Robocoin 2.0 paziņoja par jaunām Bitcoin banku funkcijām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Robocoin 2.0 paziņoja par jaunām Bitcoin banku funkcijām

Robocoin 2.0 paziņoja par jaunām Bitcoin banku funkcijām

Gada 10. Jūnijā, 2014., Las Vegas balstīta BitcoinATMmanufacturer Robocoin paziņoja nākamo posmu savā attīstībā, Robocoin 2.0. Uzņēmums cer kļūt faktisko bankas pakalpojums, nevis tikai sniedzējs Bitcoin bankomātiem. Robocoin izplatot tiešsaistes Bitcoin banku pakalpojumus, ar vairākiem dažādiem kontiem dažādiem mērķiem; Robocoin, operators, multisig, un brokeru kontiem, kuru jūs varat izmantot, atbilstoši Jūsu Bitcoin uzglabāšanas vajadzībām. Personas tiešsaistes bankas konts būs pieejams no jebkura Bitcoin bankomātā, kas nozīmē, ka jūs varēsiet noguldīt līdzekļus, atsaukt tos, un apmaiņu 12 dažādās valūtās par Bitcoin, no jebkura Bitcoin bankomātā, jebkurā vietā, bez nepieciešamības veikt vairākus kontus. Papildus tās banku funkcionalitāti, jaunie Robocoin tiešsaistes kontiem darbosies kā tiešsaistes maki, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt līdzekļus visā pasaulē uzreiz. Pašlaik Robocoin piedāvā savus Bitcoin bankomāta pakalpojumus 13 valstīs visā pasaulē, un šobrīd strādā, lai paplašinātu savus pakalpojumus vairākās valstīs. Tas nenozīmē, ka jums ir dzīvot valstī, kurai ir Robocoin bankomātu, lai izmantotu tiešsaistes banku pakalpojumu, tomēr. Ikviens var izveidot kontu un izmantot to kā tiešsaistes maku.

Interesants jaunums no Robocoin 2,0 Bitcoin bankomātiem ir konta drošība. Ieviešana biometrisko autentifikācijas tehnoloģiju, palmu skeneris būs viens no "trim faktoriem authentication- telefonu, PIN un palmu vēnā", kas būs "drošās klientu kontos pret zādzībām un krāpšanu."

Apvērsumu Global naudas pārvedumiem tirgus

Mēs zinām, ka Bitcoin ir iespēja pārskaitīt naudu starp divām privātpersonām, jebkurā vietā, uzreiz, un ar minimālu transakcijas maksu, salīdzinot ar pārskaitījumu darīts, izmantojot tradicionālos banku institūcijas. Arī fakts, ka Bitcoin pārvedumus var veikt ar mobilajiem tālruņiem, nozīmē to, ka Bitcoin var aizstāt tradicionālos banku iestādēm ārkārtīgi nabadzīgajās valstīs, kur cilvēki izmanto lētu viedtālruņu, nevis datorus. Tomēr, izstrādājot Robocoin 2.0, pasaules naudas pārvedumu tirgus kļūs vieglāk nekā jebkad agrāk.

Bitcoin jau ar ģimenēm, kuri ir radinieki neattīstītām un jaunattīstības valstīm, ko izmanto, lai nosūtītu naudu tiem radiniekiem, lai palīdzētu viņiem ar saviem ikdienas izdevumiem. Bitcoin ir tik pievilcīgi ģimenēm šajās situācijās, jo ātrumu, un zemas izmaksas, un sūtīt naudu caur Bitcoin apmaksas tīklu, nevis ar tradicionālo metodi, elektroinstalācijas naudu, izmantojot bankas. Viens no populārākajiem ar pārskaitījumu pakalpojumus, ko izmanto naudas pārvedumi ir Western Union starptautiskā pārskaitījumu pakalpojumu. Ir arī starta starptautiskā naudas pārvedumu pakalpojumi, MoneyGram, kas pašlaik konkurē ar Western Union. Šie pakalpojumi iekasēt masveida darījuma maksu, kas apēst lielu daļu no naudas, ka ģimenēm nosūtīt uz ārzemju radiem, padarot to ļoti dārgi, lai šīm ģimenēm, lai palīdzētu saviem nabadzībā radiniekiem. Bitcoin ir pierādījis sevi kā daudz labāku pakalpojumu par Western Union vai MoneyGram, jo ​​blockchain tehnoloģija ļauj pārsūtīt maksas niecīgs vai pat "bezmaksas", ja jūs esat gatavi riskēt pagarināts apstiprinājuma reizes.

Robocoin 2,0 būs izmantot ārkārtīgi zemu izmaksu kalnraču maksas un zibens ātri darījuma ātrumu, ko, konsolidējot ATM pakalpojumu, karsto maku pakalpojumu un aukstās uzglabāšanas pakalpojumus uz vienu Bitcoin "bankas" pakalpojumu. Bitcoin pārvedums process būs daudz vienkāršāk ar šāda veida konsolidācijas. Šobrīd, kad indivīds vēlas, lai nosūtītu kādu Bitcoin ārzemēm uz ģimenes locekli, vairāku soļu process ir jānotiek.

Pirmkārt, gan ģimenes locekļiem, ir, lai lejupielādētu lietotni Maks; un ar plašu seifu progr, no kuriem izvēlēties, tas var būt grūti saprast, kādi izmantot, lai sasniegtu pareizo līdzsvaru efektivitāti un drošību, kas būtu vēlama pārskaitījuma tirgū.

Tālāk, personai nosūtot bitcoins ir faktiski tos iegādāties no apmaiņu. Ar bēdīgi Mt. Gox sagrāve, vēl jo vairāk saasinot neseno atbrīvošanu The Willy ziņojuma, tas ir kļuvis zināms, ka jebkurš Bitcoin maiņas jālieto ļoti piesardzīgi.

Visbeidzot, faktiskais darījums jāveic, kas ir vienkāršākais solis šajā procesā; A persona nosūtīs bitcoins ārzemēm, uzreiz, lai personai B. Tad B personai būs iet ārā un atrast kādu, kurš tirdzniecībā ar bitcoins par šīs valsts valūtā. Tā kā mēs esam apskatot pārskaitījuma procesu ļoti nabadzīgās valstīs, tas ir maz ticams, ka būs daudzi tirgotāji, kas pieņem Bitcoin, tādējādi radot nepieciešamību pārdot bitcoins citām valūtām. Šis solis ir visbīstamākais solis Bitcoin pārskaitījuma procesu, kā persona mēģina pārdot bicoins būs neaizsargāti pret laupīšanu un krāpšanu, jo viņiem būs jāpaļaujas tikai uz viņu uzticības personu, kas pērk to bitcoins.

Tomēr šis process tiks racionalizētas, un padarīt drošāku, ko Izvēršot Robocoin 2.0. Katrs solis procesā tagad var notikt Robocoin ekosistēmā. Abas ģimenes locekļi var izveidot Robocoin kontu tiešsaistē. A persona var izmantot vai nu tiešsaistes pakalpojums vai tuvumā bankomātu, droši pirkt bitcoins un nosūtīt tos uz Persona B. Tad B persona var doties uz Robocoin ATM, kas būtu ideāli jāatrodas drošā, labi apgaismotā teritorijā, un izmantot trīs faktoru autentifikācijas procesā, lai droši pārvērst bitcoins citā valūtā, ka viņš vai viņa var izmantot ikdienas izdevumus. Ar Robocoin 2.0, riskanti, vairāku soļu Bitcoin pārskaitījuma process ir kļuvis daudz vienkāršāk, ātrāk, un kļūs pilnīgi nedrošs.

Cerams, potenciāls Robocoin 2.0 pilnībā pārstrādāt pasaules pārveduma tirgus tiks pilnībā realizēts kādā brīdī nākotnē. Mēs zinām, ka Bitcoin var dot labklājību pat nabadzīgākajām valstīm, ko pilnībā nospiežot valdība no monetārajā sistēmā. Tagad, ar paziņojumu par Robocoin 2.0, kas būs pieejama kaut kad vasarā, šis potenciāls ir ievērojami paplašināta.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Real Live piemērs Bitcoin Trading jums kopēt

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

NYDFS noņem papildu BitLicense datus Līdz decembrim vairāk pierādījumu, ka fonds ir izšķērdēt savu laiku

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Safe? Jā. Tas ir tu, es neesmu pārliecināts par to

Post Bitcoin

Saka Juridiskais eksperts, ka Indijā atļauts regulāri tirgot Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit?

Post Bitcoin

Bitcoinas cena palielinās par 30%: kas notika pēdējo divu nedēļu laikā?