Wikipedia sāk pieņemt bitcoīnu ziedojumus pēc nesenajiem norādījumiem no IRS | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Wikipedia sāk pieņemt bitcoīnu ziedojumus pēc nesenajiem norādījumiem no IRS

Wikipedia sāk pieņemt bitcoīnu ziedojumus pēc nesenajiem norādījumiem no IRS

No 30. Jūlijā Wikipedia pievienots Bitcoinas ziedošanas iespēju starp 13 dažādām maksājumu metodēm. Šķiet, tāpat kā Wikimedia bezpeļņas fonds aiz Vikipēdijā gaidīju kaut ko. Salīdzinot ar citām bezpeļņas organizācijām, mēs varētu pat teikt, ka Wikimedia pat varētu būt par vēlu, lai sāktu pieņemt digitālo valūtu ziedojumiem. Citi lieli bezpeļņas organizācijas, piemēram, Wikileaks andEFF ieguvēja no daži no senākajiem organizāciju pieņemt Bitcoin ziedojumus atpakaļ 2011. Tātad, kas bija tas, kas turēja Wikimedia atpakaļ?

Būt skeptiski par Bitcoin dzīvotspēju

Atpakaļ 2012. Gada beigās, Jimmy Vaļi autors Wikipedia atbildēja uz jautājumu ar jautājumu un atbilžu lapā Quora. Jautājums tika Ko Jimmy Wales domā par Bitcoin? Un viņa atbilde? 

Es esmu Jimmy Wales un tāpēc ir saprātīgu summu zināšanu par to, ko es domāju un ko es esmu darījis.

Tas ir interesanti, bet es esmu piesardzīgi skeptisks. Ko es domāju, ka, ja jūs iedomāties spektru no "optimistisks" līdz "skeptisks", tad es esmu mazliet tuvāk "skeptiski" par "optimistisks".

Es domāju, ka tas ir interesants pilotprojekts un eksperiments, bet tas ir maz ticams, ir daudz vairāk nekā to. Tā var nodrošināt intelektuālo un empīrisks pamatu kaut ko plašāk izmantojamu un patērētājiem draudzīgu nākotnē, lai gan!

No tā, mēs esam pārliecināti, ka Vikipēdija ir informēts par Bitcoin no gandrīz pirms diviem gadiem, vai varbūt pat vairāk. Jāpatur prātā arī, ka atpakaļ, kad Jimmy Vaļi atbildējis uz šo jautājumu, Bitcoin cena nekad nav bijis lielāks par 15 ASV dolāri. Bitcoin sāka saņemt vairāk mainstream popularitāti 2013. Vidū laikā, bet arī šodien tas joprojām uzskatīja, daudzi ir eksperiments. Mēs pat redzēt "Šī ir eksperimentālā programmatūra" jaunāko versiju no Bitcoin galveno maku. Pieņemot, ka Bitcoin ir kaut kas jauns, lai lielākā daļa cilvēku, tas ir pilnīgi pamatoti, ka Jimmy Vaļi būtu skeptiski, jo atpakaļ 2012. Un, ja godīgi, viņš nebija vienīgais. Pat EZF, viens no pirmajiem, kas nav peļņas pieņemt Bitcoin, pārtrauca pieņemt ziedojumus mēnešus pēc tam, kad viņi sāka pieņemt valūtu. Pirmais iemesls to pamatoja šo lēmumu, jo tie norādīts atjauninājumu bija tas, ka tie nav pilnībā izprastu, kas saistītas ar radīt jaunu valūtas sistēmu juridiskos jautājumus. Tas nebija, līdz pagājušajā gadā, lai gan, ka Electronic Frontier Foundation sāka pieņemt Bitcoin ziedojumus vēlreiz. Tomēr bezpeļņas, Wikipedia varētu būt arī tas ir bažas par šiem juridiskajiem jautājumiem.

Wikimedia viedoklis par Bitcoin un Digital valūtās

Agrāk pamats ir smagi kritizēta par to viedokli par Bitcoin. Vēl jo īpaši, tas bija paziņojums viņi atkal 2013. Gada decembrī, izmantojot savu FAQ kas ieguva Bitcoin kopiena nikns. FAQ kopš tā laika ir atjaunināta, bet update no decembra norādīts zemāk:

Wikimedia Foundation, kā donoru orientētu organizāciju, ir uzticības pienākums būt atbildīgi un apdomīgi ar savu naudu. Šis ir jāinterpretē tā, ka mēs nepieņemam "mākslīgas" valūtas - tas ir, tiem, kas nav nodrošināti ar pilnīgu ticību un kredītu uz emitējošās valsts. Mēs tomēr cenšamies sniegt tik daudz metodes, ziedojot, cik vien iespējams, un turpina uzraudzīt Bitcoin ar procentiem, un to var pārskatīt šo pozīciju, ja apstākļi mainās. 

Aptuveni četrus mēnešus pēc šī incidenta, Jimmy Vaļi ieradās pateikt mums, ka viņš spēlē aptuveni ar Bitcoin ar Reddit amatā viņš ir veicis. Viņš arī deva ārā sabiedriskā addresshe tika izmantojot. Vēlāk šī adrese bija iebruka ar 21. Bitcoinscoming no cilvēkiem vēlas ziedot Bitcoin wikipedia. Vaļi sacīja, ka atkārtoti atvērt diskusiju ar pamatu par pieņemot Bitcoin ziedojumus. Bet viņš arī cēla dažus iemeslus, kāpēc viņi nav izdarījušas to.

Visbeidzot, bitcoins!

Tas nebija, līdz vakar, Jūl 30, 2014, ka Vikipēdija un Wikimidia pamats, varētu sākt pieņemt Bitcoin par ziedojumiem. Kā daudzi citi lielie spēlētāji, Wikimedia sadarbojās ar Coinbaseto sākt pieņemt Bitcoin. Coinbase arī sniedza paziņojumu savā blog post. Šajā announcementwe var redzēt, ka no brīža, Coinbase tiks piedāvā 0% apstrādes maksu viesiem peļņu pretstatā regulārajiem uzņēmumiem, kas strādā ar Coinbase maksā tai 1 procentiem apstrādes maksu pēc pirmā $ 1 miljonu pārdošanas.

Wikipedia arī ievietojis šādu facebook paziņot, ka viņi sāk pieņemt Bitcoin ziedojumus:

"Pašlaik mēs pieņemam 13 dažādas maksājumu metodes, kas ļauj ziedojumus no gandrīz katru valsti pasaulē, un šodien mēs pievienojam vēl vienu. Bitcoin" Ņemot vērā neseno norādījumus no IRS, tad Wikimedia Foundation ir nolēmusi pieņemt digitālo valūtu, kas ir daļa no centieniem padarīt ziedošanu, kā vienkārši un pēc iespējas lielāka.

Tātad, varbūt tas ir tas, kas bija saimniecības Wikimedia atpakaļ. Τhe trūkums vadību un tiesību normām, varētu būt iemesls Wikimedia Foundation bija tik skeptiska Bitcoin. Tas bija tas pats iemesls Electronic Frontier Foundation pārtrauca pieņemt Bitcoin atpakaļ 2011. Gadā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Kas notiek, ja Bitcoin neizdodas?

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin?

Post Bitcoin

Bitcoin-Andromeda datorzinātņu pētniecības celms - SMBlog

Post Bitcoin

Mans pirmais bitcoins: anekdota par brīvprātīgo apmaiņu

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Trucoin atveras tūkstošiem tā Waitlist vairāk nekā divas desmit valstis