Kā pārdot stuff Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pārdot stuff Bitcoin

Kā pārdot stuff Bitcoin

Got dažas personīgās mantas vēlaties atbrīvoties no? Vēlaties veikt dažas ātri bitcoins? Tad jūs esat atradusi pareizo ceļvedi dara tikai to, ka partneri!

Kā tas darbojas?

Pārdodot savu stuff tiešsaistē bitcoins ir tāpat kā pārdot savu stuff par naudas / Paypal / utt. Craigslist vai ebay. Tu post reklāmu tīmekļa vietnē, kas raksturo izstrādājumu (-us), ko jūs cenšaties pārdot, un potenciālie pircēji sazināsies ar jums vai vietu cenas.

Ja preces jūsu tirgotie lejupielādējama vai pietiekami mazs, lai būtu nosūtīti, jums nekad nav atklāt savu identitāti, vai apmierinātu pircēju personīgi. Ja jūs pārdodat lielāku objektu (auto, nekustamo īpašumu uc), jūs, iespējams, ir ieplānot tikšanos, lai apmierinātu pircēju un pabeigtu darījumu.

Kas iet pirmais?

Ja pircējs nosūta bitcoins vispirms? Vai būtu pārdevējs kuģis objektu vispirms? Kā pārdevējs, jūs saņemsiet, lai padarītu savu noteikumiem par pārdošanu. Jūs varat pieprasīt, lai pircējs nosūta bitcoins pirmās. Tomēr, es nevarētu ieteikt to darīt, ja vien jums ir izveidota reputāciju kā godīgs pārdevējs. Ja tu esi zināms pārdevējs, jūs nesaņemsiet nevienu ieinteresētu pircēju. Bitcoin darījumi ir neatgriezeniska, tāpēc nav nekādas pircēja aizsardzību pieejamu pret pārdevējiem, kas nav piegādāt preces.

Ēka savu reputāciju kā Bitcoin Pārdevējs

Lai palīdzētu veidot savu reputāciju, pieturēties pie reklāmas tīmekļa vietnēs, kas ir iebūvēts atgriezeniskās informācijas sistēmu. Vai dažas darījumus ar jau izveidotiem pircējiem. Jūs varētu darīt dažas sākotnējās pārdošanas, kur jums piedāvās nosūtīt objektus, pirmkārt, un pircēji varēs nosūtīt bitcoins kad tie esam saņēmuši objektus. Ja jūs gatavojas nosūtīt savas preces, pirmkārt, tas ir labākais, lai pieprasīt, lai pircējs ir nostiprinājusies reputācija, lai samazinātu jūsu izredzes zaudējumus. Tur vienmēr ir iespēja, ka pircējs nekad var nosūtīt bitcoins pēc preces saņemšanas.

Izmantot Darījuma

Labākais politika jauniem pārdevējiem un pircējiem, ir izmantot 3rd Party darījuma pakalpojumu. Tas var izmaksāt nelielu procentu maksu, bet tā palīdz aizsargāt gan pircējiem, gan pārdevējiem no krāpniekiem, jo ​​cienījama un vienaldzīgi 3rd puse rīkojas līdzekļus un atrisina strīdus. Lielākā daļa pircēju un pārdevēji uzstāt, izmantojot darījuma pakalpojumu darījumiem ar jauniem indivīdiem. Tas darbojas šādi:

  Pircējs ieskaita summa bitcoins postenim ar cienījamu 3rd Party darījuma pakalpojumu. Tas pierāda, tie ir līdzekļi, lai veiktu pirkumu.

  Darījuma dienests paziņo pārdevējam, ka bitcoins ir noguldīto pilnībā. Šajā brīdī darījuma pakalpojums parasti aizņem savu maksu (kas var būt jāmaksā pārdevējs, pircējs, vai piecdesmit piecdesmit sadalījumā pa abiem).

  Pārdevējs kuģi vai roku pār posteņiem pircējam.

  Kad pircējs saņem preces un pārbauda tos, viņi sazināties ar darījuma pakalpojumu atbrīvot bitcoins pārdevējam.

  Darījuma dienests nosūta bitcoins pārdevējam. Gatavs darījums.

Ja ir kādi strīdi (ti, pircējs apgalvo preces viņi saņēma tika bojāta, nevis kā aprakstīts, vai nekad pat ieradās), tas ir atkarīgs no darījuma pakalpojumu, lai to atrisinātu. Kā pārdevējs, jums vajadzētu darīt katru mēģinājumu dokuments, un pierādīt to, ka preces jūs pārdošanas ir paredzēts kā sākotnēji aprakstīts. Daži piemēri:

 • Fotogrāfija vai video pirms nosūtīšanas vai nodošanas tos izslēgt preces un to stāvoklis.
 • Fotogrāfija vai video pats iesaiņošanas preču pasta piegādi.
 • Saņemt izsekošanas numuru iepakojuma, vai parakstu uz piegādi, vai pierādījums-of-piegādes saņemšanu.

Paskatieties kādu ieteicamo Darījuma Services katrs no tiem ir laba reputācija, un parasti uzticas Bitcoin kopienai.

Kur pārdot savu stuff Online

Uzzināt vairāk nekā 99% iedzīvotāju par Bitcoin. Vienu e-pastu dienā 7 dienas, īsās un izglītības (garantēta). 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Charlie Shrem ieslodzījuma teikums, Bitcoin popularitāte Google un daudz ko citu

Post Bitcoin

GAWMiners: Kas ir HashCoin, HashBase un HashPool?

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Nedēļas Bitcoin cenu analīze un prognozēšana 1

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu, izplatot vārdu par Bitcoin

Post Bitcoin

Jody Drake of Butterfly Labs Prasības Nevar nopirkt Pārtikas preces

Post Bitcoin

Viedi līgumi ar Bitcoin

Post Bitcoin

Ievads Bitcoin un Blockchain Technology

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Pirkt Bitcoins ar Paypal - soli pa solim Tutorial