27 Apmaiņas, lai iegādātos Bitcoin ar kredītkarti (2018 Atjaunots) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

27 Apmaiņas, lai iegādātos Bitcoin ar kredītkarti (2018 Atjaunots)

27 Apmaiņas, lai iegādātos Bitcoin ar kredītkarti (2018 Atjaunots)

Mīnusi: Nav pieejams visā pasaulē, atbalsts nepieciešams laiks, lai reaģētu

Kopējais reitings: no A

Coinbase ir lielākais Bitcoin brokeris pasaulē. Tas ļauj lietotājiem iegādāties līdz 150 $ / nedēļu Bitcoins, izmantojot kredītkarti vai debetkarti. Coinbase iekasē 3,75% pārliecināt maksu par visiem darījumiem ar kredītkarti, un ir atvērta 33 countriesaround pasauli. Pērkot vairāk nekā $ 100 Bitcoins jūs saņemsiet papildus 10 $ Bitcoin bonusu.

 

Īsa pamācība - Kā nopirkt Bitcoins ar kredītkarti Coinbase

  1. Izveidot Coinbase kontu
  2. Dodieties uz "Iestatījumi" - "Maksājumu metodes" un noklikšķiniet uz "pievienot maksājuma veidu
  3. Noklikšķiniet uz "kredītkarti / debetkarti"
  4. Ievadiet kartes informāciju
  5. Kad karte ir apstiprināts, jūs varat doties uz "pirkt / pārdot", un pirkt savu Bitcoins
  6. Bitcoin tiks nosūtīts uz jūsu Coinbase maku


Debetkaršu pirkumi ir bez maksas, bet kredītkaršu pirkumiem Bitcoin būs jāmaksā papildu 3,75% apstrādes maksa. Lai savienotu savu karti, jums būs nepieciešams, lai pārbaudītu savu ID, augšupielādējot valdības izsniegts id. Pēc pārbaudes, jūs varat uzreiz iegādāties Bitcoins ar savu kredītkarti Coinbase.

Pirkt Bitcoins ar kredītkarti CoinMama

Pros: Laba atbalstu, cienījama kompānija, ātra apkalpošana

Mīnusi: Limited valstis ASV

Kopējais reitings: no A

CoinMama specializējas Bitcoin pirkumiem ar kredītkarti. Viņi ņem premium maksu par saviem pakalpojumiem, bet tie neierobežo jums maksimālo summu Bitcoins, ka jūs varat iegādāties. Jūs varat iegādāties līdz pat $ 150 vērtu Bitcoin bez pārbaudes (apstiprinātu kontu var nopirkt $ 5000 / dienā, un līdz pat 20000 $ / mēnesī).

Pirkt Bitcoins par Coinmama Lasiet mūsu Coinmama pārskats

No Coinmama sākumlapā, jūs varat izvēlēties, cik Bitcoins vēlaties pirkt / pārdot. Jūs varat ievadīt cenu nu BTC, vai ASV dolāros vai izvēlēties kādu no piedāvātajiem paketes.

Kad pabeigts, noklikšķiniet uz "pirkt Bitcoins", un jums tiks veikti, lai pierakstīties lapā. Pēc tam, kad jūs aizpildīt savu sākotnējo informāciju, jums būs jāiet cauri papildu pārbaudes, iesniedzot foto apliecinošu dokumentu. Pārbaudes parasti ir diezgan ātri (tas aizveda mani 1,5 stundas, lai saņemtu pārbaudīts). Jūs varat arī iegādāties līdz pat 500 $ bez darot pārbaudes procesu. Ar pārbaudes var nopirkt $ 1000 / dienā, un līdz pat 5000 $ / mēnesī.

Kad pārbaudīt jūs varat iegādāties Bitcoins diezgan viegli ar savu kredītkarti, izmantojot vienkāršu interfeisu. Ja esat pārbaudījis savu adresi, es jums iesakām izmantot "Visa, MasterCard, izmantojot Simplex", jo tas ir ātrākais variants. Ja jūs vēlaties turpināt bez pārbaudes, jūs varat izmantot "MoneyGram" variantu. Pēc tam Jūs varat maksāt summu ar savu kredītkarti MoneyGram mājas lapā (tas ir piemērojams tikai uz ASV iedzīvotājiem).

Nākamais solis būs, lai ievadītu savu Bitcoin adresi. Atšķirībā no citiem biržās CoinMama nav saglabāt savu Bitcoins to maku (kas ir laba lieta). Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai iegūtu Bitcoin walletbefore turpināt.

Pēdējais solis būs, lai ievadītu savu maksājumu informāciju un veiciet pasūtījumu.

Pros: Cienījams kompānija, augstās pērk ierobežojumi

Mīnusi: Limited pieejamās valstīs, augstākas valūtas kurss

Kopējais reitings: B +

Ir iespēja iegādāties Bitcoins izmantojot savu kredītkarti pie CEX.IObitcoin apmaiņu. Dibināts 2013. Gadā kā pirmā mākonis kalnrūpniecības sniedzējs, CEX.IO ir kļuvusi par daudzfunkcionālu kriptonauda apmaiņa, uzticas vairāk nekā 450,000 lietotājiem. CEX.io darbojas ASV, Eiropā, un dažās valstīs Dienvidamerikā.

Pirkt Bitcoins par Cex.io Lasiet mūsu Cex.io pārskats

Pēc konta atvēršanas vienkārši noklikšķiniet uz "maku" un "fonds", blakus pieprasījuma valūtā. Pēc tam būs iespēja vai nu pārskaitījumu naudu vai izmantot savu kredītkarti, lai saņemtu savu Bitcoins uzreiz

Cex.io arī piedāvā tūlītēju withdrawalsof USD, EUR, un berzēt uz maksājumu cards.This nozīmē, ka jūs varat noguldīt un izņemt līdzekļus un no savām maksājumu kartēm, kad tie ir saistīti ar jūsu CEX.IOprofile.

Ierobežojumu pieprasījumi tiek apstrādāti automātiski uzreiz pēc to izvietošanas, un jums nav nepieciešams, lai pieteiktos uz trešo pušu pakalpojumu. Vairumā gadījumu, izņemšana tiek apstrādāti uzreiz, un tas ļaus jums iegūt ērtu piekļuvi izņemto līdzekļu savā Visa / MasterCard uzreiz.

Nopirkt Bitcoin ar kredītkarti Coinhouse

Pros: Cienījams kompānija, augstās pērk ierobežojumi

Mīnusi: Limited pieejamās valstīs, augstākas valūtas kurss

Kopējais reitings: B +

Coinhouseis uz "House of Bitcoin" Parīzē. Jūs varat iegādāties bitcoins tieši internetā ar Visa / MasterCard vai skaidrā naudā ar Neosurf priekšapmaksas karti, kas pieejama lielākajā daļā Eiropas valstu.


Pēc apstiprinot savu kontu un apstiprinot savu identitāti jums būs iespēja iegādāties līdz 2000 eiro Bitcoin dienā, ne vairāk kā 10000 eiro mēnesī. No Bitcoins piegāde ir nekavējoties pēc apstiprināšanas maksājumu.

Pirkt Bitcoins ar kredītkarti caur Bitpanda

Pros: vairākas maksājumu iespējas, salīdzinoši zemas izmaksas

Mīnusi: Maksas paslēpies valūtas kursu, tikai ES citiznes

Kopējais reitings: B

Bitpanda ir Austrijas Start-up uzņēmums, kas tika dibināts 2014. Gada oktobrī uzņēmums ļauj iegādāties Bitcoins vai Ethereum ar kredītkarti, kā arī ar elektroniskajiem naudas pārvedumiem, Neteller, Skrill, SEPA un vairāk. Uzņēmums piegādā savus pakalpojumus Eiropas valstīm onlywith salīdzinoši zemu maksu.

Ja jūsu konts ir verificēts limits ir 2500 € dienā (75,000 € mēnesī), lai kredītkaršu pirkumiem. Par citām iespējām, tur ir 10000 € dienā (300000 € mēnesī).


