Kā nopirkt Ethereum - ātra iesācēja rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Ethereum - ātra iesācēja rokasgrāmata

Kā nopirkt Ethereum - ātra iesācēja rokasgrāmata

Pēdējā laikā ir bijis daudz runāt par karstākie altcoin sabiedrībā - Ethereum.

Kas ir Ethereum?

Ethereum ir kriptonauda un blockchainplatform ar viedo contractfunctionality. Tas būtībā decentralizēta platforma izstrādātājiem veidot progr uz augšu, un tas tika izgudrots ar Vitalik Buterin 2013..

Ethereum var izmantot, lai apkopotu, decentralizēta, droša un tirdzniecība tikai par kaut ko: balsošanu, domēna vārdi, finanšu apmaiņa, kopfinansējuma, uzņēmuma pārvaldību, līgumi un vienošanās par lielāko šāda veida, intelektuālo īpašumu.

Un kāda ir ēteris?

Nu, Ether ir valūta Etherium platformu. Ētera būs nepieciešami ikvienam, kas vēlas būvēt uz vai izmantot Ethereum platformu. Tāpat kā Bitcoin, Ether var tirgot tīmekli un iegūst. Otrajā es jums parādīs tieši tā, kur jūs varat iegādāties to. Lielākā daļa cilvēku izmanto terminu Ethereum atsaukties uz valūtu, nevis Etera un tāpēc tā var iegūt tik mulsinoši.

Kopējais piedāvājums ēteris un tā likmi izsniegšanu tika nolemts ar ziedojumiem pulcējās uz 2014. Iepriekšpārdošanā valūtu. Rezultāti bija aptuveni:

 • 60 miljoni ēteris izveidota, lai ieguldītājiem par iepriekšpārdošanā
 • 12 miljoni (20% no iepriekš), tika izveidota, lai attīstības fonda, lielākā daļa no tā būs agri ieguldītājiem un attīstītājiem un atlikušie uz Ethereum Foundation
 • 5 ēteri tiek veidots katru bloku (aptuveni 15-17 sekundes) līdz Miner bloka
 • 2-3 ēteri dažreiz nosūtīti uz citu kalnracis ja tie ir arī iespēja rast risinājumu, taču viņa bloks netika iekļauts (saukta onkulis / tante atlīdzība)

Par Ethereum valsts dibinātāji, ka ētera nav valūtas, cik vien tas ir "kriptotehnoloģijā degviela", kas nozīmē, tas token, kas ir viens galvenais - lai samaksātu par Ethereum platformu. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, nevarēsiet nopirkt stuff ar ēteris tiešsaistē. Tomēr jūs joprojām varat tirgoties, un ieguldīt to, kas cer, tās cena iet uz augšu.

Tā Ēteris ir mazāk "nobriedušu" nekā Bitcoin brīdī, tas ir mazāk piemērots netehnisko cilvēkiem. Piemēram, jūs varat lejupielādēt ēters oficiālo lietotni Maks no GitHub, bet tur nav "lietotājam draudzīgs" versija par to vēl. Tur ir arī MyEtherWalletand EthereumWalletavailable ar vienkāršu interfeisu.

Ethereum (ETH) pret Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic ir kriptonauda kas tika izveidota sakarā ar nesaskaņām ar to, kā sākotnējā Ethereum veica uzņēmējdarbību. Par sadalījumu katalizators bija saistīts ar hacker atrast veidu, kā nozagt $ 60m vērtu Ethereum monētas. Par ETH atbalstītāji teica, ka kods būtu jāmaina un nozagtās monētas būtu jāatmaksā, bet atbalstītāji ETC teica, ka "kods ir likums", un kāds noticis noticis. Tātad reālajā dzīvē to, kas ir noticis, ir tas ETC bija tāds pats oriģināls Ehtereum kodu un ETH šķelts savu kodu, lai izveidotu jaunu Ethereum.

Tamdēļ 2 identiskas konkurējoši valūtas tika izveidots, kas bija 2 dažādas valūtas kursu. Šodien ETH cena ir daudz augstāka, un tas ir biežāk vispārējā kriptonauda kopienai.

Kā nopirkt Ethereum 3 soļi

Solis 1 - Iegūt Ethreum maku

Pirms sākat pirkšanas procesu, jums būs nepieciešams, lai iegūtu Ethereum maku turēt savu Etera. Ir daudzi veidi, Ethereum maki. Šeit ir īss sadalījums populārākajiem Ethereum maki.

Ethereum Aparatūras maki

Aparatūras maki ir visdrošākais veids, kā uzglabāt Etera. Galvenie aparatūras maki, kas atbalsta Ethereum ir Ledgerand TREZOR.

Electrum Programmatūras maki

Ja jūs tikko sākusies, ar Ethereum, nav daudz ētera uzglabāt vai nav naudas, lai nopirktu aparatūras maku, jūs varat izmantot bezmaksas programmatūras kabatas. Šie maki ir bez maksas, bet ir mazāk droša, jo tie ir pastāvīgi savienots ar internetu (un līdz ar to var hacked). Top Ethereum maki ir Exodus, Jaxx, MyEtherWallet.

Solis 2 -Buy Ethereum (kredītkarte, pārskaitījumu un skaidrā naudā), kas

Vieglākais veids, kā iegādāties Ethereum (ti Etera) būtu caur vienu no populārākajiem Ethereum apmaiņu. Ir svarīgi noteikt atšķirību starp faktisko Ethereum apmaiņa, kas būs pārdot jums Etera un platformas, piemēram, eTorothat tikai ļauj spekulēt par cenu.

Platformas, piemēram, eToro nedod jums faktisku piekļuvi jūsu monētas, un jūs nevarat nosūtīt monētas no eToro citiem cilvēkiem. Vienīgais, ko var izdarīt ar platformu, ir pirkt un pārdot Ethereum Fiat valūtās (ti dolāri, eiro uc). Šī metode ir spēkā tikai tad, ja jūs dzīvojat ārpus ASV.

SVARĪGI! Ja izmantojat eToroyou faktiski nav nepieciešams Ethereum maku, jo tie nav piedāvāt Jums faktisko monētas.

Nopirkt Ethereum caur Coinbase

Visērtākais un lētākais veids, kā iegādāties Ethereum būtu Coinbase (ja tā ir pieejama jūsu valstī):

 1. Atvērt Coinbaseaccount
 2. Pievienot savu maksājuma veidu (kredītkarte vai bankas konts)
 3. Iet uz "pirkt / pārdot" un izvēlieties summu Ethereum jūs vēlaties
 4. Noklikšķiniet uz "Pirkt Ethereum"

Coinbase pārdos jums ETH par maksu 1,49% -3,99% atkarībā no maksājumu veida (kredītkartes ir augstāka maksa nekā pārskaitījumiem).

Nopirkt Ethereum caur Cex.io

CEX.io ir Bitcoin apmaiņa, kas arī pārdod ETH, izmantojot kredītkarti. Par maksu par CEX.io jau ir aprēķinātas uz valūtas maiņas kursu, kas ir iemesls, kāpēc tas šķiet augstāks nekā citās biržās. Tā, piemēram, maiņas kurss 1 ETH par CEX.io var būt aptuveni 7% lielāks nekā Coinbase. Tomēr CEX.io strādā ar pasaules valstīm (atšķirībā Coinbase).

 1. Atvērt CEX.io kontu
 2. Pievienot savu maksājuma veidu (kredītkarte vai bankas konts)
 3. Iet uz "Pirkt / pārdot", un izvēlieties Ethereum
 4. Izvēlieties summu Ethereum vēlaties iegādāties
 5. Uzklikšķiniet uz "pirkt Ethereum"
Pirkt Ethereum par Cex.io Lasiet mūsu Cex.io pārskats

Nopirkt Ethereum caur Coinmama

Coinmamais vispasaules pārdevēju Ethereum. Vietne ļauj iegādāties Ethereum ar savu kredītkarti, un valūtas maiņas likmes ir samērā godīgi, ņemot vērā alternatīvas. Coinmama ir ļoti cienījama apmaiņa, kas ir strādā cryptospace kopš 2014. Gada.

Apmainoties Bitcoin (vai jebkuru citu altcoin) par Ethereum cauri Changelly

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties Ethereum ja jums jau ir Bitcoin (vai jebkuru citu altcoin), ir mainīt to uz Ethereum izmantojot Changelly. No personīgās pieredzes tas aizņem apmēram 30 minūtes, lai iegūtu monētas tirgota no viena veida uz otru, un interfeiss ir ļoti tīrs un intuitīvi. Tomēr nelietojiet apmaiņu nopirkt Ethereum ar fiat valūtu, jo maksa ir ļoti augsta.

Nopirkt Ethereum caur Coinhouse

Ja jūs dzīvojat ES (eiro zonā) vēl viens labs variants varētu būt pirkt Ethereum no Coinhouse. Uzņēmums ir Bitcoin un Ethereum brokeris, kas sākās no piegādes pakalpojumus tikai tiem cilvēkiem, no Francijas un pakāpeniski paplašināt uz pārējo Eiropu. Jūs varat maksāt, izmantojot kredītkarti, debetkarti vai Neosurf.

Pirkt Bitcoins par Coinhouse Lasiet mūsu Coinhouse pārskats

Nopirkt Ethereum caur Bitfinex

Nopirkt Ethereum skaidrā naudā / no personas, izmantojot LocalEthereum

LocalEthereumis tirgus vietu, kas ļauj indivīdiem, lai izveidotu savienojumu ar otru, lai pirkt un pārdot Ethereum. Koncepcija ir līdzīga LocalBitcoins. Kamēr dažādība un elastīgums šajā tirgū parasti ir augsts, risks ir augsts. Jums ir pārliecināties, persona, jums ir darīšana ar ir legit Pirms veicot tirdzniecību.

Jūs varat arī saņemt Etera no vairākiem Bitcoin biržās, piemēram, Kraken, Poloniexand Shapeshift.io.

3. Solis - Izņemiet ētera maku

Kad esat iegādājies Ethereum atcerēties, lai pārliecinātos, ka monētas sēžat savā personīgajā maku. Tas ir svarīgi galvenokārt pērkot Etera no apmaiņu. Ja jūs atstāt savu monētas apmaiņu un apmaiņu izpaužas hacked vai kļūst insolvenat jums var beigties zaudēt savas monētas.

Kā lasīt Ethereum darījumu

Kad esat veicis pirkumu, jūs varēsiet sekot transakciju, izmantojot uz Ethereum bloka pētnieks. Pilns paskaidrojums par to, kā lasīt ETH darījumu var atrast šajā rokasgrāmatā.

Vai nevēlaties nopirkt? Varat diena tirdzniecība, kā arī

Ja jūs esat tikai uz Ethereum gūt peļņu no valūtas maiņas kursa varat arī ieguldīt Ethereum CFD (līgumu par starpību). Ideja ir tāda, ka tā vietā, lai tiešām pērk Ethereum jūs varat tirgoties, saskaņā ar valūtas kursu. CFD parasti piemērota pieredzējušiem tirgotājiem, un jūsu nauda ir apdraudēta, kad to darīt. Šobrīd Plus500are vienīgais uzņēmums, kas piedāvā Ethereum CFD.

Jūs varat arī mine Ethereum

Mining Ethereum izmanto pierādījums-of-darbu. Tas ir līdzīgi kā Bitcoin ieguves tādā ziņā, ka ir strauji nesamazinās bloks atlīdzība par katru bloku iegūst.

Jūs varat mēģināt ieguves Ethereumusing savu datoru (CPU ieguve), bet tas, iespējams, nevar saņemt jūs pārāk tālu. Tomēr, ja jums ir īpaša GPU iestatīto uzdevumu, tad jūs varat saņemt kādu reālu atlīdzības. Lai iegūtu informāciju par tieši to, kā mine ēteris apmeklēt Ethereum oficiālo mājas lapu vai mūsu emuāru post par to.

Ēteri un Ethereum kopumā ir graujošas tehnoloģijas, kas ir noteikti, lai mainītu to, kā internets darbojas. Vai tas izdodas, vai ne Jāskatās, bet tagad jūs varat viegli iegūt savu daļu no "par interneta nākotni", ko pēc iepriekš minētās darbības.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Jūs varat nopirkt Passport ar Bitcoin

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin satiekas ar sociālo mediju

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Final Silk Road Bitcoin Auction - četri uzvarētāji aizgāja ar 44,000 Bitcoins Worth $ 14.6m

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats