Satoshi Nakamoto drama uzbrukums bija liels laika izšķiešana | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Satoshi Nakamoto drama uzbrukums bija liels laika izšķiešana

Satoshi Nakamoto drama uzbrukums bija liels laika izšķiešana

Par pēdējo dienu, ziņas, ka Satoshi Nakamoto, noslēpumainu veidotājs Bitcoin, bija viņa e-pasta kontam ielauzies ir guvusi lielu slampāt Bitcoincommunity. Kaut kā, neidentificēta hakeris ieguva piekļuvi veco e-pasta kontā Satoshi un sāka to izmantot, lai sazinātos ar sabiedrību, ļaujot viņiem zināt, ka konts tika uzlauzts.

Tiklīdz tas hit Bitcoin kopienu, šis stāsts ienāca uzmanības, un palika tur dienas-iegūtu plašu segumu vairākās tiešsaistes ziņu platformām. Ziņojumi par Satoshi Nakamoto kļūst hacked applūst sākumlapā / r / Bitcoin A Bitcoin forums par Reddit, kriptotehnoloģijā valūtas ziņu vietnēs rūpīgi sekoja stāstu vairākas dienas, un stāsts pat ieguva ievērojamu tiešsaistes coveragein mediju vēnas, kas ir vairāk mainstream.

Satoshi Hacked: Kā tas samazinājās

 

Hakeris, kas iet ar alias savaged, nav atklājis metodi, viņš izmanto, lai iegūtu piekļuvi Nakamoto s gmx e-pasta kontu. Viņš tomēr apstiprina, ka viņš faktiski ir ielauzies kontu, nevis pieprasa lietotājvārdu pēc konta beidzās, jo vairāki cilvēki sākotnēji ticēja, nosūtot ekrānšāviņi Satoshi Nakamoto iesūtnē, kurā ietverta ziņojumus, kas datēti ar 2011. Savaged arī nosūtīja e-pastu no Nakamoto s gmx konta Michael Marquardt, kas BitcoinTalk administrators; Marquardt tad veic pavediens BitcoinTalkabout ziņu, apstiprinot, ka e-pasta adrese nav apmānīts vai pakaļdarinājums jebkādā veidā. Turklāt, hacker informēja Satoshi ka viņa anonimitāte bija apdraudēta, izmantojot veco foruma kontu, kas bija saistīts ar Bitcoin izveidotāja Lai nosūtītu šo ziņojumu par forumu:

Cienījamais Satoshi. Jūsu DOX, paroles un IP adreses tiek pārdoti uz darknet. Acīmredzot jūs neesat konfigurēt Tor pareizi, un jūsu IP noplūdis, kad jūs izmantot jūsu e-pasta kontu dažkārt 2010. Jums nav droši. Jums ir nepieciešams, lai saņemtu no tā, kur jūs esat, cik drīz vien iespējams, pirms šie cilvēki kaitēt jums. Paldies izgudrojot Bitcoin.

Tātad, kamēr mēs nezinām, cik precīzi savaged varēja uzņemties kontroli pār gmx e-pasta kontu, mēs zinām, ka viņš to darīja, un ka viņš, iespējams, nav guļ par kontu kontroli

Izsoles off Satoshi Nakamoto: Putting patieso identitāti Bitcoin ir Radītāja up for Sale

 

Piekļuve veco e-pasta kontu ar vairākiem tūkstošiem ziņojumiem starp Satoshi Nakamoto un cilvēkiem, viņš strādāja ar noteikti nodrošinās daudz ļoti interesantu paziņojumu, kas gāja uz starp Satoshi un viņa jaunattīstības partneru pirmajās dienās Bitcoin. Bet, pievienojot vairāk dziļumu vēsturei digitālās valūtas varētu tiešām neko kaitēt Nakamoto jebkādā veidā. Taču mūsu stāsts notika interesants pavērsiens; Savaged, hacker, apgalvoja, ka Nakamoto ir gmx e-pasta konts ir reģistrēts, izmantojot savu vārdu un uzvārdu-savu īsto vārdu. No Bitocin, visvairāk noslēpumaino un nenotverams personai Bitcoin sabiedrībā, izgudrotājs bija viņa patieso identitāti apdraudēta.

Nevis vienkārši atklāt identitāti Nakamoto, savaged nolēma, ka viņš varētu izmēģināt savu roku pie izsoļu-cerot izspiest kādu monetāro peļņu no visa pārbaudījums. Viņš radīja Bitcoin adresi un ievietojis to kā Pastebin dokumentā septembrī 8, kopā ar ekrānšāviņi no e-pasta konta ar šo ziņu:

Atlaižot tā saukto "dieviem" Dox ja mana adrese hits 25 BTC.

 Un nē, tas nav scam, jūs varat redzēt zemāk ekrānšāviņi apliecinājumu inbox īpašumtiesību un nedaudz teaser.

 BTC: 19pta6x1hXzV9F5hHnhMARYbRjuxF6xbbV

 Same viens publicēta p2pfoundation ^

Kā mēs varam redzēt, savaged piedāvāja pilnu nosaukumu, kā arī citu informāciju, par Satoshi Nakamoto par cenu 25 BTC, kas pašlaik veido apmēram $ 12000. Pašlaik, jo šis raksts tiek rakstīts, savaged adrese ir saņēmis aptuveni 1.5 BTC, par $ 740, krietni zem cena pieprasīja, lai Satoshi identitāti.

Tātad, lai Rezumējot stāsts līdz šim: savaged iekļuvusi Satoshi vecā e-pasta konta, apgalvoja, ka viņš sapratu, Satoshi identitāti, ielieciet to pārdošanai, un Bitcoin kopiena devās savvaļā, ja tie nozvejoti smaržu jaunu drāma.

Drāma Apkārtējo Datorurķēšana bija Big atkritumi Time

Vecs e-pasts, Satoshi veidoja izmanto got hacked, un viņa patiesā identitāte, iespējams, ir apdraudēta (tas droši vien nebija). Tātad, ko? Kādas vērtības bija dienas pavadīja tenkošana un spekulācijas pār hacker pievienot Bitcoin kopienai? Tas bija interesants, protams, bet hakeru Satoshi Nakamoto nesagādāja draudus drošībai vai labklājībai Bitcoin.

Varbūt savaged tiešām zina patieso identitāti Nakamoto, un viņš tiešām varētu atbrīvot, ja viņš saņēma savu cenu 25 BTC. Tas nesāpēs Bitcoin pati vai ekonomika tiek veidota ap to mazākās, lai gan. Viss, kas varētu notikt, ir tas, ka mēs zinām, kas bija sākotnējā ideja par Bitcoin un kurš uzrakstīja fundamentālās protokolu, kas kopš tā laika ir modificēts un uzlabots. Tas ir viss, kas varētu notikt! Mystique apkārtējo digitālās valūtas izcelsmi varētu izbalināt prom, bet valūta paliktu nemainīgs. Iespējams, ja Satoshi atrašanās vietas tika konstatēts, līdzās viņa identitāti, kāds varētu doties uz savām mājām un viņam nodarīt pāri, kas, protams, ir traģisks un tā steidzamību nav jāsamazina. Bet tas ir skaistums patiesi decentralizētu valūtu; pat tad, ja kaut kas notiktu ar populārākajiem un labi mīlēja locekli Bitcoin kopienas Bitcoin turpinās chugging kopā.

Attiecībā uz Bitcoin ekonomikā pati, ļaunākais, kas, iespējams, varētu notikt, būtu, ka savaged ieguva atslēgas Satoshi ir uzkrāt, contaning līdz miljons bitcoins. Hakeris varētu pārdot tos uzreiz un vadīt Bitcoin priceinto zemi. Tirgus varētu atgūt, ja; tas būtu lēna un sāpīga atveseļošanās, bet Bitcoin ir elastīgs. Taču mēs varam teikt ar pārliecību, ka savaged nav piekļuves Satoshi maki, jo viņš nav iemesla pārdot Satoshi identitāti 25 BTC ja viņš piederēja miljons bitcoins!

Tikmēr, kā hakeru drāma pavēlēja uzmanību sabiedrībā, Ben Lawsky un viņa minions pie NYDFS mainīja savu mindsabout atbrīvojot svarīgu BitLicense informāciju sabiedrībai, tad Bitcoin Fonds ir wastingvaluable resursus un stūres kopienu nepareizā virzienā, un Bitcoin ieguves centralizationstill nav noteikta. Šķiet, it kā drāma prevalē pār uzlabot galveno tehnoloģiju, kas mūsu sabiedrībā ir uzcelta apkārt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Google tikko nogalināts 99Satoshis (Bitcoin krānu atjauninājums)

Post Bitcoin

Changelly pārskats - 1 Thing, ko viņi nesakās

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Pirmā universitāte, lai instalētu Bitcoin ATM - Vancouver, Kanāda Campus

Post Bitcoin

Radošie veidi, kā paaugstināt Bitcoin labdarībai un līdzekļu piesaistītājam

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Kā lasīt Ethereum darījumu

Post Bitcoin

Bitskvērs - Bitcoin apmaiņa ar decentralizāciju pa ceļu uz leju

Post Bitcoin

Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC