Īss Bitcoin rokasgrāmatas iesācējiem - peļņa, kad Bitcoin cenas pazeminās | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Īss Bitcoin rokasgrāmatas iesācējiem - peļņa, kad Bitcoin cenas pazeminās

Īss Bitcoin rokasgrāmatas iesācējiem - peļņa, kad Bitcoin cenas pazeminās

Short-pārdošana ir ieguldījums metode, kas ļauj investoriem gūt labumu no cenu krišanos un vērtības konkrētu aktīvu, šajā gadījumā, Bitcoins.

Kas ir Short pārdošana Bitcoin Viss par?

Īsās pozīcijas pārdošana ļauj būtībā aizņemties aktīvu, piemēram, Bitcoins, un pārdot to pašreizējām cenām. Vēlāk, jūs varat iegādāties Bitcoins atmaksāt personai vai organizācijai esat aizņēmies viņiem, kad pārdodot pirmo reizi apkārt. Cerams, ka tad, kad jūs apmeklējat atpirkt Bitcoins, cenas ir kritušās, tāpēc tas būs lētāk iegādāties aktīvus, kas ir nepieciešams, lai tiktu atmaksāts.

Let 's ilustrēt to ar īsu piemēru:

 • Jūs īsā pārdošana (aizņemties un pārdod) 10 Bitcoins kad cena ir $ 4000
 • Tas nozīmē, ka jūs saņemsiet $ 40,000
 • Cena Bitcoin samazinās līdz 3500 $
 • Jūs atpirkšanas 10 Bitcoins dot atpakaļ aģentūrai jūs aizņēmusies no vismaz 10 * 3500 $ = $ 35,000
 • Jūsu kopējā peļņa ir $ 40,000- $ 35.000 = $ 5.000

Kā Short pārdot Bitcoin?

Ja vēlaties īso pozīciju Bitcoins, jūs sazināties ar tirdzniecības aģentūra vai platformas, un jāievieto īss pārdot rīkojumu. Aģentūra pēc tam pārdot Bitcoins no savas piegādes, pamatojoties uz pieņēmumu, ka nākotnē jums būs atmaksāt tos ar vienādu skaitu Bitcoins. Ja jūs pārdodat 10 Bitcoins, piemēram, jūs galu galā ir "segt" šos 10 Bitcoins, vai cenas ceļas vai kritums. Ja cenas kritums, tas būs lētāk rebuy šos 10 Bitcoins. Ja cenas pieaug, tas būs dārgāk.

Ja īstermiņa pārdošanas, ja sabiedrība vai persona, kas aizdots Bitcoins lai parasti varat atcerēties aktīvus jebkurā brīdī, un ir nepieciešams, lai dotu jums tikai īsu paziņojumu. Tātad, pārliecinieties, ka esat izlasījis to noteikumu vai guidelinesfor "aptver" jebkuru aktīvus tu īso pozīciju. Ar tirgos svārstās tik strauja, izmaksas var šūpoties Putnu, liekot jums riskam. Īsās pozīcijas pārdošana var būt īpaši riskanti, ja aizdevējs aicina aktīvu pirms cenām ir iespēja nomest.

Ir dažādi veidi, kā īsā Bitcoin:

Short Pārdod CFD

Īsās pozīcijas pārdošana ir tiešām ļoti bieži ar krājumu, un lielākā daļa lielākie tirdzniecības platformām ļauj jums īsu krājumu. Daži Bitcoin CFD tirdzniecības platformām, tagad ļauj jums īsu pārdot Bitcoins (piem AvaTradeor Plus500), ja tirdzniecību CFD jūsu kapitāls ir apdraudēta. Arī Paturiet prātā, ka šīs platformas nav reāli rīkot Bitcoins un izmantojot metodi sauc starpības līgumiem.

Īsslēguma izmantojot Bitcoin Exchange

Apmaiņa, kas vērstas uz kriptogrāfisko tirgotāju piedāvā nelielu atbalstu, kā pašu par sevi saprotamu, un daži ļauj leveragedshorting too. Šie apmaiņa ietver:

 • Bitfinex
 • GDAX
 • Kraken
 • BTCC
 • Bitflyer

… un vēl daudz vairāk. Pārliecinieties, ka apmaiņa jūs izvēlaties ir cienījama un atcerēties; jebkuri bitcoins tur uz apmaiņu, ir tikai jūsu teorētiski.

Put opcijas

Dažas specializētās apmaiņa, piemēram, BitMEX, piedāvā Bitcoin opciju tirdzniecību. Iegāde iespēju piešķirt spēju, bet ne pienākums, tirgoties par noteiktu cenu līdz noteiktam beigu datumu. Ja jums ir pieredze ar iespējas tirdzniecībai šī metode varētu uzvalks jums, pretējā gadījumā tas nav ieteicams iesācējiem. Iespējas ir sarežģīti, bet pieļautu lielāku elastību un lielāku sviras.

Laika ir Bitcoin īso pozīciju

Ifyou laikā tas labi... Īssavienojums Bitcoin tiek tirgots pret ilgtermiņa uptrend; ilgāk jūs turiet savu tirdzniecības riskantākiem tas kļūst. Protams, tas ir tikai taisnība sniegta Bitcoin tirgos saglabājas optimistisks (ti, cena iet uz augšu) -, bet 2017. Gada jūlijā tas, šķiet, ir cerības amatieru un profesionālo tirgotāju vidū.

Vēl viena lieta, kas jāatceras - maksimālā peļņas potenciāls īsa ir ierobežota ar Bitcoin cenu 0, savukārt pircējiem ir neierobežots ačgārni par [bezgalība].

Ja jūs pārbaudīt Bitcoin cenu diagrammas, jūs drīz saprotam patiesību veco tirdzniecības aforisms "cenu uzņemas kāpnēm uz augšu, bet lifts uz leju." Tā kā bullish pārceļas nepieciešams laiks, lai izveidotu un attīstītu, rupjš pārceļas mēdz būt samērā īss, un asas.

Paturiet prātā, ka tad, ja daudzi tirgotāji ir izvietotas līdzīgi, cenu pieaugums var izraisīt tik briesmīgas tirgotājiem konkurēt slēgt savas bikses. Tas ir pazīstams kā īsu saspiest. Lielisks piemērs var redzēt labajā malā virs diagrammas.

Analizējot tirgu īso pozīciju iespēju

Papildus tehnisko analīzi, tas palīdz uzzināt Bitcoin telpu labi. Daži pagātnes notikumi ir izraisījusi lielas izpārdošanām:

 • Ja no galvenajiem apmaiņu, piem., Gox sabrukumu.
 • Naidīgas reglamentējošā darbība lielākajās valstīs, piem., "Ķīna aizliedz Bitcoin" viltus ziņas.
 • Labi zināms izstrādātājiem throwing atmest fit, piemēram. Mike Hearn.
 • Paaugstināta cieto dakšu risks, piem., nesenās bažas pār UASF pirms BIP 91 bloķēta (pārskatīt pēdējo pāris nedēļu laikā par minēto diagrammu).
 • Kavējumi vai neveiksmēm plaši vēlamo jauninājumiem, piemēram. SegWit.

Pasākumi domājams, ir ļoti negatīva ietekme uz cenu, ja viņi kādreiz notiek, ir šādas:

 • Jebkura strīdīgs grūti dakša.
 • Pārkāpums kriptogrāfijas primitīvu izmantoto Bitcoin (SHA256, secp256k1).
 • Atklāšana Bitcoin koda varoņdarbiem, kas apdraud maku drošību vai tīkla darbību.
 • Naidīgie rīcību pret Bitcoin kalnrūpniecības uzņēmumiem ar Ķīnas valdību.
 • Kustība pirmajos miljons vai tik bitcoins jāizrok ar Satoshi Nakomoto.

Pasākumi, kas līdz šim ir bijis pārsteidzoši maz negatīvo ietekmi uz cenu ietver:

 • Nenodrošināšana (ar krāpšanu vai konfiskācija) un darknet tirgos, piemēram. Silk Road vai Alpha Bay.
 • Pilna bloki un attiecīgi augstu darījumu maksas.
 • Prasības par kuru atmaskoja identitāti Satoshi Nakomoto, piemēram. Dorian Nakomoto viltus ziņu vai Craig Wright mānīšana.
 • Naidīgie izteikumi no žurnālisti, ekonomisti, politiķi, baņķieri, uc

Neviens no iepriekš minētajiem sarakstiem, būtu uzskatāms par izsmeļošu. Atcerieties, ka bullish tirgi plecu paraustīšana pie sliktas ziņas, un ka tirgi var ignorēt, nepareizi vai lieks negatīvu notikumu.

Par Bitcoin Short Trading riski

Mums vajadzētu jūs brīdināt, ka tomēr īstermiņa pārdošanas jebkurš aktīvs, ir augsta riska riska. Parasti, kad jūs ieguldīt aktīva jūsu zaudējumi ir ierobežoti ar naudas summu, ko esat šī aktīva. Piemēram, ja jūs ieguldīt $ 10,000 dolāru ar krājumu, un krājums pēkšņi sabrūk un kļūst nevērtīgs, jūsu zaudējumi tiks ierobežots līdz $ 10,000 dolāru jūs ieguldīti.

Kad īsā pārdošana, tomēr jūsu zaudējumi varētu paplašināt tālu aiz savu sākotnējo ieguldījumu, kaut ko, kas ir ļoti svarīgi ņemt vērā, jo īpaši ar Bitcoin. Vieglākais veids, kā izskaidrot šo ir izmantot piemēru:

Pieņemsim, ka jums īsu pārdod $ 100 dolāru vērtu Bitcoin atpakaļ, kad cenas bija tikai $ 10 dolāru uz vienu monētu. Tas nozīmē, ka jūs īstermiņa pārdoti 10 monētas. Pieņemsim, ka jums ir vēl atpirkt monētas, kas nozīmē, ka jums vēl joprojām ir jāmaksā īpašniekam atpakaļ ar 10 Bitcoins. Pie pašreizējām cenām, kas varētu izmaksāt vairāk nekā $ 40,000 dolāru!

Kā jūs varat redzēt, īstermiņa pārdošanas jebkuru aktīvu, var būt ļoti riskanta. Ja vēlaties īsu pārdot Bitcoins vai kaut kas cits, jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Tikai investēt, ja Jums ir ļoti pārliecināti, ka cenas kritīsies, un, ja jums ir nauda, ​​lai segtu savus zaudējumus, ja investīcijas palielināsies. Pārliecinieties, ka jums skatīties cenām cieši un samazināt savus zaudējumus, ja cenas sāk pieaugt pārāk ātri. Ka to teica, ja jūsu intuīcija izrādās pareizs un cenas nomest, jūs varētu veikt daudz naudas. Ja jūs īstermiņa pārdeva vienu Bitcoin, kas pašlaik pārdod par $ 1200 dolāru, piemēram, un cenas sabruka atpakaļ $ 100 dolāru, jūs veikt apmēram $ 1100 dolārus, un tas nav slikti algas diena vispār!

Ka to teica, ja jūsu intuīcija izrādās pareizs un cenas nomest, jūs varētu veikt daudz naudas. Ja jūs īstermiņa pārdeva vienu Bitcoin, kas pašlaik pārdod par $ 4000 dolāru, piemēram, un cenas sabruka atpakaļ $ 2500 dolāru, jūs veikt apmēram $ 1500 dolārus, un tas nav slikti algas diena vispār!

Ja jums ir kādi experiece ar īso pārdošanu Bitcoin man patiktu dzirdēt par to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Pārskats: Mani atkārtoti mēģinājumi iegādāties BTC no 247Exchange

Post Bitcoin

Ķīna Bans Bitcoin atkārtoti, ar mazu efektu

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Avoti: SEK izmeklēšana Alex Green notiek

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Pirkt Bitcoins ar Paypal - soli pa solim Tutorial

Post Bitcoin

Open Bazar Beta 3.0 padara pieejamus decentralizētus tirgus

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu ar Bitcoin, izmantojot Purse.io

Post Bitcoin

Vai Bitcoin juridiskais? Bitcoin juridiskais statuss pēc valstīm

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Saspiešana pret tūlītējiem Bitcoin darījumiem: RBF, CPFP un Scorched Earth

Post Bitcoin

Kā pelnīt naudu, izplatot vārdu par Bitcoin