Pirkt Bitcoins par Bitpanda Lasiet mūsu Bitpanda pārskats  

Pirkt Bitcoins ar kredītkarti caur Bitstamp

Pros: Great reputācija, vairākas maksājumu iespējas, pieņem klientu visā pasaulē

Mīnusi: Vidējā maksa, pārbaudes process var aizņemt ilgu laiku, nav ļoti lietotājam draudzīgi

Kopējais reitings: B

Dibināts 2011.gadā, Bitstamp ir viens no visvairāk cienījamiem un vecākajiem Bitcoin apmaiņu. Maiņas ir pilnībā licencēta Luksemburgas finanšu ministrijas. Bistamp sāka pieņemt kredītkaršu pirkumus nesen caur Simplex (tas pats uzņēmums, tā sniedz pakalpojumus Coinmama). Šobrīd šis pakalpojums ir pieejams lielākajā daļā Eiropas un ASV pilsoņiem. 

Pirkt Bitcoins ar kredītkarti VirWox

Pros: Nē pārbaude nepieciešami, pieejams visā pasaulē

Mīnusi: High maksas, slikta atbalsts

Kopējais reitings: B

Virwox ir virtuāls valūtas maiņa, kas izveidota 2007. Gada beigās, lai tirdzniecības Second Life liepas (SLL) un citu virtuālo valūtu izmanto tiešsaistes spēļu.

Valūtas tirgo izņemot Linden dolāri ietver Avination s C $, un Open metaverses valūta (OMC). 2011. Gada aprīlī, VirWoX sāka pieņemt Bitcoin un būtībā atklāja nepilnības, lai cilvēki varētu iegādāties Bitcoins ar Paypal, vispirms pirkuma SLL caur Paypal, un pēc tam pārveidojot šo SLL uz Bitcoins. Tā kā rakstot šo ziņu vietne ir vairāk nekā 740K reģistrētie lietotāji.

Virwox'soption mazāk intuitīva un ir vairāk maksas. Tomēr tas ir iespējams, lai jūs iegūtu Bitcoins 48 laikā, izmantojot šo metodi.

Sakarā ar atdošanas riska Virwox uzņemas paši tie ierobežo summu, jūs varat noguldīt sākotnēji caur Paypal vai kredītkarti, šeit ir precīzi ierobežojumi atbilstoši viņu mājas lapā no 30. Aprīļa līdz 2015. Gada.

Pirmā lieta, ko jūs vēlaties darīt, ir doties uz VirWox. VirWox ir Virtual World apmaiņa, kas sākotnēji tika izveidots tirdzniecības otru dzīvi liepas - virtuālo valūtu pazīstams arī kā SLL. Mēs gatavojamies izmantot VirWox kā starpnieks, lai iegādātos Bitcoins ar kredītkarti, jo lielākā daļa vietām neļaus jums to darīt, kā es esmu minēts sākumā pastu.

Tātad Kad esat ievadījis VirWox jūs gatavojas nepieciešams piereģistrēties. Tur ir saite uz augšējā kreisajā stūrī, kas saka "nav reģistrēts vēl?". Jūs varat redzēt šeit:

Tad viss, kas jums jādara, ir aizpildīt jūsu personas datus. Ja saka "Avatars Vārds", jūs varat vienkārši atstāt to "Nr Avatar". Avatārs tiek ņemts no spēles Second Life, un mums nav tiešām ir nepieciešams, lai savienotu neko šeit.

Kad esat ievadījis visu savu informāciju, jūs varat vienkārši noklikšķiniet uz "Reģistrēties". Nākamā lieta, kas notiks, ir tas, ka jūs saņemsiet e-pastu no VirWoxwith pagaidu paroli. Es ļoti ieteikt Jums nomainīt šo paroli, jo jums būs nodot naudu, izmantojot šo vietni.

Kad jūs saņemsiet e-pasta ziņojuma vienkārši piesakieties VirWox ar savu lietotājvārdu un paroli. Pirmā lieta, jums būs jādara, tagad ir noguldīt naudu savā kontā. Vienkārši noklikšķiniet uz "depozītu", kreisajā pusē, un doties uz PayPal Express Checkout sadaļā. Tur jūs varat izvēlēties, cik daudz naudas jūs vēlētos noguldīt.

0

Ņemiet vērā, ka ir max naudas summu, jūs varat noguldīt, bet tas iet uz augšu, tiklīdz kā laika gaitā (precīzas summas ir norādīti VirWox mājaslapā). Tātad, kad jūs ievadiet summu, kuru vēlaties noguldīt vienkārši noklikšķiniet uz "PayPal" pogu.

Jūs tagad pāriet uz PayPal maksājumu lapā. Ja jums ir PayPal konts, jūs varat vienkārši ieiet tajā un veikt maksājumu. Ja tomēr jums nav konta un vēlaties maksāt ar kredītkarti, jūs varat vienkārši noklikšķiniet uz saites "Vai nav PayPal konts?".

1

Kad jūs noklikšķiniet uz šīs saites, jūs varat vienkārši ievadīt kredītkartes informāciju un nopirkt depozītu naudu VirWox ar savu kredītkarti.

2

Pēc tam, kad noguldīt naudu tas tiks parādīta augšējā kreisajā pusē VirWox jūsu USD bilanci. Tagad ir pienācis laiks, lai iegādātos kādu Bitcoins. Pirmais solis, jūs vēlaties darīt, ir iegādāties SLL ar USD. Dodieties uz SLL / USD un izvēlēties, cik daudz SLL vēlaties iegādāties saskaņā ar pašreizējo maiņas kursu.

3

Attēlā man nav pietiekami daudz USD iegādāties SLL, bet, ja esat veicis darbības pareizi tik tālu jūs redzēt summu SLL var iegādāties ar USD.

Pēc tam, kad esat iegādājies SLL tie arī parādās augšējā kreisajā pusē (jūs varat redzēt raktuves uz augšu pa kreisi bijušajā attēlā). Un tagad ir pienācis laiks, lai apmainītos ar šīs SLLs uz BTC. Tik iet uz SLL / BTC apmaiņu un vienkārši apmainīties ar tik daudz SLLs, kā vēlaties.

4

Svarīgs!!!

Dažreiz rokasgrāmata pārskats tiks prasīts VirWox pēc šī soļa. Tas var ilgt līdz pat 48 stundām, bet parasti ilgst aptuveni 6 stundas. Man daudz e-pastus no cilvēkiem, kas sava veida "panikas" šajā posmā domāšanas viņi nekad saņemt savu naudu atpakaļ. Sit saspringts, un, ja pēc 48 stundām nekas nenotiek e-pasta Virwox atbalsts ().

Pēc tam, kad jūs tos apmainīt jūs redzēsiet Bitcoins parādīšanās jūsu konta augšējā kreisajā stūrī, kā arī. Pēdējais solis, kas ir pa kreisi, ir atsaukt Bitcoins mūsu maku. Tik vienkārši noklikšķiniet uz "Izņemt" kreisajā pusē un jūs varēsiet ievadīt Bitcoin adresi, jūs varat nosūtīt savu jauniegūto Bitcoins līdz.

5

Pēc tam, kad darījums būs jāapstiprina (tas var ilgt līdz pat 48 stundām, bet parasti ilgst apmēram 2), jūs redzēsiet Bitcoins jūsu maku.

Nopirkt bitcoins ar kredītkarti caur IndaCoin

Pros: Laba atbalstu, ir pieejama visā pasaulē

Mīnusi: High maksas, nav pietiekami reputācija vēl

Kopējais vērtējums: B-

Indacoin ir Lielbritānijas balstīta apmaiņu, kas ļauj lietotājiem visā pasaulē iegādāties Bitcoins ar kredītkarti. Minimālā summa ir $ 5, un ierobežojums par pirmo mēnesi ir $ 500. Pēc tam, kad 40 dienu laikā no kartes, izmantojot mēneša limitu, tiks palielināts līdz 3000 $.

6

Lai izmantotu savu karti, jums būs nepieciešama jūsu 5 ciparu kods, kas ir uz jūsu kredītkartes pārskatā, un, lai pārbaudītu savu tālruņa numuru. Process ir, šķiet diezgan vienkāršs tomēr neesmu mēģinājis šo apmaiņu, kas sevi, lai es nevaru galvot par to.
Lai gan vietā teikts, ka tie tagad iekasēt jebkādu maksu, to maiņas kurss ir diezgan augsts, jo kredītkaršu apstrādi. Laikā, kad rakstot šo ziņu 1 Bitcoin pārdod par apmēram $ 297, bet Bitstamp maiņas kurss ir $ 245. Šāda prēmija tiek uzskatīta par augstu, pat kredītkaršu maksājumiem.

Pirkt Bitcoins ar kredītkarti caur 247Excahnge

Pros: Laba atbalstu, ir pieejama visā pasaulē

Mīnusi: Nepieciešama pārbaudes, augstas valūtas kursus

Kopējais reitings: B +

247Exchange ir aptuveni kopš 2014. Gada, un tas ļauj jums iegādāties Bitcoins vai nu ar pārskaitījumu vai kredītkarti. Likmes uz vietas, ir diezgan nolaišanās bet pirkšanas process ir mazliet apgrūtinoša. Es nesen mēģināju iegādāties Bitcoins pie apmaiņu un bija dažas problēmas, aizpildot darījumu.

7

Biznesa šķiet diezgan legit, un ir laba reputācija tiešsaistē. Laba lieta par apmaiņu ir, ka tas parāda jums visas maksas, pirms roku, lai jūs nesaņemat pārsteigts par galīgo maksas summu, kas var notikt reizēm ar dažādām apmaiņu.

Ja visi citi varianti neizdodas, tas ir labs kritums atpakaļ pirkt Bitcoins ar savu kredītkarti.

Nopirkt Bitcoins ar kredītkarti, izmantojot Bitcoin.com

Pros: Vienkāršs process

Mīnusi: High maksas, apšaubāms suppot

Kopējais vērtējums: B-

Bitcoin.com ir informācijas vietne, kas izveidota ar Roger Ver. Tā tiecas būt par "iet uz" vietā par visu Bitcoin saistīta. Mājas lapa nesen sadarbojies ar Simplex, to pašu kredītkartes procesors Coinmama, lai ļautu iegādi Bitcoins ar kredītkarti tieši no vietas.

Vieta aizņem 2,5% apkalpošanas maksa ir virs kredītkaršu apstrādes maksu, kas ir 5%. Turklāt valūtas kurss vietne izmanto, ir aptuveni 1,5% lielāks nekā tas, ko jūs atradīsiet pie Bitstamp vai Coinbase. Galīgo lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka tas nav īsti skaidrs, kas atbalsta jūs, ja jūs pērkat Bitcoins šajā vietnē. Ir palīdzības forumi, bet tie ir par vispārīgiem Bitcoin priekšmetos, un, ja jūs vēlaties sazināties ar kompāniju, jums jāiet cauri 8 soļi jautājuma. Šķiet, piemēram, atbildot uz klientu jautājumiem, nav pie saraksta augšgalā šeit.

Kā es varu zināt, ko apmainīt lietošanā?

To var iegūt veida grūti izlemt, kuru apmaiņa ir labākais platforma pērk jūsu bitcoins jo tur ir tik daudz no tiem. Tieši tāpēc mēs arī izveidojām mūsu labākos Bitcoin valūtas salīdzinājumu pageto padarītu procesu vieglāk jums.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par metodēm, es tikko aprakstīju vienkārši atstāt mani komentāru zemāk vai sazinieties ar mums šeit.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Holivudas slimnīca Pays Hackers 40 Bitcoin Worth $ 17,000, lai atbrīvotu datorus

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

8 bloku pētnieku saraksts un kādi tie ir tieši?

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Kā iegūt jebkuru 5 ASV dolāru priekšmetu no Amazon vai eBay par brīvu, izmantojot Bitcoin

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu