Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā

Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā

Ja esat dzirdējuši par mobilo naudu un Austrumāfrikā, jūs esat droši vien arī dzirdējis par M-PESA. M-PESA būtībā ir veids, kā pārskaitīt naudu pa visuresošo mobilo sakaru tīklos. Mobilie telefoni ir pieaugusi Kenija un Austrumāfrikā un kā vienu Komunikāciju pārvalde (regulators) Kenijā bija kopējais skaits 30,5 miljoni mobilo subscriptionsas no 2013. Gada.

Kas ir MPESA?

Tehniski, M-PESA un citi mobilie naudas pakalpojumi ir forma digitālo valūtā. Tā ir centralizēta izsniegšana sistēma elektroniskās naudas piesaistīts nacionālajā valūtā, KES (Kenijas šiliņš) par 1: 1. To vada LMT Ltd., mobilo telekomunikāciju filiāle Vodafone UK. Ar savu plaši izplatīts aģentūru tīkla lietotāji var apmainīties fiat naudu līdzvērtīgu izdevusi naudu uz savu mobilo maki. Viņi pēc tam var nosūtīt šo eNauda lietotājam pēc savas izvēles identificē ar unikālu mobilā tālruņa numuru. Maksa grafiks mainās atkarībā no apjoma un darījuma veida (nosūtīšanas / izņemšanu). Maksa tiek iekasēta, lai iegūtu naudu uz M-Pesa sistēmu. Maksa% tiek atskaitīti, lai nosūtītu un pārveidojot elektronisko naudu skaidrā naudā uztvērēji beigām.

M-PESA ir centralizēta uzticēšanās balstīta sistēma ar aģentiem kalpo kā biržās pie ieejas un izejas punktiem. Tas ir M-PESA tīkls.

Kas noticis ar Kipochi?

Pelle Braendgaard s, līdzdibināja KipochiBitcoin maku; Bezprecedenta piepūle ļaujot naudas pārvedums Austrumāfrikā izmantojot Bitcoinnetwork kas vērsa daudz plašsaziņas līdzekļos gan ārpus tās Bitcoin community.Unfortunately tās darbība apstājās. Neskatoties uz to, ko jūs varētu būt lasīt, Kipochi vairs darbojas, un tās pakalpojumi kopš tā laika ir slēgts

Avoti tuvu Pelle un Kipochi projekta uzskatu, ka tas bija slēgts, jo tā rada konkurences draudus LMT dominējošā M-Pesa naudas pārskaitījumu biznesu. Kipochi maks paļāvās uz integrāciju ar M-Pesa tīklā, izmantojot M-Pesa s aģentu tīklu, kā apmaiņa, lai saņemtu naudu uz savu maku. Bitcoin tīkls ir pasniegts globāli savu ultra-zemas darījumu izmaksas (0,1%), un tās neierobežotu ģeogrāfisko darbības jomu.

Kas Kipochi darīja, bija piesaistīt šos atribūtus un ļāva tās lietotājiem sūtīt un saņemt naudu uz / no citiem lietotājiem vietējā un starptautiskā mērogā. Izmantojot tīmekļa iespējotu tālruni, lietotāji var viegli pārveidot savu KES to M-Pesa mobilo kabatas uz bitcoins un nodot šo vērtību pa Bitcoin tīkla lietotājs savas izvēles viņu unikālo Mobilais identifikatoru numuru. Būtībā šis apiet M-Pesa nodevas, kas saistītas ar pārskaitot naudu no viena lietotāja konta uz citu. Pēc tam, kad līdzekļi tika saņemti, tie tika ieskaitīta saņēmēja M-Pesa kontā kā KES. Kipochi neiekasētu neko par nodošanu un veikt Bitcoin viegli izmantot. Tikai izmaksas, kas saistītas ar pāreju bija raksturīgie Bitcoin darījumu maksas - dzīvoklis 25Ksh maksu. Kas ir vairāk, ar Kipochi, nauda varētu tikt nodoti un no jebkuras vietas pasaulē, ti, vietējo un pārrobežu pārvedumus.

Mīti par Bitcoin Kenijā un Austrumāfrikā

"Viena trešdaļa no Kenijas tagad ir Bitcoin maka" - bija izkropļota virsraksts par rakstu par Kipochi. Tur ir daudz vairāk, šāda dezinformācija apmestas ap internetā. Šī sagrozījums ir mīts, kas ir bijis nepareizi citēts daudz rakstus internetā.

Kā Bitcoin aizstāv sevi, es, protams, saņemt uztraukums ap Bitcoin un vērtību nodošanu. Tomēr ir svarīgi, ka patiesība nav maldinoši. Šī maldināšana iespējams izrietēja no integrācijas Kipochi ar M-PESA, kas ir liela nepārspējamu lietotāju bāzes likmi Kenijā. M-Pesa abonenti stāvēt pie 10,232,805 aktīviem mobilo sakaru lietotājiem, kas nozīmē aptuveni 23% no pašreizējā iedzīvotāju skaita aprēķinus.

Bitcoin ir joprojām lielā mērā nav zināms Austrumāfrikā un Kenijā. Ir tie, kas esat dzirdējuši par to, par mainstream medijos un ir izkropļoti, kas Bitcoin ir. Jaunie Daudzsološas izstrādātāji Nairobi ir atzinīgi Silicon Savannahknow maz no tā, un vēl, lai izpētītu savu potenciālu. Ir daudz izmantošanas gadījumos Bitcoin Kenijā, Austrumāfrikā un lielāku Āfrikā. Bitcoins (valūta) ir neliela daļa no potenciāla Bitcoin; Bitcoin protokols un tīkls ir māte lode! Tur slēpjas milzīgs potenciāls, lai risinātu dažus no Āfrikas novecojušās un jaunām problēmām. Tikai pieminēt dažus - digitālo finansiālo integrāciju, pārvaldība, e-komercijas, pārskaitījumu, starptautiskās tirdzniecības, finanšu tirgu un dot iespēju jauniešiem no Austrumāfrikas piekļuvi pasaules tirgum par saviem produktiem un pakalpojumiem.

Lai tas notiktu, valsts vajadzības būt informētam un informēti par Bitcoin un tās stiprajām pusēm. Izstrādātāji visā Austrumāfrikā ir plaši touted tehnoloģiju inkubatoriem var sākt eksperimentēt ar tīklu un veidot lietojumprogrammas ap to. Tirgotājiem, uzņēmējiem un uzņēmumiem būs nepieciešams, lai aptvertu Bitcoin. Visas šīs darbības būs augt Bitcoin ekosistēmu Austrumāfrikā. Ir masveida efektivitātes ieguvumi, kas iegūtas no pieņemšanas digitālās valūtas tehnoloģiju.

Āfrikas Digital Valūtu asociācija ir veltīta redzēt to caur. Ir regulāra Bitcoin tiekas ups kas notiek Nairobi pēdējo 6 mēnešu laikā, un kopiena aug. Sazinieties ar ADCA vietnē, lai uzzinātu vairāk par mūsu darbību. Varat arī apmeklēt mūsu pieejamā tīmekļa vietnē uzzinātu vairāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Atbilde uz profesora Bitkornu: Es esmu derīgs 1 Bitcoin, ka esat nepareizs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Bitskvērs - Bitcoin apmaiņa ar decentralizāciju pa ceļu uz leju

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin satiekas ar sociālo mediju

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast