Kā nopirkt Bitcoins no Exchange | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Bitcoins no Exchange

Kā nopirkt Bitcoins no Exchange

Bitcoin exchangesand outletscan ir ļoti ērts veids, kā iegādāties bitcoins. Šīs mājas lapas ir tiešsaistes pakalpojumi, kas pieņem noguldījumus no nacionālās valūtas, un ļauj jums iegādāties bitcoins, bet uzlādes maksu procentu par katru pirkumu vai tirdzniecību. Par negatīvie ir tas, ka daži būs nepieciešama, lai jūs, lai pierādītu savu identitāti, un maksāt, izmantojot bankas kontu vai pārskaitījumu.

Soļi Pirkšana Bitcoins par Biržas vai Outlet

Lai iegādātos bitcoins par lielāko daļu apmaiņu un vietās, jums nepieciešams e-pastu, ar bankas kontu, kādu summu valsts valūtā šajā bankas kontā (lai veiktu pirkumu, protams). Daži apmaiņa var arī pieprasīt, adresi un skenēta foto ID jāiesniedz. Pašlaik Virwoxexchange neprasa ID pārbaudei vai bankas kontu, un jūs varat izmantot Paypal vai kredītkarti (netieši) pirkuma bitcoins. Bet vairumā gadījumu, jums ir sekot soļiem līdzīgi tiem zemāk nopirkt bitcoins ar tiešsaistes pakalpojumiem.

  Pierakstīties uz kontu pakalpojums tīmekļa vietnē (skatīt zemāk sarakstu). Jums būs nepieciešams ievadīt savu e-pasta adresi, un, iespējams, dzīvesvietas valsti attiecībā uz šo soli. Piezīme: Jūs, iespējams, nevarēsiet pierakstīties vai tirdzniecībai, ja pakalpojums nedarbojas vai atbalstīt savu valsti.

  Sniedziet personisko informāciju, lai jūsu identitāti var pārbaudīt. Lielākā daļa valstu īstenot nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas noteikumi (ko sauc par AML / KYC ASV), kas nepieciešama pakalpojumu apstiprināt savu klientu identitāti, pirms tie var veikt uzņēmējdarbību. Nepieciešamā informācija parasti ir jūsu adrese, skenējot jūsu foto ID, un, iespējams, jūsu valsts ID numuru.

  Pagaidiet jūsu identitāti jāpārbauda pakalpojumu. Pakalpojums ir jāpārbauda, ​​vai jūsu foto ID nav viltota, un ka jūsu vārds nav sarakstā teroristiem un indivīdu sankcijas. Tās var arī mēģināt, lai apstiprinātu savu adresi. Atkarībā no valsts un pakalpojumu, šis process var ilgt jebkur no dažām stundām līdz dažām nedēļām.

  Noguldīt nacionālo valūtu ar pakalpojumu. Pieejamie noguldījumu metodes būs atkarīgs no pakalpojumu un valsti. Tie svārstās no bankas konta naudas noguldījumus, naudas pārskaitījumu, ACH bankas pārskaitījumu, SEPA depozītu, vai pārbaudīt pa pastu. Dienesta mājas lapā vajadzētu būt detalizētus norādījumus par to, kā veikt noguldījumu vai saistīt savu bankas kontu, lai to pakalpojumu.

  Vieta pirkšanas rīkojumu par dienesta tīmekļa vietnē summu bitcoins vēlaties, un cenu, kuru esat gatavs maksāt par Bitcoin (aka ierobežojums pasūtījuma). Vai jūs varētu veikt pasūtījumu iegādāties noteiktu daudzumu bitcoins pie lētākā pieejamā cena (aka tirgus pasūtījuma). Jebkurā gadījumā, ja pastāv atbilstoša pārdot rīkojums (-as) par pakalpojuma pasūtījumu, tirdzniecības tiks automātiski izpildīts, un valsts valūtā, tiks atskaitīta no jūsu konta, un bitcoins tiks ieskaitīta Jūsu kontā. Pakalpojums būs arī iekasēt nelielu procentu maksu, pamatojoties uz izmaksām tirdzniecību.

  Izņemt savu jauniegūto bitcoins uz savu Bitcoin maku.

Kāda ir atšķirība starp Bitcoin Exchange un Bitcoin Outlet

Kaut arī apmaiņa un noieta var parādīties darīt to pašu, kā viņi veic darījumus saviem klientiem ir atšķirīgs. Apmaiņa atvieglo darījumus starp pircējiem un pārdevējiem, kuri pasūtījumus ar pakalpojumu. Ja kāda pircēja pasūtījuma cena atbilst pārdevēja pasūtījuma cenu, valūtas tirdzniecība līdzekļus starp diviem cilvēkiem.

Kontaktligzdai, no otras puses, pārdod bitcoins tieši klientiem no savām rezervēm, ka viņi iegādājušies paši. Ja izejas nav pietiekami Bitcoin rezerves uz rokas par pasūtījumu, viņi var pirkt un pārdot bitcoins par savu klientu vārdā, izmantojot apmaiņu (kas var būt nepieciešams papildu laiks). Outlets parasti augstāku maksu nekā biržās, bet ir vairāk vienkāršotu pasūtīšanas procesu. Apmaiņa ir vairāk uzlabotas pasūtīšanas iespējas, bet pieejamie iegādei bitcoins ir ierobežoti līdz pārdošanas uzdevumu citi cilvēki laiduši.

Pārbaudiet sarakstu belowfor cienījamu Bitcoin apmaiņu un vietās.

Tl; dr, Bitcoin apmaiņa saskaņot līdz cilvēkiem, kas vēlas pirkt un pārdot bitcoins, un izpildīt darījumu viņu vārdā. Bitcoin vietās pārdod bitcoins tieši jums.

Priekšrocības

 • Ērtāk nekā tikšanās tirgoties ar personu, aci pret aci.
 • Apmaiņa ar liela apjoma pasūtījumu parasti ir vislabākās cenas.

Trūkumi

 • Jums ir jāuzticas pakalpojums nav nozagt jūsu līdzekļus un būt šķīdinātāju.
 • Pērkot no pakalpojuma, nav anonīms. Jūsu identitāte var būt saistīts ar bitcoins jūs iegādājaties, ja pakalpojums ir ieraksti tiek arvien noplūdis vai subpoenaed ko valsts iestāde. Bez tam, tur būs papīra taka izņemšanu un noguldījumu, kas saistīti ar jūsu bankas kontā.
 • Apmaiņa un noieta iekasēt maksu par darījumiem, kā arī var iekasēt maksu par noguldījumiem un izņemšanu. Jūsu banka var arī iekasēt papildu maksu par naudas pārskaitījumiem uz un no pakalpojumu (ti, par pārskaitījumiem maksa).
 • Getting nacionālo valūtu, un no apmaiņas vai kontaktligzdai reizēm var aizņemt ilgu laiku, ja pakalpojums tiek piedzīvo lielu daudzumu noguldījumu un izņemšanas. Tas parasti ir dēļ ikdienas robežas, ka bankas vieta uz kopējo summu valsts valūtas darījumu, ka pakalpojums ir atļauts veikt.

Daži padomi

 • Neturiet lielu valsts valūtā vai bitcoins noguldīti uz biržā vai outlet.There vienmēr ir risks, ka pakalpojums var pēkšņi slēgtas, un jūsu līdzekļi vairs nebūs pieejami jums (skatīt MtGox plūdi). Ja vien jūs esat dienu uzņēmējs vai mēģina gūt peļņu no patvaļas iespējas, tikai iemaksāt nepieciešamo summu, un pēc tam atsaukt savus bitcoins pēc tirdzniecības vai pirkums ir pabeigts.
 • Tikai veikt darījumus ar lielu apmaiņu vai outlet.Avoid pakalpojumiem, kas nav uzskaitīt savu fizisko atrašanās vietu vai vada anonīmu vienībām.

Lielākie Bitcoin apmaiņa un Outlets

Pakalpojumi Tālāk ir daži no visvairāk uzticas, kad runa ir par tirdzniecības Bitcoin.

Kur atrast Citas Bitcoin apmaiņa

Iepriekš nav visaptverošs saraksts ar visiem Bitcoin apmaiņu - sekojiet līdzi, vairāk tiks publicēta, kā es tos pārbaudīt. Ja jūsu valsts nav pieejama uz jebkuru no iepriekš minētajiem apmaiņu, apmeklējiet šo teritoriju Bitcoin Pageand Bitcoin Chartsfor sarakstu gandrīz visas aktīvās Bitcoin apmaiņu.

 

Bitcoin Video Crash Course

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 12.-18

Post Bitcoin

Holivudas slimnīca Pays Hackers 40 Bitcoin Worth $ 17,000, lai atbrīvotu datorus

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Kā apmaksāt Bitcoin nodokļus Amerikas Savienotajās Valstīs

Post Bitcoin

Google, Yahoo Pievienot Bitcoin cenas uz finanšu indeksu!

Post Bitcoin

Intervija ar BitXBay Charly Clinton, Bitcoin Marketplace

Post Bitcoin

Vai tu mīli Bitcoin? Tad jums jāzina, kas ir 51 procentu uzbrukums

Post Bitcoin

Pārskats: BTCRock

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Lamassu jaunā Bitcoin ATM automātika ir ieinteresēta vairāk nekā 40 valstīs

Post Bitcoin

Uzlabosim kopā

Post Bitcoin

Ievads Bitcoin un Blockchain Technology