Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Šis video ir uzlabotas koncepcijas, kas tika paskaidrots iepriekšējos video. Ja jūs esat jauns, lai Bitcoin vislabāk skatīties iepriekšējo tutorialsbefore skatoties šo vienu.

Viena no galvenajām priekšrocībām Bitcoin ir tā, ka jūs varat domājams sūtīt naudu starp jebkuriem diviem punktiem uz zemes par brīvu. Bet, ja jūs esat nosūtīts Bitcoins vienreiz vai divreiz pirms jums droši vien pamanījuši, ka tiešām ir transakcijas maksu - tā, kas notiek šeit, tieši?

Pirms es paskaidrot, kā tiek aprēķināts maksas es gribu paskaidrot, kādi Bitcoin maksas ir. Kad pasūtīt ogļrači transakcijas blocksinside uz Blockchain viņiem maksā divreiz - pirmais maksājums ir ar to, ko jūs varētu aicināt "sistēmu" -, kas piešķir tiem veltes, lai gūtu panākumus ievadot savu bloku darījumiem. Otrais maksājums ir maksas lietotājiem pievienoti darījumiem, kas ieguva iekļautas šajā blokā.

Bet jūs ne vienmēr ir jāmaksā šīs nodevas, ir daži noteikumi, kas nosaka, ja un kad nepieciešams maksāt viņiem. Protams, jūs varat izvēlēties, lai ignorēt noteikumus un nevis pievienot maksu jūsu maksājumu, bet tas ir, tad iespējams, ka jūsu darījums būs nepieciešams ilgs laiks, lai apstrādāt.

Noteikums # 1 - Mazākas summas jāmaksā nodeva

Ja numuri Bitcoins sūtāt ir mazāks nekā 0,01 Bitcoins jums būs jāmaksā raktuvju darbinieku maksu. Šī maksa ir nepieciešama, lai novērstu lietotājiem surogātklikšķus tīklu ar mikro darījumiem.

Pat tad, ja viss darījums ir vairāk nekā 0,01 Bitcoins bet izmaiņas jūs saņemsiet atpakaļ no yourinputsis vairāk nekā 0.01Bitcoins jums būs jāmaksā nodeva.

Lūk īss piemērs:

Pieņemsim, ka jūs vēlaties iegādāties skatīties par 1.999 Bitcoins. Jūs izmantojat ievade 2 Bitcoins un saņem atpakaļ ievadi 0,001 Bitcoins kā pārmaiņām. Tā kā izmaiņas ir tik maza summa, kas jums būs nepieciešams, lai jāmaksā papildu kalnraču maksa par to, kā labi.

Noteikums # 2 - Vecāki monētas ir mazāk maksas

Ja izejvielas sūtāt savu darījumā ir vecāki, tad ir lielāka iespēja, tie netiks piemērota maksa. Old monētas nozīmē, monētas, kas nav pārvietoti uz ilgu laiku.

Noteikums # 3 - Mazākas darījumi prasa mazāku maksu

Katrs darījums ir izgatavots no ieejas. Jo mazāk izejvielas, ko izmanto, lai apkopotu darījumu, būs nepieciešama arī mazāk maksas. Tātad, ja jums ir jānosūta 1 Bitcoin un izmantot 4 ieejas 0,25 Bitcoins tas ir vairāk iespējams, ka tas prasīs samaksu, tad, ja tu būtu nosūtīt tikai 1 ieejas 1 Bitcoin.

Paturiet prātā, ka lielākā daļa reizes jums nebūs, ka daudz kontroli pār to, vai jūsu darījums pieprasa maksu vai ne. Jūsu Bitcoin walletwill parasti padara optimizāciju izejvielas jums, lai jums izvairīties no maksas, ja iespējams. Šodienas kalnraču maksa 0,0001 Bitcoin, kas ir apmēram 0,06 $, un, iespējams, ir vērts maksāt, lai saņemtu jūsu darījums apstrādāt ātri.

Informācija šajā amatā tika veidota, izmantojot zināšanas par AlefBit (ivritā tīmekļa vietnē) un BitcoinFees- Abas apbrīnojamo avoti Bitcoin informāciju.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?