Attiecība starp kriptvulāci un sociālo mediju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Attiecība starp kriptvulāci un sociālo mediju

Attiecība starp kriptvulāci un sociālo mediju

Sociālo mediju tīkliem ir būtiska nozīme daudzos aspektos mūsdienu dzīvi. Kriptonauda ir bijusi savu daļu mijiedarbību ar sociālo mediju, daudzi no viņiem diezgan unikāls. Par Bitcoin vērtība slēpjas tik daudz ideju, aiz tā kā tehnoloģiju, kas padara to darbu. Daudz dažādu veidu sociālo mediju - no godājams medijiem, piemēram, Internet Relay Chat (IRC) un diskusiju forumi uz jaunākajām lietotnēm un vietnēm, piemēram, Facebook, Twitter, brīvs, un telegramma - palīdzēja izplatīt šo ideju.

Vēsturiskais fons

Bitcoin ir parādīšanās piesaistīja lielu uzmanību un tiešsaistes diskusiju. Vārds izplatījās pa daudziem kanāliem, tajā skaitā vēstkopas, IRC čatu, un diskusiju vietnes, piemēram, Bitcointalk.org. Daudzi no kriptonauda lielākajiem pastiprinātāji atklājuši Bitcoin caur šo sociālo mijiedarbību. Kopienas diskusija bija ļoti svarīgi ne tikai iegūt vārdu, bet arī ar Bitcoin tīkla pati pārvaldību.

Kad Satoshi pirmo reizi tika mēģināts veicināt un apspriestu ideju par Bitcoin, viņš izmanto forumos, tostarp P2P Foundation, Linux Foundation un Bitcointalk.org paplašināt topošie Bitcoin kopienai. Bitcoin pirmā izmantošana par "reālās pasaules" darījums - pāris picas iegādāto 10000 BTC - tika organizēta, izmantojot interneta forumu. Vietās, piemēram, tas bija, kad cilvēki pirmo reizi sāka tirgot Bitcoin. Viņi arī veicināja jaunas idejas un palīdzēja galvenie dalībnieki atklāt un iekļaut jaunus tehnoloģiskos jauninājumus.

Cypherpunks pasta listalso bijusi nozīmīga loma attīstībā Bitcoin. Šis saraksts bija pirmsākumi 1992. Gadā kā veids, kurus interesē kriptogrāfijas un datorzinātnēs dalīties idejās. Šis saraksts ballooned 2000 aktīvo abonentu 1997.gadā, un domu apmaiņu, kas saistīti ar šifrēšanu, šifrēšanas un elektroniskās valūtām plūda strauji un smags.

Modern Social Media Scene

Bitcoin ir eksplodēja mainstream apziņā, un šodien netrūkst informatīvo kanālu, kas attiecas uz valūtu. Jūs varat izmantot praktiski jebkuru sociālo mediju platformu, lai uzzinātu par jaunākajiem notikumiem pasaulē Bitcoin. Facebook, Reddit un Twitter ir īpaši populāri platformas apspriest Bitcoin un informācijas apmaiņu. Šī plašu popularitāti ir palīdzējis popularizēt daudz dažādu kriptonauda risinājumiem.

Sociālo mediju tīkliem ir būtiska nozīme attīstībā un darbībā cryptocurrencies, kā arī veidu, kā to lietotājiem sazināties. Uzņēmumiem, attīstītāji, altcoin komandām, un pat žurnālisti aptver kriptonauda pārspēt visu izmantot sociālo mediju rīkus, piemēram, telegramma un mīkstais koordinēt savus centienus. Šīs platformas ļauj plaši izplatīts komandas no visas pasaules, lai efektīvi sadarboties. Šī jaunā, holocratic forma grupas darba rezultātā jaunām paradigmām, kā tiek organizēta augsto tehnoloģiju uzņēmumiem.

Reddit pelnījis īpašu atzīmi par tā galvenajiem ieguldījumu jomā kriptonauda. Subreddits sniedz lietotājiem iespēju organizēt savu informāciju un dalīties jaunākās ziņas par blockchains, Bitcoin, un katru veida virtuālo naudu. Tas ir arī informācijas centrs mediju publikācijas par plaukstošajā kriptonauda nozarē, un nospiediet stāstiem gan mainstream un nozares iekšējās informācijas publikāciju, var brīvi tirgot. Īpaši populārs vai svarīgi jaunumi bieži iztek no Reddit un citos sociālajos tīklos.

Social Media mainīgā loma nākotnē

Aizvien paplašināšanas pieejamība Bitcoin ziņas ir radījis milzīgu interesi par valūtas vērtības, bet arī izplatās nenoteiktību. Tirdzniecības tirgus ar kriptonauda var svārstīties uz augšu un uz leju, atkarībā no raksturs ziņas izplatību sociālajos tīklos. Plaši kopīgs stāsts, kas apgalvo apmaiņu ir uzlauzts, piemēram, var nopietni nomākt cenu Bitcoin Fiat valūtā.

Tas izskaidro, kāpēc sociālo mediju komunikācija ir būtiska loma cenu un novērtējot cryptocurrencies piemēram Bitcoin. Ātra informācijas apmaiņa ir pat atļauts tirgotājiem dažās situācijās, kas iziet no tirgus, pirms zaudēt pārāk daudz viņu ieguldījumu Bitcoin. Tomēr daži rīki var izraisīt iegādi likesand var sagrozīt informāciju.

Šodien ir pat centieni izmantot Bitcoin lai apbalvotu sociālo mediju lietotājiem. Specializētās platformas, izmantojot šo modeli ietver Steemit, Synereo, un drīz-to-uzsākšanu savējo tīklu. Ar pieaugošo vērtību sociālo mediju uzmanību - reklāmdevējus, piemēram - šie jaunie tīkli var kādu dienu būt tikpat populārs kā mūsdienu gigantu, piemēram, Twitter un Facebook.

Informācijas apmaiņa ir ļoti svarīga daļa no izstrādājot un vadot kriptonauda piemēram Bitcoin. Sociālo mediju platformām ir galvenais daļa no Bitcoin pasaulē kopš valūtas pirmsākumiem - ja ne agrāk. Nākotnē šī tendence var arī mainīt. Mēs varētu redzēt nākamo kārtu sociālo mediju tīklu pilnveidojusi blockchain tehnoloģiju, nevis netikums ve

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kāpēc mums ir jākoncentrējas uz tumšo maku

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana

Post Bitcoin

ShapeShift.IO ņem morālu un ētisku nostāju pret BitLicense un aptur pakalpojumu Ņujorkā

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 19.-25.oktobris

Post Bitcoin

PayCoin un Josh Garza Crash Down

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin? Vienkāršs (bet rūpīgs) skaidrojums

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Ķīna Bans Bitcoin atkārtoti, ar mazu efektu

Post Bitcoin

Milli marta trakums (pelnīt naudu ar Bitcoin krānu atjaunināšanu)

Post Bitcoin

Butterfly Labs reaģē uz FTC sūdzību

Post Bitcoin

Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit?