OP-ED: Jim Harper atbilde uz Bitcoin noteikumiem ir nepareiza | Latvian.globalsciencecollaboration.org

OP-ED: Jim Harper atbilde uz Bitcoin noteikumiem ir nepareiza

OP-ED: Jim Harper atbilde uz Bitcoin noteikumiem ir nepareiza

Šī autora viedokļi ne vienmēr atspoguļo viedokli par monētu Brief.

Jim Harper no Bitcoin fonda Reaģē uz BitLicense priekšlikumā

No rīta 6. Augusta, 2014., globālā politika padome par BitcoinFoundation, Jim Harper, publicēja atklātu letterto Ņujorkas departamenta Finanšu pakalpojumu pieprasīšanas paplašinājumu publiskajā komentējot periodā ierosinātās BitLicense regulu. Šajā vēstulē, Harper norādīja, ka sabiedrībai jādod vismaz sešus mēnešus, lai sniegtu komentārus un ieteikumus Ņujorkas ierosinātās Bitcoin regulu. Viņš minēja, ka tas bija vairāk nekā gadu, lai NYDFS pētīt un izstrādāt vienkāršu priekšlikumu regulai, lai norādītu, ka 45 dienas nav pietiekami ilgs, lai Bitcoin kopienai, lai pētītu regulējumu, tā sekas, un komentēt priekšlikumu.

Ar dažiem svarīgiem, sarežģīta izņēmumiem Bitcoin kopiena nav labi piedzīvojis Ņujorkas finanšu pakalpojumu likumu vai noteikumiem. Ir nepieciešams laiks, lai apkopotu nozīmes juridisko terminu mākslas un salīdzināt tos ar jaunām tehnoloģijām, procesiem un uzņēmējdarbības modeļiem Bitcoin pasaulē. Bitcoin sabiedrība varēs daudz jēgpilni komentēt vairāk laika, lai izskatītu šo priekšlikumu.

Ņemot vērā, ka sākotnējā izpēte un izstrāde notika Ņujorkas finanšu regulējošām eksperti gandrīz gadu, lai ražotu, komentāru periods sasniedz pat sešiem mēnešiem būtu nepieciešams. Vēl labāk, jūs varētu pieņemt iteratīvs process, kurā jūs izsniegt projektus, veikt piezīmes uz trīs mēnešiem, atkārtotu projektu un veikt piezīmes atkal, kamēr daudzi, daudzi jautājumi, kas izvirzīti ierosinātajā regulā izvirzītie jautājumi ir rūpīgi pārbaudīti taisnība sadarbībā ar sabiedrību.

Šis ierosinājums bija tikai viens no trim, kas Harper deva uz NYDFS administratīvajiem grozījumiem Departaments varētu padarīt, kas varētu izlīdzināt pretrunas starp valdības aģentūras un Bitcoin kopienai. Grandiozākais no trim priekšlikumiem bija viena, kas ierosināja pilnīgi jaunu procesu, ka departaments ir jāveic, kad atbrīvojot turpmākās Bitcoin regulēšanas projektus iesniedz sabiedrībai. Harper teica, ka NYDFS vajadzētu izmantot "iteratīvs process." Šis process būtu departaments atbrīvot projektu, ļauj trīs mēnešu ilgu komentējot periodu, pārskatīt priekšlikumu, atkārtotu atbrīvošanu to, utt līdz kopienu un nodaļas var panākt savstarpēju vienošanos, kas varētu ražot Bitcoin regulējumu, ka abas puses varētu dzīvot ar.

Jūs varētu atbilst jūsu janvārī dzirdi par jautājumiem ap digitālās valūtas regulu ar uzklausīšanā par ierosināto risinājumu. Kaut izsaukt nepieciešamo diskusiju, darot varētu signalizēt Bitcoin sabiedrībai, ka jums ir nopietni, par sadarbības intensitāti. Trūkst pilnvaras termiņa pagarinājumu, kas 45 dienu laikā tiks apsveica Bitcoin kopiena, starp kuriem daudzi izteica samulsums pie plaša slaucīšana noteikumiem un saspiestā laika posmā par komentāriem. Bet jūsu iespējas ir daudz plašāks. Garāks termiņa pagarinājums, tad saistības ir ilglaicīgs process, un uzklausīšana par ierosināto regulu katram būtu signāls savu vēlmi sadarboties ar Bitcoin kopienu radīšanai realizējamu, uzticamu normatīvo vidi Ņujorkā.

Bitcoin Fonds klusējot pieņemšana Bitcoin Regulu

 

Jim Harper vēstule Ņujorkas departamenta finanšu pakalpojumu, bet uzslavas izmantojot Fonda ietekmi, lai panāktu gaismu NYDFS nepietiekamai komunikācijai ar Bitcoin sabiedrību, nav iet gandrīz pietiekami tālu tās ieteikumus. Faktiski, vēstule nebija nekas vairāk, nekā neizsaka Bitcoin Fonda klusējot piekrītat BitLicense noteikumiem. Harper nezvana ierosinātā Bitcoin regulas slikti, vai apgalvo pilnīgu brīvību no Bitcoin ekonomikas, tāpat kā daudzi cilvēki, kuri Fonds ir uzdevusi sevi ar pārstāv, vēlētos redzēt. Visi Harper tomēr bija jānorāda, kāda, kaut arī taisnība, nenozīmīga, ka šī valsts aģentūra nav atļauts pietiekami laika periodā sabiedrībai komentēt ierosināto Bitcoin regulu.

Šie pieprasījumi veidi nepārstāv tirgu orientētu iestādi, kas stāv pretī represīviem režīmiem, piemēram, New York valsts valdību. Drīzāk, pieprasījumi, piemēram, tie, ko Fonda globālās politikas padomnieku ļaut šiem overreaching iestādes zina, ka viņi ir uzvarējis. Un, kad runa ir par gadījumā Bitcoin fonda, tas ir vairāk nekā iespējams patiesību. Jo tie nav apgalvojot par brīvu tirgu, kurā Bitcoin būs attīstīties, viņi aizstāvēja nedaudz mazāk traucē tirgum, nekā mēs būtu bijis, ja tie nebūtu veikuši savus pamatus. Īsāk sakot, nevis redzēt Bitcoin attīstīties un sasniegt savu patieso potenciālu, Fonds vēlētos redzēt tikko izdzīvot, lai viņi varētu turpināt saņemt dalības maksu no mainstream tirgotājiem, kuri ir pieņēmušas Bitcoin un uzskata, ka Fonda sarunas ar valdību, ir faktiski norisināties kaut ko.

Tātad, šķiet, kā tad, ja Bitcoin Fonds ir noklīdis tālu prom no tās pamatuzdevumu, proti, "standartizēt, aizsargāt un veicināt to izmantošanu Bitcoin kriptogrāfijas naudas labā lietotāju visā pasaulē." Vai, varbūt, tie ir vienkārši mainīja savu mērķi no standardizingBitcoin, tāpēc, ka tas ir tikpat pieejami un viegli izmantot ikvienam visā pasaulē, lai tādējādi to zem standardsof dažādām valdībām-, kas vienmēr ir centralizācija, monopolizācija un stagnācija. Ja tas ir tas, ko fonds patiešām nozīmē, kad viņi saka "standartizēt", tad es domāju, viņi ir uz pareizā ceļa.

Erik Voorhees teica kaut ko hisrecent interviewwith monētas nostādņu Sean saviebties, ka, manuprāt, nes daudz nozīmes šajā situācijā; Voorhees pastāstīja Šonu, ka mums jāmēģina iemesls ar valdībām par Bitcoin regulējumu, bet mums nevajadzētu mēģināt pārāk grūti un izšķērdēt pārāk daudz laika ar valdībām. Es domāju, Erik veikti šo punktu, jo tas ir diezgan skaidrs, ka valdības, visticamāk, gatavojas ignorēt lielāko daļu, ja ne visas, ko Bitcoin sabiedrībai ir ko teikt par viņu ierobežojošiem noteikumiem. Citiem vārdiem sakot, labākais veids, kā aizsargāt Bitcoin no valdības, ir darīt tā, lai to nevar regulēt nekāda, ko mēs varam paveikt pienācīgi finansējot developmentof galveno protokolu, kā arī decentralizētu programmas, kas var tikt veidota uz augšu Bitcoin infrastruktūra. Es nedomāju, ka Bitcoin fonds ir pēc Ērika padomu; tie ir kļuvuši pārāk mājīgs ar valdībām, un ir pat sākuši rīkoties kā valsts aģentūras, pārpilna ar slepenību un saguris zīmes līdzīgu Broka Pierce, kurš acīmredzot vairs rūp Bitcoinat visiem. Šis pamats uz NYDFS lai apžēlojies par Bitcoin sabiedrību, nevis pieprasot viņiem palikt no mūsu veids, šķiet, vēl vairāk apstiprina manu priekšstatu.

Bitcoin nav nepieciešams šāda veida regulas

Mums nav vajadzīga tolerablelaws kas nomierinātu valdībām, bet tikai partiallykilling Bitcoin. Kas mums ir nepieciešams, ir kaut kas, kas tiks atstāti vieni ar valdību, lai mēs beidzot varam redzēt, brīvais tirgus risināties, pat ja tas ir tikai eksperiments, lai noskaidrotu, vai libertarians vai to statists ir pareizi uz ekonomiku. Varbūt mums nav tiešām ir nepieciešams visas šīs patērētāju aizsardzības un naudas atmazgāšanas novēršanas likumi-varbūt brīvais tirgus tiešām radīs ideālu risinājumu, kaut kas loģikas un stabilu ekonomisko domāšanu ir likusi daudziem cilvēkiem domāt. Bez tam, pat ja šis eksperiments brīvībā tas neizdodas, vismaz New York, un valdība kopumā, beidzot, ir dažas reālas pierādījumi, ka tās var izmantot savā argumentus, kāpēc cilvēki nav pelnījuši brīvību. Nelietojiet sagaidīt valdības faktiski atstāj mūs mierā, lai gan, jo viņi nekad vairs viņu erozijas brīvībai, ja vien viņi uzskata, ka viņiem ir mūsu interesēs prātā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Bitskvērs - Bitcoin apmaiņa ar decentralizāciju pa ceļu uz leju

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu, izplatot vārdu par Bitcoin

Post Bitcoin

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Post Bitcoin

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Ieguldījumi Bitcoin ir tieši tagad?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitstamp: stabila Bitcoin apmaiņa