Kas ir Bitcoin Mining? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Bitcoin Mining?

Kas ir Bitcoin Mining?

Jūs varat uzdot sev ", kur Bitcoins nāk no?"

Bitcoins netiek izdrukāti līdzīgi tradicionālajiem naudu, viņi iegūst no sistēmas. Mīnētājs ir tikai cilvēks ar datoru, kas darbojas ieguves programmu to. Iemesls to sauc ieguve ir tāpēc, ka:

  1. Tāpat kā jebkura cita dabas resursa ir ierobežots daudzums Bitcoins. Tātad maksimālais Bitcoins, kas var tikt radīts ir 21 miljoni. Līdz mūsdienām ir jāizrok vairāk nekā 12 miljoni Bitcoins.
  2. Tāpat kā reālās pasaules kalnrūpniecības, jums ir nepieciešams ieguldīt enerģiju, lai iegūtu šos Bitcoins. Kalnraču datoram ir nepieciešams, lai risinātu sarežģītas matemātiskas problēmas, un, kad tas atrisina tos - jauni Bitcoins tiek ģenerētas un piešķīra viņam.


Bet ogļrači ne tikai radīt jaunas Bitcoins. Viņi arī izmanto savus datorus, lai pārbaudītu darījumus un novērstu krāpšanu. Tātad vairāk ogļrači nozīmē ātrāku darījumu pārbaudes un mazāk krāpšanu. Tieši tāpēc mēs vēlamies, lai kompensētu kalnračiem par savu smago darbu.

Pārbaudot darījumu kalnraču saņem nelielu samaksu no šī darījuma par savu darbu. Tātad Miners get samaksāts divreiz - vienreiz pārbauda darījumu un atkal, kad viņi veiksmīgi radīt jaunas Bitcoins. Izklausās izdevīgi? Nu....ne tik ātri...

Satoshi, puisis, kurš izgudroja Bitcoin vēlējās tādu Bitcoins numuru, kas bija mazinājusi katru reizi paliks nemainīga, neatkarīgi no tā, cik daudz ogļrači nāk uz klāja. Tieši tāpēc grūtības kalnrūpniecības palielinās, jo vairāk ogļrači pievienoties tīklam.

Tātad, ja 2009. Gadā jūs varētu kalt 200 Bitcoins ar savu personālo datoru mājās. 2014. Gadā tas jūs aizvedīs par 98 gadiem, ar manējo tikai 1...

Tieši tāpēc ASIC ogļrači tika izgudrots. Super spēcīgi datori, kas paredzēti tieši ieguves Bitcoins. Bet, tā kā tik daudzi ogļrači pievienojās pēdējos gados tas joprojām ir gandrīz neiespējami mīnu atsevišķi. Lai atrisinātu šo problēmu, ieguves baseini tika izgudrots. Grupas kalnrači veido kopā, lai risinātu pieaugošo grūtībām Bitcoin ieguves. Katrs kalnraču izpaužas maksā par savu relatīvo daļu darbu.

Tātad, tas ir, kā Bitcoins piedzimst caur kalnrači.... 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Kā tūlīt un droši pārdot Bitcoins Online

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Fed aprīlis Sanāksmes minūtes Atbrīvots: ko Future Fed politika nozīmē Bitcoin

Post Bitcoin

Hackers Publicēts Proof Mt.Gox CEO Stole klienti Bitcoins NOT them!

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Citi ziņojums un Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Intervija ar BitXBay Charly Clinton, Bitcoin Marketplace

Post Bitcoin

Onikss Ashanti - Digital Nomad, izgudrotājs, mūziķis, filozofs un Bitcoin entuziasts

Post Bitcoin

Mēģina nopirkt Bitcoin ar Paypal? Lūk, kā pēc 2 minūtēm