Monētu Brief Nedēļas Bitcoin cenu pārskats: novembris 2-8 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin cenu pārskats: novembris 2-8

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin cenu pārskats: novembris 2-8

Tas ir Coin Īss iknedēļas Bitcoin pricereport nedēļai 2-novembra novembrim 8, 2014. Šonedēļ bija lācīgs kopumā, kāpjot ārā no vidus $ 320S un sasniedzot $ 340s beigās nedēļas. Kopumā Bitcoin cena šonedēļ pieauga par 5.52%.

Pieņemsim apskatīt dienas atklāšanas cenām BitstampBitcoinexchange par nedēļu.

Ātrā pārskats Daily Bitcoin cenu

Piezīme: Šajā sarakstā iekļautie cenas ir noapaļotas līdz tuvākajai dolāru apmērā. Tāpēc, apraksti cenu kustību šajā ziņojumā nebūs 100% precīzs.

2. Novembris: $ 326

3. Novembris: $ 331 (+ 1,53%),

4. Novembris: $ 327 (-1,21%)

5. Novembris: $ 334 (+ 2,14%),

6 Nov: $ 338 (+ 1,20%)

7. Novembris: $ 351 (+ 3,85%),

8. Novembris Atvērts: $ 346 (-1,42%)

8. Novembris Close: $ 344 (-0,59%)

Nedēļas izmaiņas: + 5.52%

Nedēļas Bitcoin cena Atgādinājums

2. Novembris

Bitcoin cena aktivitāte bija diezgan sāniski 2. Novembrī atvēršanas pie 326 $, cena sāka bīdāmās leju 1 AM, kura sasniedza zemāko 6 AM. Pēc tam, cena sāka pārvietojas atkal uz augšu, un gandrīz pilnībā atgriezās līmenī, kas saglabājās līdz kritumu agri no rīta - līdz ar to gandrīz pilnībā atceļot, ka kritums. Bitcoin cena saglabājās samērā plakans līdz 8 PM, kad tas jumped uz augšu. Dienas maksimālais līmenis tika sasniegts 9 PM; kādā brīdī 9. PM stundu laikā cena hit $ 333,99. Pēkšņa palielinājums papildināta veic 10 PM ar cenu 333 $, ko apakšā stundā. Tad cena samazinājās līdz 331 $ pusnaktī, slēgšanas dienā.

3. Novembris

Pirmdiena, novembris 3, sākās 331 $ - pieaugums par 1,53% vairāk nekā atvēršanas cenu gada 2.. Šī diena bija rupjš ziņā Bitcoin cenu darbību; cena samazinājās visu dienu, ar leju slīpums ir ļoti neliels. Bez jebkādām nozīmīgām tapas vai kustību tirgū, 3rd slēdza 327 $.

4. Novembris

Atklāšanas pie 327 $ - par 1,21% kritumu no sākuma iepriekšējā dienā - 4. Novembrī varētu izrādīties daudz aktīvāka un optimistisks diena nekā 3.. Tur bija dažas relatīvi vienkāršas svārstības, kas bija izkaisītas pa ilgumu dienā, pakāpeniski virzās atpakaļ uz $ 330S un tad slīd atpakaļ uz leju uz augstas $ 320S. Tomēr 7 PM, tad Bitcoin cena, kas ātri, augšup lēcienu. Ar apakšā stundā, cena bija pieaudzis līdz 336 $. Pēc šī mazā smaile, cena nedaudz samazinājās, līdz dienai slēgts pie 334 $.

5. Novembris

Trešdiena, novembris 5, sākās 334 $, kas ir pieaugums par 2,14% vairāk nekā atvēršanas cenu iepriekšējā dienā. Bitcoin cena, kas to uz $ 340s rīta stundās, un palika tur pa pēcpusdienā. Sākot 4 PM, lai gan, cena sākās krīt, un bija 338 $ līdz dienas beigām.

6. Novembris

Novembra 6. Sākās 338 $, kas ir pieaugums par 1,20% no sākuma 5.. Bitcoin cena saglabājās ļoti dzīvoklis pirmajā daļā no rīta. Tad 10 AM, cena shot uz augšu; cena bija 342 $ augšpusē stundas, un bija hit $ 349 par tuvu. Pēc šī smaile, cena turpināja pieaugt par pārējo dienu. Tika panākta dienā virsotne 353,1 $ kādā brīdī 4 PM stundu laikā. Pēc īsa pilienam augstu $ 340s vakara stundās, tad Bitcoin cena atgriezās $ 350S beigās, dienā, slēgšanas 6. Pie 351 $.

7. Novembris

7. Novembris atvērts 351 $ - uzslavas 3,85% pieaugums salīdzinājumā ar sākuma cenu 6. Novembrī bullish momentu ģenerēti 6. Neveica vairāk, lai gan, un Bitcoin cena sākās krīt gandrīz tiklīdz diena sākās. Cena kritās visu dienu, ar dažiem uz augšu un uz leju svārstības notiek visā samazināšanos. Diena beidzās pie 346 $.

8. Novembris

Sestdiena, novembris 8, sākās 346 $ - noteikti 1,42% no sākuma iepriekšējā dienā. Pēc lācīgs aktivitāti 7., tad Bitcoin cena saglabājās samērā plakans, lai pilnībā no 8. Diena noslēdzās ar cenu sēžot pie $ 344, ar 0,59% kritumu no sākuma cenu par dienu.

Kur Vai Bitcoin Cena aiziet no šejienes?

Pagājušajā nedēļā

Mēs prognozēja, ka visas lietas atlikušie vienādi, Bitcoin cena sekot lācīgs tendence nedēļas un turpināt krīt - iespējams būs zem 320 $. Tas prognozes nepiepildījās, un šonedēļ bija optimistisks kopumā; šīs nedēļas Bitcoin cena darbība atbilst prasībām novirzei no lācīgs kustību, kuru mēs, kas pagājušajā nedēļā. Mēs teicām, ka virziens cena trajektorija varētu virzīties prom no pagājušās nedēļas lācīgs ceļu, ja tur bija ātri izmaiņas tirgus cenas. Skaidrs, ka tas ir tas, kas izspēlēta realitātē. Turklāt, šķiet, ka pēdējo 3 vai 4 nedēļu laikā, mūsu ceteris paribus prognozes nav bijušas tik precīzs, jo tie parasti ir, kas nozīmētu būs stabils vērtējumus. Šīs strauji stundā vērtējumi - nepārtraukti svārstās starp pozitīvo un negatīvo vērtējumu par Bitcoin - norāda, ka tirgus ir cīnās, lai atrastu "ērtu" cena, par kādu vispārēju tendenci var izveidota.

Tāpēc mēs nevaram teikt, ka cena būs pārvietoties jebkurā, noteiktu virzienu nākamajā nedēļā. Tā kā tirgus meklē relatīvi stabilas vērtēšanai, no kuriem nākamais īstermiņa tendenci var sākt, viss, ko mēs varam teikt, ka - ceteris paribus (visas lietas paliek vienādi) - Par Bitcoin cena svārstīsies starp lācīgs, bullish, vai samērā neitrāls kustības.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoīnu ģenerēšana - desmit Bitcoin ieguves mašīnas

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats

Post Bitcoin

Tiešsaistes azartspēles un Bitcoin noteikumi: trīs nozares ekspertu atzinumi

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis

Post Bitcoin

Kā mone monero savā datorā: iesācēju rokasgrāmata XMR minerāģijā

Post Bitcoin

Kāpēc Rands Pāvils ir nepareizi par Bitcoin vērtības nodrošināšanu ar krājumiem