Bitcoinas nākotne | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoinas nākotne

Bitcoinas nākotne

Līdz šim 2014. Ir bijis drudžains ride Bitcoin un digitālās valūtas ainava mainās strauji. Naysayers ir pieaudzis skaļāk viņu kliedz par "Bitcoin ir miris!", Un pat dievbijīgi atbalstītāji kļuvuši uncertainabout, kas ir veikalā Bitcoin tuvākajā nākotnē. Tomēr, es neesmu noraizējies vispār.

Kāpēc Bitcoin, un citu digitālo Valūtas, izdzīvos

Nesenie izciļņiem kalpo tikai, lai pastiprinātu izturību Bitcoin. Ar nāvi Mt. Gox, kas bija lielākais apmaiņu attiecībā uz lielāko daļu no Bitcoin vēsturi, vairāki mazie apmaiņa tiek atklāts kā izkrāpšanu, daudzas valdības pievilkšanas noteikumi, un vairāki aresti, kas saistīti ar Bitcoin saistītus pakalpojumus, šķita skaidrs daudziem no malas, ka Bitcoin Tika pabeigts. Ja Bitcoin būtu uzņēmums, jo daudzi mulsina cilvēki, šķiet, domā, tad doma process būtu loģiski. Tomēr Bitcoin nav uzņēmums. Bitcoin ir ideja, un idejas, nevar tikt nogalināti šādā veidā. Patiesā vērtība bloka ķēdē, un efektivitāti decentralizētu tīklu, nevis trešā persona bizness, apstrādes valūtas pārskaitījumus veic Bitcoin salīdzinoši neuzvarams. Baigais pasākumi, piemēram, tiem, kas jau iepriekš minēts, būs pretējs efekts, ka detractors sagaida. Šie jautājumi tiks koriģēta, sistēmas, kas mijiedarbojas ar Bitcoin attīstīsies, un nākamās paaudzes apmaiņu, tirdzniecības pakalpojumi, un pārdevēji būs mācīties no kļūdām viņu priekšgājēji.

Kas Nāk nākamais Bitcoin?

Gaidīt, lai redzētu dažas apbrīnojamo sistēmas nāk tiešsaistē, vai paziņots, tuvākajos mēnešos. Apmaiņa attīstīs, lai sniegtu lietotājiem aizsardzību no zādzībām, ne tikai no hakeriem, bet no paša apmaiņu. Tas jau tagad ir vērojama 2 faktoru autentifikācijas un multi-sig Bitcoin maki. 2. Faktoru autentifikāciju, lietotājs līdzekļi var tikai izmantot, vai pārvietots, kad tiek sniegta sekundārā autentifikācijas kods, bieži vien iegūst izmantojot Google autentifikāciju. Ar m-of-n darījumu, vairākas paraksti, m, ir nepieciešami, lai pabeigtu darījumu, nevis tikai viens ar tradicionālajām metodēm. Piemēram, ja izmanto metodi 2-ar-3 parakstu darījumiem, tad īpašnieks vienu parakstu nebūtu iespēja pārvietot līdzekļus. Vismaz 1 no atlikušajiem 2 parakstiem būtu nepieciešams. Apmaiņas varētu būt vienu taustiņu parakstīt darījumu, kamēr lietotājs ir cits, un gala viens ir īpašumā uzticamu šķīrējtiesneša vai pat piederēja lietotājs tādā veidā, kas būtu jāizmanto tikai ārkārtas situācijās. Parasti lietotājs sniegtu vienu taustiņu, un apmaiņu otra, atļaut darījumus. Tomēr, ja apmaiņa ir bezsaistē kādu iemeslu dēļ, lietotājs var izmantot avārijas atslēgu, kā arī ar savu primāro atslēgu, lai piekļūtu saviem līdzekļiem.

Citas metodes, aizsargājot lietotājus, vai piešķirot papildu funkcionalitāti, lai Bitcoin, tiek izstrādāti, lai palīdzētu palielināt pieejamību Bitcoin, un sniedz drošības papildu līmeņi, kas būs nepieciešami mainstream pieņemšanai.

Kā Bitcoin jāturpina veidot? Būs Citi Digital Valūtas celies no tā?

Tiek ierosināts Sānu ķēdes, kas ļautu jaunajiem bloku ķēdes jāveido nost no galvenā Bitcoin blockchain. Šīs ķēdes tiks dublēti ar Bitcoins tie saistīti ar, bet atļaut izmaiņām veids bitcoins funkciju iekšpusē no tiem. Izstrādātāji var radīt sānu ķēdes ātrāku darījumiem, eksperimentiem Bitcoin funkcionalitāti, vai jebkuru citu domu, ka var iedomāties, ko attīstītājs.

Krāsainās monētas ļaus lietotājiem sasiet krājumu, vērtspapīru, atvasinājumi, biļetes, utt ar Bitcoin vai bitcoins, tādā veidā, kas nodrošinās pierādāmie īpašumtiesības. Kā to var izmantot, ir ierobežota tikai ar iztēles lietotājs, kas vēlas, lai krāsa monēta. Šobrīd lielākā daļa idejas centrēta ap finansēm un uzņēmējdarbību, bet tas ne vienmēr ir vienīgais izmantošanu.

Bitcoin nav mirusi

Arī tas mirs jebkurā tuvākajā laikā. Tā turpinās pieaugt tādā veidā, kas nav iespējams tradicionālajām sistēmām. Atvērtā koda, izplatīt un decentralizētas pamats Bitcoin rada neticami efektivitāti, un nebeidzamas iespējas. Tas ļauj dabiskās evolūcijas veidiem, kas nav redzams uzņēmējdarbību vai sistēma, kas kontrolē vienskaitļa personai vai grupai. Jebkura ideja, var ierosināt, attīstīta, un atbrīvots, un tirgus pats izlems tā vērtību, vai tās trūkumu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

3 labākie veidi, kā nopirkt Bitcoin Cash (Bcash, BCH vai BCC)

Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoin Indijā: īsa sākuma rokasgrāmata

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3.daļa: Konrad S Grafa Bitcoin vērtību teorija

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Caricoin parādīs Bitcoin Karību jūras reģionā

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes