Nopirkt bitikinus tieši no personas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Nopirkt bitikinus tieši no personas

Nopirkt bitikinus tieši no personas

Iegādājoties bitcoins tieši no citas personas, var būt viens no ātrākajiem un anonīmiem veidiem, kā iegūt bitcoins. Vairumā gadījumu, jums nebūs jāiesniedz dokumenti, kas apliecina jūsu identitāti vai gaidīt pārbaudes laiku. Un, ja maksā skaidrā naudā aci pret aci ar citu personu, nav nepieciešams atklāt savu vārdu, adresi, vai personas datus.

Izaicinājums ir atrast citu uzticamu personu, kas vēlas pārdot summu bitcoins vēlaties par cenu, ko esat gatavs maksāt ar norunātu maksājumu metodi. Online tirgiem pastāv, lai palīdzētu pircējiem un pārdevējiem atrast viens otru, ļaujot ievietot reklāmas par summu bitcoins viņi pērkot vai pārdodot, kā arī vēlamo cenu. Turklāt, daži no šiem mājas lapas, piemēram, localbitcoins.com, piedāvā darījuma pakalpojumu, kas aizsargā Bitcoin pircējus no viltus piedāvājumiem un visus 0 apstiprinājuma dubultā tēriņu mēģinājumus. Turklāt, pakalpojumu iebūvēto lietotāju atsauksmes sistēma var palīdzēt jums noteikt uzticamus cilvēkus tirdzniecībai ar to, kā arī izveidot savu reputāciju.

Persona-to-Person Bitcoin tirdzniecības vietas

Priekšrocības

  • Persona-to-person darījumi parasti ir ātrāk, nekā izmantojot apmaiņu.
  • Iegādājoties bitcoins ar naudu no citu personu ir visvairāk anonīms veids, kā iegādāties bitcoins.

Trūkumi

  • Pārdevēji atzīmētu savu cenu, lai viņi varētu veikt nelielu peļņu par savu laiku un pakalpojumu - jūs parasti galu galā maksāt nedaudz augstāku cenu par Bitcoin nekā jūs uz apmaiņu.

Daži padomi

  • Tirdzniecība ar lietotājiem, kas ir augsts atsauksmes score, un liels skaits trades.Most tirgiem izsekot reputācijas tirgotāju starpniecību atsauksmes. Tirgotāja reputācija ir svarīga viņu turpināt uzņēmējdarbību, jo tas rada uzticību. Tātad šie uzņēmēji ir pierādījuši sevi uzticamu ar citiem, būs augsts atgriezeniskās rezultātu (aptuveni 100%), un parasti lielu skaitu darījumu. Tur ir daudz mazāks risks, kas saistīts, veicot darījumus ar uzņēmējdarbību tirgotāju.
  • Neturiet lielu valsts valūtā vai bitcoins noguldīto uz marketplace.There vienmēr ir risks, ka pakalpojums var pēkšņi slēgtas, un jūsu līdzekļi vairs nebūs pieejami jums (skatīt MtGox plūdi). Mēģiniet tikai iemaksāt nepieciešamo summu, un pēc tam atsaukt savus bitcoins pēc tirdzniecības vai pirkums ir pabeigts.
  • Izmantojiet PGP / GPG šifrēta ziņas par papildu slānis anonimitāti (papildu).Messages ka jums nosūtīt citiem tirgotājiem par šiem tirgiem ir uzglabāti vienkāršā tekstā par pakalpojuma serveriem. Izmantojot PGP / GPG šifrēt šos ziņojumus, palīdzēs ierobežot redzamību personu identificējošu informāciju (ti, Meetup adresi, savu īsto vārdu, savu piegādes adresi, utt), lai tikai personai, kuru tirdzniecību ar. Trešās personas, piemēram, Marketplace dienesta vai tiesībaizsardzības, nevarēs atšifrēt šifrētu tekstu. Tātad, uzsākot tirdzniecību, vispirms pārbaudiet, ja pārdevējs ir sabiedriskā PGP / GPG atslēgu un palūdziet, lai nosūtītu to jums. Pēc tam Jūs varat to izmantot, lai šifrētu konfidenciālu tekstu par sevi un tirdzniecību; šifrētu teksts būs lasāms pārdevējam tikai. Tas ir, protams, ja viņi nolemj dalīties tajā ar citiem.

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Uzzināt labāko veidu, kā nopirkt Bitcoins anonīmi ASV

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Ievade un izlaide - paskaidrots Bitcoin maiņa

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

CoinMX pārskats - vai tā ir uzticama Bitcoin apmaiņa?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

OP-ED: Glenns Beks ir labs Bitcoin

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Īss Bitcoin rokasgrāmatas iesācējiem - peļņa, kad Bitcoin cenas pazeminās

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers