Bitēnu pirkšana no ATM | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitēnu pirkšana no ATM

Bitēnu pirkšana no ATM

Bitcoin bankomātos (bankomāti) ir atsperīga up visā pasaulē. Tie ir ērts veids, kā iegādāties bitcoins ar skaidru naudu bez notiek tiešsaistē vai mijiedarbojas ar citu cilvēku. Bet ir dažas svarīgas lietas, kas zināms par Bitcoin bankomātiem pirms pirkuma veikšanas:

 • Daudzi Bitcoin Bankomāti ir viena virziena: nozīmē, ka jūs varat iegādāties bitcoins, bet nevar pārdot (vai otrādi).
 • Meklējot Bitcoin bankomātu pie jums var būt sarežģīts uzdevums. Daudzas valdības ir stingri finanšu noteikumi, kas nosaka, kur un kādos apstākļos bankomāts var uzstādīt.
 • Tā Bitcoin bankomāti var būt pakļauta noteikumiem, jums var būt nepieciešams, lai pierādītu savu identitāti, ņemot pirkstu nospiedumus, rokas plaukstu un / vai valsts ID karti skenēta ar ATM. Tas viss ir atkarīgs no modeļa ATM un jurisdikcijā, kurā tā ir uzstādīta.

Kā Bitcoin ATM Works

Bitcoin bankomāti iztikt bitcoins par nacionālās valūtas (naudas), un, ja mašīna ir divvirzienu, tas var papildus iztikt naudu par bitcoins.

Bitcoins tiek padoti vai nu pircēja paša Bitcoin maku (caur skenēts QR kodu pircēja mobilās ierīces vai papīra maku), vai uz papīra maku radīto un iespiests ar ATM brīdī iegādi. Pirkuma cena ir atkarīga no pašreizējo Bitcoin valūtas kursu, kuru ATM izgūst no interneta reālā laikā. Arī papildu procents maksa tiek iekasēta no bankomāta par pakalpojumu un ņemt vērā cenu.

ATM nu ir zināma Bitcoins pārdot speciālā maku, vai arī tas savieno ar tiešsaistes apmaiņas iegādāties bitcoins reāllaikā vārdā pircējam. Izmantotā metode ir balstīta uz to, kā mašīna tika konfigurēts īpašnieks, un to, vai reālā laika starpniecības bitcoins ir atļauts savu īpašo jurisdikciju. Piemēram, no Teksasas štata, Bitcoin bankomāti var likumīgi izmantot bez naudas raidītāja licenci, ja bankomāts nav notmake reāllaikā pēc pieprasījuma pirkumi no 3rd Party apmaiņu vārdā pircējam.

Iegādes procesa

Bitcoin ATM iegādes process parasti notiek kaut kas līdzīgs šim:

  Jūs ejat uz ATM un skenēt QR kodu adresi jūsu Bitcoin maku (ti, kas atrodas uz mobilo ierīci vai papīra maku) ar ATM skeneris. Šī ir adrese jūsu iegādātās bitcoins tiks nosūtīts. Ja jums nav Bitcoin maku, daudzos gadījumos, iekārta piedāvā iespēju radīt un drukāt papīra maku, lai jūs, kad pirkums ir pabeigts.

  Atkarībā no ATM, kā tas tika konfigurēts, un jurisdikciju finanšu noteikumiem, jums var lūgt, lai skenētu jūsu roku, pirkstu nospiedumi, vai jūsu valsts ID karti. Tas ir veids, kā jūsu identitāte ir saistīta ar darījumu un naudas atmazgāšanas apkarošanas pirkšanu / pārdošanas ierobežojumi tiek īstenoti. Dažos gadījumos jums nebūs jānorāda jebkurai identificēšanai, kas nozīmē, jūs varat iegādāties bitcoins 100% anonīmi.

  Ievadiet summu bitcoins vēlaties iegādāties, vai summu valsts valūtā, kuru vēlaties tērēt. Summa, kuru jūs varat iegādāties var ierobežot, pamatojoties uz finanšu noteikumiem un apjomu bitcoins pieejami mašīnas maku.

  Ievietojiet savu naudu, un pagaidiet dažas sekundes, kā jūsu iegādātās bitcoins tiek sūtīta uz jūsu Bitcoin maku adresi. Ja esat izvēlējies papīra maku, lai tiktu radīts, tas tiks izdrukāts un jūsu iegādātās bitcoins tiks ielādēta tās publiskajā adresi.

Meklējot Bitcoin ATM

Visvairāk up-to-dienas resurss, lai atrastu Bitcoin bankomātu ir Bitcoin ATM Mapwebsite. Tā ir pasaules karti zināmo Bitcoin bankomāti, ATM ir maksas, un lietotāju atsauksmes par katru vietu.

Vietnes Coin ATM Radarand Bitcoin ATM koriģētājs arī kartes Bitcoin bankomātu atrašanās vietas, bet to sarakstus neliekas tik nesen.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Attiecība starp kriptvulāci un sociālo mediju

Post Bitcoin

Vai man vajadzētu ieguldīt Bitcoin 2018. gadā? Šeit ir 4 lietas, kas jums jāzina

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

IRS etiķetes Bitcoin īpašums NOT valūta

Post Bitcoin

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Post Bitcoin

Vairāk Bitcoin bankas automātu Apvienotajā Karalistē, robotprogrammatūras, kas sajaucas ar BTC un Amazon jauno patentu

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Oficiālā FTC sūdzība pret Butterfly Labs iegūta