Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Pieņemsim, ka es nosūtīt jums 1 Bitcoin. Pēc pāris minūtēm jūs redzat, ka šis darījums ir saņēmis vienu "apstiprinājums". Ko tas patiesībā nozīmē?

Bloks ķēde ir veidota no "blokiem". Katrs jaunais bloks ir noteikts jaunu unikālu Bitcoin darījumiem, kas nesen tika veikti. Tātad, kad es pārraidīts uz tīklu, ka es gribu, lai nosūtītu jums 1. Bitcoin darījums iegāja neapstiprinātu darījumu baseinu.

Miners ienāca neapstiprināts darījumi baseinu, ņēma šo darījumu un citus, piemēram, to, pārbaudīja tie bija spēkā (tas nozīmē, man tiešām ir 1 Bitcoin tērēt), un sagrupēti tos blokā. Jaunais bloks ir noteikts augšpusē blockchain un tiek uzskatīts apstiprināts. Tagad kalnračiem var pāriet uz veidot nākamo bloku virs šo vienu.

Katru reizi, kad jauns bloks ir iebūvēts tas nozīmē, ka vecāki bloķē got vēlreiz apstiprināts (jo tie ir pārbaudīti arī šajā procesā). Jo vairāk apstiprinājumi jūs saņemsiet, jo grūtāk būs kāds manipulēt ar sistēmu un noņemt bloks satur šo darījumu no sienas (vai blockchain), jo tas ir aprakti zem citiem blokiem, kas tika apstiprināti.

Ir ieteicams nogaidīt vismaz 6 apstiprinājumiem, lai būtu 99,9% pārliecināti, ka jūsu darījums netiks get atcelts - tas aizņem aptuveni 1 stundu, lai sasniegtu. Ja jums ir darīšana ar mazākām naudas summām, jūs, iespējams, OK ar gaida tikai 1 apstiprinājumu.

Anulējot darījumu prasa plānošanu, laiku un pūles un daudz skaitļošanas jaudas. Lielākā daļa cilvēku, iespējams, nebūs iet cauri visiem šīs nepatikšanas par nelielu naudas summu.Bitcoin pircējiem vajadzētu būt gataviem zaudēt visu savu naudu, top UK regulators brīdina-CNBCAndrew Bailey, izpilddirektors Financial Conduct Authority (FCA), teica BBC "Newsnight" ceturtdien, "Ja jūs vēlaties ieguldīt Bitcoin, jābūt gatavam zaudēt visu savu naudu."

Beilija teica trūkums atbalsts no valdības un centrālās bankas pasaulē populārākajiem digitālās valūtas pierādījumi, ka liekot naudu bictoin nebija droša investīcija.

Panegiriks veic Andrew Bailey


Bitcoin Calculator: Aprēķināt pašreizējo tirgus vērtībuKas ir Bitcoin kalkulators? Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt dažas intricacies Bitcoin iekārtas, sākot ar to, kas ir Bitcoin kalkulators un kā izmantot Bitcoin kalkulatoru. Būtībā, ieguves kalkulators vai pilnvaras calculatoris izmanto, lai izsekotu un aprēķināt, cik daudz Bitcoin jūsu konkrētā sistēmā var raktuves.

Izmantojot informāciju, piemēram, pašreizējo hash līmeni un pašreizējo grūtības statusu, šis kalkulatori var precīzi aprēķināt bitcoins ģenerētos. Tas, būtībā, atbild uz jautājumu par to, kas ir Bitcoin kalkulators. Ir arī Bitcoin rentabilitāte kalkulators, kas palīdz aprēķināt faktisko naudas sistēma spēj radīt vienlaikus ņemot vērā pašreizējo stāvokli Bitcoin kursa.

Tas nav īsti grūti saprast, kā izmantot Bitcoin calculatorand ar nelielu praksi un zināšanām process kļūst vieglāk. Izmantojiet Bitcoin kalkulatoru augstāk un redzēt valūtas vērtību Bitcoin. Līdz šim, tas pamata kalkulators var tikai aprēķināt ASV dolārs (USD), Lielbritānijas sterliņu mārciņas (GBP) un eiro (EUR). Mēs strādājam, lai pievienotu vairāk valūtās / valstis.

Bitcoin kalkulators


Kriptokulturēs ir letāls trūkums, kas nozīmē, ka nekad nevar būt reāla valūtaProblēma, ka cryptocurrencies sejas ir tas, ka viņi nespēj divus galvenos rādītājus par to, kas padara valūtas valūtas, "Donovans teica. "Valūtās ir jābūt plaši lietots apmaiņas līdzeklis. Cryptocurrencies nekad gatavojas, lai sasniegtu to. Periods ".

"Liktenīgā jautājums cryptocurrencies ir tas, ka no tiem piegādi var tikai nekad iet uz augšu," viņš teica. "Ir unlimitedupside izskatīšanai cryptocurrencies piegādi."

Panegiriks veic Paul Donovan


Bitcoin dienas pārskats: Fidor banka, izmantojot Ripple, Huobi rezervju apliecinājums un daudz ko cituHuobi paziņoja (via Reddit

vakar), ka tas tiks īsteno nozares standarta Pierādījums rezervju programmas augusta beigām, ar tirdzniecības / Asset nodalīšanas shēma sekot septembrī.

Pēc apsūdzībām no sabiedrības, ka tirdzniecības apjoms Ķīnas apmaiņu var stipri manipulēt, Huobi, otrais lielākais maiņas apjoma tagad veikt pasākumus, lai pierādītu savas rezerves.

BitPay exec: Mēs maksājām ESPN mūsu sponsorēšanas Bitcoin

Saskaņā ar viņa ziņu, ka digitālā valūta ir tikpat viegli izmantot kā naudas un drošāk nekā kredītkarti, BitPay līdzdibinātājs Tonijs Gallippi iebāza bitcoinwhere viņa mute ir šovasar, kad viņš maksā ESPN uz koledžas futbola bļoda spēļu sponsorēšanas Bitcoin.

Vācijas Fidor banka beidzot sākt aizpildot starptautiskos pārskaitījumus caur Ripple virtuālo valūtu protokolu nākamajā nedēļā, padarot to par pirmo banku pasaulē darīt. Divi uzņēmumi, vispirms paziņoja par partnerību maija, bet acīmredzot pavadīja laiku, jo strādā integrāciju. Banka var arī ir bijis, izmantojot protokolu par aiz-the-ainas starpbanku pārvedumiem pirms došanās dzīvot ar klientu pārvedumiem.

Šī ir pirmā reize, kad banka ievieš pakalpojumu, kas saistīti ar virtuālo valūtu sabiedrībai. Tas varētu būt liels sasniegums kriptonauda pasaulē.

Bitcoin Pokers Darījumi noraida Coinbase

Uz Reddit, spēlētājs ar kontu pie Bitcoin-pieņemt tiešsaistes pokera vietnes Seals ar klubu (SWC) ziņo, ka populārs Bitcoin apmaiņa Coinbasehad ierobežota piekļuve pakalpojumiem savā vietā, jo viņš ir izmantojis savu Coinbase kontu, lai finansētu savu SWC pokera kontu.

Šķiet, tāpat Coinbase, kā reglamentēta nauda pakalpojums ir jāpārskata rīcību, tas ir lietotāji, tādēļ, lai nodrošinātu, ka tie atbilst noteikumiem. Pat savu lietotāja vienošanās sadaļā 7.2 "nelikumīga azartspēles", saskaņā ar ASV tiesību aktiem ir iekļauts aizliegto darbību.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?