Kā lasīt Bitcoin darījumu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā lasīt Bitcoin darījumu

Kā lasīt Bitcoin darījumu

Kad jūs domājat par to, Bitcoin darījumi būtu vienkārša: Es nosūtīt naudu no vienas Bitcoin adreses uz otru. Viss, man ir nepieciešams zināt, ir izcelsmes, galamērķa un summu, labi? Izrādās, ka Bitcoin darījumi ir daudz sarežģītāka, nekā šis. Mēs ejam, lai uzzinātu, kā lasīt Bitcoin darījumu vienkārši, kā arī saprast, visu šo buldurēšana, kas parasti seko.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Bitcoin adreses nav reāli nepastāv, piemēram, jūs varētu domāt, ko viņi dara. [/ Tweet_box]

The blockchain nav virsgrāmatā visiem kontiem, kas pastāv, un to attiecīgajiem atlikumiem, bet gan visaptverošu vēsturi visiem Bitcoin darījumiem. Faktiski, visa blockchain ir pilns ar darījumu un nav daudz kas cits (un mazliet datu savienot blokus).

Bitcoin ir sistēma, kas paredzēta, lai izvairītos no tā, uzticēties kontu atlikumus

Uztur trešajām personām), un faktiski ļauj ikvienam, lai pārbaudītu un izsekot katru daļu monētas, kas kādreiz pastāvēja, lai pārliecinātos, ka neviens spēļu sistēmu. To var izdarīt, padarot visi darījumi valsts un pārbaudāma.

Skatiet, Bitcoins faktiski nav pārvietoties starp adresēm, tie faktiski pastāv virtuālās velvēs ar īpašām kriptogrāfijas slēdzenes. Tā vietā, nosūtot tos, jūs vienkārši mainīt slēdzenes. Ja Alise "pieder Bitcoins", viņa patiesībā vienkārši ir šifrēšanas atslēgu seifā, kas ir BTC iekšā. Un, kad Alise vēlas, lai nosūtītu šos Bitcoins Bobam, viņa vienkārši atslēdz savu slēdzeni un liek Bitcoins velvēt ar Boba slēdzeni uz tā. Tagad Bobs "pieder" viņiem.

Velves un slēdzenes ir bezmaksas un viegli izdarīt, tāpēc, ja Alise tikai vēlas, lai nosūtītu kādu no monētām (un saglabāt pārējo), viņa var izveidot jaunu velvēt ar savu slēdzeni un nodot izmaiņas tajā. Katru reizi, kad kāds atver atslēga, visa tīkla vajadzības, lai varētu pārbaudīt to (pretējā gadījumā viņi uzskata par krāpšanos), tāpēc kriptogrāfisko parakstu izmanto, lai pierādītu jums ir atslēga uz šo slēdzeni.

Tā kā tas ir darīts digitāli A Bitcoin darījums ir vienkārši ieraksts:

  • Input (-i): paraksts apliecina, jūs faktiski var atvērt bloķēta velvēt.
  • Izejas (-i): cik Bitcoins tiek ievietoti katru jaunu glabātuvē, un ar to, ko atslēga.

Profesionāļa padoms:

Par savu rezultātu summa nedrīkst būt lielāka par summu jūsu ieejas (pretējā gadījumā jūs gūstat Bitcoins no zila gaisa), bet tas var būt zemāks. Ar summu ieeju un izeju starpība ir vienāda ar kalnraču maksu. Tas nozīmē, ka jūs nekad redzēt nevienu atsauci uz kalnraču maksas darījumā, bet jūs vienkārši izsecināt: viens BTC ieejas - 0,9 BTC izejas = 0,1 BTC kalnraču maksu. Bitcoin maki pārvaldīt automātiski jums.

Tātad, ko dara Bitcoin darījums tiešām izskatās?

"Raw" Bitcoin darījumi faktiski ir ļoti grūti lasīt, tāpēc ir pārpilnība "grupveida pētnieku", kas ir mājas lapas vai citu programmatūru, ko izmanto, lai "tulkot", un vieglāk lasīt to, kas notiek blockchain. Šajā piemērā mēs apskatīsim Blocktrail, bet jūs tiešām var izmantot jebkuru no daudziem (un ticiet man, tur ir daudz).

  Blocktrail, tāpat kā daudzi bloka pētnieki, rādīs plašāku informāciju par darījumu, nekā darījuma pati

Lietas, piemēram, kad tā pirmo reizi tika novērots, cik ilgs laiks pagāja, lai apstiprinātu; citi pētnieki jums pateiks, cik daudz naudas tika "nosūtīta", un cik daudz ir "pārmaiņas", uc Lielākā daļa šo papildu informācija ir noderīga, bet tā ir arī galvenokārt guessing. Tikai darījums pats ir blockchain var pārbaudīt šifrētā.

Šādu darījumu (pēc konvenciju tikt nosaukts pēc "hash" darījuma sevi: 61a1.0b0c) ir diezgan vienkāršs un bieži darījumu: tas apkopo BTC no divām dažādām ieejām (iepriekšējie darījumi), kopā 159 bitiem un tad nosūta tos uz divām dažādām izejām, kopā 59 bitiem. Ņemiet vērā, ka ir 100 biti atliekas, kas netika izmantoti darījuma rezultātu: tie atliekas uz kalnraču maksas.

Pamati: ievadi, izvadi un vērtības

Tie ir svarīgākie daļas darījuma lapā, viņi pateiks mums, kur nauda nāk no, un, kur tas notiek. Teiksim, mēs gribam, lai apstiprinātu saņemšanu Bitcoin maksājumu (teiksim 50 biti uz adresi 1AFc... 7VeQ), tāpēc mēs meklējam mūsu adresi sarakstā rezultātiem, un apstiprina, ka pareizā summa monētu tika nosūtīti tur. Šajā gadījumā mēs redzam, ka darījums tiešām ir mūsu maksājumu.

Otra izeja (kas sūta deviņas biti 3GmY... 6J4S), ir iespējams to izmaiņas adresi, bet tas ir ekstrapolācija, un godīgi nav daudz no mūsu biznesa. Mēs varam sekot katru adresi, noklikšķinot uz tā, vai sekot katram ievades / izvades, noklikšķinot uz bultiņas blakus tai. Ar "P2SH" marķējums nozīmē, ka adrese (slēdzene velves) ir skripts hash, kas nozīmē, ka adrese ļauj saņēmējam izmantot sarežģītākus parakstus (piemēram, multisig).

Vairāk informācijas

Informāciju virs ieejām un izejām varētu noderēt, piemēram, kad Blocktrail pirmo reizi ieraudzīja darījumu ( "releja laiks"), kā arī, cik ilgs laiks pagāja, kamēr tas tika apstiprināts blokā ( "Laiks, līdz apstiprināts"). Protams, tas parādīs mums, ko bloķēt tika apstiprināts ( "Block"), kā arī, cik daudz apstiprinājumi tā ir ( "apstiprinājumus"). "Prioritāte" ir Blocktrail veids, kā aprēķināt, cik labi, ka maksa ir par šo darījumu (pamatojoties uz monētu ageand darījuma lielumu baitos).

Sākotnējāinformācija

Reālā, cietais informācija par darījuma faktiski uzskaitīti skripti apakšā: tas ir uz "neapstrādātu" informāciju par katru no ieejas un izejas. Izejas skriptu ietver kriptogrāfisko atslēgu un vaultthat jūs nosūtot Bitcoins līdz. Ieejas skriptu ietver parakstu apliecina, ka īpašnieks velve var atvērt slēdzeni noteikto iepriekšējā izejas (no iepriekšējā darījuma).

Ja jūs interesē uzzināt vairāk padziļināti par Bitcoin darījumiem, es ļoti ieteiktu pārlūkojot Darījumi nodaļai Mastering Bitcoinby Andreas Antonopoulos.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Atbilde uz profesora Bitkornu: Es esmu derīgs 1 Bitcoin, ka esat nepareizs

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Butterfly Labs reaģē uz FTC sūdzību

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: ASV darba grupa atbrīvot Bitcoin Rulebook

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Tumšais maka Alpha 5 atbrīvojums

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoin ar bankas kontu. Wire Transfer