Trucoin - tagad atbilst un likumīgi pilnvarota pārdot Bitcoin 31 valstīs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Trucoin - tagad atbilst un likumīgi pilnvarota pārdot Bitcoin 31 valstīs

Trucoin - tagad atbilst un likumīgi pilnvarota pārdot Bitcoin 31 valstīs

Trucoin Palielina Daily pirktspēja bezprecedenta viens tūkstotis dolāru dienā, un pievieno vēl sešas valstīm, tostarp Kalifornijā.

Trucoin.com, ir palielinājuši ante nosaukumā ātrākais veids, kā iegādāties Bitcoin pievienojot sešas valstis un palielinot klientu pirktspēju uz vienu tūkstoti dolāru dienā.

Atlanta, GA - 3. Februāris, 2015 - Tā Trucoin uzsākta divdesmit seši statesin novembra sākumā 2014. Gada, tūkstošiem cilvēku ir bijusi iespēja piedzīvot ātrākais veids, kā iegādāties Bitcoin bez kavēšanās. Trucoin tagad paaugstināt latiņu, pievienojot vēl sešas valstis un palielinot Bitcoin klienti var iegādāties uzreiz $ 1000 dienā. California, Pennsylvania, Misūri, Utah, Nevada, un Delaware visi varēs piereģistrēties un iegādāties vairāk Bitcoin nekā jebkur citur internetā uzreiz. Bez tam, reģistrēšanās process arī ir uzlabota, lai vairāk cilvēku, kas uzreiz jāapstiprina.

"Viens no mūsu pirmajiem mērķiem mēs izklāstītajiem agri, lai palīdzētu palielināt pieņemšanu bija ļaut ļaudīm, kas ir jauns, lai bitcointo iegādi un veikt saņemšanu uzreiz. Mums ir bijusi lieliskus rezultātus no mūsu krāpšanas mazināšanas procesā līdz šim, kas ir tulkotas tieši ātrākais veids, kā iegādāties vairāk Bitcoin tiešsaistē, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, nekā jebkur citur mirklī, "piebilda Kriss Brunner, prezidents Trucoin.

"Mūsu komanda ir likts daudz darba iegūt tik daudz ļaudīm automātiski apstiprinātas un pērk, cik vien iespējams. Pirmie testi ar mūsu jaunajiem uzlabojumiem liecina, ka mēs to darām. Augšu par 90% no mūsu jaunajiem lietotājiem, kas ir iekšā mūsu pārklājuma zonā spēj kuģot cauri un nopirkt minūtēs, "teica Brent Džeimss Executive viceprezidents Trucoin.

"Mums ir vairāk plāni, lai padarītu iegādi vienkāršāku ikvienam Q1. Mēs meklējam pie pievienojot American Express un Discover Card atbalstu drīz. Bez tam, mēs sniegt vairāk iespēju, lai finansētu un iegādāties vēl vairāk Bitcoin komplimentu mūsu debeta un kredītkaršu pakalpojumu, "teica Džeimss.

No vairākām sešas valstis papildinājums tagad nes kopskaits ASV štatiem atbalsta Trucointo trīsdesmit vienu *. Trucoin apņemšanos darbojas pilnībā atbilstošu veidā ir nepieciešams rūpīgi pārskatīt katra štata likumiem un atbilstību prasībām.

"Mūsu ceļš panākt atbilstību Pirms darbojas katrā jurisdikcijā ir nepieciešams laiks, taču mēs esam sajūsmā par pievienojot šo segumu. Tas ir liels galā par mums un Bitcoin kopienas, "sacīja Brunner. "Mēs esam lepni par to, ko mēs esam spējuši paveikt līdz šim un ceram celt ļaudīm pat vairāk iespēju iegādāties Bitcoin uzreiz ļoti drīz."

Par Trucoin Global

Trucoin ir nozares vadošo FINTECH uzņēmums, kas specializējas digitālās valūtas nozarē. Pašlaik Trucoin ir novatoriski atbilstība un Bitcoin pieņemšana ASV.

###

Lai iegūtu vairāk informācijas:

Brent A. James

VP Mārketings un komunikācija

E-pasts [email protected]

Tālrunis 720-465-6493

* Papildu 6 valstis tikai celt kopā līdz 31 sakarā ar izņemšanu Washington DC *

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Lielākais krāpšanās Bitcoin vēsturē

Post Bitcoin

FEC likumi Bitcoin var tikt izmantots politiskai finansēšanai 6-0 balsojumā

Post Bitcoin

Koncentrēts DDOS uzbrukums atspējo daudzas Bitcoin vietnes

Post Bitcoin

Saspiešana pret tūlītējiem Bitcoin darījumiem: RBF, CPFP un Scorched Earth

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Satoshi Nakamoto drama uzbrukums bija liels laika izšķiešana

Post Bitcoin

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Post Bitcoin

Kā pārvērst Satoshi Bitcoin

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats