Kā nopirkt Bitcoin anonīmi un bez ID | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Bitcoin anonīmi un bez ID

Kā nopirkt Bitcoin anonīmi un bez ID

Daudzi cilvēki vēlas palikt anonīms, pērkot lietas ap tīmeklī dažādu iemeslu dēļ. Problēma ar Bitcoin ir tā, ka tas nav pilnīgi anonīmi. Kad Bitcoin maiņas pieprasa identificējamu informāciju, piemēram, e-pasta adresi, valsts ID vai ar komunālajiem maksājumiem viņi var zināt un izsekot katru kustību jūsu Bitcoins.

Tāpēc šodien es iešu pa dažas vienkāršas metodes, pērkot Bitcoins anonīmi. Par vairāk pieredzējušiem lietotājiem es sniegt dažas papildu lasāmvielu tuvu beigām, raksta:

Vieglākais veids, kā palikt anonīms - pirkt Bitcoins ar Cash

Vietējais Bitcoins variants

Ja jūs meklējat nopirkt Bitcoins anonīmi, tad vienkāršākais veids būtu iegādāties Bitcoins naudā un personīgi. Izmantot vietējo Bitcoins, lai atrastu kādu, kurš ir gatavs pārdot Bitcoins par naudas blakus jūsu fizisko atrašanās vietu. Jūs varat izmantot alias e-pasta adresi, lai pierakstītos Vietējie Bitcoins un pārbaudes id process viņiem ir, ir obligāta. Kad jūs izmantot naudu, tas ir viegli palikt neizdibināmi, jo nav dokumentu par darījumu. Paturiet prātā, ka lielākā daļa pārdevēji Vietējie Bitcoins nepatīk veikt darījumus ar anonīmiem pircējiem, tomēr jo jūs maksājat skaidrā naudā tas būtu mazāk problēmu.

Bitcoin ATM variants

Vēl viens veids, kā iegādāties Bitcoins anonīmi ar skaidru naudu, ir doties uz savu tuvāko Bitcoin ATM un nopirkt Bitcoins no bankomāta, izmantojot skaidru naudu. Pērkot Bitcoins izmantojot ATM, iespējams, ir labākais veids, kā iet par pērkot Bitcoins anonīmi Tomēr ne visi ir bankomātu blakus tiem. Kad lūgts ievadīt Bitcoin adresi ATM tikai norādīt, ka jums nav viens - vairumā gadījumu tas būs tikai radīt jaunu dokumentu addressfor jums un jūs labi iet. Vēlāk jūs varat importēt privātajam keyfrom ka papīra maku un nosūtīt tos Bitcoins kur vien vēlaties.

Priekšapmaksas karšu risinājums

Viens veids, kā palikt anonīms, ir izmantot priekšapmaksas kredītkarti, jūs varat saņemt jebkurā lielveikalā vai pārliecināt veikalā. Pēc tam Jūs varat izmantot šo karti, lai nopirktu Bitcoins bez nepieciešamības sniegt jebkāda veida identifikācijas vietās, piemēram, Coinmama (līdz $ 150) vai Virwox.

Metodes, kas neprasa ID, bet nav anonīma

BitQuick variants

Bitquickacts kā darījuma par Bitcoin darījumiem, izmantojot skaidras naudas noguldījumiem tūkstošiem banku visā ASV. Ideja ir vienkārša - pircējs un pārdevējs vienojas par summu. Pārdevējs noguldījumi uz Bitcoins pie Bitquick. Kad pircējs noguldījumiem skaidru naudu pārdevēja kontā monētas tiek izlaistas. Mobilā tālruņa numurs ir nepieciešams, lai šajā procesā, bet nav nepieciešama id pārbaude.

Sienas monētas iespēju

Mūris Coinsis pieejami Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Vācijā, Argentīnā, Latvijā, Polijā un Filipīnām. Tas ir vienādranga Bitcoin apmaiņu, kas ļauj iegādāties Bitcoins bez nepieciešamības, lai apstiprinātu savu ID. Tomēr Jums būs nepieciešama tālruņa numuru, lai izmantotu apmaiņu.

Uzlabotas metodes pirkšanu / izmantojot Bitcoin anonīmi

Tie bija daži vienkārši veidi, kā iegādāties Bitcoins uzturoties anonīms vai bez nepieciešamības jebkuras identifikāciju. Ja jūs vēlaties, lai iegūtu reālu nopietni izmantojot Bitcoin anonīmi tīmeklī es ieteiktu lasot Complete Guide to Izmantojot Bitcoin anonīmi. Šī rokasgrāmata informācija progresīvas metodes un paņēmienus, lai saglabājot jūsu privātumu tīmeklī. Tomēr, ja jūs vienkārši vēlas nopirkt dažas monētas bez izsekot tikai izmantot naudu - tas atrisinās lielāko daļu jautājumu.

Ja esat bijusi pieredze ar pērkot Bitcoins anonīmi es labprāt vēlētos dzirdēt to komentāru sadaļā zemāk. Par papildu resursiem, jūs varat arī apmeklēt šo vietni.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti