Kas ir Bitcoin Brain Wallet un kā izveidot vienu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin Brain Wallet un kā izveidot vienu

Kas ir Bitcoin Brain Wallet un kā izveidot vienu

Brīdinājums: Smadzeņu portfeļi tiek uzskatīti par daudz nedroši un to var samērā viegli hacked.

Bitcoin walletis uz publisku adresi un privāto atslēgu kombināciju. Jo agrāk mēs runājām par dažādiem Bitcoin maki. Karstie maki, kas ir saistīti ar internetu, mobilos portfeļi, kas ir uzstādītas uz jūsu mobilo telefonu un aukstā uzglabāšanas kabatas, piemēram, papīra walletsor TREZOR. Šodien es gribu, lai pievienotu jauna veida maku - smadzeņu maki.

Pamatideja smadzeņu maku ir tas, ka jūsu privātā atslēga ir iegaumējis ar sirdi, nevis pierakstīt jebkur. Izmantojot šo metodi, ir vienīgais veids, kā kāds var piekļūt jūsu Bitcoins ir, piespiežot jums personīgi, lai pastāstītu viņiem savu privāto atslēgu. Tas, protams, ir daudz drošāks veids, kā glabāt Bitcoins, bet arī nav ļoti lietotājam draudzīgi.

Privātās atslēgas ir ļoti garas virknes skaitļi bez jebkādas nozīmes - tā kā var kāds atcerēties tik garu miksējumu burtu?

Par laimi, jums nav nepieciešams atcerēties nejaušus burtus, jūs varat izmantot to, kas ir pazīstams kā ieejas frāzi. Piekļuves frāze ir teikums (parasti 8 vārdi vai vairāk), kas pēc tam matemātiski tikt mainīts uz privāto atslēgu.

Ieejas frāze ir jābūt visa oriģināls teikums, kas neparādās jebkuru dziesmu vai literatūru. Drošība ir uzlabota, vienkārši iekļaujot sava veida neaizmirstamu personisko informāciju, kas ne vienmēr pat ir jābūt noslēpums (piemēram, e-pasta adresi vai tālruņa numuru). Labs smadzeņu maks parole būs dozensof rakstzīmes.

Lūk piemērs pienācīgas Ieejas frāze formulas:

[Savas mātes dzimšanas dienu, kas reizināts ar jūsu mīļākie numurs] + [katru otro vārdu kādu neskaidra frāze, kas ieņem īpašu nozīmi jums] + [jūsu mājas tālruņa numuru, kad jūs bijāt bērns] + [pirmie 5 vārdi jūsu labākais pirmkursnieks gadu angļu valodā papīrs, pieņemot, ka tas nav meklēšanā]

Liekus rakstzīmes, piemēram, komatu un šķelto gramatika var padarīt parole grūtāk izdomāt.

Kad esat jūsu ieejas frāze iegaumētu jūs varat izmantot programmu, piemēram, Brainwallet.org, lai izveidotu savu privāto atslēgu un publisko adresi no tā. Veicot tāpēc pārliecinieties, ka jūsu dators nav savienots ar internetu, un, ka jūs izmantojat privāto pārlūkošanu tā, ka neviens būs iespēja nozagt jums parole.

Lai izmantotu savu jaunizveidoto smadzeņu maku, jums būs nepieciešams importēt savu privāto atslēgu savā Bitcoin klientu.

Šī ziņa tika izveidota ar palīdzību no šiem avotiem:

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Depozīcija Hightlights

Post Bitcoin

OP-ED: Glenns Beks ir labs Bitcoin

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu ar Bitcoin, izmantojot Purse.io

Post Bitcoin

Pirkt Bitcoins ar Paypal - soli pa solim Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Reddcoins ReddAPI izslēdzas noņemiet savu RDD

Post Bitcoin

Kā nopirkt lielas Bitcoin summas - 3 lietas, kas jāzina

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini un CoinX Battle ir pirmā licencētā Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole