Op-Ed: mums nav nepieciešams Bitcoin pamats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Op-Ed: mums nav nepieciešams Bitcoin pamats

Op-Ed: mums nav nepieciešams Bitcoin pamats

Atruna: Šī autora viedoklis neatspoguļo viedokļus monētu Brief.

Nesenais strīds nesen ievēlētais Bitcoin Fonda boardof direktoriem ir izraisījis lielu naidu un rūgtumu šajā Bitcoincommunity. Brock Pierce bija viens no diviem ievēlēto TBF valdes kā rezerves Mark Karpeles un Charlie Schrem cilvēkiem. Daudzi cilvēki Bitcoin sabiedrībā ir nikns pār Pīrsa vēlēšanās, tik daudz tā, ka vairāki cilvēki ietvaros Bitcoin Foundation ir atkāpušies.

Šāda veida reakcija ir pilnīgi pamatoti; Brock Pierce ir ļoti tumšs vēsturi. Pierce tika apsūdzēts everythingfrom krāpšanā, ir saistīts ar bērnu pornogrāfiju un seksuālo vardarbību pret bērniem. Ir skaidrs, kāpēc cilvēki negribētu šis cilvēks ir līdera pozīciju lielāko Bitcoin organizācija pasaulē. Tomēr mums nav vajadzīga šāda organizācija, lai Bitcoin būtu veiksmīga; Patiesībā, Bitcoin nav vajadzīga "organizācija", jebkurā šī vārda nozīmē.

Bitcoin bija celts uz decentralizāciju

Kāpēc mums vajag centralizētu organizāciju, lai veicinātu monetāro sistēmu, kas piesaista cilvēkus, galvenokārt pateicoties tās decentralizēto raksturu? Tas, šķiet, piemēram veida self-pretrunīgi paziņojumu. Bitcoin tika dibināta uz principiem skaņas, decentralizētu naudu un cieņu par privātumu un anonimitāti. Šīs īpašības ir visi Bitcoin jākļūst panākumus nākotnē, kā aizstājēju centrālo banku un vispārējā centralizētu kontroli globālajā monetārajā sistēmā.

Kriptonauda ir privāta, masu eksperiments brīvību un brīvību no valsts kontroli. Daži pat uzdrošinās teikt, ka kriptonauda ir eksperiments piemēroto anarhiju. Noņemt spēku naudas kontroli no ķetnām tās valsts, un dod to ne vienu tēmu to tirgus, un šīs parādības spontānās kārtībā. Mēs zinām, tas var darboties; tā ir strādājusi ar Bitcoin pēdējo pāris gadu laikā. Satoshi Nakamoto, kurš šī persona ir, izveidoja šo brīnišķīgo tehnoloģijas un vienkārši ielieciet to internetā un pa kreisi to, ka. Satoshi pakļaut to blockchain tehnoloģiju kaprīzēm saskaņotas darbības indivīdu - uz tirgu - un viņi mīlēja to.

Dažu īsu gadu laikā blockchain ir pārvērtusies pilnīgi haotiska monetārā sistēma, kas ir ražota apmaiņas līdzekli, kas tiek novērtēta daudz augstāka nekā ASV dolāru, vai jebkuru citu valdības dekrēta nauda. Tās pieņemšana komersanti pieaug katru dienu; vienmēr ir dažas ziņas par uzņēmumu, kas ir nolēmusi pieņemt Bitcoin kā maksāšanas līdzekli. Tas ir patiešām pārsteidzošs. Šis nelielais eksperiments brīvības, lietišķo anarhiju, kas sākās uz tiešsaistes forumu 2009.gadā ir pārvērtusies šī milzīgā, starptautisko parādību.

Visas šīs lietas ir noticis nevis tāpēc, ka valdībām, Bitcoin fonds, vai jebkura cita centralizēta iestāde. Ideja kriptogrāfijas-valūta ir uzplaukusi, jo indivīdiem. Mēs esam noguruši no valdības un pašu ideju pašas centralizācijas un mēs meklējam risinājumus, kas atrodas brīvībā. Tas ir iemesls, kāpēc Bitcoin ir bijusi tik veiksmīga, nevis tāpēc, ka Bitcoin Foundation. Ja kaut kas, TBF ir gotten tik veiksmīgs, jo Bitcoin. Mums ir tik apnikuši ar mūsu pašreizējo monetāro sistēmu, ka mēs esam ieinteresēti klausīties jebkuru alternatīvu ikviens iesniegti. Tas ir iemesls, kāpēc TBF ir pieaudzis tik liels. Fonds ir tikai atkarīgs no Bitcoin un Bitcoin nav vienalga mazākās par to, kas notiek ar Foundation.

Bitcoin Centralizācija ir bīstams

Ja mēs ļaujam Bitcoin būt pārstāvēts centralizēta modes, tas ir, lai atļautu tās reputāciju vai vērtība ir atkarīga no viena vai dažiem organizāciju-tad izredzes uz tās ilgtermiņa panākumus, tiks ievērojami samazinātas. Mēs redzējām, kas notika, kad mēs ļāva par vienu organizāciju, Mt. Gox, kalpot kā nozīmīgs noteicošais faktors Bitcoin ir fiat naudas cenu. Sabrukums Mt. Gox veikts cenu Bitcoin kristies; tas ir brīnums, ka digitālās valūtas pat izdzīvoja. Tomēr Mt. Gox sabrukums arī ļāvusi elastīguma decentralizētas monetāro sistēmu. Liela daļa no Bitcoin vērtības bija atkarīgs GOX, bet apmaiņa nekādā ziņā nebija monolīta vienība, kas kontrolē Bitcoin pilnībā. Bitcoin izdzīvoja un tagad šķiet, ka Fiat naudas cena ir atradis grīdas starp $ 430 un $ 450. Jā, apmaina tāpat Mt. Gox do palīdzēt daudz, lai paplašinātu darbības jomu kriptonauda, ​​un es esmu nekādā veidā tos nosoda. Tas ir, tomēr, ir vērts atzīmēt, cik bīstami šie apmaiņa var būt.

Mēs zinām iespējamās sekas, pat daļēji centralizējot noteicošos Bitcoin ir naudas cenu, lai tikai domā par to, kā katastrofālas tas būtu, ja Bitcoin ir reputationwas pamatā ir reputācija vienas organizācijas. Tas ir tas, ko varētu notikt ar Bitcoin Foundation. Ko darīt, ja tas kļūst tik liels, ka tas ir vienīgais pārstāvis Bitcoin? Tā ir jau vienīgais lielākais publiskais paudējs Bitcoin kopumā, tāpēc tas nav stiept iedomāties punktu, kurā visu reputācija Bitcoin atkarīgs sabiedrības uztveri par fonda. Kas notiktu, ja Fonds jau bija sasniegusi tādu stāvokli, stāvokli, kurā Fonds bija pastāvīgi uzraudzīs mainstream mediju, kad tas ievēlēts Brock Pierce? Bitcoin būtu miris nakti. Mēs esam redzējuši pretrunām tā izraisīto mazos sociālajiem lokiem internetā; iedomājieties, cik liela ir šī pretrunas reizināta desmitkārt kā rezultātā galveno plašsaziņas līdzekļos. Ko loceklis plašai sabiedrībai, kāds, kurš nekad nav dzirdējuši par Bitcoin, domāju, ja viņu mīļākie ziņu kanāls pārraidīts stāstu par seksuāls varmāka tiek ievēlēts lielākais Bitcoin organizācija pasaulē? Šī persona visticamāk denonsēt Bitcoin un visu, kas saistīts ar to, kā līdzekli, lai noziegumu un netikumību. Tas ir šaubas par to, vai kriptotehnoloģijā valūta varētu izdzīvot šo skandālu, tad kāpēc mēs ļauj tam notikt, pirmajā vietā?

Bitcoin nav organizācija; tai nav kontroles vai virzienu. Mēs zinām, kas notiek, kad mēs priekšmets naudu organizētās virzienu un manipulācijas. To darot ar mūsu pašreizējo monetāro sistēmu ir izveidojusi mūs katastrofa, tikai escapable atstājot šo sistēmu vispār un aizstājot to ar jaunu. Bitcoin ir tas, ka jaunā sistēma. Mēģinājums veidot milzu organizācijām visā Bitcoin novedīs tikai pie masveida atteikšanās no digitālās valūtas, īpaši, ja skandāls kā Pierce pretrunām bija kādreiz padarīt savu ceļu uz mainstream mediju. Mēs vēlamies Bitcoin, un visi kripto-valūtu, attīstīties; Bitcoin tika izveidots kā risinājums centralizāciju un valdības ekonomikas plānošanu. Centralizējot Bitcoin pat veidā privātā pārstāvētās organizācijas, ir slikta ideja. Mums nav nepieciešama šāda organizācija mūsu jaunai monetārai sistēmai brīvības. Ļaujiet Bitcoin fonds iet uz priekšu un sagraut savu reputāciju pēc ievēlēšanas kāds, piemēram, Broka Pierce, bet pieņemsim neļauj kļūdas no Bitcoin fonda pazudināt skaisto eksperimentu brīvības, kas ir Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Vai es varu nopirkt Bitcoins tagad?

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Mt. Goxs Bitcoin bankrotu

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC