Vai Bitcoin kalnrūpniecība ir nelikumīga? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Bitcoin kalnrūpniecība ir nelikumīga?

Vai Bitcoin kalnrūpniecība ir nelikumīga?

Īsā atbilde: vairumā gadījumu Bitcoin ieguve ir pilnīgi likumīgi

Dažās valstīs, tomēr Bitcoin ieguves, kā arī glabāšanu un izmantošanu Bitcoin ir nelikumīga. Ja jūs dzīvojat Ziemeļamerikā un lielākā daļa no Rietumeiropas, Bitcoin ieguves, kā arī rīcībā ir ne tikai juridiskas, bet vietējie tiesiskais regulējums faktiski paredz noteiktus aizsardzību un pamata pārraudzību.

Daudzos gadījumos, Bitcoin netiek uzskatīta par valūtu valdības, bet gan kā aktīvs vai īpašumu. Tā, piemēram, Bitcoin ir nodrošināta zināmu tiesisko aizsardzību, tāpat kā jebkura cita veida īpašumu. Vairumā gadījumu, valstu valdības, kuras nav aizliegtā Bitcoin, nav pieņemti tiesību akti par Bitcoin ieguvi. Visā pasaulē, tikai ar dažiem izņēmumiem, Bitcoin ieguves parasti uzskatīts par juridisku.

Pirms rakšana juridiskajiem jautājumiem, es esmu gatavojas sniegt īsu pārskatu par Bitcoin ieguves. Ja jūs jau esat iepazinušies ar ieguves procesu, justies brīvi, lai izlaistu uz priekšu.

Īsais stāsts: Kas ir Bitcoin ieguves

Bitcoin miningrefers procesam pievienojot darījumu uzskaiti publiskajam virsgrāmatā. Būtībā, katrs Bitcoin darījums jebkad veikts ir ierakstīts publiskā virsgrāmatā, gan faktiskie lietotāji var palikt paslēptas aiz anonīmiem nosaukumiem. Šo virsgrāmata sauc par blockchain, un darījumi tiek sakārtoti blokos.

Ieguves process attiecas uz jaunu bloku darījumu. Kad jauns bloks ir izveidots, tas tiek pievienots blockchain, AKA sabiedrisko virsgrāmatā. Šis bloks ir izveidots, izmantojot atrisināt algoritmus ar datoru procesoriem.

Laika gaitā, algoritmi ir pieaudzis pakāpeniski grūtāk, un tas nozīmē lielāku skaitļošanas jaudu un tagad vajadzīgs laiks, lai izveidotu bloku. Turklāt aptuveni ik pēc četriem gadiem, skaits bitcoins atlīdzināta, lai izveidotu jaunu bloku pārgriež uz pusēm. Sākotnēji 50 bitcoins tika atalgoti kalnrūpniecības bloku, tad 25, un tagad 12,5. Tas padara ieguves grūtāk un ierobežo Bitcoin naudas piedāvājumu, un laika gaitā vajadzētu radīt Bitcoin pamazām gūst vērtību.

Būtībā jebkurš procesors var izmantot, lai mīnu bitcoins, bet bez jaudīgu procesoru, jums nebūs daudz panākumu. Tagad-a-dienas, ir Bitcoin specifiskiem mašīnu sauc Bitcoin "ieguves iekārtas." Bitcoin ieguves rigsare iekārtas, kas ir īpaši izstrādāts, lai raktuves jaunus bitcoins, vai, citiem vārdiem sakot, atrisināt algoritmus, kas nepieciešami, lai izveidotu jaunu bloku. Lai ieguves būtu ekonomiski iespējams, tas ir svarīgi, lai iekārtas, lai darbotos ar tik maz enerģijas, cik vien iespējams, un, cik ātri vien iespējams atrisināt algoritmus.

Tātad, kāpēc Bitcoin Mining Ever jāuzskata par nelikumīgu?

Tas ir sarežģīts jautājums, un argumentāciju var atšķirties no jurisdikcijas jurisdikcijā. Dažreiz cilvēki maldīgi uzskata, ka Bitcoin ieguve ir kā viltošana naudu, bet tas vienkārši nav taisnība. Tu neesi radot viltus dublikātus kādas valsts valūtā, bet tā vietā radot pilnīgi jaunu valūtu.

Šī pēdējā bit ir arī iemesls, kāpēc dažas valdības pret Bitcoin, un līdz ar to Bitcoin ieguves. Daži valdības apskatītu Bitcoin kā draudu, jo tā konkurē ar valstu valūtām. Daži valdības uzskata, ka Bitcoin faktiski grauj pašu valdību, piedāvājot ne-valsts valūtu.

Bitcoin var arī jāizrok nelikumīgi. Iespējams, ka visbiežākais piemērs ir izmantot ļaunprātīgiem vīrusiem nolaupīt cilvēku datoru un pēc tam izmantot savas procesori mīnu bitcoins. Tas var palēnināt datoru, kā arī gatavojoties enerģijas rēķinus. Tas ir nelikumīga būtībā katrā jurisdikcijā.

Kur ir Bitcoin Mining Nelegālā?

Bitcoin ieguves, kā arī glabāšanas un lietošanas Bitcoin, ir nelikumīga dažās valstīs. Citās valstīs, Bitcoin izmantošana un ieguve ir vairāk neskaidrs ar valdības nosūtot jauktas ziņojumus.

