Google lietotāji un Bitcoin: kad Google integrēs BTC? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Google lietotāji un Bitcoin: kad Google integrēs BTC?

Google lietotāji un Bitcoin: kad Google integrēs BTC?

Google lietotāji, visticamāk, lai izmantotu Bitcointhan jūsu vidusmēra cilvēks. Tomēr, es neesmu, kas attiecas uz katru personu, kas izmanto Google, lai meklētu internetā, jo tas ietver ļoti lielu daļu pasaules iedzīvotāju. Kad es saku Google lietotāji, es runāju par konkrētu cilvēku grupu.

Google lietotāji: Kas viņi ir?

Google lietotāji ir cilvēki, kas izmanto lielu klāstu Tech giganta pakalpojumiem. Tas ir viegli saprast, kāpēc, kā Google+, Google Apps, Google disks, Gmail, Google Maps, un daudziem citiem Google apzīmēti pakalpojumiem var būt diezgan noderīga. Tech savvy privātpersonām un uzņēmējiem (un it īpaši tech savvy uzņēmējiem), tos izmantot, lai palielinātu produktivitāti, pārvaldīt savus grafikus, un dažādas citas ērtības. Personām, kas dod Android nekā iOS parasti izmanto Google pakalpojumus saviem telefoniem, un, iespējams lietot vismaz Gmail un Google Drive ārpus tā. Kopumā, ļoti liela daļa tūkstošgadu paaudzei ir uzauguši ar Google spēlē lielu lomu savā dzīvē, un tas ir otrais daba viņiem izmantot pakalpojumus Google piedāvā.

Šis nav visaptverošs saraksts Google lietotājiem, bet šīs grupas ir daži no visvairāk acīmredzama pakalpojumu lietotāju.

Kā es varu zināt, Google lietotāji biežāk lietot Bitcoin?

Vai tas nozīmē, ka lielākā daļa indivīdu šajās grupās lietošanā Bitcoin? Nē, nepavisam. Tas ir ļoti maz ticams. Tomēr es vēlētos derēt, ka vismaz puse no Bitcoin kopienas iekļaujas vienā no šīm kategorijām, pat ja jūs ignorēt Android lietotājiem (kā Android ierīces ir ļoti bieži).

Ja Google Lietotāji atbalsta Bitcoin, kāpēc nav Google integrētā It?

Tas ir ļoti iespējams, ka Google, kas jau nodrošina Google maku, ir vienkārši mācās Bitcoin lai uzzinātu, kā integrēt priekšrocības valūtas savās maksājumu sistēmu. Tomēr ar jaunākajiem jautājumiem, kas saistīti ar Apple Pay kopā ar PayPal lēnām pieņemot Bitcoin, un Microsoft milzu apstiprinājuma zīmogu, tas kļūs grūti tehnoloģiju gigants turpināt apstāsies.

Iespējamo Google embracing Bitcoin

Ja Google būtu iznākt rīt, un publiski apskāviens Bitcoin, tad Google lietotājiem priecātos es esmu pārliecināts. Tas ir teikt, līksmība būs tikai aisberga redzamā daļa. Par spēkstacijām, kas strādā ar Bitcoin tagad jau ir vērts daudz, daudzas reizes marketcap visa Bitcoin piegādi, bet bez Google, kaut jūtas off. Jau vairākus gadus, Google ir bijis līderis futūristisks tehnoloģiju, no pašu braukšanas automašīnām, kas daļēji apzinās algoritmiem. Projekti, piemēram, tie ir tie, kas iedvesmo Google lietotāji, un ietekmēt gaitu plašam nozarēs. Bez viņu atklātu atbalstu Bitcoin, tehnoloģiju pasaulē jūtas sadalīta.

Tātad, kā Google lietotājs, es gribētu pateikt kaut ko uzņēmumam, kas man ir apbrīnoja tā meklētājprogramma bija tā sākumstadijā:

Lūdzu, pieņemiet Bitcoin. Pievienojieties mums, un palīdzēt veidot infrastruktūru, ka digitālās valūtas pasaules vajadzībām.  

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

3 labākie veidi, kā nopirkt Bitcoin Cash (Bcash, BCH vai BCC)

Post Bitcoin

Google tikko nogalināts 99Satoshis (Bitcoin krānu atjauninājums)

Post Bitcoin

Federālo rezervju sistēma redz skaidru nākotni Bitcoin

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin? Vienkāršs (bet rūpīgs) skaidrojums

Post Bitcoin

Iegūstiet savu bezmaksas kopiju no mana netīro maz Bitcoin Secret

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

8 bloku pētnieku saraksts un kādi tie ir tieši?

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas