OECD: Bitcoin ir daudzsološs, bet nekad nevar kļūt par valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

OECD: Bitcoin ir daudzsološs, bet nekad nevar kļūt par valūtu

OECD: Bitcoin ir daudzsološs, bet nekad nevar kļūt par valūtu

Par Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (ESAO), ir izlaidusi dokumentu par Bitcoin, iepazīstot tās potenciāls un kas iesaistīti tā izmantošanas risku. ESAO ir koalīcijas 34 valstīs, kas dibināta 1961. Gadā, kas veicina starptautisko ekonomisko sadarbību. Organizācija kalpo kā platforma, lai tās dalībvalstis nākt kopā un apspriest lietas, kas saistītas ar savu ekonomiku, kā arī globālajā ekonomikā. Valstu pārstāvji izmantot šo platformu, lai apspriestu pašreizējos ekonomiskos notikumus un dalītos ar to ekonomikas politikas rezultātus.

Coindesk ziņo, ka, nevis nosodot Bitcoin, un šifrēšanas-valūtu kopumā OECD dokumentā secināts, ka blockchain tehnoloģija varētu radīt revolucionāras pārmaiņas globālajā monetārajā sistēmā kādā brīdī nākotnē. Dokumentā bija, tomēr brīdina par iesaistīto izmantojot Bitcoin riskus, piemēram, krāpšanu un zādzību. Taču problēmas, piemēram, tie nav raksturīgi blockchain tehnoloģijas, un Bitcoin kopiena ir nepārtraukti attīstās risinājumus, lai padarītu Bitcoin drošāku un vieglāk izmantot.

"Tehnoloģija saistīts ar cryptocurrencies... Galu galā varētu novirzīt visu pamatu uzticības iesaistīts nevienā finanšu darījumu. Tas ir jauninājums, kas rada iespēju veikt darījumus bez nepieciešamības uzticamu trešās puses. "

Bitcoin: no A neuzticams Maksājumu sistēmas

Ievērojama daļa no ESAO papīra izpētīt potenciālu Bitcoin ir neuzticams dabu mainīt maksājumu sistēmām visā pasaulē. Tā arī norādīja, ka lēti metodi nodot bitcoins un norādīja to kā kopumā pozitīvu pasaules ekonomikā. Ar Bitcoin, cilvēki var pārskaitīt naudu pāri ģeogrāfiskajām robežām, pāri okeāniem, ar ļoti maz berzes un izmaksām. Potenciālie pasaules priekšrocības Bitcoin var būt personām jaunattīstības valstīs ir neierobežots. Tas varētu pilnībā mainīt pārveduma tirgu, padarot to daudz efektīvāku lēti nekā tradicionālie pārskaitījumu pakalpojumus, piemēram, Western Union naudas nodošanu ekspluatācijā. Bitcoin pat varētu atvieglot korporācijām ieguldīt ārvalstīs, tādējādi nodrošinot darba vietas, labklājību un vispārēju pieaugumu dzīves un nabadzībā ģimenēm jaunattīstības valstīs.

ESAO saka: Bitcoin "nekad nevar kļūt par alternatīvu likumīgs maksāšanas līdzeklis"

ESAO, šķiet, ir viens grand kļūda savā pamatojumā, kad runa ir par kriptogrāfijas-valūtu, tomēr. Dokumentā teikts, ka Bitcoin, vai jebkuru citu kriptotehnoloģijā valūtā, nekad nevar kļūt par nekustamā nauda, ​​ko var aizstāt likumīgs maksāšanas līdzeklis. To argumentācija aiz šo paziņojumu, ir tas, ka "cilvēkiem ir nepieciešams, lai maksā nodokļus."

"Kriptogrāfijas-valūtas nekad nevar kļūt par alternatīvu likumīgu maksāšanas līdzekli, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka cilvēki ir jāmaksā nodokļus. Tas aizsargā esošās fiat valūtām tiek pārvietoti, un bailes no monetārās kontroles zaudēšanu nevajadzētu izmantot kā argumentu, lai novērstu Bitcoins no cirkulācijas kā paralēlu valūtu. "

Šķiet, it kā ESAO pieņem, ka lietotāji Bitcoin vēlas darboties mainstream, valdības kontrolēto tautsaimniecības jomās. Viņi acīmredzot nesaprot, ka Bitcoin nekad nav bijis paredzēts, lai darbotos "paralēli" Fiat valūtā. Visa mērķis attīstīt Bitcoin bija radīt neuzticams naudas sistēma, kurā lietotājiem nav jāuztraucas par savu naudas piedāvājuma manipulē un devalvēja par centrālo banku. Bitcoin netika veikts, lai jūs varētu izmantot, lai samaksātu nodokļus. Bitcoin ir paredzēts, lai apdraudēt valsts finanšu institūcijām vispār.

Šis autors ir pārsteigti, ka ESAO uzskata, ka Bitcoin communitiy vēlas saplūst un atbilst valsts monopolu uz naudu. Daudzi, ja ne lielākā daļa, no Bitcoin lietotājiem, kuri ir patiesi entuziasmu, un izmantot to kā reālu naudu, nevis ieguldījumu tiks pārvērsti naudā īstajā cenu, nav vēlme saskaņot šifrēšanas-valūtu ar pastāvīgo finanšu sistēmā valdības kontrole, kas ietver zādzību, izspiešanu un iebiedēšanu. Viņi neizmanto Bitcoin vienlaikus cerot, ka kādu dienu valdība atzīs to par likumīgu maiņas un sākt zagt no tiem. Viņi veic tirdzniecību ar savu bitcoins un iedomāties nākotni, kurā valdībām un centrālajām bankām nav tiesību vai spējas diktēt, ko cilvēki darīs ar savu naudu. Vienīgais nolūks Bitcoin tiek izstrādātas ar iebūvētu piegāžu ierobežošana ir tik tas darbosies kā vēl labāku versiju zeltu. Ne tikai būs Bitcoin padara neiespējamu centrālajām bankām uzpūst naudas piedāvājumu un radīt postošas ​​biznesa ciklu, bet tas padara neiespējamu valdības skatīties to, ko cilvēki dara ar savu naudu, jo tās īsteno atbilstošu kiberdrošība pasākumus. No Bitcoin nolūks ir novērst valdība no ekonomikas kopumā, padarot neiespējamu valdība izsekot saimniecisko darbību privātpersonu. Nav nepieciešams Ikviena saruna jebkuras lietas šifrēšanas-valūtu saskaņā ar monopola kontrolē valdība.

"Politikas jautājumi" Būtībā līdzinās Bitcoin Regulu

ESAO darbs parādīs vairāki "politikas jautājumos", kas valdībām vajadzētu atrisināt, lai kriptotehnoloģijas valūtas patiesi dzīvotspējīga valūta, kas var darboties paralēli valdības fiat valūtām. Daži no šiem "jautājumiem" ietver:

  • "Vispārējs aizliegums jebkāda veida izmantošanu kriptogrāfisko valūtām klīringa sistēmā starp banku un centrālo bank- lai nodrošinātu to, ka monetārā sistēma netiek apdraudēta."
  • "Daži no līguma par labāko veidu prakses reģistrācijas forma, kas ļauj patērētāju aizsardzības, nodokļu un anti atmazgāšanas iestādēm, lai pārbaudītu īpašnieka identitāti."
  • "Daži no pamatni kriptotehnoloģijā valūtu veidlapa var būt wise- piemēram, zeltu."
  • "Valdības Plenārsēžu pilnvaru izmantošana slēgt visas neatbilstīgo tīklus."

Skaidrs, ka ESAO nav nodomu pieļaut patiesais potenciāls Bitcoin jārealizē. Politikas ieteikumi šajā dokumentā visi ietver ierobežojot izmantošanu Bitcoin vienā vai otrā veidā.

Piešķirta, ESAO nav nekas, bet labas nodomiem rakstījām; organizācija nevēlas redzēt Bitcoin jāaizliedz tāpat kā daži valdības runājam dara. Viņi patiešām vēlas redzēt to var izmantot kā izdevīgu papildinājumu esošās monetārās sistēmas. Dokumentā arī atzīst, ka nedrošs maksājumu tehnoloģija var atdalīt no valūtām sevi un izmantot, lai uzlabotu mainstream finanšu iestādes. Bet viņu ieteikumi vienkārši garām zīmei. Viņu ieteikumi pretrunā visas ekonomiskās un ideoloģiskās principiem, kas Bitcoin kalpo, lai nostiprinātu.

Ja jūs vēlaties lasīt ESAO papīra kopumā, to var atrast šeit.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Real Live piemērs Bitcoin Trading jums kopēt

Post Bitcoin

Vietējie bikciīnu dati ir bojāti, bet gan bitkīni un lietotāja dati droši!

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Mt. Goxs Bitcoin bankrotu

Post Bitcoin

MIT Bitcoin Summer Competition: BitComp

Post Bitcoin

Pilns iesācēju ceļvedis, kā pelnīt naudu no Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Kā 5 kājās bituīniem atrasties mājās

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

2015. gada 4. maijs