Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Kas ir Bitcoin

Decentralizēta elektroniskos naudas

Decentralizēta

# 8211; Bitcoins nekontrolē neviena banka vai governmenet. Ir mērķis, "System", kas neviens nevar aizskart ar. Algoritms, kas paredz noteikumus par to, kā un kad Bitcoins tiek radīts.

Elektronisks

# 8211; Bitcoins nav fiziski, pārsūtīt tos starp viens otru tikai caur internetu, izmantojot datoru tīklu un šifrētu protokolu.

Valūta

# 8211; Bitcoins ir valūtas kurss, tāpat kā jebkuru citu currecny. Likme ir determained tirgus. Kad arvien vairāk cilvēku izmanto Bitcoin iegādāties sīkumi Bitcoin pieaug.

Kāpēc jums ir nepieciešams Bitcoin

Tāpat kā vecos laikos, kad cilvēki izmanto, lai tirdzniecības preces. Bitcoin vajadzētu būt starptautisks monēta, kuru neviens nevar manipulēt un tā vērtība tiek noteikta, cilvēku un ne valdībām.

Kas izveidoja Bitcoin un kas to izmanto

Pašlaik ir daudz Bitcoin biržās, kur var pirkt un pārdot Bitcoins un arī daži tiešsaistes un bezsaistes veikaliem, kas pieņem Bitcoin.

Kad Bitcoin tika izveidots

Bitcoin tika izveidots 2008.gadā ar Satoshi Nakamoto (pseidonīms), un neviens nezina, kas viņš patiesībā ir. No 2013. Gada aprīlī Bitcoin nonāca sabiedrības informētību par tās valūtas kurss pieauga līdz $ 250 (un plumeted 70 $ neilgi pēc).

Kā Bitcoins izveidoti

Ar "ieguves", kas ir process, ļaujot dators atrisināt sarežģītus matemātiskus probelms. Kad problēma ir atrisināta, īpašnieks šajā datorā tiek apbalvoti Bitcoins. To sauc arī par ieguves becuase ir ierobežots padeves Bitcoins kas nekad nevar izveidot.

Kur var dabūt / veikalu Bitcoins

Lai saņemtu Bitcoins jums nepieciešams digitālo maku, kas ir būtībā programmatūru, kas saglabā jūsu Bitcoins datorā. Jūs varat iegādāties Bitcoins pie tiešsaistes biržās, vai ir kāds, nodot tos jums.

Kā Bitcoin Works Zem pārsega

Bitcoin maki iesācējiem

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?