ASV mārketinga speciālisti jau uzsākuši pārdot zīdsatiksmes bitikoņas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

ASV mārketinga speciālisti jau uzsākuši pārdot zīdsatiksmes bitikoņas

ASV mārketinga speciālisti jau uzsākuši pārdot zīdsatiksmes bitikoņas

Ar apdullināšanu tehnoloģisko misstep, tad ASV drošības dienests ir atklājis identitāti desmitiem potenciālo pretendentu par Silk Road konfiscēto Bitcoins. Nosaukumi tika nejauši Cc'ed, nevis Bcc'ed, e-pasta ziņojumā, ko tā USMS domāti, lai atbildētu uz pieprasījumiem par izsolē.

Klasiskais kļūda Noklikšķinot uz "Atbildēt visiem" bez akla-oglekļa-kopējot saņēmējiem ir novedusi pie atklāsmes aptuveni 40 personas, kas varētu būt ieinteresēts solīšana par konfiscēto Bitcoins, kuru kopējā vērtība ir $ 18 miljoni.

Visa saraksts netiks iesniegts šajā rakstā, bet vārdi, sākot ar augsta līmeņa vadītāji pie Bitcoin saistīti jaunizveidotiem, ieguldījumu fondu pārvaldniekiem, ar juristiem un māksliniekiem. Tas ir daudzveidīgi iespējamiem pretendentiem, un tas liecina, ka ir daudz interešu iegādāties atlicināt digitālās valūtā.

Bitcoin Izsoles kā neviens cits

Pagājušajā nedēļā darbinieki Service announcedthat aģentūra varētu rīkoties izsolē aptuveni 29656 Bitcoins kas tika aizturēti oktobrī kā daļu no Silk Road krūšutēls. Tā ir nauda, ​​kas notika lietotāju kontus tirgū, no kuriem daži pārdoto juridiskās produktus.

Par USMS concocted spirālveida noteikumu kopumu iespējamiem pretendentiem, tostarp sadalījumu Bitcoin stāšanās desmit dažādos "blokos" - nedrīkst sajaukt ar blockchain blokiem - kas ļaus ieinteresētajām pusēm, lai maksātu par tikai daļu no kopējās laimes. Aģentūra pieprasa arī pretendentus nolikt vismaz $ 200,000 kā depozītu.

Bet tagad to spēju efektīvi rīkoties ar tik lielu summu Bitcoin pārdošanu tiek apšaubītas. Ja aģentūra joprojām ir izdarījusi vecākā kļūda grāmatā, kad runa ir par e-pastu, kādas ir izredzes, ka cita kļūda tiks veikti, strādājot nodošanu vairāku gabalu Bitcoin, katrs ir vērts vairāk nekā miljons dolāru?

To rādīs, vai ASV drošības spēs efektīvi rīkoties izsolē, bet kļūda atklāt potenciālo pretendentu identitāti nav bode arī par aģentūras tehnoloģisko zināšanu.

Potenciālie Bitcoin Pretendentiem Tagad "Pienācis mērķētiem Hacks"

Šīs kļūdas sekas joprojām ir pulsāciju efektu visā sabiedrībā, ar spekulācijām Netrūkst pār nodomiem potenciālo pretendentu. Tie ietver Barry Silbert un Michael Moro - gan vadītāji pie SecondMarket, uzņēmums ar $ 54 miljoniem aktīvu un Bitcoin investīciju Trust turīgo atbalstītāju -, kā arī Fred Ehrsam līdzdibinātājs no Bitcoin tirdzniecības un maksājumu procesors Coinbase.

Tomēr ir jāuzsver, ka tie nav faktiski solītāji no Zīda ceļa Bitcoins, bet gan cilvēki, kuri bija vienkārši ieinteresēts iegūt vairāk informācijas. Ja daži no šiem cilvēkiem darīt plānu cenu, mēs nezinām, vai viņi vēlas, monētas, personīgai lietošanai, uzņēmējdarbības vajadzībām, vai kombināciju abiem.

Viens Reddit pat devās uz Bitcoin subreddit ceturtdien, lai atgādinātu cilvēkiem, ka noplūdis sarakstā nebija atspoguļo faktisko solītāji no Silk Road Bitcoins - patiesībā, tas nav pat pārstāv nodomājuši solītājiem. Viņš izmanto sevi kā piemērs:

Es biju uz e-pasta ķēdi, un es nekad nevarētu cerēt piesaistīt naudu depozītu, nemaz nerunājot par miljoniem, kas nepieciešami, lai maksātu par visu bloku [...] Boom. Tagad es esmu šajā sarakstā ar aizdomīgo miljonāru, kuri tagad ir pienācis mērķa hacks, surogātpastu un citām ļaunprātīgām darbībām.

Reddit hybridsole

Sakarā ar ASV marshals "muļķīgu kļūdu, desmitiem nevainīgu cilvēku -, kas varētu vai nevarētu reāli būt ieinteresēti solīšana par Bitcoins - tagad tiek rūpīgi pārbauda visu internetu. Tas ir postoša pārkāpums privātumu, jo īpaši ņemot vērā miljoniem dolāru aktīvos apdraudēta.

Arestēšanu iespēju

Kā jau minēts, divi no augsta līmeņa nosaukumiem noplūdušās sarakstā ir Barry Silbert un Michael Moro, izpilddirektors un direktors SecondMarket, attiecīgi. Tā vietā, ļaujot spekulācijas izkļūt kontroli, vadītāji gūst priekšrocības sliktā stāvoklī, un nāk tieši no ar saviem plāniem attiecībā uz Zīda ceļš Bitcoins.

Saskaņā ar Emailsent uz SecondMarket abonentiem, kompānija ". Plāno par dalību šajā izsolē, un ļauj kvalificētiem klientiem iesniegt pasūtījumus apkopošanu par cenas" Minimālā cena tiek noteikta 50,000 $ - atšķirībā no $ 200,000 minimumu depositthat par USMS prasa - un solītāji, kas SecondMarket izsolē paliek privāti, kā arī būs.

Skaidrs, Silbert un Moro ir spiesti ar ASV marshals "e-pasta fiasko atklāt savus plānus nekavējoties. SecondMarket būtībā gatavojas uzņemt "sekundāro" izsolē par Zīda ceļš Bitcoins, pazeminot barjeru iekļūšanai par aptuveni $ 150,000. Tas ir interesanti attīstība izsoles drāma, un tai vajadzētu ļaut lielāku dažādas pretendentiem piedalīties.

Tas ir, protams, ja izsole iet gludi, pirmajā vietā. Amerikas Savienotās Valstis darbinieki Service joprojām ir nepieciešams, lai veiktu viss ārā, un šī rakstnieka ticība aģentūras tehnoloģiskās spējas ir ievērojami samazinājies. Ja USMS nevar rīkoties vienkāršu e-pasta sarakste, ko cerība tas ir jāveic vairākas augstvērtīgus Bitcoin darījumiem?

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Kā atjaunot savu TREZOR sēklu, izmantojot MultiBit HD

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Debunking Kipochi, Mpesa un Bitcoin Austrumāfrikā

Post Bitcoin

Japāna atturēties no regulas, ietekme uz Bitcoin cenu

Post Bitcoin

ASV Bitcoin ieguves uzņēmumi bombardēja ar invazīvām informācijas pieprasījumiem no Coinbase

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

GAWMiners: Kas ir HashCoin, HashBase un HashPool?

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget