Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Lūk tas ir viens no Bitcoin galvenajiem trūkumiem: 51 procenti uzbrukums. Galvenokārt tāpēc, ka mēs nekad tuvojās šo jautājumu, šodien mēs nolēmām, lai izskaidrotu to, ko šis uzbrukums nozīmē. Un, ja jūs vēl nezināt, ko mēs runājam, mēs paskaidrosim to jums.

Viss sākas ar Bitcoin ierakstiem. Ciparu valūtas sistēma reģistrē katru darījumu, kas notiek savā tīklā, un dati tiek saglabāti publiskā reģistra sauc blockchain.

Aptuveni, jauns ieraksts tiek ģenerēts ik pēc desmit minūtēm, pievieno blockchain un pēc tam kopīgi tīklā. Šeit slēpjas svarīgs faktors: vai blockchain ir reāla, vai kā citādi, viltus vienu, un par to, tas ir jāiznīcina. Kā mēs noteikt šo? Ar pārbaudes kura rezultātā ir pieņemts ar lielāko skaitu ieguves kodus.

Un kas notiek, ja viltus blockchain tiek pieņemta kā īsta? Nu, ja Bitcoin lietotājs var pārņemt pietiekami daudz mezglu un diktēt savu viltus versiju blockchain. Viņš var viltotas Bitcoins vai pat tērēt tos pašus "monētas", vairākas reizes.

Pašlaik lielākais Bitcoin kalnraču ir 15 procenti no kopējā sajaukšanai jaudu. Tas ir pieņemams skaits, bet, ja šī vērtība pieaugusi līdz 51 procentiem, visi kriptonauda sistēma varētu nākt uz leju.

Tātad, tas ir pamata informācija par 51 procentiem uzbrukumu, bet, ja jums vēl ir kāds jautājums, nosūtiet to mums uz komentāru un mēs centīsimies atbildēt.

Via wired.co.ukBitcoin neveikšanas dienas kulta - NYMAGAr nākotnes naudas rokās Satoshi Nakamoto spožā protokolu, neprecīza centrālo plānošanu tiktu aizstāts ar algoritmiskās decentralizāciju.

Protams, neviens, kas ir noticis. Un tas ir ārkārtīgi iespējams, ka neviens no tā.

Galu galā, starpība starp meklētājiem 'apokalipses prognozēšanas un Bitcoin sapnis ir, ka tā var self-pilda. Par spekulatīvu preces, piemēram Bitcoin būtība ir tāda, ka tā būtībā darbojas cerību - jo vairāk cilvēku, kas pērk hype, jo lielāka vērtība iet, un vairāk uzņēmumiem, piemēram, Andreessen Horowitz ir gatavi sūkņa naudu stiprinot Bitcoin ekosistēmu. Vēlos par NLO grūti pietiekami, un tas, iespējams, tiešām nonāktu.

Bet Bitcoin sapnis ir jau mirusi. Tagad patiesi ticīgie cenšas tikt galā ar savām neveiksmēm, palielinot to skaitu. Un, ja vēsture ir jebkura palīdzība, tie būs saglabāt stāsta jums gaišo nākotni Bitcoin ir tikai priekšā, ilgi pēc tam, kad viņi vairs ticēt paši.

Panegiriks veic Kevin Roose


Bitcoin Fundraiser maka piegādāts Dorian NakamotoGada 6. Martā, 2014. Newsweek publicēja stāstu raksta Leai Goodman. Šajā stāstā, kundze Goodman apgalvoja, ka ir atklāta identitāti noslēpumainā Satoshi Nakamoto radītājs Bitcoin. Raksts sākas ar pasludināšanai, kas liek domāt, ka Lea tika vērojot Satoshi Nakamoto tieši pie viņas, un ka cilvēks atzina, ka ar to autors Bitcoin izmantojot no konteksta komentāra. Šis cilvēks bija Dorian Nakamoto, un viņš nav radītājs Bitcoin. Dorian Nakamoto nav pat zināt, ko Bitcoin bija pirms Lea atnesa viņa uzmanību. Offhanded komentārs Mr Nakamoto izgatavots nebija vainas atzīšanu, bet gan sega paziņojumu no pensionēts cilvēkam, kurš ir bijis iesaistīts ar vairākiem lieliem uzņēmumiem, un ASV valdība, lielāko daļu savas karjeras.

Kā var Bitcoin Palīdzība Dorian?

7. Martā, 2014. Andreas Antonopoulosstarted labdarības fonds Dorian Nakamoto, mēģinot mazinātu stresu, viņa pēc tam, kad kļūdainas Newsweek stāsts. Bitcoin kopiena ātri saliedēt viņa, un izplūdums atbalsta ir bijusi iespaidīga. Kopumā 49.18 BTC ir saziedoti šajā laikā, un ar dažādām kopienām, forumi, subreddits un sociālie tīkli ir izgaismota ar nosodījumu par Ms Goodman stāstā, kā arī žestu līdzjūtību un mierinājumu Mr Nakamoto.

22. Aprīlī 2014. Mr Antonopoulos sniedza maku Mr Nakamoto, un Andreas izplatīja paziņojumu no Dorian, formā YouTube video, izsakot pateicību par palīdzību. Saskaņā ar Mr Nakamoto, bet viņš nezināja par Bitcoin, pirms viņš tagad pievienoties kopienai, un veicināt to, ko viņš var šo kustību.

Sveiciena no Bitcoin Kopienas

Kā loceklis Bitcoin kopienas sevi, ļaujiet man teikt: Laipni kungu Dorian Nakamoto. Es, un lielākā daļa no Bitcoin kopienas, stāv aiz jums atbalstu. Mēs simpatizē ar savu situāciju. Kāda kundze Goodman darīja, lai jums bija pārmērīgs, un, cerams, fonds, kas tika piegādāts jums palīdzēs salabot dažus no bojājumiem. Jūs nedrīkstat būt Satoshi Nakamoto ka sākusies Bitcoin, taču mēs esam priecīgi, ka esat ar mums tomēr.


Kas ir divkāršās izmaksas?Tā Bitcoin būtībā ir digitālais fails ir vieglāk dublēt nekā faktiskais naudas - tas nozīmē, ka daži cilvēki var manipulēt savu ceļu, lai maksā vairāk nekā vienu reizi ar to pašu Bitcoin. Tas ir tas, ko sauc par "dubultā izdevumu"... Tā kā to var novērst?

Pieņemsim, ka man ir tikai 1 Bitcoin un es nolemj nosūtīt to jums. Šis darījums (sauksim to darījumu A) dodas uz neapstiprinātu darījumu baseinā un gaida jāapstiprina.

Tajā pašā laikā es sūtu 1 Bitcoin Bobam, šis darījums (sauksim to darījumu B), arī iet uz neapstiprinātu darījumu baseinu. Tāpēc es izsūtīja vienu Bitcoin divreiz - vienreiz, lai jūs un pēc tam, kad uz Bob.

Ja darījumi tiek veikti no neapstiprinātas darījumu baseina un nodot blockchain tie tiek pārbaudīti to derīgumu. Tātad pieņemsim, ka darījums A izvilkts no baseina. Šķiet, ka ir spēkā (jo man ir viens Bitcoin), un tā tiek ievietota blockchain.

Tagad B darījums tiek izvilkts no baseina. Tas ir spēkā neesošs, jo man nav vairs Bitcoins tērēt, un tas nav get apstiprināts.

Bet ko tad, ja validācijas process A un B notika vienlaicīgi? Nozīme gan darījums tiks parādīts, ka man ir nauda, ​​kas nepieciešama. Nu šajā gadījumā mums būs 2 filiāles no blockchain un sacensības sāks - pirmais, kas sasniedz nākamo bloku apstiprinājumu uzvarēs.

Ja viņi sasniegtu nākamo bloku vienlaicīgi, kā arī, mums būs vēl sacensības un tā tālāk.

Tas ir iemesls, kāpēc tas ir ieteicams nogaidīt līdz 6 apstiprinājums, pirms apsver darījumu pabeigta - Tā kā tas ir ļoti maz ticams, (piemēram, super maz ticams), ka šis sacensības notiks vairāk nekā 6 reizes. Tātad galu galā mums būs skaidrs uzvarētājs, un tikai viens darījums tiks apstiprināts. Līdz šīs sacensības ir atrisināts abi darījumi ir risks saslimt atcelts.

Tagad jūs zināt, kas dubultā izdevumi ir un kā izvairīties no tā riskiem...

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Vai es varu nopirkt Bitcoins tagad?

Post Bitcoin

Drīzumā: pirmā Bitcoin debetkarte

Post Bitcoin

Kā nopirkt Bitcoin Indijā: īsa sākuma rokasgrāmata

Post Bitcoin

Vēža slimnieki ir spiesti lietot Bitcoin balstītus nelegālos tiešsaistes tirgus narkotiku iegādei

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcoin kredīts Bubble 2.daļa: Centrālās bankas kredīta paplašināšana

Post Bitcoin

Atbilde uz profesora Bitkornu: Es esmu derīgs 1 Bitcoin, ka esat nepareizs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu