana cēloņi Credit burbuļi

Ņemot vērā neseno ekonomikas lejupslīde 2008. Gada ir bijis aktīvas debates ekonomistu par tēmām biznesa cikli un kredītu burbuļiem. Ekonomiskās domas skolu, kas ir sniegta vispilnīgākā, gan ļoti nepopulārs, teorija biznesa ciklu ir Austrijas skola. Austrijas teorija biznesa cikla radās ar Ludwig von Mises, ko Frederich A. Hayek tālāk tika izstrādāts, un pašlaik tiek atkārtoti pārbaudīja daži mūsdienu Austrijas ekonomisti, piemēram, Jēzus Huerta de Soto.

Jaunākie pētījumi par Austrijas biznesa ciklu teorijas liecina, ka daļējas rezerve banku ir galvenais aizdomās cēloņsakarību uzņēmējdarbības ciklu, un ka centrālās bankas, kas emitē tikai spēlē papildu nozīme, palielinot naudas piedāvājumu un tādējādi paātrinot biznesa ciklu. Neatkarīgi no cēloņa vispārējo uzņēmējdarbības ciklu, tas var būt ļoti skaidri, ka centrālās bankas ir galvenie aizdomās veidojot burbuļus, koncentrējoties uz konkrētām jomām, ekonomikas, pazeminot procentu likmes novērota. Daži no šiem burbulīšiem piemēri būtu akciju tirgus crash 1929, dot com burbuļa 90s, un nesen mājokļu burbulis 2008. Gadā.

Tātad, kā tieši tas Credit paplašināšana Cēlonis Ekonomikas Bubbles?

Mēs izskaidrot šo fenomenu, izbūvējot vienkāršotu modeli reālajā pasaulē. Mēs stat ar tirgu, kas ir pilnīgā līdzsvarā, kas ir vienmērīgi rotējoša ekonomija (ERE). Jo ERE, maksā vienādu ieņēmumus, nav peļņas, un neuzkrājas procenti īpašniekiem ražošanas faktoru. Tagad tur šīs lietas ir vienādi, ļaujiet mums ieviest injekciju likviditāti banku rezervēm no centrālās bankas. Šī jaunizveidotā nauda ļauj bankām samazināt procentu likmes un palielināt savu kredīta izsniegšanu. Investori būs izmantot šo lētu kredītu un aizņemties naudu, lai sāktu projektu, piemēram, ēkā vai attīstīt kādu jaunu tehnoloģiju. Šie jaunie projekti novirzīt kapitālu uz augstākiem ražošanas posmos. Tā kā pieprasījums tiek turēts konstants, šī pāreja palielinās cenas patēriņa precēm, kā to piederumi samazināties, pateicoties kapitāla tiek pārvietoti uz citām jomām ražošanu. Turklāt, kā pieprasījums pēc kapitāla precēm, jo ​​kredīta paplašināšanu pieaug, cenas par kapitāla precēm palielināsies.

Šīs cenu pieaugums ļaus parādās kā tad, ja ekonomika piedzīvo milzīgu paplašināšanos, un ka visi kļūst turīgāki. Tomēr mums ir jāatceras, ka viss pārējais tiek turēts konstants, kas nozīmē, ka nav īsti nepastāv pieprasījums pēc produktiem, šo jauno projektu, neraugoties uz to augsto cenu un acīmredzamo rentabilitāti. Tāpēc, kad darbinieki šo jauno projektu saņem savu maksājumu, viņi pērk produktus, kas ir saskaņā ar viņu pieprasījumu, kas ir palikusi nemainīga visā šajā visā procesā paplašināšanos. Citiem vārdiem sakot, investori aizņēmās ķekars naudas nolīgt cilvēkus strādāt pie šiem projektiem, un tiem jaunpieņemto cilvēki pavadīja savu naudu par kaut ko citu, kopā ar pārējām personām ekonomikā.

Rezultātā investori būs jāatstāj parāda, ka viņi nevarēs atmaksāt, jo īpaši, ja procentu likmes ir neizbēgami pieauga atkal, jo to nerentablu kopuzņēmumu. Šie projekti būs slēgtas, kas nozīmē, ka visi darbinieki būs atlaists. Bezdarbs pieaugs, kas būs spēkā pazemināt cenas. Galu galā, kapitāls, kas tika novirzīti šiem nerentablos projektos tiks atkārtoti nodarbināti nozarēs, kas ir saskaņā ar tirgus pieprasījumu, kas ir palikusi nemainīga visu šo laiku.

Kā tika minēts iepriekš, tas ir ļoti iespējams, ka daļējas rezerve banku ir taisnība vaininieks aiz šī procesa, un ka ekspansīvā politika koncentrēties ekspansīva spiediens konkrētos tautsaimniecības jomās, parasti akciju un mājokļu tirgos. Atkal, iepriekš scenārijs notika ERE, kas ir vienkāršots modelis reālajā pasaulē. Tādēļ reālas sekas kredītu ekspansija būs atšķirīgs katrā atsevišķā gadījumā, jo faktori, kas nosaka šos efektus nekad būs pilnīgi identiski. Tomēr vispārējais process uzplaukuma un lejupslīdes sakāms par katru konkrēto notikumu.

Kā Vai kredītu ekspansiju izraisīt Bitcoin Credit burbulis?

Tātad, tagad, ka mums ir pamata ideja par to, kā kredītu apjoms rada burbuļus, mēs varam pārbaudīt, kā teica paplašināšanās varētu radīt Bitcoincredit burbulis.

Pēc mūsu vienkāršas demonstrāciju burbuļa, tas būtu diezgan skaidrs, kā Bitcoin kredītu burbulis var nākt par rezultātā ekspansīvas centrālo banku politiku. Tā kā centrālā banka inflācija parasti ietekmē akciju tirgos vairāk nekā jebkas cits, un ņemot vērā, ka galveno Bitcoin teorētiski var tikt tirgoti akciju tirgū, tad no tā izriet, ka centrālā banka inflācija varētu palielināt Bitcoin cenu.

Akciju tirgus investoriem būtu pieejama lētu kredītu, kas dotu viņiem iespēju iegādāties vairāk Bitcoin. Tad, kad centrālā banka aptur paplašināt naudas piedāvājumu, un cenas pielāgoties inflāciju, bums beigsies, un krūtis būs rasties. Līdz ar Bitcoin cena kristies, padarot to daudz mazāk vērtīgi.

Tātad, mēs esam redzējuši divus iespējamos scenārijus, kuros varētu rasties Bitcoin kredītu burbulis. Lai gan abi scenāriji ir atšķirīgas iezīmes, gala rezultāti ir vienādi: milzīgs smaile ar Bitcoin cenas varētu notikt, un masveida cenu kritums varētu sekot. Lai gan tas nav skaidrs, vai šie scenāriji patiešām izspēlē reālajā pasaulē, ņemot vērā, ka vairāki Bitcoin apmaiņa ir pagājuši pierādījums rezervju testus, un ka tas ir zināms, vai Bitcoin kļūs mainstream ir svarīgi apsvērt noteiktu iespēju šie scenāriji.

Ja šīs iespējas kļūst par realitāti, un mēs turpinām šīs zināšanas prātā, tad Bitcoin kopiena potenciāli var izvairīties no katastrofas, darbojoties, lai pasargātu sevi no kaitīgo ietekmi uz Bitcoin kredītu burbuli.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus

Post Bitcoin

Coinbase: pašreizējais līderis tiešo bitcoīnu pirkšanā

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Fed aprīlis Sanāksmes minūtes Atbrīvots: ko Future Fed politika nozīmē Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Jūs varat nopirkt Passport ar Bitcoin

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins