Kā izaugsme Bitcoin Kopienas caur izpratni | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā izaugsme Bitcoin Kopienas caur izpratni

Kā izaugsme Bitcoin Kopienas caur izpratni

Šis raksts ir balstīts uz pieredzi, novērošanas un atzinumu autors.

Vakar Coin Īss publicēja rakstu ar nosaukumu "Bitcoin nākotne ir atkarīga no jums", lai darbotos kā aicinājums uz ieročiem kopienai. Ar neseno satricinājumu digitālajā valūtu pasaulē, un izmisīgs neuztraucoties par neseno lejupslīdes, daudzi cilvēki, šķiet, ir zaudētas saistībā ar to, kā piesaistīt jaunus cilvēkus, jaunas idejas, un, iespējams, vairāk pirkšanas spiedienu uz tirgu. Kaut arī jauni cilvēki un jaunas idejas, ir noteikti nepieciešams, jo Bitcoin (vai digitālo valūtu vispār) var tikai patiesi augt tad, ja vairāk cilvēku iesaistīties, uzsvars uz cenu ir neveselīgs.

Par BTCis cena svarīga, protams, bet tas ir nozīme, ir paaugstināts spekulācija un cilvēki gaida, lai saņemtu bagāts. Šis domāšanas veids ir toksisks, jo, kad cilvēki, kas ir izstrādāti ar solījumu palielināt savu personīgo bagātību, bet pretī notiek, pastāv liela varbūtība, ka viņi kļūs dusmīgs un dusmīgs. Tas var novest pie cilvēkiem, kuri izprot lietderību Bitcoin un priekšrocības digitālo valūtā, taču ir skaudība pret tiem, kas, viņuprāt, ir maldināti tos, kas, savukārt, var kļūt par skaudība pret visu kopienu.

Kā veicināt Bitcoin bez Spekulācijas veicināšana

Mērķis, ka sabiedrībai būtu vērsta uz ir veicināt informētību un izpratni par Bitcoin, kas blockchain, un ciparu valūtu kopumā. Pēc tam, kad cilvēki saprot, kāpēc Bitcoin ir blockchain ir tik revolucionārs sasniegums, un to var redzēt iespējamos pieteikumus tā, viņi, iespējams, tiks pārdots par ideju. Pat tad, ja tie nav izlemt nekavējoties apmainīties ar jebkuru valsts valūtā Bitcoin, Litecoin, Reddcoin, Primecoin, vai jebkuru citu digitālo valūtā, tas dēsta sēklas turpmākām sarunām. Kad ir pietiekami liela ziņas par digitālo valūtā, ka tas sasniedz mainstream kanālus, viņi varēs precīzi izskaidrot to saviem draugiem un ģimenei. Informētība veicina izpratni, un Bitcoin vajadzētu virzīties uz sapni "kritisko masu", ātrāk ar katru indivīdu, kas ir pārliecināta par tā potenciālu. Kad lietderību digitālo valūtu sāk paplašināties, daudzi no šiem cilvēkiem, kas ir informēti par to, vai var kļūt par tiem nākotnē sāks lēkt. Tas nav par pieņemšanu šodien, bet gan par sagatavošanu pieņemšanai nākotne.

Ko cilvēkiem vajadzētu zināt par Bitcoin

Daudziem sabiedrībā, šķiet, ir diezgan grūti likt sevi ārpus digitālās valūtas pasaulē un domāt par to objektīvi. Es zinu, tas ir kaut kas, kas man bieži cīnījos ar to, kā es vienmēr domāju par to, kas "varētu būt" ar 5, 10 vai pat 20 gadiem. Tomēr, lai sapņi sevi, un sabiedrība, lai piepildās, cilvēkiem ir nepieciešams saprast ieguvumus no Bitcoin.

