Kas ir Bitcoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin?

Kas ir Bitcoin?

Man ir lūgusi jautājumu: "Kas ir Bitcoin?" daudzas reizes. Atbilde ir ļoti sarežģīta, un bieži vien noved pie kļūdainiem pieņēmumiem vai pārpratumiem, kas abos digitālās valūtas kopienas locekļiem, kā arī personām ar vispārējo populāciju. Bitcoin Fonds ir izskaidrot to diezgan labi tiem, kuri saprot pamatā idejas kriptogrāfijā un programmu, kā arī ļoti vienkāršotā veidā tiem, kas nav, kas ir pieejams video pie šīs lapas apakšā, bet tas ir grūti atrast detalizētu paskaidrojumu par indivīdiem bez fona matemātikā vai skaitļošanas.

Tātad, Kas ir Bitcoin? Vai tas ir bitcoins?

Bitcoinis decentralizēta, izplatīts digitālo valūtu, kas balstās uz tīkla peer-to-peer, pamatojoties uz atklātā pirmkoda programmatūru, un rada neuzticams maksājumu sistēmu, izmantojot "kalnrači", kas apstiprina darījumus, un ierakstot tos publiskā virsgrāmatu pazīstams kā "bloķēt ķēdes ". Tagad tas ir kumoss, un ļoti biedējoša vairumam cilvēku. Tomēr, ja mēs sadalīt to visu uz leju, un ņemt to vienu soli laikā, tas kļūst daudz vairāk skaidrs.

Bitcoin vs bitcoins

Viens no neskaidrības avots ir atšķirība starp to, kā izmantot vārdu Bitcoin, vai tad, kad izmantot bitcoins / Bitcoin. Kaut Bitcoin vienmēr tiks kapitalizēti sākumā teikuma, protams, ir vienisprātis, sabiedrībā ir tas, ka viens vajadzētu izmantot kapitāla B Bitcoin, atsaucoties uz tīklu, sabiedrību, nozares vai gandrīz jebkurā gadījumā, kur jūs aren 't atsaucoties uz valūtu, tieši. No otras puses, ja kāds atsaucas uz sūtīšanu 2 bitcoins kādam, vai maksājot Bitcoin vai minot cik bitcoins kurus iegūst katrā blokā, tas būtu mazie burti. Īsāk sakot, kapitāla Bitcoin par nemateriālo idejas un būvju Bitcoin pasaulē, un mazo Bitcoin, atsaucoties uz tās valūtas vienībās. Valūta un tīkla nav vienādi.

Bitcoin ir decentralizēta un Distributed

Daudzi cilvēki ir iespaids, ka ar Bitcoin Foundationcontrols Bitcoin, bet tas vienkārši nav taisnība. Bitcoin Fonds ir realizējuši daudzus uzlabojumus, fiksētos trūkumus, un lielā mērā veicināja attīstību Bitcoin, bet tas ir iespējams tikai ar piekrišanu tīklu kopumā. Jebkuras ierosināja izmaiņas Bitcoin programmatūru prasa vienprātību no supermajority no kalnračiem. Tas tika pierādīts martā 2013. Gadā, kad jaunā versija Bitcoin, 0,80, īsteno kļūmei, un izraisīja darījumi jāieraksta tādā veidā, kas nav savienojams ar iepriekšējo versiju 0,70. Lielākā daļa kalnrači nolēma palikt ar 0,70 vai pazemināt atpakaļ uz to, līdz brīdim, kad šis jautājums varētu tikt efektīvi atrisināt. Lai gan tas bija rezultāts acīmredzamas problēmas, šī metode ir piemērojama jebkurām ierosinātajām izmaiņām programmatūru. Neviens nevar piespiest mainīt bez vienprātības.

 Bitcoin ir kriptonauda un ciparu valūta

Bitcoin ir digitālā valūta, jo tā pastāv digitālā formā, un digitālā formā vien (lai gan ir izveidotas fizisko monētas ar Bitcoin privāto atslēgu iebūvēts tiem). Bitcoin ir kriptonauda, ​​jo tā ir veidota programma, kas izmanto modernu kriptogrāfiju drošības un izplatīšanai.

Bitcoin NAV virtuālā valūta. Tas ir termins, kas bieži tiek izmantots, lai aprakstītu Bitcoin, pat augsti izglītotiem indivīdiem, vai ievērotas avotiem. Diemžēl, tie ir nepareizi, izmantojot terminu "virtuālo valūtu", kā virtuāla valūta ir valūta, kas nav paredzēts izmantot kā patiesu valūta, un bieži vien ir izmantojama tikai ļoti šaurās jomu. Piemēri virtuālo valūtu būtu in-spēle valūtu tiešsaistes videospēlēm, vai "lojalitāte" stila valūtās, piemēram, aviokompānija biežlidojumu jūdzes.

Diemžēl, likumdevēji un regulatori, šķiet, nesaprot atšķirību, un ir iet likumus, vai izveidojot noteikumus, pamatojoties uz terminu "virtuālo valūtu", tādējādi cīnoties par pareizu izmantošanu termiņa var būt zaudējis cēlonis.

Bitcoin Mining ir process, lai izveidotu jaunas monētas, Secure Network, un Pārbaudīt Darījumi

Bitcoin miningis tiešām nav ļoti precīzs nosaukums, ko kalnrūpniecības mašīnas darāt. Katrs ieguves mašīna apstrādā nesen darījumus, kas tika nosūtīti pa Bitcoin tīklu, pārbaudot darījuma spēkā esamību, un pēc tam pievienojot to uz "bloku". Bloki ir līdzīgs konteinerā, kas tiek izmantota, lai uzglabātu darījumiem, un nāk ielādētas ar bitcoins kas tiks apbalvoti kurš kalnraču procesā šos darījumus pārbauda laikā, atrisina sarežģītas matemātikas problēmas nepieciešams, lai piekļūtu bloku. Kad bloks ir atrisināta, jaunais bloks ir radīts, un ogļrači sākt strādāt atrisināt to.

Risinājums blokā nav statiska, tāpēc iespēja risināt bloku nepalielina laikā. Katrs darījums, kas tiek pievienots blokam mainās, tas ir risinājums, un skaitu, iespējamo risinājumu, lai bloks kontrolē "grūtības", kas būtībā ir tikai patvaļīgi veids padarīt problēmu sarežģītāks, samazinot iespēju, ka kāds vienots risinājums ir pareizs.

Bitcoin ir tehniski tikai vērtība, ko nosaka ierakstu katrā darījumā pagātnē. Par "monētas", kas ir šajā blokā, ir patiešām tikai adresi ar iepriekš iestatītu vērtību. Kad bloks ir atrisināta, šo vērtību var iekļaut tā pirmā darījuma, par kalnraču maku. Sakarā ar šo, Bitcoin nevar būt viltotas, jo tas nav punkts izcelsmi.

Bitcoin ir veidota uz tīkla Peer-to-peer

Pamatā arhitektūra ka Bitcoin tīkls pamatā. Tas ir tas, kas ļauj to decentralizēti, jo lietotāji programmatūras pārraidīt datus tieši starp viens otru.

In servera balstītas, centralizētu tīkla, visi dati ir pāriet uz un no servera. Tas rada iznīcīgās weakpoint, kā tad, ja serveris (s) iet bezsaistē, vai tiek darbināti, viss tīkls ir apdraudēta.
Ar tīkla peer-to-peer, nav nekādas jēgas vājuma. Kamēr pastāv vienaudži tīklā, tad tīkla turpina darboties.

Bitcoin Izmanto atvērtā koda programmatūras

Datori palaist mašīnu kodu, kas ir rakstīts binārā (0s un 1s). Iekārta kods ir ļoti grūti, un reizēm pat neiespējami, lai lasītu vai analizēt. Kad programmētājs rakstīšanas programmu, tas ir rakstīts pirmkodu. Avota kods ir uzrakstīts programmēšanas valodas, piemēram, C, Python, Javascript, uc

Lai datoru, lai izmantotu kodu, kas ir rakstīts, tad kods ir "apkopoti", kas ir process, kas rada failus, rakstīts mašīnu kodu no avota kodu. Jo slēgtā koda programmām, radītājs kods neļauj tā lietotājiem apskatīt avota kodu. Tā vietā, mašīna kods ir vienīgais nosacījumu formu, un avota kods ir konfidenciāla. Tas nozīmē, ka lietotāji var būt pārliecināti, ka tieši to, kā programmas funkcijas.

Tomēr, atvērtā koda programmatūru, autors sniedz pirmkodu tieši. Tā rezultātā, citi programmētāji var analizēt kodu, lai pārliecinātos, ka tas darbojas tikai kā vajadzētu. Tas arī ļauj ikvienam sabiedrībā mainīt programmu, balstīties uz to, vai piedāvāt ieteikumus, lai uzlabotu oficiālo kodu.

Pat tad, ja indivīds nevar lasīt vai rakstīt valodu programma ir rakstīts, atvērtā pirmkoda nodrošina drošību caur acīm sabiedrībā kopumā.

Bitcoin Izveido neuzticams maksājumu sistēmu

Tas ir tieši tā, kā tas skan. Bitcoin ir maksājumu sistēma, kas neprasa uzticēšanos. Tradicionālās maksājumu sistēmas pieprasa vairākus slāņus uzticību.

Pirmkārt, pastāv uzticība valdībai, kas ķīlā valūtu. Lai gan tas šķiet pilnīgi dabiski, daudziem cilvēkiem, jo ​​tas ir, kā vairums valūtas darbojusies pēdējos gadu desmitos, tas nebija norma vairumam vēsturi. Pirms izveidi fiat valūtām, valūtas tika vai nu sastāv no vai balstīti uz fizisku preci ar zināmu vērtību. Tas noņemt uzticība no vienādojuma, vismaz valdības līmenī. Taču attiecībā uz darījumiem, ko nevar viegli pabeigto personīgi, tur vienmēr bija otrais uzticības līmenis.

Otrā līmeņa uzticēšanās ir maksājumu apstrādes uzņēmums. Tas parasti ir banka. Banka saglabā indivīda līdzekļus, un sola nodot tos uz pusi, ka indivīds vēlētos maksāt. Tas nav ideāls, jo bankas ir pērkams, kā tas ir novērots daudzas reizes visā vēsturē.

Ideja par neuzticams sistēma ir apmēram uz ļoti ilgu laiku, bet katrs mēģinājums pagātnē neizdevās. Veids, lai pārbaudītu autentiskumu maksājumu bija problēma, ka iepriekšējo decentralizētas sistēmas nespēja sniegt, un centralizētās sistēmas bija neaizsargāti pret krāpšanu no vadītājiem, vai konfiskāciju līdzekļu, ko valdība. Bitcoin ir pirmā sistēma, lai atrisinātu šo problēmu, pamatojoties uz bloka ķēdē.

Publiskā virsgrāmatā, kas ietver sarakstu ar katru bloku, kas ir atrisināts, un tādējādi katru darījumu. Kā jau iepriekš minēts, katrs bloks satur jaunus bitcoins, un ir ieraksts pēdējo darījumu glabājas tajā, bet ir arī atsauce uz iepriekšējo bloku. Šī atsauce rada saikni, un, izmantojot šo saiti, kas savieno visus blokus uz ķēdes sniedzas atpakaļ uz pirmo bloku. Izmantojot bloku ķēdi, tas ir iespējams, lai automātiski vai manuāli, pārbaudīt jebkuru darījumu, jo atšķirība no iepriekšējiem darījumiem un izejas darījumu sniedz precīzu vērtību katram maka adresi.

Bloks ķēde ir patiesi revolucionārs daļa Bitcoin tīkla

 Tā atrisināta tīklu problēma, kas ietverta 1980., kas pazīstams kā "Bizantijas Ģenerālprokuratūras problēma." izmantojot modificētu Hashcash pierādījums-of-darba sistēmu. Sīkāka informācija par šo ir ārpus šīs lapas, bet tiks izklāstīti daudz tehnisku skaidrojumu vēlāk.

Video pieklājīgi no Weusecoins.com

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Vai Zelta ceļa Ross Ulbricht ir iemesls aizstāvēt?

Post Bitcoin

Fund Coin Fire uz Bitcoin Starter!

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Pirmā universitāte, lai instalētu Bitcoin ATM - Vancouver, Kanāda Campus

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu, izplatot vārdu par Bitcoin

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin cenu pārskats: novembris 2-8

Post Bitcoin

Microsoft sāk pieņemt Bitcoin par digitālo saturu

Post Bitcoin

Mt. Gox kreditori iesniedz prasījumus ar Kraken, vietnes cīnās pret Bitcoin blokādi Krievijā un vairāk

Post Bitcoin

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu