Kā iegūt jebkuru 5 ASV dolāru priekšmetu no Amazon vai eBay par brīvu, izmantojot Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā iegūt jebkuru 5 ASV dolāru priekšmetu no Amazon vai eBay par brīvu, izmantojot Bitcoin

Kā iegūt jebkuru 5 ASV dolāru priekšmetu no Amazon vai eBay par brīvu, izmantojot Bitcoin

UPDATE: Šī metode vairs nedarbojas, jo Coinbase mainīja savu nodošanas modeli.

Daudzi cilvēki saka, ka Bitcoin netiek izmantots kā faktiskā valūtu, jo jūs nevarat nopirkt kaut ko ar to. Problēma ir tā, ka Bitcoin nav plaši tirgotāji pieņēma vēl, un ir tikai daži simti vietnēs visā tīmeklī, kas pieņem to kā maksājuma veidu.

Saite uz Coinbase, lai iegūtu jūsu $ 5 bezmaksas

Saite uz eGifter iegādāties dāvanu kartes ar Bitcoin

Saite uz Coin.MX

Saite uz Xapo lai iegūtu Bitcoin debetkarti

Tomēr laba ziņa ir tā, ka jūs faktiski var nopirkt anythingwith Bitcoin, jums vienkārši ir jāzina, kā. Šodien es esmu gatavojas parādīs, kā tieši to darīt, un šajā procesā mēs iegūt $ 5 objektu no Amazon vai ebay par brīvu.

Pirmā lieta, jums ir jādara, ir pierakstīties uz Coinbase izmantojot saiti zemāk šo video. Tagad es gribu atklāt, ka šī saite ir mana vēršanās saiti, bet šeit ir cool lieta par to:

Ja jūs pierakstīties, izmantojot šo linkyou saņemt $ 5 Bitcoin par brīvu.

Pēc tam, kad jūs pierakstīties atceraties, lai apstiprinātu savu kontu, pievienojot savu tālruņa numuru un savienojot jūsu bankas kontu. Paturiet prātā, ka šis viss process ir bez maksas, un Coinbase ir ļoti ievēroti uzņēmums Bitcoin telpā.

Kad esat pabeidzis šos īsos soļus jūs redzēsiet $ 5 parādīsies jūsu kontā. Bet kā heck jūs varat izmantot šos $ 5?

Nu, tur ir vieta, ko sauc par eGifter kas pārdos jums dāvanu kartes visu veidu veikali tiešsaistē. Piemēram, jūs varat saņemt $ 5 karti, Amazon, eBay vai pat Best Buy. Dodieties uz eGifter.com, izveidot kontu, un vienkārši izvēlēties savu dāvanu karti.

Ievadiet $ 5 par dāvanu kartes summu, un izvēlieties "pirkt par sevi". Par norēķinu lapu izvēlas Bitcoin kā maksājuma veidu. Tagad Jūs saņemsiet Bitcoin adresi, lai nosūtītu savus monētas. Iet atpakaļ uz Coinbase un vienkārši nosūtīt savu bezmaksas $ 5 uz šo adresi.

Apsveicam, jūs tikko ieguva $ 5 dāvanu karti, lai nopirktu kaut ko vēlaties par Amazon, eBay vai jebkuru citu veikalu absolūti par brīvu.

Dažas svarīgas lietas, pirms mēs secināt. Šis process ir piemērojams tikai ASV iedzīvotājiem ar bankas kontu, kas to vēl nav izdarījušas ar Coinbase kontu. Ņemot teica, ka, ja jūs dzīvojat ārpus ASV, jūs varat darīt to pašu ar Coin.MX. Saite uz Coin.MX ir arī apakšā šo video. Paturiet prātā, ka Coin.MX nepieciešama $ 50 depozītu, lai es tikai jums iesakām darīt, ja jūs gatavojas faktiski iegādāties Bitcoins no tiem.

Tāpat, ja jūs neredzat $ 5 savā Coinbase kontā pārliecinieties, ka Jums pārbaudīt savu kontu, ievadītā ASV kā savu valsti, un ka jūs faktiski izmanto nodošanas saiti redzams šajā video.

Apkopojot lietām augšu, jūs varat iegādāties kaut ko ar Bitcoin, tas ir tikai jautājums par atrast pareizo problēmas risinājumu. Pagājušajā nedēļā es tiešām saņēmu sevi Bitcoin debetkarti, kas ļauj man, lai samaksāt jebkurā veikalā ar manu Bitcoin bilanci, ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par to, ka, apmeklējiet saiti uz Xapo.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin-Andromeda datorzinātņu pētniecības celms - SMBlog

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis

Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Princeton Universitātes pirmais Ever Bitcoin mācību grāmata - bezmaksas lejupielādēt

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin cenu kāpums un kāpēc jums nevajadzētu rūpēties

Post Bitcoin

Butterfly Labs reaģē uz FTC sūdzību