Willy ziņojums: jauna attīstība Mt. Gox Bitcoin Debacle | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Willy ziņojums: jauna attīstība Mt. Gox Bitcoin Debacle

Willy ziņojums: jauna attīstība Mt. Gox Bitcoin Debacle

Atskaitīšanās nosaukumu The Willy atskaitīšanās, kas tika publicēta tiešsaistē 25. Maijā, 2014 ir paaugstināt smagas aizdomas par krāpšanu par jau plaši atspoguļoto katastrofas Mt. Gox Bitcoinexchangein vēlu 2013. Šajā ziņojumā analizē datus no Mt. GOX ieraksti, kas tika publiskota pēc avārijas, un sākumā tā dramatisko juridiskā cīņā. No Willy ziņojuma autors pamanīju dīvainu pirkšanas darbību no vienas konkrētas Mt. Gox lietotājs ar neparastu konta informāciju un nolēma izpētīt GOX ierakstus tālāk. Ko autors konstatēja, bija šokējoši.

Par secinājumi Willy ziņojums liecina, ka divi pērkot botus, nosaukts Willy un Markus, regulāri iegādājās lielu daudzumu Bitcoin no 2013. Gada sākuma līdz 2014. Kopumā janvāra botus iztērēti aptuveni $ 112,000,000, ar lielāko daļu šo iepirkšanas notiek novembrī no 2013. Autore norāda, ka tas bija aktivitāte šajās iegādājas roboti, kuri brauca Bitcoin ir cena tik augsta, nevis bieži citēts Ķīnas Bitcoin darbību vai vispārējo pieaugumu popularitāti Bitcoin.

"Tātad, ja jums ir jautājums, kā Bitcoin pēkšņi novērtē vērtības ar koeficientu 10 ietvaros span vienu mēnesi, labi, tas ir iemesls, kāpēc. Ne ķīniešu investoriem, nevis Silkroad (sic) krūšutēls - šie notikumi varētu būt veicinājusi, bet tie noteikti nebija galvenais iemesls ".

Šī aktivitāte, ko pati, attaisno aizdomas un bažas no Bitcoin sabiedrībā; kāds varēja izveidot divas iepirkuma boti the- pie brīvais pasaules lielākajā Bitcoin apmaiņu, sūknis up cenu Bitcoin, un palaist prom ar milzīgu peļņu, bet visi pārējie cietuši lielus zaudējumus Mt. Gox avārija. Tomēr autors Willy ziņojuma sniedza satriecošu apsūdzība, kas padara iedzelt šo krāpšanu pat sliktākā: autors apgalvo, ka šis Bitcoin krāpšana nebija roku darbs nezināmu hacker, bet gan veic Markus un Villijs botu nāca no iekšā. Šī milzīgā, krāpnieciska Bitcoin cena sūknis nāca no Mt. Gox, varbūt pat Marks Karpeles pats.

Visvairāk damning gabalus pierādījumi, kas norāda uz iekšējo darbu, ir fakti, kas

(1) Willy bot varēja turpināt savus regulārus tirdzniecības kārtība pat tīkla dīkstāvi, kad neviens cits varētu tirgoties uz apmaiņas laikā; un (2), Willy sāka pārdot visus savus Bitcoin saimniecībām ļoti izdevīgā laikā: ja Mt. Gox nepieciešams fiat valūtu atmaksāt visus GOX lietotājiem, kuri zaudējuši savu līdzdalību avārijā.

Kaut arī šie apgalvojumi ir pamatoti ar pierādījumiem, ko autors sniegtās Willy ziņojumā, tie ir tikai spekulācijas, kas prasa plašāku izpēti. No ziņojuma autors atzina šo faktu. Tomēr, ja šie apgalvojumi izrādītos patiesība pēc turpmākas izmeklēšanas, jau postoša nokrišņi tiks pastiprināta Mark Karpeles. Bet svarīgākais jautājums ir nevis, kas notiks ar Karpeles; visaktuālākās jautājums ir: ko darīt secinājumi Willy ziņojuma nozīmē nākotnei Bitcoin un Bitcoin apmaiņu?

Iespējamā valdības iejaukšanās?

Ja Willy ziņojumā tiek vispārizglītojošās kanālos, pasaules valdības, protams, ņem milzīgu interesi par saviem secinājumiem. Tas ir iespējams, ka valdības izmantos šo jauno pierādījumu krāpšanas regulēt Bitcoin apmaiņu, tādējādi padarot to daudz grūtāk apmaiņa konkurēt. Šāda restrictionin konkurence nepadara mūs drošāk tomēr; ierobežojot konkurenci būtu tikai padarīt to visdrīzāk monopols rasties, un vēl Gox līdzīgi katastrofa varēja notikt, kā rezultātā.

Bez tam, tas būtu gandrīz nav nepieciešams, un, iespējams, būtu pretēji intuitive- Valdībai iemērkšana savas rokas uz brīvā tirgus, lai novērstu problēmas, kas jau tiek fiksētas. Ilgi pirms Willy ziņojumā, kad tika veikti pirmie apgalvojumi zādzību un krāpšanu pret Mt. Gox, lielākie apmaiņa sāka pamatīgi savu darbību, lai pārredzamība svarīgākais. Daudzi apmaiņa tagad sevi auditēt un padarītu ziņojumus publiski apliecināt savus lietotājus, ka nav krāpšana notiek. Jebkura valsts iejaukšanās mērķis ir novērst krāpšanu visticamāk izpausties kā licenzēšanas prasības un citus pasākumus, kas prasa daudz laika un naudas. Šīs regulas veidi neizbēgami padara dārgāku, lai konkurētu ar citiem, lielākiem biržās. Tāpēc tas nav stiept iedomāties valdības izraisīta maiņas monopolu. Ja noteikumi būtu jāveic vienādi visā pasaulē, mēs, iespējams, varētu redzēt pasaules monopolu; vienu Mt. Gox varētu kļūt atbildīgs par visu pasaules Bitcoin apmainīties darbību.

Tomēr ilgtermiņa vīziju Bitcoin, šķiet maz ticams, ka apmaiņa saglabās tādu pašu enerģijas daudzumu, ko tās glabā pār Bitcoin ekonomikā pašlaik. Bitcoin apmaiņa ir tik izplatīta tagad, jo Bitcoin vēl nav plaši pieņemts kā maiņas līdzekli. Sakarā ar šo trūkumu pieņemšanas, darba vietas, kas maksā ar Bitcoin ir ļoti maz. Tāpēc vienīgais veids, ka lielākā daļa cilvēku var saņemt saņemtu savu pēdu uz durvīm Bitcoin pasaule ir ar tirdzniecības fiat par crypto uz Bitcoin apmaiņu. Bet, jo vairāk tirgotāji acceptBitcoin kā samaksu, jo vairāk darba būs pieejami kur jūsu paycheck var būt Bitcoin nevis fiat. Pēc tam, kad mēs sasniegtu šo punktu, mums nebūs tik masveida pieprasījumu Bitcoin biržās vairs. Tā vietā, lai tirdzniecības mūsu fiat valūtu Bitcoin, mēs tiks izmaksāti Bitcoin mūsu darbu!

Willy ziņojumā atgādina visiem Bitcoin lietotājiem dažu ļoti satraucošas patiesības, kas būtu joprojām priekšplānā mūsu prātos, kad tirdzniecības Bitcoin: jūs nekad nevar būt pārāk drošs, vai pārāk paranoisks ar Bitcoin. Šie ir aizdomas par krāpšanu, un no sūkņa un dump shema atgādinātu mums būt piesardzīgiem. Šis autors piedāvā viens padoms: ja jūs vēlaties, lai saglabātu ievērojamu daļu no jūsu aktīvu Bitcoin, izmantojiet darbvirsmas maku. Kā mēs varam skaidri redzēt no Willy ziņojuma un Mt. Gox sagrāve kopumā Bitcoin apmaiņa ir ļoti bīstami ziņā Bitcoin drošību, un mums nevajadzētu rīkoties, kā bankām.

Ja jūs vēlētos lasīt Willy ziņojumu kopumā, jūs varat atrast šeit.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Beepi dodas uz Bitcoin - intervija ar līdzdibinātāju Omeru Saviru

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

4 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Cash Wordwide

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne un tā veiksme ir atkarīga no decentralizācijas

Post Bitcoin

Stanfordo universitātē tiek iekļauts Bitcoin tās uzsākšanas kursā

Post Bitcoin

Saka Juridiskais eksperts, ka Indijā atļauts regulāri tirgot Bitcoin

Post Bitcoin

Jūs varat nopirkt Passport ar Bitcoin

Post Bitcoin

Īss Bitcoin rokasgrāmatas iesācējiem - peļņa, kad Bitcoin cenas pazeminās

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Viedi līgumi ar Bitcoin