Onikss Ashanti - Digital Nomad, izgudrotājs, mūziķis, filozofs un Bitcoin entuziasts | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Onikss Ashanti - Digital Nomad, izgudrotājs, mūziķis, filozofs un Bitcoin entuziasts

Onikss Ashanti - Digital Nomad, izgudrotājs, mūziķis, filozofs un Bitcoin entuziasts

2012. Gadā, apskatot Netflix, man nāca pāri "TEDTalks: Music Revolution", kurā redzamas cilvēku ar nosaukumu Onyx Ashanti par tā segumu. Viņš iepazīstinot savu izgudrojumu, kas pazīstams kā Beatjazz. Šis izgudrojums bija gan jaunu mūzikas stilu un mūzikas sistēma, tajā pašā laikā. Izmantojot dažādas rokas elektronikas, akselerometru, un pasūtījuma aprīkojumu, Mr Ashanti ražo instrumentu, kas varētu radīt mūziku, kas dejoja pie mūziķa, nevis mūziķa dejas uz mūziku.

Pagājušajā gadā, Mr Ashanti kļuvis vaļsirdīgs atbalstītājs Bitcoin, un ir pat norādījis nodomu pārvērst Bitcoin pilnībā. Paturot to prātā, es vērsās pie viņa, un viņš piekrita atbildēt uz maniem jautājumiem, un dalīties savas domas ar sabiedrību.

Mr Ashanti, jums ir pazīstami kā "ciparu klejotāju". Ko tas nozīmē jums, un ko brauca jūs uz dzīvesveidu?

Es domāju, ka "Nomad" ieradās pirms "digitālo". Nomadisms, man bija vienmēr sajūta nepieciešamības vēlreiz pārbaudiet savus pieņēmumus sonically, ģeogrāfiski, telpiski un kulturāli. Man patīk iet uz jaunu vietu, bet es arī mīlu dodas atpakaļ uz vietām, man ir bijuši, lai novērtētu to, ko es domāju, ka man ir iemācījušies. Ceļojumu padara jūs redzēt pasauli, bet arī ļauj jums redzēt sevi dažādās situācijās.

"digitālo" komponents ir vesela Pandoras lādi pati par sevi. Internets ir programmējams dimensija. Es esmu pārstāv sevi, kas ir un kas nav šajā dimensijā, ka mans ķermenis pastāv. Tas ir dimensija bezsvara uzglabāšanas, LightSpeed ​​sakaru un neierobežotu arhitektūras izteiksmes. Sākumā tas ļāva man, lai būtu vieta, kur glabāt skenētas žurnālus un komiksu grāmatas, lai es varētu tos ar mani, kad es braucu no vietas uz vietu, bet tagad tas ir, ļoti reālā nozīmē, manas mājas. Tā, kur mana ģimene, mani draugi un mans "darbs" ir. Kur vien tas ir, man ir pieeja manam būvēts sevis. Kur vien tas nav, mēģinu palīdzēt panākt to, vai es neesmu šajā vietā ļoti ilgi.

Kā radās ideja beatjazz rodas?

Beatjazz ir evolūcijas konstrukts kultūras un skaņas izpētei. I izveidots, jo es nevarēju vienkārši slots sevi jau esošajos žanru un stilu "mūzika". Brīdī, ka konkatenācija vārdiem "ritmā" un "Jazz" notika, es biju viens no maniem daudzajiem pārejas valstīs. Mūzikas stiliem, piemēram, drum and bass, acid jazz, agri timbaland ēras R & B, un šķelto ritmā bija daudz manu uzmanību, tajā laikā, 90 gadu vidū.

Es mīlēju viņus visus, bet es nevarēju "būt" viņiem. Es gribēju krustot tos kaut ko, kas varētu izteikt, cik daudz es mīlēja tos kopā un atsevišķi, lai es nāca klajā ar terminu beatjazz 1998. Gadā, un tas kļuva par zibens rod manu priekšu impulsu. "Pārspēt" attiecas uz kultūru elektronisko ritmu un "Jazz" vienmēr nozīmēja improvizācijas man, bet arī norādīja uz izmeklēšanu par harmoniju, melodiju un nodomu. Tas bija laikā, kad man nebija ļoti labi improvizācijas, tāpēc termins iedeva man kaut ko strādāt virzienā. Tagad tas ir pilnīgi improvizētu forma skaņas izmeklēšanu. Termins joprojām darbojas kā zibens stienis nozīmīgiem faktoriem. Tā ir pieņēmusi vairāk matemātisku izpratnē kā par vēlu.

Onyx Ashanti Skaidrojot Idejas aiz sistēmā, un Pasniedzot jaunāku versiju

Esmu lasījusi, ka jūsu beatjazz sistēma virzās uz arvien vairāk "skaņas operētājsistēmu", kā mūzikas instrumentu. Kā lieto šī būtne? Kādas idejas do you, vai citi, ir par šo sistēmu?

Labi, pirms dažiem gadiem, pabeidzot pirmo exo-balss prototipu, es sapratu, ka es nekad īsti spēlēja savu mūziku ikvienam, izņemot sevi. Auditorija vienmēr bija sava veida modulējot haotiska lauku ar katra persona ir raidītājs un uztvērējs nodoma. Spēlē uz pieņēmumu, ka "skatītāji" būs ", piemēram," tas, kad es spēlēt kaut ko īpaši pilnībā mīda iespēju modulēt laukumu viņi kopīgi radīt. Spēlē "uz" viņiem ir neinteresanti. Spēlē savas rezonanses ir izziņas izmantošana vairāk intelektuālo vērtību man kā māksliniekam. Es pat nezinu, ko tas nozīmē tieši, bet dīvainā kārtā, es zinu, kā to izdarīt. Es spēlēt manu self, vienlaikus iekļaujot uz "auditorijas lauks" uz īstenošanu. Lieki teikt, es sapratu, ka tas notiek līdz šim par to pašu trajektoriju, kas man bija atmest domu izklaides pilnībā. Man nav nepieciešams auditoriju lauks izteiksme būtu pilnīgs. Ideja darbības ir kaut kas cits, lai gan. Veiktspējas izteiksme, izmantojot ķermeņa valodu un skaņas stāstījuma, konsolidē nolūku ideju.

Tas kinda sākās, kad es nodomāju: "Ja es būtu uz vientuļas salas tikai ar manu ekso-balsi, kāpēc es kādreiz izmantot to?" tas bija šajā brīdī sākās metabolisko ideju, izmantojot skaņas modeļus, lai ieprogrammētu sevi. Izmantot šos quirks mūziku, kā līdzekli, lai radītu, uzglabātu un / vai atsauces idejas saglabātos manā atmiņā. Tāpat, ka dziesma no mūsu bērnības aizvedīs mūs atpakaļ uz to vietu un laiku, es tagad jākoncentrējas uz parametrizācija šo telpu kāds nāk nākamais šajā ceļojumā izteiksmes. Ārējās daļas balss izmanto darbības loģiku balstīta uz fraktāļu, lai tā varētu bezgalīgi attīstīties ar savu patternist "izmēģinājuma". Ko tas nozīmē, ka tas ir paredzēts, lai funkcijas, kuras apstādītas tajā, kas ir ļoti vienkāršs sākumā, un to funkciju pieaugumu nozīmē laika gaitā. Tad šie funkcijas ataug funkcijas un tā tālāk, kas fraktāļu veidā. Šīs funkcijas var pieaugt atšķirīgi katram patternist gatavi iet un mijiedarboties ar to.

Plāni atjaunināto, atvērtā koda versija ir atbrīvota ļoti drīz. Man ir daži draugi, Berlīnē, kas būs, izmantojot savu gestural sistēmu, lai manipulētu mikroskopiskas daļiņas 3D telpā, izmantojot lāzeri. Mana lietojumi pieskārās ar VR, robotika un quadcopters, bet parametrizācija fraktāļu izpausmi rokām un pirkstiem, kuru regulē roku pozīcijas un elpu vēl tikai sākas.

Kas piesaista jums Bitcoin?

I izmeklēti Bitcoin pirms dažiem gadiem, un pat iegūst pāris atpakaļ, ja jūs varētu darīt to uz klēpjdatora. Ideja bija ļoti interesanti, bet es did not saprast, "ko", tas bija. Es biju aizņemts mēģinot pāriet uz Berlīni. Samazināt līdz 2013, es noskatījos vērtību ielēkt paša gada aprīlī, kas sakrita ar paaugstinātu spējas apgūt sarežģītākas koncepcijas, no kuras lasīt tehnisko dokumentu, un studiying nedaudz vairāk matemātiku tieši iepriekšējā gadiem. Ka, un runāt, ko Andreas Antonopolous, iedeva man plašāku ieskatu par to, kas tas bija, ko tas pārstāv, un to, ko tas varētu būt. Es domāju, ka tas, kas resonated ar mani visvairāk bija ideja "programmējamu naudu." ideja, ka es varētu plānot savu vērtību, nozīmē, ka tas galu galā kļūst par daļu no mana vārda. Tāpēc es ņēma visu manu naudu no bankas, un ir bijis, izmantojot Bitcoin kopš, kas nav grūti, jo man nav darīt, ka daudz naudas :-)

Cik labi ir Bitcoin integrēt savā dzīvē?

Ļoti Vismaz, tas ir visvairāk interesanta lieta, ko es kādreiz darīts ar manu vērtību. Tas padara jūs domājat savādāk. Es esmu vairāk pilsoņa internetā tagad. Man ir veikals vērtības, kas faktiski augstu vērtē augšu. Tas vien ir jauns, bet apziņa, ka neviens pieder it.that es esmu brīvs mijiedarboties ar to, kas man patīk bez ir licence vai zināmu sava veida, liek man domāt savādāk par savu vietu šajā pasaulē, mēs esam ēka. Kā tad, ja viss iepriekš bija ar mērķi panākt, lai mēs šajā punktā, kur mēs varam labot daudz bojājumu iepriekšējo laikmetu. Ietvaros iepriekšējās sistēmas, mana paaudze bija pirmais nesenajā amerikāņu vēsturē, kas bija, ir mazāk nekā viņu vecāki, pa kreisi ar pasauli, kas ir ļaunprātīgi. Tagad mums ir tiesības reorganizēt burtiski visu, līdz vietai, kur mums ir vairāk nekā var pat iedomāties iepriekšējos genrations vienlaikus ņemot instrumentus, lai noteiktu lielāko daļu no pasaules nedienām ļoti neilgu cilvēka laiku.

Mēs esam paaudze, kas ir dzīvs laikā straujais pārmaiņu cilvēces vēsturē! tas var iet uz sūdi, es dabūju visas manas bitcoins zagtu pirms dažiem mēnešiem ar ļaunprātīgu programmatūru es instalēta, muļķīgi (mācība) OR būt tik daudz neticami, nekā jebkas mums mutiski modeļus. Tātad, lieki teikt, es esmu optimistisks par to, ko Blockchain attēlo iet uz priekšu, cilvēka natūrā.

Janvārī norādīja: "Es tagad (kapitalizēti efektu) pieņemt tikai Bitcoin par kaut ko es daru, no busking, lai rāda uz visiem pašreizējiem un nākotnes artefaktiem es radīt." Vai šī izstrādāta labi jums? 

Jā un nē. Kur es absolūti es varu pieprasīt to. Tāpēc šovi, izrādes un prezentācijas, jā. Par busking, tas ir vairāk anomālija. Es plānoju Busk vairāk Bitcoin saistītu notikumu, kā veids, kā izpētīt manas domas par to, kas varētu notikt šajā telpā. Man ir busked pāris Bitcoin notikumiem Berlīnē jau. I, lai manas artefaktus pieejamas Bitcoin un fiat bet iekasēt vairāk par fiat. Mans exo-balss ir € 500 BTC, bet € 850 fiat. Līdz šim, visi, kas pērk vienu, kad es beidzot ļauj cilvēkiem maksāt man (sagatavoti dizains), dara tāpēc Bitcoin. Manā izmeklēšanā, daudzi cilvēki jau bija ziņkārīgs par to, un tas kļūst par attaisnojums tos rakt mazliet.

Cik dīvaini tas būtu, man ir konstatēts, ka šīs personas, kas ir Bitcoin izvairās, piemēram, lielākām organizācijām, ir pārsteidzoši foršs ar paypal darījumu tagad, kur pirms pāris gadiem, tie bija liela no-nē iegūt noguldījumus un payents no klientiem. Mans pašreizējais solis ir vairāk par busking Centīgais idejai. Ti., kam daži artefaktus, kas ir tikai par Bitcoin, vienlaikus literatūru uz ielas, kas palīdzēs cilvēkiem setup Bitcoin maku, un pierast pie idejas par tehnoloģiju. Tās visas joprojām virpuļot domas un poking konceptauto-sfērā.

Vai esat sekmīgi veikta pāreja uz ienākumiem, kas ir pilnībā sastāv no Bitcoin?

Labi, tur is not pilnīgi neko vairs. Man bija debetkartes, kredītkartes, banku konti, PayPal, naudas un Bitcoin. Dažreiz viņi konkurēja ar otru manu uzmanību, un citreiz, tikai ar vienu vai citu darbu uz ilgu laiku. Šobrīd, es uzskatu, bankas kontiem nepatīkams, tāpēc tie vairs atlīdzību. Visas manas debetkartes tika zaudēti Taivānas pagājušajā gadā, lai tā tikai paypal, Bitcoin un naudas, kas tiek pārdoti par dempinga cenām uz vienu no maniem maki, kad tas uzkrājas pārsniedz noteiktu summu, lai es paskatos uz to, kā Bitcoin ir izcelsme manas valūtas fractal tagad ; Es paypal, kas ir viegli pārvērst naudā un izmantot mycellium nopirkt Bitcoin. Un šis process kļūst vienkāršāks ikdienas.

Es pilnībā gaidīt ļaut paypal kontu savākt putekļus tuvākajā termiņā. Tad ir tas, ka es varu vienkārši ņemt daļu savu laiku un vērtību un investēt citām lietām, pilnībā digitāli, tāpēc ideja ienākumu kļūst kinda kaļams. Ir arī ideja par mācību grūti stuff un izstrādājot sistēmu, kas balstīta uz blockchain koncepciju, bet gan koncentrējas uz kādu izteiksmes formā es nevaru iedomāties vēl.

Kādas ir jūsu domas par nākotni Bitcoin, mūsu pieaugošo integrāciju ar digitālajām sistēmām? Kas jūs visvairāk satraukti par tieši tagad?

Es redzu daudzas puses šīs monētas. (Es domāju, ka ideja par divu vienpusēja monētas nāksies jāpārskata, bet tas ir cits doma vektors.) Es redzu bankas retaliations un varbūt pat atrašana pēc dažām partijām, lai mēģinātu kontrolēt to, vardarbību vai citus līdzekļus. Es uzskatu, ka tas ir iemesls, kāpēc vērtība ir tik plakana kopš decembra, bet es novirzīties. Neviens, kas būs jautājums, protams, bet tas paradis pārtraukt to no tā iespēja, ka varēja redzēt izteiksmi. Jo dažas no šīm vienībām redzēt vienu soli tālāk, nekā pat daudzi pirmie redzēt; ka tas nav par Bitcoin. Tas ir par blockchain. Cilvēki sapratīs, ka, ja tas ir pietiekami labs, lai naudu, tad tas ir pietiekami labs, lai daudzas lietas. Kā vēlēšanas.

Es ticu, ka sākot ar šo gadu, jūs redzēsiet rašanos blockchain tehnoloģiju balstītu vēlēšanu sistēmas, kas mainīsies viss. Mana kristāla bumba rāda man redzējumu sagrāves, kas būs (nav blockchain) 2014 vidusposma vēlēšanas, kas novedīs pie pilnīgi blockchain 2016. Gada prezidenta vēlēšanām ASV. Nedrīkst sabojāt gabals, bet neviens no "apavu ins" ir būs nākamais prezidents.

Es arī uzskatu, ka DAC ir skaitlis pamanāmi arvien decentralizētu interweb. Kā plūsma vērtības iet uz dažādām pusēm, nekā tas ir vēsturiski, un darīt programmiski, jūs redzēsiet "pasaules" mutācijas, kļūstot par jaunu kolektīvo modalitāti, lai labāk un sliktāk dažas nelielas gadījumos. Kāda pasaule pusaudžu un 20-kaut pusaudžu hakeru miljardieriem izskatās un jūtas tāpat? Kāda pasaules lielākā ekonomika (internets), vēlas? Mēs esam par to, lai uzzinātu.

I dont pat gribu peer pārāk tālu uz to, jo neatkarīgi es redzu, vai domājat, es redzu, ka būs ļoti nepietiekams, lai aprakstītu to, ko tas viss nozīmē, ka tālāk par 12 mēnešiem out. Tā "nākotne" man ir to peer priekšu tieši tik daudz, lai informētu savu darbību šeit klāt, un ļaujiet viņiem veidot rīkus, kas nepieciešami, lai izveidotu tiltu uz nākamo punktu procesa trajektoriju. Mēs esam ļoti paveicies būt dzīvs šajā brīdī cilvēka vēsturē!

Onyx Ashanti Pasniedzot agri versiju viņa Beatjazz System 2011

Ja jūs vēlētos, lai

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Federālo rezervju sistēma redz skaidru nākotni Bitcoin

Post Bitcoin

Joe Mančins pret Ronu Paulu: viens pieprasa Bitcoin aizliegumu, otra prasa neiejaukties

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Hive Bitcoin maka pievieno Bluetooth, ar GPS palīdzību atrašana

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin kredīta burbulis 1.daļa: Bitcoin margin Trading

Post Bitcoin

Bitcoin cenu kāpums un kāpēc jums nevajadzētu rūpēties

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā