5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

5 Metodes, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal uzreiz 2018. gadā

Piezīme: Ja jūs meklējat nopirkt Bitcoin ar Paypal vai kredītkarti tirdzniecības nolūkos tikai izbraukšana Plus500 Bitcoin tirdzniecību CFD. Paturiet prātā, ka tad, kad tirdzniecības CFD savu kapitālu ir pakļauti riskam.

Viena no lielākajām problēmām šodien Bitcoin ir tas, ka jūs nevarat iegādāties ļoti viegli. Pat ja Paypal ir bijusi ļoti labvēlīga no Bitcoinin pēdējo 4 gadu laikā, tas joprojām ir problēma atrast uzticamu vietu, lai iegādātos Bitcoins ar Paypal 2018. Gadā.

Kāpēc ne Paypal atļaut? Simple. Ir daudz Reklamāciju gadījumi rada krāpniekiem, kuri pērk Bitcoin ar Paypal no jums, un tad apgalvo, ka viņiem nesaņēma neko. Tādā veidā viņi saņem, lai saglabātu savu naudu un to Bitcoins (šeit ir īsu video, kas ilustrē šo).

Post kopsavilkums:

 1. Iet uz Virwox
 2. Noguldīt naudu savā kontā ar Paypal
 3. Nopirkt SLL uz SLL / USD maiņas
 4. Nopirkt Bitcoins ar savu tikko iegādāto SLL uz SLL / BTC apmaiņu
 5. Izņemt savu Bitcoins

Pros: relatīvi zemu maksu, dažādas maksājumu metodes pieņemts

Mīnusi: Jums nav faktiski pieder Bitcoins, nav pieejami ASV

Vieglākais veids, kā iegādāties Bitcoin ar Paypal, ja jūs tikai vēlas gūt peļņu no Bitcoin ir cenu svārstības būtu cauri eToro. Platforma ļaus Jums iegādāties Bitcoins ar Paypal, bet jūs nevarēsiet atsaukt tos vai nosūtīt tos uz citiem cilvēkiem - jums būs iespēja pārdot tos par Fiat valūtā tikai (ti dolāri, eiro, uc). Šī metode ir spēkā tikai tad, ja jūs dzīvojat ārpus ASV.

Tātad, ja jūs tikai vēlas gūt peļņu no cenu svārstībām, un neprasa faktiskie Bitcoins tas ir iespējams, ir vienkāršākais un lētākais veids, kā iet. Tomēr, ja jums ir nepieciešama faktisko Bitcoins pirkt lietas vai nosūtīt tos uz citai personai, turpiniet lasīt.

Nopirkt Bitcoins ar PayPal starpniecību Virwox

Pros: Uzticama metode, kas ir apmēram uz ilgu laiku.

Mīnusi: High maksas

Tagad tā nenotiek apmaiņa pašlaik pieļauj ceļu apkārt maksas muguras jautājumos pērkot Bitcoins ar Paypal mums nāksies iet cauri VirWox- Virtuālā pasaule Exchange. Mēs izmantosim virtuālo valūtu sauc SLL (Second Life Linden dolāri), Šī valūta tiek izmantots viens no lielākajiem virtuālo pasauli šodien - Second Life.

Pēc tam, kad pērk šo valūtu ar Paypal (kas ir pieņemams), mēs pēc tam tirdzniecību to Bitcoins. Mans minējums ir, ka Virwox spēj darīt šo metodi, jo tie nav tieši pārdot jums Bitcoins ar Paypal, bet gan pārdot Jums SLL ar Paypal, ko viņi var pierādīt, ja esat saņēmis (atšķirībā Bitcoin sinceit anonīmajiem raksturs).

Things jums vajadzētu zināt par Virwox pirms mēs sāktu:

 • Sakarā ar atdošanas riska Virwox uzņemas paši tie ierobežo summu, jūs varat noguldīt sākotnēji caur Paypal vai kredītkarti, šeit ir precīzi robežas atbilstoši to vietni no aprīļa 24. 2016..

 • Šis process turēt to vēl transakcijas maksu nekā parasti laikā. Tas joprojām var būt derīgs risinājums, jo augošās numuri BTC kompensēt. Tas ir svarīgi, lai jūs būtu informēti par dažādiem transakcijas maksu.
 • VirWox aizkavē jaunu lietotāju darījumus līdz pat 48 stundām. Tas nozīmē, ka var tevi 2 dienas, lai pabeigtu šo procesu (joprojām daudz ātrāk, nekā izmantojot pārskaitījumu).
 • Ja jūs joprojām nesaņem Bitcoins pēc 48 stundām (kas ir ļoti neparasts), jūs varat sazināties Virwox at

Ja jums atrast sev iegūt iestrēdzis jebkurā brīdī, nevilcinieties sazināties methrough kontaktu formu uz vietas.

1. Dodieties uz VirWox.

VirWoxis apmaiņu virtuālo valūtu, jūs varat iegādāties arī liepas Bitcoins, un vairāk. Tas ir vairāk nekā 400000 reģistrētu lietotāju un otru dzīvi liepu pilnvarots pārdevējs.

2. Atveriet bezmaksas kontu

Uzklikšķiniet uz "vēl nav reģistrēta" uz augšu kreisajā sānjoslas, lai atvērtu jaunu kontu, kā parādīts šeit:

3. Aizpildiet savu personisko informāciju

Aizpildiet savu lietotājvārdu un e-pasta adresi. Ja prasa "iemiesojumu vārda" vienkārši atstāt to "Nr Avatar", tas nav svarīgi, jo jūs neesat gatavojas spēlēt Second Life.

Turpiniet aizpildot visus personas datus un noklikšķiniet uz "reģistrs".

4. Aktivizējiet savu kontu

Kad esat noklikšķinājis "reģistrs" Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar savu paroli. Atveriet e-pastu, kopēt paroli un atpakaļ VirWox.

5. SVARĪGI !!! Nomainiet paroli!

Pēc noklikšķināšanas uz apstiprinājuma saites ieteicams jūs mainītu savu paroli, kā norādīts zemāk, jo jums būs nodot naudu, izmantojot šo vietni.

Neuztraucieties par ziņu, sakot "Jūsu iemiesojumu savienojums nav apstiprināts vēl" - tam nav nozīmes.

6. Fonds savu kontu caur PayPal

Uzklikšķiniet uz depozīta kreisajā pusē un izvēlieties PayPal Express. Papildiniet kontu ar cik USD vēlaties.

Piezīme: Turpmāk par katru darījumu jums dos būs maksa - pārliecinieties, ka jūs esat informēts par attiecīgo noguldījumu un izņemšanas maksas.

7. Nopirkt SLL ar USD

Iet uz Exchange-> USD / SLL kreisajā pusē. Jūs varat arī doties uz jebkuru citu valūtu, kuru vēlaties. Nopirkt SLL (kas nozīmē, otro dzīvi liepu). Mēs vēlāk apmainīt šos SLL uz Bitcoins.

Piezīme: Ja jūs neesat veicis depozītu, bet jūs saņemsiet ekrāna redzams iepriekš lūdzot jums noguldīt pirms pērkat SLL.

8. Nopirkt BTC ar SLL

Kad esat SLL savā kontā, dodieties uz BTC / SLL un iegādāties Bitcoins ar savu SLL.

9. Izņemt savus Bitcoins

Izvēlieties "Izņemt" kreisajā pusē un nosūtīt Bitcoins maku.

Vai šī metode tiešām strādā?

Iespējams jā. Es saku, iespējams, tāpēc, ka es esmu saņēmis nedaudz e-pastus no cilvēkiem, kuri nespēj iegūt savas Bitcoins. Ņemot teica, ka no visiem cilvēkiem, kas nesaņēma savas monētas man nav gotten vienu e-pastu, norādot savu naudu nebija atgriezta. Tātad, jā, šis process ir nedaudz kairinošs, bet man ir bijis, izmantojot šo metodi, jo 2013. Gadā, un tas nav izdevies mani vēl.

Cik maksa tiks atskaitīta no mana depozītu?

Tas ir iespējams, otrais visvairāk uzdotais jautājums man. Ir svarīgi saprast, ka, ja jūs pērkat Bitcoins caur Virwox jūs faktiski veikt divus darījumus. USD uz SLL un SLL uz BTC. Tas nozīmē, ka jums ir jāmaksā nodeva par katru no šiem darījumiem.

Problēma ir tā, ka Virwox maksa struktūra vienmēr mainās, kas ir iemesls, kāpēc es ieteiktu pārbaudīt katru lietu personai, pirms turpināt. Ir diezgan vēsā vietā, kas parāda pašreizējo BTC / USD kursu pēc visiem Virwox honorāra. Es neesmu pārliecināts, cik uzticams vietne ir, bet jūs varat pārbaudīt to pats šeit.

Vai ir kādas citas metodes, lai iegādātos Bitcoin ar Paypal izņemot Virowx?

Jā. Taču Virwox ir aptuveni visilgāko laiku un NOLŪKAM ir visdrošākais. Ja jūs turpināt lasīt šo amatu es segs vēl 4 metodes, ko varat izmantot, bet katra no tām ir savi plusi un mīnusi.

Nopirkt Bitcoins ar Paypal caur vietējiem Bitcoins

Pros: Plašs pārdevējiem no visas pasaules

Mīnusi: High maksas, iespēja scam

Laikā, kad rakstot šo punktu (2015. Gada aprīlī), tas ir vienīgais zināmais veids, kā iegādāties Bitcoins ar Paypal. Ja jūs joprojām meklē papildu veidus, kā jūs varat apskatīt LocalBitcoins un mēģināt atrast pārdevējus, kuri, iespējams, būs ar mieru pārdot jums Bitcoin ar Paypal.

Vietējā Bitcoins, atšķirībā Virwox ir tirgus, kur pircēji un pārdevēji satikties. Ja izmantojat šo opciju, jums būs darīšana ar faktisko personu, kas nozīmē, ka uzticamība arī sāk spēlēt. Veids, jūs varat izmantot vietējiem Bitcoins nopirkt Bitcoins ar Paypal, ir atrast personu, kas ir ar mieru pārdot tos jums. Bet, tā kā pārdevējs, ņemot lielu risku (kā es paskaidrots sākumā šo amatu) to parasti maksa patiešām lielu prēmiju (lielākā daļa reizes tas būs dārgāks nekā Virwox). Otrādi, ka jūs parasti saņemt savu Bitcoins ātrāk.

1. Ievadiet meklēšanas parametrus

Pirmais solis būs iet uz Local Bitcoinsand ievadīt, cik daudz jūs vēlaties iegādāties un no kuras valsts. Tā Vietējā Bitcoins sākotnēji tika veikts, lai cilvēki varētu tikties klātienē nav "vispasaules" meklēšanas, kas ir kauns. Tas nozīmē, ka nav veids, lai redzētu visus cilvēkus, kuri ir gatavi pārdot jums Paypal pasaulē otru, tad iet cauri katrā valstī pa vienam.

2. Izvēlieties savu pārdevēju

Nākamajā ekrānā redzēsiet sarakstu ar pieejamajiem pārdevējiem, tagad varat pārlūkot tos pa vienam. Šeit ir lietas, kas jāņem vērā: 0 Atsauksmes score- atrodas zem pārdevēja nosaukuma. Ir ieteicams veikt darījumus tikai ar augstām atgriezeniskās pārdevējiem.

Tirdzniecības ierobežojumi

# 8211; Katram pārdevējam ir minimālā / maksimālā summa Bitcoins viņš ir gatavs tirgoties.

Maksājuma logs

# 8211; Cik daudz laika jums ir, lai maksāt pirkumu un marķējumu maksājums veikts pēc tam, kad sākt tirdzniecību. Tas ir arī super svarīgi, lai izlasītu noteikumus tirdzniecībai par konkrēta pārdevēja, kas atrodas labajā pusē. Lūk, piemērs:

1 Daži pārdevēji būs nepieciešama jums ir sākotnējais reputāciju, lai iegādātos no viņiem, lai viņi varētu izvairīties no veida izkrāpšanu vai krāpšanu. Tas nozīmē, ka jums būs, iespējams, ir veikt dažus nelielus darījumus tikai, lai iegūtu reputāciju.

3. Pabeigt tirdzniecību

Kad esat atradis savu pārdevēju ievadiet, cik daudz jūs pirkt un noklikšķiniet uz "Sūtīt tirdzniecības pieprasījumu". 2
Paturiet prātā, ka tas ir ļoti svarīgi, lai veiktu visus sakarus vietējo Bitcoins un vēlams izmantot savus Darījuma Pakalpojumi (ko izraisīja automātiski visiem tiešsaistes pārdošanu). Šī metode ir ātrāk Virwox, bet tas var aizņemt daudz laika, lai iegūtu pietiekami daudz reputāciju, atrast pārdevēju un arī prēmijas tiešām liels (apmēram% 30 un vairāk...).

Nopirkt Bitcoin ar Paypal starpniecību Wirex

Pros: Vidēja maksas

Cons: Nepieciešams ilgs laiks, lai pabeigtu (apmēram 10 dienas)

Wirex ir uzņēmums, kas piegādā virtuālo un fizisko Bitcoin debetkartes. Tā kā tas ir tāpat kā jebkuru citu debetkarti, jūs varat useWirex karti ar savu Paypal kontu. Lai nopirktu Bitcoins ar savu Wirex debetkarti šeit ir tas, ko jums jādara:

1.Order fizisku / virtuālo debetkarti no Wirex

Iet uz Wirex. Uzklikšķiniet uz "pieprasījuma jauno karti" un izvēlēties kartes veids, ko vēlaties. Tas ir iespējams iegādāties Bitcoins ar Paypal caur abām kartēm (fizisko un virtuālo).

3

Virtuālā karte izmaksās ap $ 3, un būs pietiekami, lai šo procesu.

2. Pievienojiet šo debetkarti savā PayPal kontā un pārbaudīt to

Iekšpusē jūsu PayPal kontā, dodieties uz "Maks" -> "Pievienot karti", un pievienot savu jauniegūtās virtuālo Bitcoin kredītkarti.

4

Viena karte ir pievienota, jums būs nepieciešams, lai pārbaudītu to. Lai pārbaudītu karti jums ir līdzsvars vismaz $ 3 par to, lai Paypal varēs iekasēt jums. Kad Paypal maksas jums, jūs redzēsiet 4 ciparu kodu, blakus šim darījumam uz sava Wirex kontā. Šis 4 ciparu kodu verifikācijas tapa jūsu karti uz Paypal.

5

3. Noguldījumu fondi savā PayPal kontā

Es pieņemu, jūs zināt, kā to izdarīt :)

4. Izņemt līdzekļus no sava PayPal konta uz jūsu Wirex kontā

Iet uz "maku" -> "izņemt naudu", un izvēlieties "izņemtu līdzekļus jūsu kartes" variantu.

6

Pārliecinieties, lai izvēlētos savu Wirex karti. Izstāšanās var ilgt līdz pat 7 dienām, lai parādās jūsu Wirex kontā.

5. Pirkt Bitcoins ar savu finansē Wirex debetkarti

Tagad, kad jūsu Wirex karte ir līdzekļus, varat tos izmantot, lai iegādātos Bitcoins.

7
Viss process var aizņemt kādu laiku, kā pārbaudīt jūsu Wirex karti ar Paypal aizņem dažas reizes, un to atņem līdzekļus, var ilgt līdz 7 darba dienām, atkarībā no tā, kur tu dzīvo.

Nopirkt Bitcoins ar Paypal caur Paxful

Pros: Plašs pārdevējiem no visas pasaules

Mīnusi: High valūtas kurss, iespēja scam

Paxfulis mazāku mazāk zināmo versiju LocalBitcoins. Tas ir vienādranga tirgus, kas ļauj iegādāties Bitcoins ar gandrīz jebko (piemēram, Skype kredītu, Amazon dāvanu kartes). Iegādāties Bitcoins pie Paxful process ir diezgan vienkāršs:

 1. Izveidot kontu
 2. Izvēlieties maksājuma veidu iepirkšanu un vēlamo summu
 3. Izvēlies savu pārdevēju - Jūs varat izvēlēties vai nu manuāli, vai ļaut Paxful izlemt, kurš ir labākais pārdevējs jums.


Pēc tam, kad tirdzniecības uzsāk jums tiks nosūtīts uz tiešsaistes tērzēšanas ar pārdevēju, kur jūs varat pabeigt darījumu. Par pārdevēja Bitcoins tiks nosūtīts uz Darījuma un, kad jūs atzīmēt, ka esat nosūtījis maksājumu tie tiks izlaists savā kontā. Paturiet prātā, ka, ja jums nav pabeigt darījumu ietvaros noteiktā laika posmā (parasti 30 minūtes) darījums tiks automātiski atcelts.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin pret Litecoin - būtiskas atšķirības un līdzības!

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Mēģina nopirkt Bitcoin ar Paypal? Lūk, kā pēc 2 minūtēm

Post Bitcoin

Bitstamp Bitcoin Audit Shows Rezerves ietver visus noguldījumus