Reklamējiet, ka tavs bizness pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Reklamējiet, ka tavs bizness pieņem Bitcoin

Reklamējiet, ka tavs bizness pieņem Bitcoin

Ja jūs pieņemat Bitcoin maksājumus, tā ir laba ideja, lai reklamētu to. Ļaujot Bitcoin pūlis zina, ka viņi var pavadīt savu atlicināt kriptonauda jūsu failus palīdzēs iegūt bitcoins ritošo!

Put Bitcoin logotipu savā vietnē

Reklāma par brīvu Bitcoin entuziasts tīmekļa vietnēs ir lielisks veids, lai veicinātu savu biznesu un iegūt kādu satiksmi. Bitcoiners patīk redzēt jaunas preces un pakalpojumus, kas respektētu monētas. Zemāk ir labākās vietas, lai sarakstu jūsu Bitcoin apstiprināšanu, biznesu:

 • Yelp- saņemtu savu uzņēmējdarbību uzskaitīti tur, un noteikt, ka tā piekrīt Bitcoin. Yelp nesen pievienots jauns Akceptē Bitcoin? Atribūtu, kas var tikt iespējots jebkuru savu uzņēmumu sarakstiem.
 • Spendbitcoins.com- direktorija vietnes sarakstu Bitcoin apstiprinot uzņēmumus. Izveidot biznesa profileand saņemtu uzskaitīti viņu vietā.
 • Coinmap.org (fiziskās veikali tikai) - interaktīva karte, kas parāda atrašanās vietas Bitcoin pieņemot uzņēmumiem. Liels, lai iegūtu vietējo klientu durvīm!
 • Bitcoin subreddit- ir vairāk nekā 122,000 abonentiem. Pierakstīšanās uz Reddit kontu un veikt jaunu ziņu / r / Bitcoin par to, ko jūsu bizness dara un ka tagad tā pieņem Bitcoin. Neaizmirstiet pievienot saiti uz jūsu uzņēmuma mājas lapā. Piemērs ziņa varētu izskatīties šādi:
 • Nosaukums:

 • Es veicu pasūtījuma, augstas kvalitātes kovboju cepures, lai dzīvo - un tagad es esmu pārdod tos Bitcoin!
 • Body:

 • Man pieder [customcowboyhats.com] (http://customcowboyhats.com). Es nesen atklāju Bitcoin un tikai setup manu mājas lapā pieņemt Bitcoin pasūtījumus. Es gaidu, lai padarītu dažas kick ass cepures Bitcoin!
 • Ņemiet vērā, ka iepriekš izmanto reddit formatējums bracketsto izveidot saiti uz tīmekļa vietni. Neaizmirstiet aizstāt "http://customcowboyhats.com" ar savas vietnes URL.
 • Bitcointalk dienesta paziņojums subforum- izlikt annoucement par savu jauno Bitcoin maksājuma veidu. Šī lapa ir vieta, kur hardcore Bitcoiners iet visu savu Bitcoin saistīto jaunumiem un notikumiem.
 • Tirdzniecība sadaļa Bitcoin wiki - šo lapu ir augsts Google ranking meklējumiem, kas saistīti ar Bitcoin apstiprinot uzņēmumus. Ņemiet vērā, ka jums būs nepieciešams reģistrēties, lai kontu un pay.001 BTC par spēju veikt labojumus wiki (BTC maksa ir surogātpasts preventīvs pasākums).
 • Bitcoin Megaphone- ja jums daži centi vērts Bitcoin, varat nosūtīt ātri reklāmu un saiti uz jūsu vietni, izmantojot šo pakalpojumu. Būtībā, Bitcoin megafons ļauj ievietot jebkuru teksta apjomu par tā vietā, bet jums ir jāmaksā par vienu rakstzīmi BTC (pašlaik maksa ir 0,00001 BTC par raksturu). Ir SEO bonuss arī: jebkurš teksts, kas sākas ar "http" ir pārvērsts hipersaiti, kas nesatur rel = "nofollow" atribūtu.

Uzteikt to ārā pa Sociālās Media

Izsūtīt Twitter tweetand padarīt Facebook postabout savu jauno Bitcoin piekrišanu. Ļaujiet jūsu klientiem un sekotāji zina, viņi tagad var norēķināties ar pasaulē pirmo decentralizētu valūtā!

Saņemiet Sign Jūsu Shop

Ja tev fizisko veikalu, tas varētu būt gudrs, lai būtu zīme vai uzlīmi uz jūsu durvīm, kas informē klientus, ka pieņemat Bitcoin. Lai ietaupītu naudu, jūs varat izdrukāt augstas izšķirtspējas "Bitcoin Pieņemtā Šeit" PDFand lentes vai līmi to sava veikala logā.

Pretējā gadījumā jūs varat iegādāties gatavu uzlīmi apmēram $ 2 par bitstickers.net vai btcgear.com.

Ja jūs patiešām vēlaties, lai piesaistītu kādu uzmanību, jūs varat saņemt neona zīme, kas spīd "Bitcoin Pieņemts Here". Kamēr tie esam ieguvuši diezgan stāvas cena 325 $, viņi, protams, padarīs jūsu veikala izceļas starp pārējiem uzņēmumiem uz ielas!

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin zelt neveiksmīgā ekonomikā

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Kā nopirkt lielas Bitcoin summas - 3 lietas, kas jāzina

Post Bitcoin

FIB izmeklē Bitcoin apmaiņu sakarā ar Silk Road izmēģinājumu

Post Bitcoin

Bitcoin fonda neefektivitātes pieaugums

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Drīzumā: pirmā Bitcoin debetkarte