Kā nopirkt Bitcoin ar bankas kontu. Wire Transfer | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā nopirkt Bitcoin ar bankas kontu. Wire Transfer

Kā nopirkt Bitcoin ar bankas kontu. Wire Transfer

Cilvēki, kuri vēlas iegādāties lielu daudzumu bitcoinor nav nekādas piekļuves kredīta vai debeta kartēm būs iespējams meklēt pērkot Bitcoins ar savu bankas kontu.

Tā kā tur ir ievērojami mazāk riskanti apmaiņai, kad cilvēki pērk Bitcoins ar savu bankas kontu, tad maksa par šo procesu ir ievērojami zemākas. Bankas pārskaitījumi tiek uzskatīti neatgriezeniska un samazinātu risku, ka atdošanas, atšķirībā no kredītkaršu maksājumus, piemēram. Tātad, ja jūs pērkat $ 1000 no Coinbasevia savas bankas pārskaitījumu jūs maksājat $ 14.9 tarifos, bet, ja esat iegādājies to pašu ar kredītkarti cardyou'd maksā $ 39,9 in maksu. Kā jūs varat redzēt, jūs varat ietaupīt 50% un vairāk, izmantojot pārskaitījumu.

Arī Bitcoin pērkot ierobežojumus, izmantojot bankas pārskaitījumu, lai finansētu savu kontu, ir daudz lielāks, nekā izmantojot kredītkarti vai debetkarti.

No otras puses, bankas pārskaitījumi parasti ir sarežģītāka izpildīt un veikt ilgāku laiku, lai apstrādātu, jo nodošana ir nepieciešama, lai nodzēstu vairākas bankas ceļā uz apmaiņu. Tomēr, pērkot Bitcoins ar bankas vadu, iespējams, ir labākais veids, kā iet, lai iegūtu labāko valūtas kursu iespējams.

Iespējams, labākais risinājums iegādāties Bitcoins ASV ar bankas konta ir Coinbase. Coinbase ir viena no vadošo uzņēmumiem Bitcoin ekosistēmā, un ir aptuveni kopš 2012. Gada beigās Coinbase ļauj pieslēgt savu bankas kontu ACH bankas pārskaitījumu, un to var pieslēgt ar 26 dažādām bankām.

Kad jūs sniegt savu bankas akreditācijas dati Coinbase mājas lapā jūs varat viegli iegādāties Bitcoins izmantojot savu bankas kontu. Par pērkot Bitcoins ar bankas kontu maksa ir% 1.49. Laba lieta par Coinbase ir tas, ka vieta ir ļoti augsta likviditāte un nebūs "beigušies Bitcoins". Tas ir arī diezgan intuitīvi iesācējiem.

No otras puses, Coinbase bankas pārskaitījumi ir lēnāks nekā kredītkaršu pirkumiem, un var ilgt līdz 5 dienām. Arī Coinbase ir zināms, lai uzraudzītu savu lietotāju fundsand var rīkoties pret jūsu kontā, ja tās uzskata, ka jūs izmantojat to nelikumīgu pirkumiem.

AK iedzīvotāji var arī apsvērt Coinfloorand finansētu savu kontu, izmantojot SEPA vai tiešsaistes bankas pārskaitījumu. Tomēr pastāv minimālā noguldījuma summa 1000 mārciņas.

Cex.iois citu apmaiņu, kas piedāvā SEPA pārvedumus un augstu likviditāti. Atšķirībā no iepriekšējiem apmaiņu tas arī ļauj jums iegādāties Bitcoins ar savu kredītkarti, un ne tikai savu bankas kontu.

Pērkot Bitcoins ar bankas kontu, citās valstīs visā pasaulē

Ja jūs nedzīvojat ASV vai ES ir daži starptautiski Bitcoin apmaiņa, kas ļaus jums iegādāties Bitcoins ar savu bankas kontu, galvenokārt, izmantojot SWIFT (ti pārskaitījumu).

Visvairāk cienījamiem ir Bitstamp un Kraken. BTC-EIS vēl apmaiņa, kas pieņems klientus visā pasaulē tomēr tās reputācija ir apšaubāma, tāpēc es gribētu ieteikt piesardzīgi, ja to izmanto. CEX.iooffers savus pakalpojumus lielākajā daļā valstu visā pasaulē. Bifinexmay būt labs risinājums, tomēr tas ir mazliet grūtāk orientēties, ja esat iesācējs.

Nobeigumā, ja jūs domājat par pērkot lielus Bitcoin vai nav nekādas piekļuves kredītkartes jums būtu iespējams izmantot metodes iepriekš. Paturiet prātā, ka dažas bankas var pieprasīt papildu informāciju par šī darījuma, un var arī iekasēt papildu maksu par pašu nodošanu.

Ja Jums ir kādi jautājumi par procesu, vai apmaiņa nekautrējieties lūgt tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Atbilde uz profesora Bitkornu: Es esmu derīgs 1 Bitcoin, ka esat nepareizs

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Fed aprīlis Sanāksmes minūtes Atbrīvots: ko Future Fed politika nozīmē Bitcoin

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin maku grupām

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Deep Web Bitcoin Mikseris Nesen Hack Restartēts Debates Darkcoin pret uzticamo Mikseri un uzticamu Mikseri uzvarēja

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)