Izskaidroti viedie līgumi (par manekeniem) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Izskaidroti viedie līgumi (par manekeniem)

Izskaidroti viedie līgumi (par manekeniem)

Šādu post ir viesu pastu Dongs Mai īpašnieks Bitcoin Passive Income.

Pat tagad, 2016. Gadā, tas nav pārspīlēts teikt, ka lielākā daļa bitcoiners ir vērsta uz Bitcoin jo tās rentabilitāti, nevis tā lietderību. Faktiski, Coinbase, viens no lielākajiem Bitcoin maki pasaulē, ziņots 2015that beigās tikai apmēram 20% no darījumiem, kas notiek Coinbase tīklā ir par samaksu, bet pārējie ir tikai spekulācijas ar investoriem.  

Par Bitcoin popularitāte kā ieguldījuma dažkārt liek cilvēkiem aizmirst par to Bitcoin īsti ir un tā potenciālā pielietojuma risināt reālās dzīves problēmas. Ironiski, tās ir lietas, kas patiešām atšķir Bitcoin no Tulip Bubbleand padara neiespējamu ignorēt pat ilgi pēc sākotnējās hype.

Viena no galvenajām vērtībām, ka blockchain, sasniegums tehnoloģija spēcina Bitcoin, ierosina ir decentralizācija. Bitcoin jau radījusi jaunu un decentralizētā veidā vienaudžiem, lai nosūtītu naudu tieši starp viens otru, bez iet caur centrālās bankas vai trešās puses uzņēmums.

Par Bitcoin panākumi decentralizāciju naudu dod mums iemeslu uzskatīt, tajā pašā sasniegumu citām īpašībām, piemēram, krājumu, obligāciju, uc Līdz ar attīstību lietiskā interneta, tas nav tālu-fetched domāt par veicot dažus veidus aktīvu "smart", un integrēt viņu īpašuma sertifikātus pārvērta Bitcoin ir blockchain izveidot vēlamo līmeni decentralizācijas finanšu darījumiem.

Par nekustamā īpašuma apmaiņas decentralizācija ir īpaši interesants un pretrunīgs temats. Lai noskaidrotu šo salīdzinoši jauno un maz pazīstams piemērošanu no Bitcoin ir blockchain, es izmantošu konkrētu piemēru nodošanu automašīnu īpašnieku starp diviem pazīstamiem varoņiem, mēs parasti saskaras ar kriptogrāfijas literatūrā: Alice un Bob.

Kas tieši ir Smart Property?

Jo reālajā pasaulē, tad īpašumtiesības uz automašīnas netiek izlemta tikai kurš turot taustiņu. Dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs, Bobs ir jāreģistrē sava automašīna ar departamenta mehāniskajiem transportlīdzekļiem (DMV). Tāpēc, ja viņš vēlas pārdot savu automašīnu Alise, turklāt apmainoties atslēgu un naudu, tām ir arī strādāt ar DMV personīgi, lai DMV var pienācīgi atjaunot savu datu bāzi.

Vai tas izklausīties daudz darba jums? Tas man. Tagad iedomājieties ideāla un pilnīgi decentralizētu pasaulē, ikviens ieskaitot Bob un Alise ir savs atslēgu FOB, kas ir ekvivalents Bitcoin maku. Smart auto ir veidots tā, ka tas var būt, un pastāvīgi lejupielādēt jaunus blokus pilnu blockchain. Kad tas tiek samontēti, īpašs darījums ir izveidota, lai piešķirtu automašīnu publiskajam adresi ražotāja atslēgu FOB. Darījums ID tad iekodētas automašīnas sistēmā.

Tātad, kā mēs varam nodot automašīnu īpašumtiesības Bob, ja viņš nopērk to no ražotāja? Easy: ražotājs var vienkārši izveidot jaunu darījumu ar Genesis darījumu kā ieejas un publisko adresi Boba atslēgu FOB kā izejas. Tagad, ar atjaunināto publisko atslēgu uz blockchain, katru reizi, kad Jānis vēlas, lai atvērtu durvis un iedarbināt automašīnas dzinēju, viņš var vienkārši nosūtīt pieprasījumu uz auto. Tas nosūtīs atpakaļ izaicinājumu Bob, ko viņš ir parakstīt ar savu privāto atslēgu. Jo auto zina publisko atslēgu tā pilnvarotās īpašnieks, tas ir viegli pārbaudīt Boba atslēgu FOB, bet tas ir praktiski neiespējami svešinieki mainīt inženieris savu privāto atslēgu, tikai pamatojoties uz publisko atslēgu uz blockchain. Šis process ir diezgan droša, pateicoties kriptogrāfiju.

Līdzīgi, kad Bobs nolemj pārdot automašīnu Alise, viņš vienkārši izveido jaunu darījumu, kas pārraida un apstiprinātam ar Bitcoin kalnrači visā pasaulē. Darījums var tikt slēgts vienas stundas laikā pēc sešiem apstiprinājumus par blockchain bez nu Bob, vai Alise kam iet cauri laikietilpīgas procedūras ar DMV vai jebkuru citu centralizētu organizāciju. Kas ir vēl interesantāk ir tas, ka nav vienas galvenās FOB tiek nodots ap. Katram jau ir savas pastāvīgas atslēgu FOB; vienīgā lieta, kas ir jāatjaunina, ir blockchain.

Kā var Smart Property Darbs ar Bitcoin?

Šī jaunā veida darījums rada interesantu problēmu: kā to var īstenot, ja Alise un Bobs diez zināt, vai neuzticas viens otram? Ja Alise sūta naudu uz Bob pirmkārt, Jānis var iespējams ignorēt Alise vēlāk, un atsakās pārraidīt auto darījumu ar Bitcoin tīklam. Un otrādi, ja Bobs pārskaita auto īpašumtiesības Alise pirmkārt, kā mēs varam būt pilnīgi pārliecināti, vai Alice turēs savu solījumu sniegt Bob naudu viņš ir pelnījis?

Tā ir vēl viena problēma, mēs varam atrisināt, ieviešot viedās īpašumu par Bitcoin blockchain. Tā vietā, lai arī tikai automašīnu darījumā, Alise un Bobs var kopā veido vienu atomu darījums, kas ir gan Alises maksājumu un Boba auto kā izejvielas un nodošanu automašīnas Alice un Bitcoin Bob kā izejām. Galvenais ieguvums no atomu darījuma šeit ir tas, ka tad, ja darījums iet cauri, gan Bobs un Alise ir garantēta, lai saņemtu to, ko viņi vēlas. Pretējā gadījumā, ja kāda iemesla dēļ Bitcoin ogļrači nepieņem darījumu vai tas nav nonākt galvenajā filiālē blockchain, nekas nenotiek, un Alise un Bobs nezaudēsiet neko.

Pros un Cons no Smart īpašuma

Nozīmīgākais ieguvums no decentralizētu pieeju īpašuma apmaiņa ir tās efektivitāte. Tā nodošana auto īpašnieku nav jāiet cauri DMV, tas var būt pēc sešu apstiprinājumus par Bitcoin blockchain pabeidzis vienas stundas laikā. Turklāt šī metode dod cilvēkiem lielu elastību, ja runa ir par nekustamā īpašuma tirdzniecību. Piemēram, Jānis var būt ceļo uz ārzemēm un vēl viegli pārdot savu automašīnu ASV uz Alice un nekavējoties saņemt maksājumus, lai finansētu savu ceļojumu. Tas ir gandrīz neiespējami, saskaņā ar pašreizējo centralizēto sistēmu.

Tomēr šī efektivitāte nāk pie izmaksām. Salīdzinājumā ar tradicionālo modeli īpašuma īpašumtiesību nodošanu, šis decentralizēta modelis ir daudz mazāk droša. Saskaņā ar pašreizējo modeli, iesaistot DMV, auto lietotāji ir aizsargāti ar humongous tiesību aktu sistēma, policija, apdrošināšana utt zaudēt savu atslēgu vai iegūt nolaupīja neapdraudētu savu pienācīgo īpašumtiesības uz auto, un pat tad, ja policija nespēj izsekot to uz leju, jūs joprojām pienācīgi kompensēts ar apdrošināšanu. Turpretim tīri decentralizēts modelis līdzinās savas īpašumtiesības uz valdījumā atslēgu FOB. Tas nostāda visas drošības slogu uz tehnoloģiju, kas to, kas ir tālu no ideāla, un ir neaizsargāta pret dažāda veida uzbrukumiem.

Turklāt, kas notiks, kad parādās domstarpības Bob un Alise par savu darījumu? Patiesībā, tas var tikt izšķirts tiesā. Jūs varat justies brīvi apšaubīt spriedumu nāk no tiesneša, vai žūrijas, bet tie ir apstrīdami taisnīgāk, ja runa ir par strīdu izšķiršanai, jo viņi strādā katrā gadījumā atsevišķi, un ņemt vērā visus smalks un savdabīgas faktus un liecības par katru lietu. Gluži pretēji, decentralizētu modeli, kad darījums tiek darīts, tas ir izdarīts. Saglabātie blockchain dati ir negrozāma, un pārbaudītie darījumi ir neatgriezeniska.  

Secinājums

Ņemot vērā iepriekš minēto drošības apsvērumu dēļ, tas ir galvenokārt nepraktiski pieņemt tīri decentralizētu pieeju īpašuma tirdzniecību reālajā dzīvē. Tomēr efektivitāte un elastība, kas nāk ar blockchain tehnoloģiju, ir nenoliedzams. Tādēļ, pēc manām pazemīgs atzinumu, hibrīds pieeja dos mums ļoti labāko no abām pasaulēm. Tas varētu būt ļoti noderīga, lai valdība integrēt Bitcoin blockchain uz savas sistēmas, lai uzlabotu cilvēku pieredzi ar viņu ikdienas darījumu, vienlaikus saglabājot iepriekšējo drošību un aizsardzību.

Tur būs daudz grūtību un problēmu pārvarēšanai, pirms mēs varam realizēt šo vīziju. Bet paturiet prātā, ka tikai pirms apmēram 30 vai 40 gadiem, tas bija grūti iedomāties, ka cilvēki no jebkuras pasaules daļām varētu viegli redzēt viens otra sejas jebkurā laikā viņi vēlas, kas ir kaut ko mēs uztveram par pašsaprotamu mūsdienās. No interneta attīstība ir patiesi pilnvarotas cilvēku komunikāciju tik īsā laika sprīdī, ka tas nav tālu-fetched vispār domāt par to dienu, kad Bitcoin blockchain var pilnvarot īpašumu tirdzniecību tādā pašā veidā: dodot cilvēkiem iespēju tirgoties visur un jebkurā laikā viņi vēlas.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Kā notiek Bitcoin Car Tour?

Post Bitcoin

Atvērtā vēstule Bitcoin fondam un tās biedriem

Post Bitcoin

R.I.P. Bitcoin. Ir laiks virzīties tālāk. - Washington Post

Post Bitcoin

Expedia tagad pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Post Bitcoin

Coinbase: pašreizējais līderis tiešo bitcoīnu pirkšanā

Post Bitcoin

Niks Weaver par to, kāpēc jums vajadzētu pārdot savu Bitcoin - Lawfare Podcast

Post Bitcoin

Satoshi Nakamoto drama uzbrukums bija liels laika izšķiešana

Post Bitcoin

Vietējo Bitcoin pārskats - vai tas ir legit?