Expedia tagad pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Expedia, tiešsaistes ceļojumu rezervēšanas serviss, paziņoja rītā trešdien, 11. Jūlijā, 2014, ka tas sāks pieņemt Bitcoinas līdzekļus maksājumu. Expedia būs pirmais lielais ceļojumu pakalpojumu pieņemt Bitcoin kā maksāšanas līdzekli. Uzņēmums paziņoja, ka tā varētu sākt mazo ar savām iespējām pieņem Bitcoin maksājumus, tādējādi Bitcoin tikai viesnīcām pagaidām. Ja pietiekami daudz cilvēki izmanto Bitcoin maksāt par viesnīcu rezervācijām, tad Expedia saka, ka viņi sāks paplašinot savu piekrišanu uz citām līnijām pakalpojumu, piemēram, kruīzu un aviobiļetēm. Klienti varēs samaksāt par to viesnīcu Bitcoin pēc izrakstīšanās; Bitcoin maksājuma opcija tiks novietots līdzās citām dažādām maksājumu metodēm, piemēram, kredītkaršu un Paypal. Expedia saņems maksājumus, izmantojot Bitpay, kas veiks saņemtos bitcoins un nekavējoties pārvērst tos dolāru. Michael Gulmann jāprecizē, ka šo instant konversija nebija "paziņojumu par Bitcoin, pro vai con", bet ka izskatāmajā konversiju no bitcoins uz dolāru ir noklusējuma metode Bitpay maksājumu sistēmas.

"Klienti vienkārši norāda Bitcoin kā savu maksājuma metodi un pēc tam dažus soļus, lai droši pabeigtu katru darījumu."

Expedia tagad ir jaunākais nosaukums saraksts arvien lielāko uzņēmumu, kas pieņem Bitcoin kā samaksu par saviem precēm un pakalpojumiem. Ceļojumu kompānija tagad pievienosies patīk lieks, Elon muskuss, Trauku tīkls, Euro Pacific Dārgmetāli un Virgin Galactic priekšgalā strauji augošo Bitcoin ekonomikā.

Expedia nav mazs uzņēmums, vai nu. Viņu paziņojums saņemt maksājumus Bitcoin ir liels sasniegums, kas dos papildu leģitimitāti Bitcoin kopienai. Tiešsaistes rezervācijas aģentūrai ir tirgus vāciņš ir $ 9750000000 un ziņoja $ 1200000000 ieņēmumi pagājušajā ceturksnī. Bez tam, Expedia rezervēt 146 miljonus nakšu tikai pagājušajā gadā. Skaidrs, Expedia ir galvenais spēlētājs ceļojumu nozarē. Fakts, ka tagad viņi pieņem Bitcoin ir monumentāla. Lai gan tur nebija tūlītēja smaile cenu pēc paziņojuma, piemēram, tur bija ar Dish Network, Expedia lēmums pieņemt Bitcoin kalpo kā turpinājums plūsmā labas ziņas ar Bitcoin sabiedrībā, kas tiks ieviesta stabila izaugsmes pirktspējas Bitcoin. Tas ir iespējams, ka Expedia lēmums neradīs lielu ielēkt cenu Bitcoin, līdz brīdim, kad uzņēmums faktiski īsteno Bitcoin maksājumu sistēmu visā tīklā viesnīcu. Tad, ja tas pierāda, ienesīgs, paplašināšana Bitcoin apmaksas tīkla Expedia pārējiem pakalpojumu līnijas dos lielu pieaugumu vērtības Bitcoin.

Mums nāk tuvāk un tuvāk realizācijas decentralizētu ekonomiku. Katru dienu vairāk un vairāk uzņēmumu, piemēram, Expedia un Dish Network, uzņematies Bitcoin kā samaksu par saviem pakalpojumiem. Par Bitcoin izmantošana iedzīvotāju, patērētāji, turpinās pieaugt, jo vairāk uzņēmumu pieņem Bitcoin. Tas izplatās izpratne kriptogrāfijas-valūtas padara arvien pieaugošo threatto centralizētajai monetārās sistēmas kontrolē masveida birokrātisku valdībām, un šie korumpētākajām institūcijām ir scramblingto turēt cilvēkus prom no Bitcoin. Bet šķiet, it kā cilvēki neklausās to valdībām, vai centrālajām bankām, kas iznīcina vērtību savu naudu.

Par Bitcoin finansētā ceļojumiem pa Expedia sniegto caur pieņemšanu Bitcoin potenciāla, kopā ar federācijas Sentkitsa un Nevisa "acceptanceof Bitcoin kā samaksu par to Ieguldījuma-for-pilsonības programmai, ir izveidot agrīnās stadijas nākotnē, decentralizēta tirgus ekonomika. Šie divi notikumi ļauj ceļot pāri robežām ar pasi, viesnīcas istabā, un potenciāli lidmašīnu biļetes, visi iegādājās neizmantojot valdības kontrolē naudu. Travel kļūst anonīms nekā jebkad agrāk; drīz neviena valdība spēs izsekot darbības saviem pilsoņiem. Šī kontroles zaudēšana pār iestādēm un maki tautas darbosies arī valdībām būtībā bezjēdzīgi, un laikmets brīvā sabiedrībā tiks skatīta.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin vieta nākamajā ekonomiskajā avārijā

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Kanāda īsteno Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Post Bitcoin

Real Live piemērs Bitcoin Trading jums kopēt