Bitcoin šobrīd aizliegta Krievijā

Lai gan jaunākajos tiesību aktos aizliegt Bitcoin izmantošanu un ieguves faktiski tika atsaukts. Iemesls atsaukšanas šķiet mazāk par aizliegto Bitcoin, un vairāk pār apjomu sodu. Daži Krievijas iestādes, vēlamies, lai cilvēki, kuri izmanto Bitcoin saskarties vairāku gadu teikumus cietumā. Citi ir aizstāvējis mīkstāku pieskārienu. Juridiskais statuss ap Bitcoin ieguvei ir nedaudz neskaidrs, jo nav oficiālas likumi ir pagājis, bet tagad ieguves Krievijā, ir augsta riska piedāvājums, vismaz.

Neviena cita valsts ir kā anti-Bitcoin kā Krievijā. Protams, Krievija ir zināms par to, ka relatīvi autoritāra valsts. Uz augšu, ka Krievija ir cīnās ar ekonomikas krīzi, ko izraisījušas zemās naftas cenas, un sankcijas, kas izveidota, jo Krievijas darbību Ukrainā. Daļa no spēcīgu anti-Bitcoin noskaņojumu valstī, var būt saistīts ar centieniem aizsargāt rubli, kura ir cietusi ievērojamu inflāciju pēdējos gados.

Dienvidamerikā Ekvadora skaidri aizliedz ražošanu digitālo valūtu, bet interesanti ir tas, ir uzsākusi savu digitālo valūtu. Elektroniskais valūtas ir piesaistītas ASV dolāram (kas ir Ekvadoras oficiālā valūta), un ir paredzēts, lai samazinātu atkarību no fizisko naudu, un ar to saistītās izmaksas, piemēram, nodilumu pašu rēķinu. Ekvadora acīmredzot nevēlas citus digitālos valūtām, piemēram, Bitcoin, kas konkurē ar viņu pašu.

Par aizliegto Bitcoin iemesli ne vienmēr ir autoritārs dabā. Piemēram, Īslande šobrīd aizliedz tirdzniecības vietējo kronas bitcoins. Tas ir tāpēc, ka Islandes ekonomika cīnījās gados pēc Lielās lejupslīdes, un iestādes izveidota kapitāla kontroli, lai aizsargātu kronu. Iestādes bija bažas, ka cilvēki, kas būtībā bēgt kronu, un ka valūta tiks negatīvi ietekmēta. Īslande nav, tomēr aizliedz ieguvi Bitcoin.

Citas valdības, piemēram, Indijas valdības, ir devuši negatīvas piezīmes pret Bitcoin bet nav uzsākusi nekādus oficiālus aizliegumus īpašumtiesībām vai kalnrūpniecības

Tagad, ieguves Bitcoin jo šajās valstīs kopumā ir likumīgi un droši, bet normatīvā vide var strauji mainīties.

Juridiskā Bitcoin ieguves

Lielākajā daļā valstu, Bitcoin ieguve ir likumīgs. Protams, pastāv juridiski veidi, mīnu Bitcoin, kas parasti nozīmē, izmantojot savus resursus, piemēram, elektrības un apstrādes jaudu. No otras puses, ir nelegāli veidi, mīnu Bitcoin, piemēram, zādzībās teica resursus. Šajā gadījumā, ieguves bitcoins ir likumīgi, bet jūs zog resursus, kas nepieciešami, lai mine tos, kas ir nelikumīga.

Arī prokurori dažādās valstīs, piemēram, ASV un Dienvidkorejas, tas kļuvis skaidrs, ka tie būs sodīt cilvēkus, kas izmanto Bitcoin nelikumīgiem mērķiem. Tas ir jānāk kā nav pārsteigums, un ikviens, kurš mīnas Bitcoin vai izmanto to vajadzētu zināt, lai veiktu nelikumīgas darbības.

Secinājums

Ar un liela Bitcoin ieguve ir pilnīgi likumīga darbība. Pat dažās valstīs, kas darīt reglamentēt Bitcoin, piemēram, Islandē, ieguves Bitcoin joprojām ir likumīgs. Daudzas valstis, tostarp lielākā daļa Āfrikas valstu, nav pieņēmusi nevienu tiesību aktus par vai pret Bitcoin, un ir parasti klusēja par šo jautājumu. Ir svarīgi, lai saglabātu ciešu acu par šīm valstīm, jo ​​normatīvā vide var mainīties pie piliens cepuri.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ziņa nav aizvietot juridiskā padomus, un jums vajadzētu konsultēties ar juristu par savu konkrēto gadījumu un jurisdikcijas.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā tūlīt un droši pārdot Bitcoins Online

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Trauku pieņem Bitcoin caur Coinbase

Post Bitcoin

8 bloku pētnieku saraksts un kādi tie ir tieši?

Post Bitcoin

Op-Ed: mums nav nepieciešams Bitcoin pamats

Post Bitcoin

Kā ciparu valūta ļauj lauksaimniekiem Āfrikā?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Hackers Publicēts Proof Mt.Gox CEO Stole klienti Bitcoins NOT them!

Post Bitcoin

Kā nomainīt domuzīmi, ja esat iesācējs: rokasgrāmata domuzīmju ieguvei ar Antminer D3

Post Bitcoin

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Post Bitcoin

Kā iegūt jebkuru 5 ASV dolāru priekšmetu no Amazon vai eBay par brīvu, izmantojot Bitcoin