Bitcoin s Blockchain bija izrāvienu

  The blockchain ir sirds un dvēsele Bitcoin, bet lielākā daļa cilvēku, kas patiešām zina par Bitcoin, bet nav saistīti ar to, nešķiet zināt kaut ko par blockchain. Es esmu runājis ar kādu, kas ir bijis tas "paskaidroja" viņiem agrāk, bet ne viegli sagremojams veidā. Vidusmēra cilvēks, visticamāk, interesē, un nav nepieciešams zināt, tehnisko informāciju par to, kā blockchain darbojas. Tā vietā, ko viņi ir jāzina, ir tas, ka:
  • Tas ir iemesls, ka Bitcoin ir tik svarīgi.
  • Tā ir publiski apskatāms lietvedības sistēma, kas seko katru daļu no Bitcoin, un to izmanto, lai pārbaudītu, ka katrs darījums ir likumīgs.
  • Tas novērš viltojumiem, aizsargā īpašumtiesības un kontrolē radīšanas / atbrīvošanu jaunā BTC.
  • Nevis glabāti dažiem privātīpašums serverī vai kontrolē kādu valsts / uzņēmumam, tā vietā kontrolē tīkla specializētiem datoriem, ka ikviens var pievienoties.
  • Programmatūra, kas nodrošina to var lasīt ikviens (kas izprot programmēšana), un līdz ar to nevar mainīt ar zemisks veidā.
  • Katru izmaiņas pamatā programmatūru jāvienojas vienprātīgi kopienā, lai tiktu īstenotas, un parasti pārskata tūkstošiem atsevišķu programmētāju visā pasaulē.
  • Tā atrisināt desmitiem gadu vecs problēmu plānošanu un tīklu, kas neļāva sistēmu, piemēram Bitcoin no sekojošajām pagātnē.

Bitcoin Darījumi ir pastāvīgi un praktiski Instant

  Dažas kārtējo maksājumu apstrādes uzņēmumi sniedz ilūziju par tūlītēju darījumu, bet šie darījumi var būt ripped atpakaļ, saldētas vai manipulēt vēlākā datumā, un tie nav patiesi tūlītēja. Going izmantojot tradicionālos kanālus, lai nosūtītu naudu faktiski var veikt stundas, dienas vai nedēļas, lai saņemtu sakārtoti aizkulisēs, kas ir daļa no iemesla augstas darījumu maksām un kļūdas grāmatvedībā. Kad Bitcoin darījums tiek nosūtīta tīklā, tā ir plaši pieejama, lai redzētu, dažu sekunžu laikā, un tajā brīdī, darījums ir pabeigts. Līdzekļi tagad īpašumā uztvērēju, un to nevar atcelt.

Par "apstiprinājums" process bieži mulsinoši, kad izskaidrots detalizēti, bet vienkāršākais veids, kā man ir konstatēts, lai izskaidrotu to, ka tas ir drošības Featured, kas izraisa tīkla dubultot, trīsvietīgus, četrvietīgus uc pārbaudīt darījumu, lai pārliecinātos, ka tas ir derīgs. Praksē apstiprinājumi nozīmē ļoti maz, gandrīz visos gadījumos. Lietotājiem ir jāgaida vismaz 1 apstiprinājumu pirms nosūtīšanas kādu no monētām, ko saņēma, jo dažreiz darījums netiks pieņemts ar tīklu, ja tā ietver monētas, kas ir 0 apstiprinājumus, un tie būtu jāgaida 2 vai 3 apstiprinājumus, vismaz, pirms nosūtīšanas neko vērtīgu kādam, ka viņi neuzticas, bet tas ir tikai sliecoties uz piesardzīgi. Patiesībā, faking darījumu tādā veidā, kas varētu iegūt pat 1 apstiprinājums būtu ļoti grūti, un vairumā gadījumu būtu nepieciešams ievērojams daudzums arī veiksme. Pat tad, ja lietotājs vēlas gaidīt 3+ apstiprinājumu par katru darījumu saņem, tie, kas vēl joprojām ir tikai 30 minūtes, vidēji par darījumu, kas jāpārbauda uz punktu ir statistiski neiespējami, ka tā ir viltota, un tas ir patiesi vajadzīgs. Jums ir vairāk iespējams, ir kāds jums samaksāt ar viltotu ASV dolāru (vai citā valūtā), kas nav pat mēģināt nosūtīt viltus BTC maksājumu, jo likmi panākumus ar viltotu ASV dolāru, ir daudz, daudz lielāks.

Bitcoin ir darījumu maksa ir neticami zema

Bitcoin darījumu maksas faktiski nav pat nepieciešams, taču jāiekļauj, jo neskaitot maksu var izraisīt aizkavēšanos par darījumu tiek apstrādāti. Tas ir teikt, maksa bāze darījums pietiekami parastiem darījumiem un ir ekvivalents pāris centiem USD. Darījuma maksa tradicionālām maksājumu metodes atšķiras, bet parasti vai nu fiksēta maksa, kas ir simtiem-tūkstošiem reižu izmaksas par BTC darījumu (Elektroinstalācijas naudas parasti maksā 10-20 $... Dažreiz vairāk), vai ir mazāks dzīvoklis maksa apvienojumā ar A% (kredītkartes, debetkartes, PayPal, uc). Piemēram, PayPalcharges $ 0.30 + 2.9%, apstrādei pārdošanas darījumus.

Bitcoin ir darījumu izmaksas ir tik zemas, tradicionālie maksājumu apstrādātāji faktiski nevar konkurēt, jo tas maksā viņiem daudz vairāk, lai apstrādātu katru darījumu (uz augšu, ņemot vairāk laika), nekā Bitcoin maksas. Tas ir tikai jautājums par efektivitāti. Bitcoin ir blockchain un programmatūras automātiski apstrādes apstrādi un pārbaudi par katru darījumu, kas notiek ar Bitcoin "ieguves" mašīnām. Nav cilvēka faktors. Nav uzņēmuma, kas ir nepieciešams, lai padarītu peļņu virs maksāt tā darbiniekus. Ir tikai ogļrači, un tie neprasa nekur pie kompensācijas summu, kas uzņēmumam būtu nepieciešams, lai apstrādātu tos pašus darījumus.

Bitcoin ir tikai sākums

Bitcoin pati par sevi ir sasniegums, un tas ir diezgan pārsteidzošs. Tas ir teikt, potenciāls blockchain neapstājas pie valūtā. To var izmantot, lai kaut ko no līgumiem, lai krājumu, lai darbojas decentralizētas programmas, mājas lapas, un tik daudz vairāk. Ir daudzi talantīgi izstrādātāji strādā pie dažādiem projektiem, ar neticami potenciālu. Daži, piemēram, darījuma partneris, ir balstīti uz Bitcoin ir blockchain, un saistīts tieši ar Bitcoin. Citi, piemēram, Ethereum, veidojam pilnīgi jaunas sistēmas, kas nodrošina funkcionalitāti, kas nav bijis iespējams.

Svarīga daļa šeit cilvēkiem ir jāapzinās tas, ka neatkarīgi no tā, kas notiek ar Bitcoin, tas ir vērts laiku, lai saprastu to. Šīs jaunās sistēmas strādā, lai revolucionizēt internetu, un, iespējams, pasaules ekonomiku kopumā. Ikvienam vajadzētu strādāt, lai saprastu, kā Bitcoin, un sistēmas, kas ir pieaudzis no tā centrālās idejas, funkcijas, un iesaistīties vienā vai citā veidā... Pat ja tas ir tikai turot acu par attīstību. Lai gan es nevaru paredzēt nākotni, es esmu diezgan pārliecināts, ka blockchain balstītas sistēmas, vai sistēmas Izmantojot pamata dizaina tās tiek būs ļoti svarīgi. Tomēr galu galā, kādi būs veiksmīga, un kas nebūs noteiks cilvēki, un tas ir katru indivīdu interesēs, lai būtu daļa no šī lēmuma pieņemšanas procesā, pirms citiem atrast veidu, kā likt savu darba kārtību.

Coin Brief ir "Kas ir Bitcoin" rakstu, kas izskaidro Bitcoin mazliet sīkāk par to, un var būt noderīga ikvienam, kas vēlas, lai iegūtu labāku izpratni. Tas joprojām vērsts pret to mazāk tehnisks nekā dažiem citiem avotiem, bet dažkārt var būt mazliet daudz, lai kāds bez iepriekšējas digitālo valūtas pieredzi.

Turpināt uz nākamo lapā "Kas Kopiena ir jācenšas Izglītot par Bitcoin"

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā

Post Bitcoin

Bit-itum - Bitcoin, Ethereum un Orisi potenciāls, pirmā daļa

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2.daļa: Vai naudu pat nepieciešams izmantot vērtību?