Nopirkt stuff Bitcoin tirgojumos | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nopirkt stuff Bitcoin tirgojumos

Nopirkt stuff Bitcoin tirgojumos

Jūs varat saņemt dažas labas nodarbojas, iepērkoties par Bitcoin tieši no citiem cilvēkiem. Kamēr jūs veikt dažus piesardzības pasākumus, pērkot uz tiešsaistes tirgū, var būt lielisks veids, kā pavadīt savu bitcoins.

Kā tas darbojas?

Pērkot par tirgū par bitcoins ir tāpat kā pērkot stuff par Craigslist vai ebay, izmantojot nacionālo valūtu. Pārdevēji ievietot reklāmas par tirgū raksturo savu preci (-es), un pircēji sazinieties ar pārdevēju vai vietu cenas par minētajiem posteņiem.

Ja priekšmetus jūs pērk ir lejupielādējama vai pietiekami mazs, lai būtu nosūtīti, jums nekad nebūs, lai apmierinātu pārdevēju personīgi. Ja jūs meklējat iegādāties lielāku objektu (auto, nekustamo īpašumu uc), jūs, iespējams, ir ieplānot tikšanos tikties pārdevēju un pabeigtu darījumu.

Kas iet pirmais?

Ja jūs sūtīt bitcoins vispirms? Vai būtu pārdevējs kuģis objektu vispirms jums? Kā Bitcoin pircējs, jums ir īpaši neaizsargāti pret krāpšanu, jo Bitcoin darījumi ir neatgriezeniska, un, ja jūs get ripped off, tur droši vien nav veids, lai saņemtu savu naudu atpakaļ.

Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu jūs tikai veikt pirkumus no pārdevējiem ar labu reputāciju, un izmantot Darījuma veicot maksājumu. Darījuma rīkos līdzekļus, kamēr jūs atbrīvot tos, un piedāvāt dažus vērsties, ja pārdevējs nav solīto.

Izmantojot Darījuma

Izmantojot 3rd Party darījuma pakalpojumu var izmaksāt nelielu procentu maksu no kopējā darījumu, bet tā palīdz aizsargāt gan pircējiem, gan pārdevējiem no krāpniekiem. Darījuma pakalpojums, kas ir cienījama un vienaldzīgo 3rd puses, rokturi līdzekļus un novērš jebkurus strīdus, kas var rasties. Lielākā daļa pircēju un pārdevēji uzstāt, izmantojot darījuma pakalpojumu darījumiem ar jauniem indivīdiem. Tas darbojas šādi:

    Pircējs ieskaita summa bitcoins postenim ar cienījamu 3rd Party darījuma pakalpojumu. Tas pierāda, tie ir līdzekļi, lai veiktu pirkumu.

    Darījuma dienests paziņo pārdevējam, ka bitcoins ir noguldīto pilnībā. Šajā brīdī darījuma pakalpojums parasti aizņem savu maksu (kas var būt jāmaksā pārdevējs, pircējs, vai piecdesmit piecdesmit sadalījumā pa abiem).

    Pārdevējs kuģi vai roku pār posteņiem pircējam.

    Kad pircējs saņem preces un pārbauda tos, viņi sazināties ar darījuma pakalpojumu atbrīvot bitcoins pārdevējam.

    Darījuma dienests nosūta bitcoins pārdevējam. Gatavs darījums.

Ja ir kādi strīdi (ti, pircējs apgalvo preces viņi saņēma tika bojāta, nevis kā aprakstīts, vai nekad pat ieradās), tas ir atkarīgs no darījuma pakalpojumu, lai to atrisinātu. Kā pircējs, jums vajadzētu glabāt uzskaiti par pārdevēja reklāmas un noteikts nosacījums preču. Tad nofotografēt jebkuru saņemto preci, lai tie varētu tikt sniegti kā pierādījumu pret darījuma pakalpojumu.

Saraksts ar Bitcoin tirdzniecības vietas

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Zcash Mining rokasgrāmata iesācējiem - Mine Zcash uz jūsu datora

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

OP-ED: Jim Harper atbilde uz Bitcoin noteikumiem ir nepareiza

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

OECD: Bitcoin ir daudzsološs, bet nekad nevar kļūt par valūtu

Post Bitcoin

PayCoin un Josh Garza Crash Down

Post Bitcoin

Trucoin - tagad atbilst un likumīgi pilnvarota pārdot Bitcoin 31 valstīs

Post Bitcoin

Anti-BTC Movement - Krievija Bans Bitcoin AGAIN!

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Hack: nopirkt Bitcoins ar Paypal uzreiz caur loku (tikai ASV)

Post Bitcoin

5000 Taivānas veikalu pārdod Bitcoin, Coinbase izseko klientu pirkumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā