5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Nav ziņu par to, ka Paypal ir noliegt cilvēkiem iespēju iegādāties Bitcoins ar saviem pakalpojumiem. Tas ir rakstīts skaļi un skaidri PayPal TOSthat tie neaptver ciparu precēm, un tas noved pie jautājuma par atdošanu. Līdz ar to ikviens cenšas pārdot Bitcoin ar Paypal, iespējams, tiks apturēta no Paypal.

Tas nozīmē, ka pastāv vēl dažas iespējas, lai varētu iegādāties Bitcoins izmantojot PayPal kontu. Lielākā daļa no tām ir tālu no ideāla, bet, ja jums ir nepieciešams, lai iegūtu nelielu daudzumu, un tā ir viena reize lieta, jūs varat apsvērt tos.

1. Variants - nopirkt Bitcoins ar Paypal starpniecību Virwox

Tas, iespējams, ir vecākā un lielākā daļa izmēģināti sistēma grāmatā. Mēs esam rakstījuši par šo methodmany reizes, un tas, šķiet, darbojas diezgan labi. Galvenie mīnusi pērk caur Virwoxis ka maksa ir ļoti augsts (var sasniegt aptuveni% 15), un dažreiz jūs vienkārši nav get apstiprinātas. Tur ir tā, ka tas ir izmēģināts un pārbaudīts, kas nozīmē zemu scam iespēju.

2. Variants - nopirkt Bitcoins ar Paypal caur vietējiem Bitcoins

Vietējā Bitcoins ir tirgus vieta, pircējiem un pārdevējiem Bitcoin. Izmantojot šo saskarni, kuru, iespējams, var atrast kādu, kas pārdod Bitcoins caur Paypal. Šīs metodes mīnusi ir tas, ka jūs nezināt, kas jums ir darīšana ar, un lielākā daļa no pārdevēja tur piedāvā šaubīgi norādījumus, lai nav get nozvejotas ar Paypal. Tur ir tā, ka jūs saņemsiet Bitcoin parasti ātrāk nekā Virwox un maksa ir daudz zemāka. Lai iegūtu pilnu informāciju, izlasiet mūsu pamācību.

3. Variants - nopirkt Bitcoins ar Paypal starpniecību Bitcoin Insanity

Jums var būt dzirdējuši par Bitcoin Insanity. Viņi apgalvo, ka pārdot jums Bitcoin ar Paypal piemaksas. Tomēr pēc tam, kad es esmu darīts kādu pētījumu tiešsaistē Es nevarēju atrast nevienu tiešsaistes aktivitāti uzņēmums pēc 2014. Gada oktobra man nav testētas metode sevi, bet no vispārējiem izskatās tā uz Bitcointalk uzņēmums sāka no labi un pēc tam vienkārši plained pazuda. Facebookand Twitterprofile nav atjaunināti gandrīz gadu, kā arī. Secinājums - es gribētu palikt prom tagad...

4. Variants - nopirkt Bitcoins ar Paypal starpniecību Brawker

Brawker ir cita pieeja visai atdošanas jautājumu. Tā vietā, ļaujot iegādāties Bitcoins ar Paypal tieši tas atbilst jums uz augšu ar kādu, kurš vēlas iegādāties kaut ko internetā. Jūs pērkat preci viņiem ar Paypal, un viņi jums nosūtīt Bitcoins pretī. Viss process šķiet diezgan sarežģīti man kā parādīts šajā īsajā video.

5. Variants - nopirkt Bitcoin CFD cauri Plus500or Avatrade

Ja jūs interesē tikai iegādāties Bitcoins lai spekulēt par cenu un gūt peļņu, jūs varat vienkārši nopirkt Bitcoin CFD caur Avatrade vai Plus500. Es esmu uzrakstījis pirms par Bitcoin CFDsand būtībā tas nozīmē, ka jūs mēģināt prognozēt Bitcoin nākotnes cenu. Tas nav iegūt jums faktisko Bitcoins, bet, tā kā jūs neesat faktiski pērk Bitcoins varat izmantot Paypal šo metodi. Atcerieties, ka tad, kad tirdzniecības CFD jūsu kapitāls ir apdraudēta, un tas ir galvenokārt piemērota pieredzējušiem tirgotājiem.

Joprojām nav viegls veids, kā iegādāties Bitcoins ar Paypal 2015. Gadā

Apkopojot lietām augšu, lai gan gandrīz 2 gadus ir ielīmēts, kopš es esmu uzrakstījis savu pirmo pamācību par šo jautājumu joprojām nav viegls veids, kā to izdarīt. Paypal ir izrādījusi lielu interesi par Bitcoin un pat daži partnershipsbut vienkāršs risinājums šai problēmai ir vēl jāskata. Ņemot teica, ka jautājums par pērkot Bitcoins ar kredīta cardhas ievērojami, bet par to, ka mūsu nākamajā amatā uzlabojusies.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga