Pieņemt Bitcoin par savu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pieņemt Bitcoin par savu

Pieņemt Bitcoin par savu

Daudz cieņu iet uz jums apsver pieņemt Bitcoin jūsu uzņēmumam, neizmantojot maksājumu procesors vai starpnieks. Tiešie maksājumi starp diviem cilvēkiem ir ļoti būtība Bitcoin. Un šeit ir dažas priekšrocības, jūs saņemsiet, kad jūs darīt to pats:

 • Jūs maksājat ne darījumu maksas. Klients pēc izvēles maksā nelielu kalnraču maksu par ātrāku apstiprināšanas reizes (minimālā maksa par daudziem maki pašlaik iestatīts at.001 BTC, aptuveni $ 0,06 USD).
 • Nav nepieciešams atvērt bankas kontu.
 • Konfidencialitāte: nē 3rd puse (ti Bitcoin maksājumu procesors) ir veicināt vai reģistrējot darījumus ar savu identitāti. Tas ir noderīgi, ja jūs vēlaties, lai ir vairāk privātumu ar jūsu biznesa darījumos.

Bet ir trūkumi apstrādes Bitcoin maksājumus savu, tai skaitā:

 • Jums būs nepieciešams, lai būtu pamatzināšanas par Bitcoin, kā tā darbojas, un to, kā saglabāt savu bitcoins droši un droša.
 • Jums tiks pakļauts Bitcoin gaistošo valūtas kursu. Iespējams, cenu rīkojumu par 10 $, saņem Bitcoin samaksu par līdzvērtīgu summu, un tad rīt, ka Bitcoin summa ir vērts tikai $ 7. Vai $ 5. Vai $ 20. Vai $ 50. Bitcoin valūtas kurss kustas ātri.
 • Jums var būt nepieciešams gaidīt apstiprinājumu par maksājumiem (6 apstiprinājumi ir ieteicams, kas ilgst aptuveni stundu). Tas ir obligāti, bet ieteicams labāko praksi, it īpaši, ja jūs pārdodat fizisku objektu, nevis pakalpojumu, kas var viegli atsaukta (piemēram, abonementu vai dalības). Pēc tam, kad darījums tiek apstiprināts un "pastāvīgs", tas ir droši atdot preces pāri klientam.

Pieņemot Bitcoin personīgi

Jums būs nepieciešams Android tālruni vai planšetdatoru. Tā gatavojas strādāt kā jūsu point-of-pārdošanas (POS), ierīce: jūs, ievadiet klienta pasūtījuma cenu tajā, un app parādīs QR kodu gan Bitcoin summu un jūsu Bitcoin norēķinu adresi. Klients skenē QR kodu ar savu Bitcoin mobilo lietotni, hits pogu, un jums nosūta bitcoins par kopējo pasūtījuma summu.

Jūsu iPhone / iPad / iPod nedarbosies, jo Apple ir aizliegts Bitcoin saistītas lietotnes, kurām ir iespēja nosūtīt un saņemt bitcoins.

Pirms jūs sāktu, jums ir nepieciešams izlemt, vai vēlaties, lai jūsu Bitcoin maku uz jūsu Android ierīci (ērtāk tērēt un atlīdzības bitcoins, bet mazāk droša), vai, ja jūs vēlaties, lai jūsu maku citur (drošāk). Ir Bitcoin point-of-pārdošanas progr, kas strādā vai nu ar iespēju.

Es vēlos saglabāt savu maku Off My Device

Šī ir laba izvēle saglabājot bitcoins saņemat droši - jūsu Bitcoin maku nav nepieciešams būt jūsu ierīcē, lai pieņemtu Bitcoin. Jūs varat vienkārši parādīt Bitcoin adresi, kas pieder jūsu maku, un ir klienti nosūtīt maksājumus.

Ja jums nav jau ir Bitcoin maku, ņem apskatīt Getting Startedpage. Saņemiet Bitcoin maku, kas netiks saglabāta jūsu Android ierīcē.

Tad lejupielādēt un instalēt Coinbox lietotni savā Android ierīcē. Šī app būs jūsu point-of-pārdošanas (POS). Atverot lietotni, jums vajadzētu importēt adresi no Bitcoin maku, dodoties uz Coinbox izvēlni un izvēloties Bitcoin> Importēt kontu> Adrese Importēt:

Tad hit Scanbutton. Tas pavērs ierīces kameru, lai skenētu QR kodu. Norādiet to QR kodu no Bitcoin adreses no jūsu Bitcoin maku. Tas būs adrese klienti nosūta savus maksājumus.

Kad esat importējis adresi, jūs esat gatavs, lai sāktu veikt pasūtījumus. Jūs varat ievadīt jaunus pasūtījumus uz galvenā ekrāna. Par katru posteni uz pasūtījumu, varat ievadīt summu (cenu savā nacionālajā valūtā), un izvēles piezīmi. Hit + pogu, lai pievienotu vienumu secībā:

Pēc tam, kad rīkojums ir ievadīts, hit $ pogu augšējā labajā stūrī app. Jums tiks piedāvāts izvēlēties klienta maksājuma veidu. Šajā gadījumā, hit Bitcoinbutton. Tad QR kods tiek parādīts, kas satur gan jūsu Bitcoin maku adresi un pareizu daudzumu bitcoins (pamatojoties uz pašreizējo Bitcoin valūtas kursa). Parādiet to klientam, lai viņi varētu skenēt to ar savu Bitcoin seifu app un nosūtīsim jums maksājumu:

Pēc tam, kad klients ir nosūtīts maksājumu, app parādīs, ka pirkums ir pabeigts. Ja vēlaties skatīties darījums apstiprināt, dodieties uz Coinbox izvēlni un izvēlieties pārdošanas, un izvēlēties, kuras pārdošana jūs interesē pārdošana ir informācija tiks parādīti kopā ar darījuma apstiprinājuma skaits.:

Un tas, kā jūs pieņemat Bitcoin maksājumus ar Coinbox app. Bet ir dažas citas lietas, jūs varētu vēlēties, lai iestatītu uz Coinbox lietotni, pirms sākat Bitcoin pasūtījumu:

  Bitcoin Atlaide

 • Pēc noklusējuma Coinbox aizņem 5% atlaidi off visu pasūtījumu maksā ar Bitcoin. Lai atspējotu šo, dodieties uz Coinbox izvēlni un izvēlieties atlaidi un nodokļi. Pieskarieties 5% lauku blakus Bitcoin Discountand tipam 0 (ņemiet vērā, ka, vienkārši dzēšot 5. Jomā nav pietiekami, jums ir jāievada 0).
 • Iestatīt paroli

 • Ja vēlaties, varat iestatīt paroli Coinbox app, lai palīdzētu novērst kāds cits no mainīšanu Bitcoin adrese, valūtas un atlaides iestatījumus. Iet uz Coinbox izvēlni un izvēlieties Security. Izvēlieties un apstipriniet stipru paroli.

Ja jūs neesat ventilatoru no Coinbox point-of-pārdošanas app, vai izmantojot to pašu Bitcoin adresi katru darījumu, cits variants ir Blockchain Merchant app. Šī programma ir daudz vienkāršu saskarni un mazāk iespējas, bet rada jaunu Bitcoin saņem adresi par katru klienta pasūtījuma. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka maksājuma pieprasījums QR kodus, lai lietotni ģenerētie punktu Bitcoin adreses kontrolē Blockchain.info. Tas nozīmē, ka visi klientu maksājumi, vispirms doties uz ģenerēto Blockchain.infoaddress, kas galu galā tiek nosūtīti kā jaunu darījumu ar savu Bitcoin adresi. Tas palīdz aizsargāt jūsu Bitcoin privātumu (ti padara to grūtāk, lai klienti varētu zināt, cik daudz bitcoins ir jūsu adresē), bet arī nozīmē, ka visi maksājumi iet caur Blockchain.info pirkstiem.

I Want My maks My Device

Lejupielādējiet micēlija lietotni. Daudzi Bitcoiners piekrīt, ka tas ir labākais Bitcoin maku Android, jo tā ir t funkcijas, tai skaitā pamata point-of-pārdošanas (POS) funkcionalitāti.

Backup Jūsu Micēlijs privātā atslēga

Pirmā lieta, jums vajadzētu darīt, ir rezerves privāto atslēgu, lai šifrētu PDF. Rezultāts Backup Missingbutton, un pēc tam hit Backupbutton:

Micēlijs tad ģenerēt un šifrētu PDF backup jūsu privāto atslēgu. Jums vajadzētu pierakstīt parādīto paroli rezerves, un uzglabāt to drošā vietā. Kad Micēlijs pabeidz ģenerēšanas rezerves PDF, jums vajadzētu tad kopēt to uz citu ierīci, datoru vai tiešsaistes uzglabāšanas glabāšanā. Rezultāts Share PDFbutton to nosūtīt sev vai uzglabāt to mākoni.

Ja jūs vēlaties, lai manuāli pārvietotu rezerves PDF uz jūsu ārējo SD karti vai citur, rezerves PDF failu var atrast šajā direktorijā savā Android ierīcē:

Fails tiks ar nosaukumu micēlijs-back-XX-XX-XX-X.XX.pdf, kur X ir būs datumu un laiku, kad tika izveidots rezerves.

Tā ir arī laba ideja, lai pārbaudītu jūsu PDF rezerves, kad tā ir pabeigta. Rezultāts Pārbaudiet Backupbutton un izmantot ierīces kameru, lai skenētu QR kodu Šifrētajiem Privātā Keyon PDF rezerves:

Jums tiks piedāvāts ievadīt 15 rakstzīmju paroli rezerves. Micēlijs tad atšifrēt un pārbaudīt rezerves, un parādīt veiksmes ziņu par pabeigšanas:

Katru reizi, kad jūs izveidot jaunu saņemšanas adresi micēlijs jums vajadzētu atkārtot šo dublēšanas procesu attiecīgo privāto atslēgu. Katru privātā atslēga micēlijs būtu savs rezerves PDF.

Pieņemšana norēķini ar micēlija

Par Balancetab uz micēlija lietotnes, hit Receivebutton. Tas parādīs savu aktīvo Bitcoin adresi un tās QR kodu. Lai radītu konkrētu maksājuma summu par klientu, hit tastatūras ikonu zem fakultatīvās summas. Sākumā, jums tiks piedāvāts ievadīt summu mBTC (millibitcoins):

Lai ievadītu summu vietējā valūtā, pieskarieties mBTC taisnstūra augšējā labajā stūrī. Ja jums ir tīkla savienojums, tagad vajadzētu parādīt konvertē summu vietējā valūtā. Tas ir balstīts uz dzīvu Bitcoin maiņas kursu:

Hit OKbutton, kad esat pabeidzis, un atjaunināts QR kods tiks parādīts, kas satur, ko esat ievadījis. Parādiet to savam klientam, un viņi var skenēt to ar savu Bitcoin seifu app un nosūtīt jums Bitcoin maksājumu:

Pēc tam, kad klients ir nosūtījis Bitcoin maksājumu, micēlija rādīs maksājumu par Transactionstab. Izmantojiet apļveida bultiņas augšpusē cilnes, lai atsvaidzinātu displeju un skaitu apstiprinājumu.

Jūs varat apskatīt papildu informāciju par darījumu, pieskaroties to un pieskaroties Parādīt Detailsat augšējā ekrāna.

Pieņemot Bitcoin savā mājas lapā

Manual metode

Lai pārdotu preces manuāli Bitcoin savā mājas lapā, sniedz klientiem sazināties ar jums, ja viņi vēlas iegādāties kaut ko. Tas var būt vai nu formas iesniegumu uz jūsu vietni vai vienkārši e-pasta adrese.

Kad esat sazinājies ar jaunu rīkojumu, jūs atbildēt uz tiem ar Bitcoin summu un Bitcoin norēķinu adresi:

  Pirmkārt, iet uz bitcoinaverage.comand iegūtu pašreizējo Bitcoin maiņas kursu jūsu vietējā valūtā. Jūs to izmantot, lai pārvērstu pasūtījuma kopējo summu no vietējā valūtā bitcoins. Šis pakalpojums nodrošina vidējo Bitcoin maiņas kursu apvienojumā no visiem lielākajiem tiešsaistes biržās. Mēs izmantojam maiņas kursu 1 BTC = $ 620 USD par atlikušo šī piemēra.

  Noteikt kopējo summu bitcoins viņi ir parādā jums dalot pasūtījuma cenu (vietējā valūtā), ko Bitcoin maiņas kursu un kārtā uz 8 zīmēm aiz komata. Piemēram, ja pasūtījuma summa ir $ 135, tad pasūtījuma summa ir bitcoins būtu 0,21774194 BTC (ti, $ 135 ÷ $ 620 =,217741935 = ~ 0,21774194 BTC).

  Atveriet savu Bitcoin maku un radīt jaunu adresi. Klients tiks nosūtot savu Bitcoin maksājumu to.

  Uzrakstiet viņiem atbildi ar savu jauno Bitcoin adresi, kopējo summu bitcoins un valūtas kursu, kuru izmantojāt, lai noteiktu kopējo summu. Piemēram:

  Kad jūs saņemat Bitcoin maksājumu no klienta, pagaidiet darījuma sasniegs 6 apstiprinājumus pirms nosūtīšanas veic pasūtījumu. Tā ņemšu apmēram stundu. Tas ievērojami samazina iespēju, ka klients varētu veiksmīgi pull off dubultā tēriņu mēģinājumu (un scam jūs no maksājuma).

Atmaksa

Ja jums ir nepieciešams, lai sniegtu klientam Bitcoin atmaksu, sazināties ar viņiem, lai saņemtu maksājumu adresi. Tā ir slikta ideja, lai nosūtītu kompensācijas uz adresi viņi nosūtīja jums norēķinu from.This ir tāpēc, ka klients varētu būt, izmantojot tiešsaistes maku, kura vairs nevar nodrošināt klientu piekļuvi klienta iepriekšēju sūtītāja adresi, kas nozīmē, ka Bitcoins varētu tikt zaudēta.

Automatizētā metodes

Par automatizētas do-it-yourself Bitcoin maksājumu, jums ir nepieciešams, lai būtu gatavi saņemt rokas netīras. Par laimi, bezmaksas atvērtā koda plugins jau ir izveidotas daudzas iepirkumu grozs saskarnes.

Woocommerce

 • Bitcoin Maksājumi par WooCommerce
  • Ļauj pieņemt Bitcoin maksājumus, sniedzot savu Electrumwallet publisko galveno atslēgu.
  • Neprasa jūsu electrum privāto atslēgu
  • Rada jaunas adreses katram pasūtījumam.
  • Nosaka apmaiņa izmantojot bitcoinaverage.com, bitcoincharts.com vai bitpay.com
  • GitHub: https://github.com/gesman/bitcoin-payments-for-woocommerce

Magento

 • Bitcoin (JSON-RPC)
  • Piezīme: šis spraudnis vairs būt funkcionālas vai atbalsta tās izstrādātāju
  • Izveido jaunu Bitcoin adresi katram pasūtījumam.
  • Balstās uz bitcoind darbojas uzņēmējas serveri.
  • Izmanto cron uzdevumu, lai apstiprinātu Bitcoin maksājumus
  • Iegūst maiņas kursu no bitcoincharts.com
  • GitHub:

Atsauces

 • Kā pieņemt Bitcoin, maziem businesses- Bitcoin Wiki
 • Merchant Howto- Bitcoin Wiki

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Iegūstiet Brand New CryptoSteel maku vai 40 dolāru vērtu bitkīnu

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Robocoin 2.0 paziņoja par jaunām Bitcoin banku funkcijām

Post Bitcoin

Kā tūlīt nopirkt Bitcoins Ar kredītkartes čeku, čeku, skaidru naudu

Post Bitcoin

Lietotnes pārskatīšana: Mycelium Bitcoin maku Android ierīcēm

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Post Bitcoin

ASV mārketinga speciālisti jau uzsākuši pārdot zīdsatiksmes bitikoņas

Post Bitcoin

Trauku satelīta TV Lai sāktu pieņemt Bitcoin līdz septembra beigām

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin iet uz leju?

Post Bitcoin

Iegūstiet biļeti uz Inside Bitcoins New York (2015. gada 27. aprīlis)

Post Bitcoin

Kapitāls Viens darbā Bitcoin pētnieki

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums