Monētu pārstāvis: noteikumi un pamatnostādnes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu pārstāvis: noteikumi un pamatnostādnes

Monētu pārstāvis: noteikumi un pamatnostādnes

Monētu pārstāvji ir domāti, lai būtu aktīvi biedri dažādu digitālo valūtas kopienām, kas vēlas, lai palīdzētu nodrošināt ieskatu valūtā, kas tie, un to kopienas, atbalsta. Tas būtu neiespējami darbiniekiem Monētu Brief segšanai katru valūtu, un tādējādi tā tikai šķiet taisnīgi ļaut pārstāvību šā veida. Monētu pārstāvji ir brīvi rakstīt par ieguvumiem savas monētas, kā arī tehnisko analīzi, jaunākās ziņas, vai jebkuru citu patiesas un pozitīvas raksts, kas varētu būt nozīmīgi. Tomēr pastāv noteikumi, kas nedrīkst sadalīti:

Noteikumi

 1. Nē neķītrs valoda, attēlus vai citu pieaugušo saturu.
 2. Nē uzbrukt, draudot vai apdraud citus Monētu pārstāvjiem, vai jebkuru citu individuālu, uzņēmumu vai vienību.
 3. Nē maldinoša vai nepatiesa informācija.
 4. Nav negatīvas runas par citām valūtām. Pieminēšana cita valūta ir labi, bet nav to darīt tādā veidā, kas apgalvo, ka viena valūta ir labāka par otru, vai norāde uz citu valūtu, negatīvā way.For piemēram, "X monētu izmanto X123 ieguves algoritmu, kas ir tāds pats algoritms, ko izmanto ar Y un Z ", ir fine.However tas ir nepieņemami rakstīt paziņojumus, piemēram, šādi:" X monētu izmanto X123 ieguves algoritmu, bet Y monētu izmanto sliktākas Y123 algoritms "vai" X monētu ir lielisks Y monētu sūkā! "! vai "Neviens nedrīkst iegādāties Y monētu."
 5. Nav saistot to ļaunprātīgu vai pat apšaubāmi, tīmekļa vietnes. Ārējās saites ir ok, ar mēru, bet tie ir norādot uz cienījamu mājas lapām. Mēs arī paturam tiesības rel = "nofollow" ārējās saites, lai novērstu saites surogātpasta, vai SEO mērķiem. Tas neietekmē lasītāja spēju noklikšķiniet uz saites. Tas tikai rada meklētājprogrammas ignorēt saiti.

Papildus, ka šādas vadlīnijas palīdzēs jums pareizi formatēt un sagatavot, savus rakstus:

Vadlīnijas

 1. Pārliecinieties, vai raksts kategorija ir iestatīts uz tikai "Coin pārstāvjiem".
 2. Pievienot savu valūtas nosaukumu kā atzīmi, bet nav pievienot citus monētu vārdus kā atzīmi (tas ir, kā Monētu Lapas noteikt, ko parādīt)
 3. Ja attēla augšupielādi, lūdzu, mēģiniet, lai pārbaudītu, ka tās izmantošana nav ierobežota nekādā veidā, un dot pienācīgu saukšanu pie atbildības. Jūs varat izmantot tālāk minēto piemēru formātā jebkuri Creative Commons licence attēlu,: aizstāšana URL (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en un kodeku savai attēla apliecību un izcelsmes link.Replacing "ar Fry1989" ar "ar 'creatorowner vārdu'", vai tomēr izcelsmes avots vēlētos, lai recognizedReplacing "via Vikikrātuves" ar "ar" izcelsmes mājas nosaukums "(Vikipēdija un Flikr ir divi visbiežāk avoti CC licencēto attēliem) [highlight] Pēc Fry1989 [CC BY-SA 3.0], izmantojot Vikikrātuves [/ izcelt]
 4. Mēģinājums efektīvi izmantot WordPress "virsraksta iespējas. Punktu jāizmanto lielāko daļu savu tekstu, bet izvēloties 1. Kategorija - 6 var dot jums dažādu izmēru tekstu, lai izmantotu sadaļu galvenes, vai citu marķējumu.
 5. Kad esat uzrakstījis rakstu, ritiniet līdz lapas apakšā, un ierakstiet "Meta" aprakstu. Tas ir apraksts, kas parādās uz Google, un jums vajadzētu paturēt to zem 156 rakstzīmēm, vai arī beigās tā tiks nogriezta.
 6. Saglabājiet rakstu nosaukumus 58 rakstzīmes (ieskaitot atstarpes) vai mazāk. 70 ir max Google, un monētu Īss automātiski pievieno 12 rakstzīmes līdz beigām: - CoinBrief

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Šveices valdība atturēties no Bitcoin regulas

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Tiešsaistes azartspēles un Bitcoin noteikumi: trīs nozares ekspertu atzinumi

Post Bitcoin

Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta

Post Bitcoin

ShapeShift.IO ņem morālu un ētisku nostāju pret BitLicense un aptur pakalpojumu Ņujorkā

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Kā izveidot drošu Bitcoin papīra maku 99,9%

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Stanfordo universitātē tiek iekļauts Bitcoin tās uzsākšanas kursā

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin